Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14951) klaczi válasza tamas.nick (#14949) üzenetére


klaczi
aktív tag

Valóban valami furcsa és ráadásul piszkosul izzasztja a rendszert. (PC)

(#14952) Ahab77


Ahab77
tag

Ha jól látom, akkor pápá Discovery Science és Discovery World. Analógon még megvannak. "Cserébe" a DIGI World és DIGI Life elérhető lesz analógon is, az előző csatornák helyén. Ravasz ez a szalámitaktika. :DD

[ Szerkesztve ]

(#14953) Kecskoss


Kecskoss
csendes tag

Nyíregyházán elindult SD-én is a Digi Life és a Digi World

(#14954) Kwisatzh


Kwisatzh
senior tag

SZARJON SÜNT A DIGI!!!!!!!!!!!!!

Nincs Discovery World, és Science :O :O :O :O :O :O :O :O :O

[ Szerkesztve ]

[moderálva]

(#14955) Bogyi007 válasza Ahab77 (#14952) üzenetére


Bogyi007
veterán

Kelebián analógon van, ügyfsz szerint megvannak csak újrakell hangolni a készülékeket....
Blablablabla.....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#14956) Kecskoss válasza Bogyi007 (#14955) üzenetére


Kecskoss
csendes tag

Már a digitális csatorna kiosztásból is kikerültek... Legalábbis a Nyíregyháziból már igen.

[ Szerkesztve ]

(#14957) Bogyi007 válasza Kecskoss (#14956) üzenetére


Bogyi007
veterán

Láttam ezért hívtam fel őket s kaptam a kamuválaszt.
Mondjuk nem értem az egészet, emelni nem akarnak, fizetni a Discoverynak nem akarnak, de arra meg van pénz hogy a két alternatívának szánt csatornába tartalmakat s műsorokat vegyenek.
Nem kicsit van itt ellentmondás...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#14958) Ahab77 válasza Bogyi007 (#14957) üzenetére


Ahab77
tag

Nincs ellentmondás, mert a tartalmakat már megvették a román piacra, ott hamarabb indultak ezek az adók, "csak" magyarítani kellett nekik.

(#14959) sityupityu


sityupityu
veterán

Nálunk is eltűnt a két adó. Helyettük analógon bejön a két új digi,viszont digitálison továbbra sem érhetők el. Csináltam egy keresést az analógon és ott sem jön már be a két discovery.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#14960) unravel válasza sityupityu (#14959) üzenetére


unravel
őstag

Úristen, mi lesz ebből a DIGI fb oldalán?! Pattogatott kukoricát bekészíteni! :)

¯\_(ツ)_/¯

(#14961) cobranco válasza anrab (#14945) üzenetére


cobranco
csendes tag

Keményen küzdök egész nap,már háromszor lefutattam:

Philips TV:

-Finnorsz
-Teljes keresés
-6000 és 6900,söt automatán is

legjobb eredmény: 100-at talál,de mindengyik variációban hiányzik a M1-2,Duna ,-World,de nem csak a HD változatai,hanem az Sd is.

Egy okos ötlet megint jól jönne...

Túráim,videók itt: http://cobranco.hu/

(#14962) Flashget válasza unravel (#14960) üzenetére


Flashget
félisten

Tisztelt Digi! A Discovery World és Discovery Science csatornák eltünése digitális részről központi hiba vagy végleges állapot?

Az említett csatornák nem érhetőek el a mai naptól a kiosztásunkban, viszont szintén a mai nappal elindult két új csatornánk, a DIGI World és a DIGI Life.
Reméljük, ezek a csatornák is elnyerik majd tetszésedet.

Üdvözlettel:
DIGI

pár napig lesz lázadás aztán minden elcsendesedik..mint a SK és seria-a, retek 2 is ma már csak 5x kérdezik szemben a napi 500-al...majd ez is le cseng.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#14963) Morris válasza Flashget (#14962) üzenetére


Morris
veterán

'pár napig lesz lázadás aztán minden elcsendesedik.'

Ez így igaz. Sőt, szerintem hamarosan a TLC-t is ki fogják venni, mert tisztában vannak a fentiekkel. :(

(#14964) Flashget válasza Morris (#14963) üzenetére


Flashget
félisten

5 vagy 6db csatornáról van szó...szépen hetente kivesznek 2-t a hónap végére el is tüntették mindet ÁSZF alapján.

