Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Diablo 3 Trade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#13701) lakisoft válasza Gyuri27 (#13700) üzenetére


lakisoft
veterán

És mivel fizet? ;]

(#13702) Gyuri27 válasza lakisoft (#13701) üzenetére


Gyuri27
félisten

Euro, dollár, font. Forint nem hiszem, bár elképzelhető.
Én vagyok a kínai farmer. Te megadod ami kell a belépéshez. Aztán napi 8-12 órát játszok neked. Te délután haza érsz a munkából és tele a tatyó jobbnál jobb legendekkel. Meg vagy 10 parapontot nőttél.

Amd - Radeon - Ryzen

(#13703) granini válasza Gyuri27 (#13702) üzenetére


granini
őstag

Meglatasom szerint a normalis, casual, diablozni szereto es a jatekot elvezo userek szamahoz kepest elhanyagolhato lehet azon extremitasok szama amirol itt te beszelsz. Es akkor hazajon Hansjurgen a BMW gyarbol, elegedett mert ma is tervezett egy pazar 2 uleses kabriot, es akkor leul a 3000 euros szamitogepe ele, belogol es latja hogy lett goldja, van lootja, es lepett 18 paragon szintet, mert farmoltak neki egesznap.. Es akkor ez miert jo neki..?

Csakmert azt gondolom hogy nincs ebben akkora uzlet. Beruhazni 10 accountra, etetni 10 illegalis kinai bevandorlot, fizetni nekik egy 60nm-es jozsefvarosi alberletet meg a villanyt a vizet a satobbit, es 24/7-ben farmoltatni oket soha a kettetoszott eletben nem fogja megerni senkinek szerintem, ugyhogy ez mero spekulacio, hovatovabb oktondisag..

Es tudod mi a legnagyobb baj a kinai farmerrel, Gyuri..? Hogy osszemegy az elso mosas utan ba*meg!!!! :Y

:C

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#13704) Bird válasza granini (#13703) üzenetére


Bird
addikt

+1.
Gyuri által vázolták túlságosan utópisztikus hatást keltenek ájtatos lelkemnek! :D

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#13705) Gyuri27 válasza Bird (#13704) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hidd csak el. Aki ráköltött 100-1000 orjót, itemre, goldra stb-stb nem fog most játszani.
Meg ugye loot jobb kihasználása végett nem kevés isboxer fog futni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#13706) lakisoft válasza Gyuri27 (#13705) üzenetére


lakisoft
veterán

Lassan már a streamek is leállnak d3 témában. Nagyon sokáig vártak a kieggel. :( Meg az account boundos új világ ... Már csak a fanatikusok maradtak.

[ Szerkesztve ]

(#13707) Bird válasza lakisoft (#13706) üzenetére


Bird
addikt

Azért ennyire nem vészes a helyzet... A sok bájgúnárért meg egyáltalán nem kár szvsz. :B

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#13708) czpitti válasza Gyuri27 (#13705) üzenetére


czpitti
senior tag

Jah a kenyérkeresetnek vége el kell kezdeni játszani micsoda fos ez a game :DDD Konkrétan marad az akit ténylegesen érdekel ez a játék.Is-boxer? jah én is használom mert kell a tripla legenddrop hogy ne kelljen annyit runolni vagymi.Mondjuk a napi 10-15 orám nekem is benne van a gaméban.Nekem speciel jobban bejon a játék mint a visaharcos idokben.

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#13709) Gyuri27 válasza czpitti (#13708) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem törtem pálcát senki felett. Leírtam a lehetséges jövöt.
Neked szerencséd lesz. Mert nem kell megbizhatatlan, kétes minőségű kínai cuccal foglalkozni euróért.
Én megbízható vagyok és forintért farmolok majd! :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#13710) Chiller


Chiller
őstag

Van 340 flawless square diamondom. Szeretném becserélni mondjuk 1000 flawless square rubyra.
Igény szerint magasabb szintre is kraftolhatom őket (van demonic essencem), de az arány akkor is 1:3-hoz.

Akit érdekel a biznisz, az írjon privit. Esetleg kicsit alkuképes lehet a dolog :)

(#13711) morvaigaben válasza Chiller (#13710) üzenetére


morvaigaben
tag

Szerintem várj, mert patch után fel lehet majd rakni diamondot ah-ra.

