Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) marvin_BP válasza zhagyma (#89) üzenetére


marvin_BP
tag

Szia,

nagyon szépen köszönöm a segítséget. Mivel úgy néz ki, hardveresen nagyon hasonlóak, végül a távirányító döntött a Pinnacle mellett. Ha meglesz - remélem hamarosan - jelentkezek.

Mégegyszer köszi,
m

http://www.chucknorrisfacts.com/

(#102) konrada válasza zhagyma (#99) üzenetére


konrada
tag

"miért nem csinálta meg az aut. keresés előszőr, csak a manuális "kezdőrugás" után? Agyvérzés ..."

Érdekes módon minden tv (legalábbis amit olvastam Digikábel digitális vételről) csak a manuálisról indult el. Speciel még az én Sony-m is, pedig abban nem is kellett vuduzni mindenféle országokat végigkeresve. (Szóval vagy minden tv-nél hiba, vagy úgy egymásra vannak húzva a csatornák és annyira gyenge a jel,. hogy úgy csinál, mint az automatikus csatornakeresős rádiók az FM adók jó részével: nem érzékeli, de ha lépegetsz, behozza azokat.)

(#103) zhagyma válasza konrada (#102) üzenetére


zhagyma
őstag

Szia!

Érdekes megfigyelés, fel sem tűnt eddig. Pár hónappal ezelőtt anrab kolléga 42pfl8xxx-s PHILPIS TV-je automatikus kereséssel találta meg a DIGI DVB-C csatikat. Jelenleg a DIGI valamilyen okból újra allokálja a DVB-C frekvenciák egy részén a csatornákat és van némi "zavar" a transport stream-ekben (például: Disney Channel tegnap előtt még "üres" volt, két frekin is jön a Minimax, stb). Lehet, hogy az egyes frekvenciákon a transport streamek szabványos felépítése nem stimmel ... Egy DVB-C vevővel és egy "alkalmas" MPEG analizátorral kideríthető. Eddig még nem próbáltam, de ha lesz időm "belelesek".

A QAM jel minősége nem befolyásolja az adott TV program minőségét (QAM moduláció + digitális hibajavítás): Emiatt ez látszik:

1. Vagy van kép (csatorna) és tökéletes (QAM megfelelő).
2. Vagy nincs kép (QAM gyenge, vagy nincs).
3. Vagy "beszaggat" a kép (QAM jel szintje határeset). Ilyenkor a QAM demodulátor és csatornadekóder vagy képes előállítani a digitális jelfolyamot a vett jelből, vagy nem. Ekkor az MPEG videódekóder nem képes folyamatosan dekódolni, szétesik / kimerevedik a kép egy pillanatra, majd amint újra van QAM jel tovább megy az egész lánc és újra van folyamatos kép a következő kiesésig..

Hát másra hirtelen nem tudok gondolni.

[ Szerkesztve ]

(#104) konrada válasza zhagyma (#103) üzenetére


konrada
tag

Hát most az én tv-men is elég szemétdomb van a digi próbálkozásai nyomán. A "hullákkal" együtt most 67 csatornát jelez ki a tv (hullák: már nincs azokon adó, de a tv megjegyezte), de legalább 6 csatorna duplikált, vagy mint az m1 az analógból digitalizálttal együtt 2 HD-vel van fenn. (S megint fent a földfelszíni, mpeg4-es retek meg csiga is.)

Végül is én nem bánom, mert most már 50 felett van a digitálisan fogható adók száma, és ha ez azzal jár, hogy némelyiket törlik a kísérletezéssel együtt, hát legyen.

.... illetve egyet bánok: azt, hogy a HBO csatornák kártyáját nem lehet berakni a tv moduljába és ezért az Azona nevű s..ron (STB) keresztül kell nézni, mely igen vacak képminőséget ad.http://prohardver.hu/dl/s/m3.gif

(#105) Kuter válasza konrada (#104) üzenetére


Kuter
senior tag

DE be hehet tenni a kártyát csak egy cam modul kell.
http://www.digital.shop.hu/Dekoderek-kodkartyak/Dekoder-modulok/index.php?option=com_virtuemart&Itemid=26&category_id=208&lang=hu&page=shop.browse&vmcchk=1
Ez nem a reklám helye csak ezt találtam.

[ Szerkesztve ]

Mindhalálig Nvidia! mondta egy microelectronic engineer , vagy lehet hogy én?