Realme GT Master Edition

(#14965) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Csatornakínálata a Diginek

Analóg platformon nálunk a Discovery Science a C21 (471000 KHz)-en van még de a lista szerint ide fog kerülni a Digi Life, a Discovery World a C30 (543000 KHz)-en van még ebben a pillanatban is de a lista szerint éppen ide fog érkezni a Digi World

Digitális Platformon STB nélkül nálam a Discovery Science 786 MHz-en volt szolgáltatási azonosítója 008c (most fekete képernyő van)
Discovery World szintén 786 Mhz-en volt szintén szolgáltatási azonosítója 0096 (szintén fekete képernyő)

Digi Life SD 738 MHz szolgáltatási azonosítója 0088
Digi LIfe HD 738 MHz szolgáltatási azonosítója 0089
Digi World SD 738 MHz szolgáltatási azonosítója 008a
Digi World HD 738 MHz szolgáltatási azonosítója 008d

Analógon elkerülhetetlen volt úgy tűnik a lecserélés (ami még nem történt ,meg nálam, de ez szerintem csak idő kérdése), de digitális platformon nem volt szükségszerű mivel eleve más frekvenciára került a Digi saját újoncai....

Ezen infókat bemásoltam a Digi Facebook oldalára, kíváncsi leszek mennyi idő múlva törlik ki...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#14966) Kwisatzh válasza cobranco (#14961) üzenetére


Kwisatzh
senior tag

121,5 Mhz, és 128.5 Mhz........

[ Szerkesztve ]

[moderálva]

(#14967) Kwisatzh válasza Bogyi007 (#14965) üzenetére


Kwisatzh
senior tag

Nálad még a köztes állapot van, nálam a a végleges (valszeg). Analógon a discok helyén vannak a digik, a digitálisról meg eltűntek.

[moderálva]

(#14968) Bogyi007 válasza Kwisatzh (#14967) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ezt a választ.....

DIGI Kedves Krisztin Zoltán!

Folyamatosan kerül be minden területen a két új csatorna, kis időeltolódások lehetnek. Valójában a két új csatornánk digitális és műholdas szolgáltatás esetén sem a Discovery csatornák helyére kerültek be (nem is írtuk, hogy így lesz), hanem a két új csatorna indulása esett egybe az említett csatornák kikerülésével.
Megértésedet köszönjük!

Üdvözlettel:
DIGI

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#14969) Morris válasza Kwisatzh (#14967) üzenetére


Morris
veterán

Békéscsabán is eltűntek a discovery csatornák. Analógon ezek helyére rakták a két digi csatit.
Digitálison pedig újra kell hangolni a box-ot.

(#14970) Kwisatzh válasza Bogyi007 (#14968) üzenetére


Kwisatzh
senior tag

Óhogy dögölnének meg..... :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O
szóval "kikerültek".......

[moderálva]

(#14971) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Jelenleg hatályos Általános Szerződési Feltételünk:

A DIGI Kft. 2012.11.01-től hatályos Általános Szerződési Feltételeit (Kábel TV, Műholdas TV, internet, telefon ÁSZF-et) itt találja.
Módosítások listája

Későbbi (még nem hatályos) Általános Szerződési Feltételeink:

A DIGI Kft. 2012.12.01-től hatályos Általános Szerződési Feltételeit (Kábel TV, Műholdas TV, internet, telefon ÁSZF-et) itt találja.
Módosítások listája

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#14972) gatto_


gatto_
senior tag

Ha itt megállnak azzal még kibékülök, de ha a sima Discovery-t is kiveszik, akkor szétütöm a szájukat. :W

(#14973) Bogyi007 válasza gatto_ (#14972) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nem kaptam megnyugtató választ az Ügyfélszoli hívása után.
Rendelkezésükre álló infók alapján nov 30-ig nem lesznek piszkálva a többiek, de hogy utána mi lesz (kétszer is megemlítette a nov. 30-át a call centeres) a most kikerülők esetleg visszapakolására meg főleg nem tudott mit mondani.