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#13712) granini válasza morvaigaben (#13711) üzenetére


granini
őstag

Marc 25-en bezar az AH. Ha most szerdan nyomnak egy kis patchet arra hogy erre a fennmarado 2 hetre lehessen diamondot adni/venni AH-ban az zsinorban a negyedik vilag szegyene lesz amit a Blizzard elkovethet.. :(

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#13713) rol33 válasza granini (#13712) üzenetére


rol33
aktív tag

ha jól rémlik 18-án lesz a shutdown...

®

(#13714) lakisoft


lakisoft
veterán

18-án zárják az ah-t. 25-én indul a kieg.

(#13715) granini válasza rol33 (#13713) üzenetére


granini
őstag

Hat uraim akkor plane.. csak nem tor ki a diamond-laz itt 6 napra.. :N

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#13716) morvaigaben válasza granini (#13712) üzenetére


morvaigaben
tag

Pedig tegnap néztem Modz-ot (US) és 100k 1 db flawl sq...

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#13717) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Zárhatjuk a topicot? :DDD

⭐ Stella

(#13718) L_ajos


L_ajos
őstag

Simán :K

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#13719) Cadal válasza radi8tor (#13717) üzenetére


Cadal
őstag

Rare cuccoknak még esetleg maradhat. Simán vannak (írom ezt két nappal a kieg megjelenése után :D ) hordható sárga cuccok. vagy akár egy két jó lvl req-es fegyver/cucc ami jól jöhet másoknak szintezésnél. pl nemrég találtam valami ijat lvl 68 körül és volt rajta 12 lvl req. simán jó lesz a dhm-nak szintezni. Az a gáz hogy ha enchantola van a rare akkor már account boundos lesz sajna.

Amúgy megvetted a kieget? nem láttalak onlány! :)

[ Szerkesztve ]

(#13720) radi8tor válasza Cadal (#13719) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem, nem vettem meg. Rendes gépem sincs 1 éve, laptoppal meg nem móka.
Marad a fórum. :DDD

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#13721) Cyberbeni válasza Cadal (#13719) üzenetére


Cyberbeni
addikt

kesztyűt meg ékszereket nem feltétlen lehet pár nap alatt nagyon jót találni legendaryból, de a többit azt igen (mondjuk sisakból is még csak 1 esett a DH-mnak meg vagy 3 spirit stone monknak, de ha esne még egy pár, akkor valószínű le tudnám cserélni, a mostani rare-t)

(#13722) lakisoft


lakisoft
veterán

Rare recepteket cserélnék ... Akit érdekel vegyen fel. :R

(#13723) HSM


HSM
félisten

Keresem a következő legacy cuccokat:

Storm Crow-ból magasabb CHC-s, 8% Lightninges kéne. Előny, ha 4% elite, és 10 AP on CRIT-es.
Ami fontosabb lenne, az a source, 7 feletti AP on crit-es, és magasabb elemental %-os kéne elsősorban, legalább hasonló damage-el, és CHC-vel. Akinek akadna valamelyikből egy elfekvőben, hálás lennék, ha dobna egy privit. :) Természetesen nem ellenszolgáltatás nélkül gondoltam, kitalálnánk valamit érte. :)

[ Szerkesztve ]

(#13724) #92888064 válasza HSM (#13723) üzenetére


#92888064
törölt tag

kölcsön tudok adni ilyeneket:

(#13725) HSM válasza #92888064 (#13724) üzenetére


HSM
félisten

Köszönöm a feljajánlást! :R Viszont nekem inkább örökbe kéne. :B Abban reménykedek, hátha valakinek feleslegessé vált, és még nem csapkodta el brimstone-á. :DDD Volt, aki beírta game chatre (ott is néha keresek a trade-ben), hogy LOL, ő kettő ilyet is szétcsapott nemrég... :(
Chantodo-ból nekem is van egy nagyon hasonló, de az annyira nem jó nekem sajnos.

(#13726) mpierre válasza HSM (#13725) üzenetére


mpierre
veterán

Van egy Triumom épp elfekvőbe került. Nem nagy eresztés... Az apoc-t nem t'om mennyi van, ha van egyáltalán...