(#106) bossvico


bossvico
senior tag

a 66.-ra valaki esetleg?

R5 5600X AIO 240mm Cooler, MSI B550-A Pro, 32 GB Crucial DDR4, EVGA 750W, Sapphire Pulse RX 7700 XT 12GB

(#107) Kuter válasza bossvico (#106) üzenetére


Kuter
senior tag

Hát igy hirtelen.
OptiboxT1000 HD
Topfield7710HTCI
Optibox HD Terrestrial

[ Szerkesztve ]

Mindhalálig Nvidia! mondta egy microelectronic engineer , vagy lehet hogy én?

(#108) bossvico válasza Kuter (#107) üzenetére


bossvico
senior tag

Kössz, de....

Mpeg4 és DVB--C kell, mert kábelen jön a digitv.

Ilyet keresek.

R5 5600X AIO 240mm Cooler, MSI B550-A Pro, 32 GB Crucial DDR4, EVGA 750W, Sapphire Pulse RX 7700 XT 12GB

(#109) kosó válasza bossvico (#108) üzenetére


kosó
csendes tag

OPTIBOX CCX PVR HDMI

OPTICUM 7000 CCX

OPTICUM 7100 CCX

Eycos K70.12H pvr HDTV kábeltv vevő

Triax C-HD 415 CX HDTV digitális vevő

[link]

[link]

:N :N

(#110) hattorihanzo


hattorihanzo
aktív tag

Sziasztok!

Végre a t-home a múlté. Megjött a digi. Philips tv-m van, a szervízmenüben átkapcsoltam, hogy ne országfüggő legyen a dvb-c, így automatán megtalálta az összeset. Viszont van egy kis bibi. A HD adókon hang és műsorfüzet van, de kép az nincs. Az én tv-m H-s végű, tehát mp4 tunerek vannak bene, régebben egy-két hónapig a t-kábeles digitálist is néztem vele, az pedig mp4.
Valakinek ötlet?
Köszi

(#111) hattorihanzo válasza hattorihanzo (#110) üzenetére


hattorihanzo
aktív tag

Na, gyorsan pörög ez a topic, sebaj, megfejtettem. Norvég állásban ( ahogy régen is csináltam ) megy a HD de a betűk tök bénák, így visszaálltam Magyarra. Ismét meggyőződtem, hogy semmiből nem maradok ki. Még odébb van a HD korszak.

Még annyit, hogy biztosan basztatják, mert már nem talált dupla adókat, így csak 54 van.

[ Szerkesztve ]

(#112) McLaca válasza hattorihanzo (#111) üzenetére


McLaca
őstag

A TV-d "fél" HD, vagy full? Azaz 1366×768, vagy 1980×1080-es felbontású?

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#113) hattorihanzo válasza McLaca (#112) üzenetére


hattorihanzo
aktív tag

Szia, köszi, már túltettem magam a traumán. Full

(#114) zozi29


zozi29
csendes tag

sziasztok olyan kérdésem van hogy van nekem egy lg pg1000 plazma tv dvb-t van benne dvb-c nincs milyen eszközzel tudom fogni digitálisan az adásokat panelba lakunk csak optiboxxal vagy esetleg mással is lehet válaszokat elöre is köszönöm

(#115) maxima


maxima
tag

Sziasztok!

Most vettem egy Samsung LE32B450C4W tv.-t, és az Istennek sem tudok
egyetlen digitális adót sem megtalálni/beállítani. :-(
Az eddigieket végigolvastam, de ezek a leírások nálam nem jöttek be.
Elballagtam a Samsung központi szervizébe (Bp. VI Aradi u), ugyan már segítsenek.
Közölték, hogy nincs olyan emberük aki (ma?) tudna nekem segíteni. Sic...:-( :-(
Van valaki aki tudja mit tehetnék?
Az ország beállításokat próbálam, igaz Norvégia meg Finnország nincs, helyette egyéb
van, a megjelenő frekvenciák között nincs ami megegyezne a Digi által megadottakkal,
de kézzel beírva sem talál semmit.

???

Üdv.

(#116) Kuter válasza maxima (#115) üzenetére


Kuter
senior tag

Hi. Ne a sima digitális adásokat keresésére ragd,csinál teljes keresés digitális+analog,de ne a gyors keresést válaszd hanem a teljeset.
A samsungoknál nem kell trüközni állisd magyarra simán.Ha igy sem lesznek meg a digitális csatornák kérdez rá a szolgáltatodra hogy mi a franc van,lehet nem nyomják a digi csatornákat ,bár azt kötve hiszem.