Megkérdeztem azt is hogy a főoldalra miért nem volt lekommunikálva a két csatorna kikerülése - erre azt a választ kaptam hogy az ÁSZF-be benne van. Én meg mondtam hogy amikor a Digi honlapjára felmegyek akkor nem az az első dolgom hogy azt átcsekkoljam hanem a Friss Híreket szoktam csak elolvasni. Válaszul csak megint azt kaptam hogy az ÁSZFbe ez bele lett írva...

Azt hiszem akkor a digitális csatilistámból kiszedem az üressé vált két Discovery csatornát....

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#14974) Morris válasza Bogyi007 (#14973) üzenetére


Morris
veterán

Nagyon lelkes vagy! Az a baj, hogy még így is érdemes a diginél maradni :(

(#14975) Bogyi007 válasza Morris (#14974) üzenetére


Bogyi007
veterán

Otthagyni én sem fogom ezért őket s az igazat megmondva nekem még nem is olyan nagy baj a Discovery csatik átcserélése Digisre mivel nagyritkán néztem őket. Ellenben faternak már annál inkább probléma lesz ez mivel ő szinte csak ezeket a csatikat nézte....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#14976) M_AND_Ms válasza gatto_ (#14972) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

A Science-t és a World-öt én sem néztem, de a sima Disco-n ott vannak a két autónepper, meg a Hogyan készül-t. Azok nélkül nem élet az élet! :O

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#14977) klaczi válasza M_AND_Ms (#14976) üzenetére


klaczi
aktív tag

Hogyan készül? Nézegettem és egyszer csak a szakmámba való anyagot nyomtak. Elhűltem attól amit láttam. Egy összecsapott katyvasz volt, amit fél óra alatt leforgattak. Azóta nem nézem. Tőlem inkább ezt küldhették volna a levesbe. A Worldöt azt viszont sokszor néztem, hiányozni fog.:(

[ Szerkesztve ]

(#14978) unravel


unravel
őstag

port.hu:
DIGI Life
DIGI World

¯\_(ツ)_/¯

(#14979) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Összevissza magyaráznak a facebookon a Digisek: a kérdezők neveit monogramozom a sajátom maradt

L. Sz. Tisztelt Digi, a honlapukon továbbra is szerepel a két discovery csatorna, amiit most nem lehet elérni. Előzetesen nem tájékoztattak bennünket a 2 csatorna kivételéről, pedig számos kérdést fel is merült ezzel kapcsolatban, többek között én is rákérdeztem. A kérdésem a következő? Jelenleg valami hiba miatt nem elérhető a 2 említett csatorna vagy kikerül a kínálatból? Válaszukat előre is köszönöm!
kb. egy órája · Tetszik

Krisztin Zoltán Helló Digi! Ha nem a helyükre terveztétek őket akkor meg miért kellett kivenni a két Discovery csatornát? Korábban azt írtátok hogy legalább november 30.-ig megmaradnak....
kb. egy órája · Szerkesztve · Tetszik

Sz. Zs. Hát csak ne is akarják elvenni a
TLC-t és az ID-t mert akkor morci leszek! Amúgy tényleg jó a két új csatorna csak nincs EPG ezt remélem orvosolják!
kb. egy órája · Tetszik

DIGI Kedves Zs. Sz.!

A két új csatornánkon hamarosan lesz EPG szolgáltatás, türelmedet kérjük addig is.

Üdvözlettel:
DIGI
kb. egy órája · Tetszik · 1

Krisztin Zoltán És az én kérdésemre?
kb. egy órája · Tetszik

L. Sz. Tisztelt DIGI, látom más kérdésre kb azonnal reagáltok, megtennétek h nekem is válaszoltok?
kb. egy órája · Tetszik

Krisztin Zoltán Idézem a Digi korábbi válaszát amit kaptam tőle: "Kedves Krisztin Zoltán!

Folyamatosan kerül be minden területen a két új csatorna, kis időeltolódások lehetnek. Valójában a két új csatornánk digitális és műholdas szolgáltatás esetén sem a Discovery csatornák helyére kerültek be (nem is írtuk, hogy így lesz), hanem a két új csatorna indulása esett egybe az említett csatornák kikerülésével.
Megértésedet köszönjük!

Üdvözlettel:
DIGI"
kb. egy órája · Tetszik

Krisztin Zoltán Tehát kikerültek vélhetően véglegesen. Én mondjuk az ok vagy okokra lennék kíváncsi,
kb. egy órája · Szerkesztve · Tetszik
DIGI Kedves L. Sz.!

