Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9930) EmThor


EmThor
addikt

Sziasztok,

tegnap bekötötték a DIGI-t, de van 1-2 furcsaság. Mindenek előtt, a net megy flottul.
Van egy HDTV amin elromlott a HDMI port, ezért SD Box van rá bérelve, scart-on jön az adás. És van egy HDTV amin HD box van, HDMI kábellel.

1. SD Boxos tévén kifagy a box, kép áll meg és áramtalanítás után jó csak újra mikor visszadugom. Szerelő azt mondja biztos kábel a probléma. Tévére rá van még dugva komponensen egy PlayStation. De az nem szabadna gondot okoznia, nem is megy. Este rendesen kikapcsoltam a boxot a távirányítóval, reggel már nem tudtam bekapcsolni, pedig a piros helyzetjelző világított, csak áramtalanítás után éledt fel újra.

2. HD boxos tévén 80-an 1-2 csatorna helyett csak 49 van... rejtély, automata csatorna keresést már csináltam...

3. HD boxos tévé hiába HDMI-vel van bekötve és írja a box, hogy 1080i adás megy éppen, maga a tévé 576i jelet ír ki.

Kérem, ha valaki tud valamit segíteni, ossza meg velem az infót. Köszönöm! :F

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.