Ja és ha osztva van az antenna jel és kevés megy a tv-d felé az is baj lehet. Probáld meg ugy hogy csak a te tv-dbe mennyen az jel egyböl.Ha így jó cserélj jel elosztot mert akkor szar ami bent van.

[ Szerkesztve ]

Mindhalálig Nvidia! mondta egy microelectronic engineer , vagy lehet hogy én?

(#117) smog86


smog86
senior tag

Volt itt szó PC-be valami DVB-C tunerekről, itt egy belső is:
Cinergy C PCI HD

[ Szerkesztve ]

(#118) smog86 válasza smog86 (#117) üzenetére


smog86
senior tag

Itt meg egy külső:
Anysee PC DVB-C

(#119) maxima válasza Kuter (#116) üzenetére


maxima
tag

Szia!

Köszi, mégegyszer nekiugrok alkalomadtán de előtte tuti
ami biztos, beballagok a jövő héten a Digi-hez.

Üdv.

(#120) maxima válasza Kuter (#116) üzenetére


maxima
tag

Sziasztok!

> Ne a sima digitális adásokat keresésére ragd,csinál teljes keresés digitális+analog,de ne > a gyors keresést válaszd hanem a teljeset.

Jelentem, helyzet van. Megvannak a digitális csatornák,
igaz először csak azt kerestem. A full majd később.
Minden esetre a gépkönyv ilyen szempontból (is) nagyon gagyi.
Aki most lát először közelről ilyen tv.-t szív vele rendesen. Pl. én.
Ha most véletlenül alapból analógra állított csatornára tévedek,
akkor csak az infó akármin keresztül tudom visszaimádkozni dig.-ra.
Egy szó nincs az üzemmódváltásról. Ezen kívül úgy látom, hogy minden
csatornaszámon két műsort lehet tárolni (egy analóg és egy digitális)
Erről sincs egy hang se, hogy így van-e. Et cetera...
Minden homályoszlatást szívesen veszek.

Üdv.

(#121) Kuter válasza maxima (#120) üzenetére


Kuter
senior tag

hi. " Ezen kívül úgy látom, hogy minden csatornaszámon két műsort lehet tárolni"
Ez azért van mert két tuner van a tvben .Én minden esetben benthagytam mindegyiket,elöl vannak a a digi csatik.Mert van hogy néha leáll a digi csatik sugársása 2-szer már tapasztaltam,ilyenkor jól jön az analog.

Mindhalálig Nvidia! mondta egy microelectronic engineer , vagy lehet hogy én?

(#122) zsozso22 válasza peet beat (#26) üzenetére


zsozso22
csendes tag

Szia!

Írtad a pécsi csatornakiosztást. Te pécsen is laksz? Mert én is, voltam bent a Digi ügyfélszolgálatán és azt mondták, h. a digitális adás legkorábban januárban lesz náluk. És most biztos h. senkinél nincs még....

Valaki erről tud, h. Digi-nél ez tényleg így van?
Sajna a TV-m most nem tudja fogni, de akkor vennék egy konvertert hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#123) bossvico


bossvico
senior tag

Navégre má, tudja amit kell, dévébé cé és mpeg4.

zsozso22:
A csatorna kiosztás soraiba ahol D betűt látsz, azt tudod fogni tigitálisan is.
A fenti kütyüvel pl, ha nincs a tvbe ilyen tuner.Itt sokaknak sikerültmár fogni, olvass vissza.

[ Szerkesztve ]

R5 5600X AIO 240mm Cooler, MSI B550-A Pro, 32 GB Crucial DDR4, EVGA 750W, Sapphire Pulse RX 7700 XT 12GB

(#124) klaczi


klaczi
aktív tag

Létezik, hogy adáskimaradás van? Nálam most egy adó sem jön. Fekete képernyő.
Bp 6. ker. Analóg működik.
Tunerkártyám csak nem dobta föl a talpát.

(#125) zhagyma válasza klaczi (#124) üzenetére


zhagyma
őstag

DIGI moduláció váltás 64-QAM -> 256-QAM. Legegyszerűbb újrahangolni...