Elnézésedet kérjük, nem tudunk minden kérdésre azonnal válaszolni, pedig igyekszünk.
Már korábban is írtuk egyes hozzászólásokban itt a facebook oldalunkon, hogy cégünk tárgyalásokat folytat a Discovery-vel megszűnő szerződés hosszabbításáról.
Az említett csatornák valóban nem érhetőek el a mai naptól a kiosztásunkban, viszont szintén a mai nappal elindult két új csatornánk, a DIGI World és a DIGI Life.
Reméljük, ezek a csatornák is elnyerik majd tetszésedet.

Üdvözlettel:
DIGI
59 perce · Tetszik · 1

L. Sz. A választ köszönöm, és remélem megállapodásra tudtok jutni a csatornák ügyében, és h több discovery csatorna nem fog eltűnni, a sience-t sajnálom nagyon:(
58 perce · Tetszik · 1

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#14980) Bogyi007 válasza Bogyi007 (#14979) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nem nekem válaszolták de valami válaszféle a Digitől:

A DIGI Kft. mindent megtesz annak érdekében, hogy csatornakínálatát úgy állítsa össze, hogy az minden korosztály igényét kielégítse.

A csatornakínálat módosulását üzleti döntés és a változó igények/technikai feltételek (kapacitások) indokolták, de természetesen a DIGI gondoskodott arról, hogy az Ügyfelei érdekeit szem előtt tartva még több csatorna közül választhassanak, ezért Társaságunk elindította két új saját csatornáját, a DIGI LIFE-ot és a DIGI WORLD-öt, melyeken az Ügyfelek reklám és megszakítások nélkül élvezhetik a jövőben műsorait.

A DIGI két új tematikus csatornái mellett óriási fejlesztéseket hajtott végre azáltal, hogy bekerült a csatornakínálatunkba még az alábbi csatornák is: SuperTV2 (HD is), Viasat Nature HD, PV TV HD, illetve a nagy sikerrel induló saját csatornánk, a DIGI Film, amelyet 1 hónapig díjmentesen nézhetnek kábeles és műholdas Előfizetőink.A DIGI Life és a DIGI World csatornáinkon mindezt kiváló tartalmakkal és színes műsorkínálattal tárjuk elétek, kábeles szolgáltatás esetén akár HD minőségben is.

Üdvözlettel:
DIGI

Szerintem a facebookon több moderátor is ír véleményt a cég nevében és egyik-másik nem ugyanazt írja...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#14981) hb000 válasza Bogyi007 (#14980) üzenetére


hb000
aktív tag

Válaszféle? Ez rizsa.

(#14982) GuruZone válasza Bogyi007 (#14980) üzenetére


GuruZone
őstag

TV2 HD-ről úgy látszik, nem is tudnak, hogy betették :D

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#14983) bodazo válasza cobranco (#14961) üzenetére


bodazo
tag

Nekem is philips tv-m van. Nálam teljes kereséssel csak 94 csatornát talált. Ha hagytam mindent és gyors keresést nyomtam, akkor meg talált mindent. Tv Magyarországra állítva, a tv amikor kéri a kezdő frekit írd be neki a 354-et, nálam így minden csatornát megtalált.

(#14984) zhagyma válasza Bogyi007 (#14980) üzenetére


zhagyma
őstag

Technikailag tényleg hatalmas a fejlődés. Bekapcsoltak egy DVB-C frekvenciát a modulátorban, rálöktek egy remultiplexelt transzport streamet amihez talán vettek remultiplxert ha a meglévőben nem volt elég kapacítás.. A kínálatba betették a saját gyártású Digi Life / Word / Film kombót amit már úgy is csinálnak Romániában így maximum szétterítik a költségeket tehát olcsóbb az eddigi állapotnál. A Suiper TV2 ingyen van ebben az évben, a Viasat Nature HD még gondolom jár a Viasat csomaghoz, a HalHD meg tömegigényeket kielégítő rétegcsatorna.Ők biztosan jól jártak ... :)

(#14985) Octopus21


Octopus21
aktív tag

Végre megjött a Hal HD-m:)
Mellette a digi world hd, digi life HD:)

(#14986) Flashget válasza zhagyma (#14984) üzenetére


Flashget
félisten

Dumával mindig jól álltak. ;)

Realme GT Master Edition

(#14987) batagy


batagy
őstag

A Discovery World-ön én csak a Survivorman-t néztem, a Discovery Science-en pedig csak 1-2 űrkutatási-kozmológiai műsort, pl. "Morgan Freeman: a féreglyukon át." A "hogyan készül" és ehhez hasonló műsorokat érdektelennek és tudománytalannak tartom. Bár az előbb említett két sorozatot sajnálom, de ugyanakkor a Discovery mindegyik csatornáján a 10 percenkénti reklám engem nagyon irritál, ezért ritkán néztem igazából ezeket.