Bnet.: [link]

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#13727) HSM válasza mpierre (#13726) üzenetére


HSM
félisten

Apoc lenne a lényeg... Igazából jó nekem ez a trium is, ezt használom jelenleg, de emlékszem, voltak lényegesen jobbak, 6%-os elmental sebzésekkel, magasabb CHC-vel, és főleg sokkal magasabb apoc-al. Csak azok nem 10-20M goldba, kerültek, mint ez, hanem a duplájába, nekem meg a "hobby" karakterem volt csak a wizard akkoriban, így annyim nem volt már rá. :) Ha van rajta apoc, és jobb az enyémnél, dobj egy PÜ-t, érdekel. ;)

(#13728) HSM válasza HSM (#13723) üzenetére


HSM
félisten

Közben találtam egy megfelelő Triumot, továbbra is keresek viszont Storm Crow-t. :)

(#13729) Chiller


Chiller
őstag

Eladóak a következő legacy cuccok csokiért vagy ingyen :DD

Andariel's visage:
212INT
51VIT
9AS
4.5CHC
8% fire dam

Andariel's visage:
154DEX
56AllRes
9AS
4.5CHC
12% fire dam

Tal rasha chest armor:
190INT
178VIT
8AS
185Armor

Tal rasha chest armor:
172INT
85 DEX
94 VIT
9 AS
199 Armor

Zuni gyűrű:
23-46 AVG dam
+26 MIN dam
84 INT
63 Allres
33 CHD

Zuni cipő:
8% Poison dam
185 INT
41 VIT
66 Allres
12% MS

Natalya cipő:
175 DEX
72 Allres
265 Armor
12% MS

Sárga rare axe:
593-1047dam (black weapon)
1.30 AS
120 INT
2.2 LS
45 CHD
Socket

(#13730) Chiller válasza Chiller (#13729) üzenetére


Chiller
őstag

Van egy inna gatya is 100dex 74int 9as.
Meg ~1900 fiery brimstone.
Még pár napig őrizgetem őket, aztán kuka mind.

(#13731) lakisoft válasza Chiller (#13730) üzenetére


lakisoft
veterán

Szia,

Engem érdekelnek a cuccok.
adok érte valami értelmeset ok?
üdv,
lakisoft

(#13732) Chiller válasza lakisoft (#13731) üzenetére


Chiller
őstag

Vegyél fel: ChilLeR#2435

(#13733) czpitti


czpitti
senior tag

Nekem meg kutyarobbantos 0 cd legacy itemeim vannak és nem csokiért:) Ha valakit érdekel keressen bátran.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#13734) davidsito válasza czpitti (#13733) üzenetére


davidsito
tag

Hol vannak azok a szép licitálós idők :)
:DDD

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#13735) szmegma


szmegma
aktív tag

Szeretnem 4 kulon embernek odaadni, de ha nem lesz annyi jelentkezo, akkor tobb targyat is adok egy embernek.

[ Szerkesztve ]

TV: JZ1000

(#13736) juhiimi válasza szmegma (#13735) üzenetére


juhiimi
aktív tag

Szia!

Az ovet szivesen elfogadnam :)

(#13737) Viper26


Viper26
nagyúr

Üdv!

Monknak kersek 50-es szinttől használható jó fist weapon-t, vagy esetleg kardot...cserébe persze én is adok bármit, ha az illető talál használhatót a cuccaim között. :R

iPhone 14 | FR955

(#13738) lakisoft válasza Viper26 (#13737) üzenetére


lakisoft
veterán

Ha gondolod bejössz játékba akkor kraftolok neked ezt azt. SC vagy Hc-ben keresgélsz?

(#13739) Cadal válasza lakisoft (#13738) üzenetére


Cadal
őstag

"kraftolok neked" :N account bound a kraft.

(#13740) mpierre válasza Cadal (#13739) üzenetére


mpierre
veterán

Szerintem már rájött... :D

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#13741) lakisoft válasza Cadal (#13739) üzenetére


lakisoft
veterán

Vannak azért nem accountboundos kraftok nem? alacsony szinten :D.

(#13742) feelurself


feelurself
aktív tag

Sziasztok !

Nem tudom hogy PS3-on van-e lehetoseg ra, de olyan cucc kene, amitol gyorsabban szedi a labait a wizardom :) Az elozo wizardomra bezzeg dobott joparat, de erre valahogy egyet se. Amugy 55os a mostani karim.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Diablo 3 Trade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.