DVB-C adatok
Frekvencia: ASZF DVB-C frekvenciák
Moduláció: 256-QAM
Szimbólum sebesség: 6900 MS/sec

[ Szerkesztve ]

(#126) JuliuS válasza zhagyma (#125) üzenetére


JuliuS
tag

érdekes, hogy ha ezeket kézzel kell állítgatni, vajon a telefonvonal végén gubbasztó ügyfélszolgálatos miért nem tudja? nekem legalábbis semmi ilyesmit nem mondott, csak hogy kerestessem újra a csatornákat.
mondjuk jelenleg mindegy is, mert bár 1 körül telefonáltam, és azt mondták, már mennie kéne, most elmúlt délután öt óra, és még mindig semmi, a jelszint rossz, nem megy 15% fölé (többnyire 0-1% között ugrál), csatornát egyet sem talál (13. kerület).

(azt már tényleg csak zárójelben jegyzem meg, hogy a lábánál fogva kéne fellógatni azt, aki a Digi weboldalát tervezte: amíg nem linkelted be, fogalmam nem volt, vagy van ilyen hírek oldaluk, amihez csak a Cégünk menüponton keresztül vezet út!)

(#127) pitchman


pitchman
csendes tag

Hi All!

Én ezt a cuccot készülök megvenni DIGIhez:

[webshop]

[official site]

Valakinek van valami tapasztalata erről?

A DIGI digitálisan jobb mint a sima? Nekem jelenleg "T" van de jövő héten szándékozom váltani DIGIre. Ha rossz a DIGIT képe akkor nem vennék hozzá tunert, mert akkor inkább nézem a kistévén analógon. Egy biztos: ócsóbb mint bármi más.

-= Nem az a buta, aki nem ért hozzá, hanem aki nem akar hozzáérteni! =-

(#128) pitchman


pitchman
csendes tag

Még 1 kérdés!

Ha digitálisan akarok HBO-t nézni milyen kártyával megy?
Szabvány conax, viaccess vagy ilyesmi?

-= Nem az a buta, aki nem ért hozzá, hanem aki nem akar hozzáérteni! =-

(#129) klaczi válasza zhagyma (#125) üzenetére


klaczi
aktív tag

Köszi :R
Az egyik csatornánál van kép. Manuálisan átállítottam a modulációt. Az eddigiekhez képest a jelszint is nagyobb lett.

(#130) klaczi


klaczi
aktív tag

A csatornák meglennének, de az EPG csak néhány csatornánál működik :((
Pedig az ért az egészben a legtöbbet.

(#131) zhagyma


zhagyma
őstag

JuliuS #126 A DIGI "általában" kapcsolattartásból elhasal. Én is innen tudtam meg a moduláció váltást. Az alacsony jelszint lehet a DIGI hibája, de azt vedd figyelembe hogy 64-QAM modulációnal jóval "zavarérzékenyebb" a 256-QAM. Nálam is ugrált a jelsznt a váltás után a 362 MHz-n. Ki is hullott hamarjában egy gyenge pillanatban beszerzett "TESCO splitter" és "előreszerelt kínai antennakábel" a kukába. Azután rendben van ...

pitchman #127 A Technisat SkyStar HD sorozatot szeretik a sat-al foglalkozó fórumozók. Talán a DVB-C széria sem lehet rossz. A digitális adás minőség sok tényezőtől függ (forrás-, tömörítés minősége, a felbontás, a bitstream sebesség, ...). DIGI esetén néhány jellemző adó. A filmcsatornák minősége nagyon gáz ...

A filmcsatornák esetén az alkalmazott kódolás Nagravison 2.

m1HD ( 1920x1088, MPEG4 HD ) = ~ 8,2 Mbps
m2HD ( 1920x1088, MPEG4 HD ) = ~ 12,5 Mbps
dunaHD ( 1920x1088, MPEG4 HD ) = ~ 6,2 Mbps

RTL ( 720x576, MPEG2 ) = ~ 5,0 Mbps
TV2 ( 720x576, MPEG2 ) = ~ 3,0 Mbps

Cinemax / HBO / HBO2 / HBO Comedy ( 544x576, MPEG2 ) = ~ 1,5 Mbps

Klaczi #130 Nálam "első ránézésre" megvan az EPG, ahol szokott lenni. De nem esküszöm meg rá, mivel nem nagyon használom.