A Digi World-ön ha nem lesz gyakori reklám, azt már előrelépésnek tartom, és így még fel is frissül kicsit a tudományos műsor nézésem, talán újra kedvet kapok ezekhez a műsorokhoz.

Tehát összességében nincs gondom a Discovery-k kikerülésével.
Amúgy pedig, még így is a Digi a legjobb szolgáltató.

(#14988) dokar válasza Kwisatzh (#14966) üzenetére


dokar
addikt

121,5 Mhz, és 128.5 Mhz........

Ezen a kettő frekisávon nem jön be semmi. "Nincs jel" :(
sr: 6900, moduláció: 256
A többi frekisáv műxik. Vélemény?

[ Szerkesztve ]

extra - SEXRay

(#14989) ArGab válasza dokar (#14988) üzenetére


ArGab
őstag

ott sr: 6000

(#14990) dokar válasza ArGab (#14989) üzenetére


dokar
addikt

kösz szépen, ezt te honnan tudtad?

extra - SEXRay

(#14991) Kwisatzh válasza dokar (#14990) üzenetére


Kwisatzh
senior tag

Pár hónapja amikor a közszolgálatiak ezekre a feles frekikre, és a 6000 sr re "költöztek" hetekig ezen témáztunk, de egyébként a fekvenciák a digi honlapon is rajta vannak.

[moderálva]

(#14992) ArGab válasza dokar (#14990) üzenetére


ArGab
őstag

tapasztalat, és rendszeresen előkerülő probléma :)

(#14993) blúmen


blúmen
tag

Megkezdődött az élőlánc-tüntetés!!!

Néhány ezer ember részvételével elkezdjük a Digi székház előtt a demonstrációt, amellyel tiltakozásunkat fejezzük ki ezen gyalázatos, diktatórikus, fogyasztókat sértő üzleti magatartást tanúsító undorító társaság ellen.
Leszen: birka, tombola, szólista, zenekar, díszvacsora, ja és transzparensek BÜDÖS DIGI, HOL A DISCOVERY TE SZAROSOK, és hasonló feliratokkal, valamint fejenként 2liter 95-ös oktánszámú benzin az önfelgyújtáshoz.

Várunk mindenkit szeretettel!!

(#14994) cobranco válasza ArGab (#14992) üzenetére


cobranco
csendes tag

Egy hónapja 121,5-ön sr 6000-el megtalált mindent/beleértve a közszolgálatit is/,most csak 9-et talál,nincs köztük se HD,se közszolgálati.

Ugyanez a helyzet a 128,5 el is.

Teljes keresés 6000-en 12db csatornát hoz, 6900-on bejön minden/100db/,leszámitva a közszolgálatiakat.

Annyi variációt kiprobáltam,hogy a lottóban nincs ennyi.

Az ügyfélszolgálaton a "hozzáértő" nő csak annyit mondott én vagyok a béna mert ők nem variáltak augusztustól semmit.

Aki megfejti a dolgot annak felajánlok egy inverz Nobel-dijat.

Túráim,videók itt: http://cobranco.hu/

(#14995) rocket válasza Flashget (#14962) üzenetére


rocket
nagyúr

Papirforma (tobbi is kifog kerulni, majd kitalalnak valami kamu indokot), es ebbol a lepesbol kiderult az igazsag, hogy semmilyen targyalasokat nem folytatattak, es nem jart le semmilyen szerzodesuk, ossze-vissza hazudnak folyamatosan.

Ha jol tudom az ASZF negativ valtozasat 30 nappal elobb be kell jelenteni (tehat ha pl. kikerul csatorna), es az eppen aktualisban november 30-ig garantaltak, hogy nem vesznek ki csatornakat.
NMHH gondolom szemet huny ahogy szokott.

