Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13489) Csaby25


Csaby25
senior tag

Sziasztok!
Lenne egy furcsa problemam.
Egy Samsung LE40C650L tv-m van.
Az a gond hogy automatikus tarolasnal nem talalja meg az osszes digitalis csatornat.
Kezi keresessel meg talal meg plusz csatornakat, de regebbieket torol ki helyette, ugyhogy a csatornaszam ugyanennyi marad.Eszrevettem hogy ugyanazon a frekvencian tobb csatornat is talal, nem tudom hogy ennek van-e jelentosege.
Meg egy par kerdes a csatornak keresesevel kapcsolatban:
- A Plug & Play menuben es a Csatorna menuben is lehet orszagot valasztani de a ket lista nem ugyanaz(a Plug & Play menuben tobb orszag van), az a kerdes, hogy mindketto befolyasolja a digitalis csatornak kereseset?
- Mi a kulonbseg(ha van-e egyaltalan a Teljes, es a Halozat keresesi modok kozott).
Kezi tarolasnal milyen erteket adjak meg a modulacionak(16 QAM es 256 QAM kozott), mekkora jelatviteliu sebesseget KS/s-ben?
- Kabeles keresesi opcioknal a Kezdet frekvencia, vegso frekvencia, jelatviteli sebesseg es modulacio beallitasai pontosan mit befolyasolnak, az automatikus keressi modot?, mert en ugy lattam hiaba allitok barmilyen kezdeti frekvenciat, az automatikus tarolas ugyis 0-tol kezdi.

A kis emberek más emberekről beszélnek, a középszerű emberek eseményekről, a nagy emberek pedig ötletekről beszélnek.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.