(#132) klaczi válasza zhagyma (#131) üzenetére


klaczi
aktív tag

:R
Egyébként az EPG szőrén szálán eltünt, kivéve a Duna tévét és a kódolt csatornákat. Nagyon hiányzik :((
Én csak számítógépről használom a Dvb Viewer progival. Újrahangolás után a jelszint az átlagos 15% ról felment 33-45 %ra. Nekem az alacsonyabb jelszinttel is tökéletes volt.
Gyanakszom a Digire és igyekszem megszerezni a tunerhez a CI modult.

[ Szerkesztve ]

(#133) Lamair


Lamair
aktív tag

na áthangoltam reggel én is erre most dura megint eltünik a digitális adás itt szfváron banyek :Y :Y

''...válaszd a nagyképernyős színes tv-t,... válaszd az életet...''

(#134) zhagyma válasza klaczi (#132) üzenetére


zhagyma
őstag

Szia!

Most hogy felhívtad rá a figyelmemet az EPG tényleg úgy áll, ahogy írod. A DVBViewer nálam mindenhol 100%-t jelez, de szerintem ez driver és program függő érték. Mielőtt "kihajítottam" a #131-ben leírt eszközöket az átviteli láncból 10-40-100 % között ugrált a splitter / kábel "kézi nyomkodásának" ritmusában. Ez biztosan egy kontakt hiba volt ezen eszközök együttesében. Mindegy, végül is megszűnt a "műtét" után ...

Ha kódolni kezdenék a DIGI digitális kábeltv adását, akkor a CI modul önmagában úgysem fog segíteni, mivel össze fogják rendelni az STB-vel az előfizetői kártyát. Pár hónap múlva úgyis kiderül ( a legújabb Nagravision 3 átállás dátuma: 2010 január ), hogy igaz-e a kódolásról "felröppent" feltételezés ...

(#135) klaczi válasza zhagyma (#134) üzenetére


klaczi
aktív tag

A kártya és a boxok összerendelését törvényileg tiltanám. Ugyanis az új és igazán jól felszerelt tévéket holmi monitor üzemmódra kárhoztatná. Tehát akinek szüksége van boxra az megkapja. A kártyáknak pedig szabványos eszkozökben működniük kellene. Így lehet kihasználni a tévék szolgáltatásait. Ki a fene vesz olyan tévét amit alig tud kihasználni. Ellenkező esetben meg többen mint gondolnánk.
Amúgy láma vagyok: mi a fene az a Nagravision3?

(#136) zhagyma válasza klaczi (#135) üzenetére


zhagyma
őstag

" ... A kártya és a boxok összerendelését törvényileg tiltanám. ..."

Jó gondolat. Sajnos egyelőre az amerikai filmipar diktálja a feltételeket. Úgy tűnik a CI interface helyett a CI+ interface nyújtotta biztonságot elfogadják és az ilyen TV-kbe a nyugatabbra lévő kábelszolgáltatók fognak CAM + előfiztői kártyát adni, ahogy a TVNetwork csinálja.

" ... mi a fene az a Nagravision3? ... "

A Nagravison 3 egy CA (Conditional Access) a tartalomhoz feltételes hozzáfést biztosító rendszer legújabb csatasorba állított verzíója. Ilyenek még a Conax, CryptoWorks, Viaccess, stb. Mindegyik a DVB szervezet által szabványosított infrastruktúrára épül. Ezen infrastruktúra előfizetőnél lévő fontos elemei a CI interface + CAM modul + előfizetői kártya. A CAM + előfizetői kártya tartalmazhat gyártóspecifikus softvware-t. Ezért beszélnek Nagra, Conax, stb. CAM és előfiztői kártyákról. Egyébként a Nagravison rendszer tűnik a "leggyengébbnek" az összes közül, mivel boldog - boldogtalan feltörte.

(#137) klaczi válasza zhagyma (#136) üzenetére


klaczi
aktív tag

:R

(#138) Lamair válasza klaczi (#135) üzenetére


Lamair
aktív tag

jogos nekem is itt a tvmbe a kártyahely és nemszeretnék mégegy ezközt a minimál nappalimba de sajna a szolgáltató majd szeretne
még 1 kérdés felmerült bennem:
ha kártyát kapok majd a dvb-t-c szolgáltatáshoz akkor hogyfogok pl felvenni műsort?
ha kapunk stb-t akkor persze más a helyzet, de elvi síkon mégis :B

''...válaszd a nagyképernyős színes tv-t,... válaszd az életet...''