Az meg milyen duma mar, hogy "remeljuk ezek az adok is elnyerik madj tetszesedet", es ha nem akkor visszarakjak?:DDD

#14979: Kerulik a valaszt, nem sikerult a kerdesedre valaszolniuk, pedig ez ongol lett, hogy az ASZF-ben nincs benne a valtozas, sot azt irtak bele nem valtoztatnak november 30-ig, ezt megussza a DIGI (lehet belekalkulaltak az a nehany millios buntetest amit ezert kaphatnak) akkor csukjak is be nyugodtan az NMHH-t.

Ilyen mentalitasu ceg fenttud maradni a piacon, az a tobbi penzehes, kartellezo ceg miatt van csak, ebben is szegyen ez az orszag.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#14996) Lajos1966


Lajos1966
tag

Azt nem értem,hogy akik állandóan morognak miért nem váltanak szolgáltatót?Biztosra veszem,hogy lenne másik alternatíva.Mi pár hónapja lettünk Digi előfizetők,előtte T-nél voltunk fele ennyi csatornával 3-szoros áron!Pedig volt hűségidős meg tripla csomagos kedvezményünk is.Alig vártuk,hogy leteljen a hűségidő és tudjunk váltani.

(#14997) hb000 válasza batagy (#14987) üzenetére


hb000
aktív tag

"Digi World-ön ha nem lesz gyakori reklám, azt már előrelépésnek tartom"

Feljebb beidézte valaki a digi ún. válaszát, abban az írták, hogy a műsor folyamatos, nem szakítják meg reklámok. Én tegnap néztem asszem a world-ön egy műsort, fél órás volt az egész, de kettévágták egy reklámmal. Ami nem feltétlenül baj, ők is abból élnek, de akkor nem kéne kamuzni.
Valójában a két kivett discoveryt sosem néztem, de ha a fő-discoveryt is kiveszik, annak nem fogok örülni. Vannak rajta jó műsorok, bár azt veszem észre, hogy ilyen témakörben mostanra inkább a natgeo vezet nálam.

[ Szerkesztve ]

(#14998) Flashget válasza rocket (#14995) üzenetére


Flashget
félisten

nekem ne mutasd be őket :)
csak az a baj a másik szolgáltató se különb...

Realme GT Master Edition

(#14999) rocket válasza Flashget (#14998) üzenetére


rocket
nagyúr

Ez van Magyarisztanban 2012 vegen amikor egy Roman fapados ceg a piac vezeto, mindenesetre megint kiderult "nem zorog a haraszt, ha nem fujja a szel" :)
Egyebkent a csatornak varialasanal duhitobb, hogy semmibe veszik az embereket, hazudoznak ossze-vissza, es olyan dolgokkal probaltak a felhaborodast csillapitani ami nem letezik (ez ugye a november 1-tol megszuno DSC szerzodes, es targyalas a folytatasrol).
Engem erdekelne, ki hozza meg a dontest es mi alapjan a csatornak sorsarol?
Mert, hogy ugyanugy elneveznek egy csatornat (Discovery World, DIGI World) attol meg nem lesz ugyanolyan a tartalom es ezzel a minoseg se.

FB-n olvastam vicces kommentet, DIGI irja, hogy nagy sikerrel indult a DIGI FILM, erdekelne mibol jutottak erre a kovetkeztetesre, egyetlen ado ahova HD alapbol nem artana es oda nem jutott :DDD
Ismerven a mentalitasukat, gondolom arra jatszanak, hogy majd egy kesobbi idopontban jon a HD verzio, de kivesznek cserebe 2 csatornat.

Ahogy olvasom FB-n van ahol Discovery World es ID szunt meg, van ahol meg a Discovery World es a Science, gratulalok ehez is :D

#14997: Gondolom a musor ajanlo naluk nem szamit reklamnak.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#15000) Bogyi007 válasza rocket (#14999) üzenetére


Bogyi007
veterán

DigiFilmen kivételesen egy használható film megy, EPG szerint a Vad vágyak 4 lenne de hála az égnek az első rész megy - no az még jó volt valamire: Neve Campbell és Denise Richards jelenetei eléggé emlékezetes pillanatai a filmtörténelemnek. :C :DD :DDD

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.