(#139) bakatol válasza Kuter (#1) üzenetére


bakatol
csendes tag

Sziasztok! VAn egy ilyen SAMSUNG LCD tvm modell: rble40f86bdr/xeu.
Az alábbiakban olvastam, hogy többféle digitális vétel is van, földi, kábel, műholdas. Könyörgöm DIGITV-s előfizetésem van, van egy csomó adás ami digibe jön és a TV-m nem veszi a digitális csatornákat. Akkor meg mi a p...nak van benne digituner. Gondolom én az emberek többsége kábelt használ és pont az nincs benne. Ha ezt megmagyarázza valaki az jó lenne :)

bakatol

(#140) Kuter válasza zhagyma (#134) üzenetére


Kuter
senior tag

Hi.Mindenkinek.
A kód váltás csak a műholdas digiteseket érinti,a kábelest nem.

Mindhalálig Nvidia! mondta egy microelectronic engineer , vagy lehet hogy én?

(#141) Lamair válasza bakatol (#139) üzenetére


Lamair
aktív tag

neked dvb-t tuneres a tv-d a kábelen ha jól gondolom dvb-c jel jön, így nem is tudná venni a dolgokat, mellesleg a dvb-t vel se jársz jól mert ha jól látom mpeg2es tuner van a tvdben, így a majdani földfelszini digitális csatornákat is mindenképpen egy beltéri egység közbeiktatásával tudod majd nézni, mert itthomn a mpeg4es dvb-t sugárzás van-lesz

''...válaszd a nagyképernyős színes tv-t,... válaszd az életet...''

(#142) bakatol válasza Grifid (#56) üzenetére


bakatol
csendes tag

Löszönöm LAMAIR!
Nekem nincs FINN lehetőség..ötlet?

[ Szerkesztve ]

bakatol

(#143) zhagyma válasza Kuter (#140) üzenetére


zhagyma
őstag

Szia!

Jelenleg valóban csak a műholdas digiseket érinti. Gondolom első körben azért, mert itt folyik a kártyamegosztás, az "okosított" beltéri forgalmazás tömeges mértékben. Viszont figyelemre méltó tény, hogy a DVB-C kódolt HBO a műholdas Nagra2 kulcsokat is használja. Valószínűleg ebből extrapolálódott a kábeles kódolás rémképe ...

(#144) Lamair válasza bakatol (#142) üzenetére


Lamair
aktív tag

hát mint említettem egy dvb-c képes beltériegység a megoldás neked asszem

''...válaszd a nagyképernyős színes tv-t,... válaszd az életet...''

(#145) bakatol válasza Lamair (#144) üzenetére


bakatol
csendes tag

Köszönöm a segítséget, már csak az lenne a kérdés, hogy mit vegyek és, hogy jó lesz-e a DIGI TV-hez? :)

bakatol

(#146) zhagyma válasza bakatol (#145) üzenetére


zhagyma
őstag

Szia!

Itt azt írják a DIGI ÜSZF szerint van STB SD / HD: #787

(#147) attesz_32


attesz_32
tag

Sziasztok!
mi a külömbség a Samsung ps42b430, ps42b430p2W, és a ps42b430p2wxxh tipusjelzésü tv-k között, segitségeteket előre is köszönöm

(#148) Begbiebike


Begbiebike
csendes tag

Digi kábel tv szolgáltatás:

Napokban eltűntek a digitális adók a kábelről, kiderült újrahangolták őket. Tv-t újrakalibráltam, azóta nincsen elektronikus műsorújság.

Tud erről valaki valamit?

Köszi!

(#149) Lamair válasza Begbiebike (#148) üzenetére


Lamair
aktív tag

jó neked én újrahangoltam azóta a digitális adók folyamatosan szátcsúsznak szép zöld négyzetekké :W és szakadozik akadozik szarakodik :O az epg elvesztése már nem aggaszt ezekután! egyébként feljebb említésre került, hogy valóban nincs most epg

üdv
Lamair

''...válaszd a nagyképernyős színes tv-t,... válaszd az életet...''

(#150) JuliuS válasza Lamair (#149) üzenetére


JuliuS
tag

nálam is akadozik néhány csatorna, de csak az stb-n keresztül (a tévé remekül hozza őket). vagy hibás az stb-m, vagy nem bírja a "túl nagy" adatfolyamot némelyik adó esetében. mindenesetre epedve várom a hdmi-s boxot.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.