Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Diablo 3 Trade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#4001) F-ECT$ válasza RockHaRD (#3996) üzenetére


F-ECT$
titán

És nincs chc se, így nem sokat. Bár a magas statok miatt lehet elviszik pár száz k-ért.

Dive ever, work never.

(#4002) oxox


oxox
addikt

ugy latom masnak is dobalja a legendeket :DD

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#4003) kopaszqtya


kopaszqtya
tag

jaj félre írtam :D

[ Szerkesztve ]

(#4004) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

mennyit érhet RMAH-ban? :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4005) Vole


Vole
tag

Esett egy Andariel helm, de nem tudom beloni az arat, mert se goldos se rmah -ban nincs ilyen statokkal.

Tudja valaki hogy milyen statok lehetnek az uj Andy sisakon? Min-Max ertekek erdekelnek.

(#4006) Cyberbeni válasza Vole (#4005) üzenetére


Cyberbeni
addikt

azért egy képet, vagy statokat dobhatnál róla
itt van, hogy milyen statok vannak rajta

(#4007) Zoona


Zoona
aktív tag

[link]

Esett egy ilyen nyaklánc ma. Bocsi hogy nem arrol adok képet de már kiléptem és lustavagyok visszamenni.

150 intellect
14% life
40% magic find
397 Life Per Sec
Melee Attack's take 1500 körüli érték
És reduce imparing effect 10%

Mennyibe lehetne ezt eladni Gold AH-n és RMAH-n? Valaki saccolna egyet?

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#4008) F-ECT$ válasza Cyberbeni (#4006) üzenetére


F-ECT$
titán

More fire dmg taken?

Dive ever, work never.

(#4009) sittes79


sittes79
addikt

Ez mennyit érhet? Kettőt találtam hasonlót, de azok nem normálisak szerintem 40 milla meg iylenek!

(#4010) WayneGace válasza sittes79 (#4009) üzenetére


WayneGace
őstag

Kevés a dam, hiába szép a stat. Néhány száz k, ha egyáltalán vesz még valaki ilyen kevés dam-mal.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#4011) Vole válasza Cyberbeni (#4006) üzenetére


Vole
tag

Mint irtam, engem a min-max statok erdekeltek, ezert nem raktam be kepet az enyemrol. Koszi a linket, eszerint az int szinte perf az enyemen, ez erdekelt leginkabb. A posion res perf, a random magic pedig 27 @res lett, azert az nem rossz, jobb mintha gf lenne :)

Amugy ha mar rakerdeztel, ime a kep:

[ Szerkesztve ]

(#4012) oxox válasza Zoona (#4007) üzenetére


oxox
addikt

lusta vagyok megnézni...amúgy az mf-nek szerintem szépen lefog menni az ára...egy hete ez még egy vagyon lett volna...ma én már nem adnék érte semmit...

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#4013) Helmoras válasza oxox (#4012) üzenetére


Helmoras
őstag

nekem már 386 MF em van, nem hiszem hogy elértéktelenedne...

(#4014) mephi666 válasza Helmoras (#4013) üzenetére


mephi666
nagyúr

hogy lehet 386, ha 300+75 a max? :B

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4015) Helmoras válasza mephi666 (#4014) üzenetére


Helmoras
őstag

kettőt és könnyebbet kérdezz :D másik topicban is felvetettem, szerintem vagy elszurta a blizz vagy bugol vagy csak elirták...

[ Szerkesztve ]

(#4016) maross válasza Helmoras (#4015) üzenetére


maross
veterán

Ettol a problematol fuggetlenul blizz hagyhatott volna egy 100mf-es "holtteret", azaz 300 mf (=100paragon)-en felul meg gyujtson az ember 100-at valami bitang cuccokbol. Kivancsi vagyok hanyan fogjak elerni a lvl100-at :). Es hogy mi lesz vele a kiegeszitoben, remelem megmarad :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#4017) mephi666 válasza maross (#4016) üzenetére


mephi666
nagyúr

az jutott eszembe, hogy nyitva hagyták a ladder kérdését... ha mondjuk ladder reset helyet "paragon-reset" lenne, akkor nem lenne kidobott pénz a karakterekbe ölt arany/eur, mert minden tárgy megmaradhatna :K és ha megkombóznák azzal, hogy a most megszerzett stat+mf+gf megmaradna és 1-100-ig megint kapnád plvl-enként, akkor ösztönözne folyamatosan arra, hogy "perfektre" húzd a karaktert... (meg mondjuk érezhetően erősebb is lenne annak függvényében, mennyi időt fektetsz bele)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4018) Vole válasza mephi666 (#4017) üzenetére


Vole
tag

"a most megszerzett stat+mf+gf megmaradna és 1-100-ig megint kapnád plvl-enként"

Mar igy is brutalis nerf ez a paragon a plusz statokkal, ha ezt meg lehetne duplazni/triplazni, akkor mar tenyleg minden hulyegyerek csak act 4 -ben fog jatszani.
Ezek az uj cuccok irrealisan erosek lettek, es tul nagy a droprate is. Mar most tele van agyament cuccokkal az ah es egyeb forumok. Nezd meg nekem is milyen sisak esett elso nap, gyakorlatilag mf nelkul.

En sajnalom, hogy folyamatosan nerfelik a jatekot, eddig se volt nehez, kezd egyre unalmasabb lenni.

(#4019) Nordic válasza Vole (#4018) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Nem mindenkinek van dropja, azt azért ne felejtsd el... :U

(#4020) rongyi


rongyi
aktív tag

Most vettem a képen látható kardot 200k-ért. Szerintetek megérte? Per pill használom, de ha elszeretném adni, mennyi kérhetek érte?

(#4021) oxox válasza rongyi (#4020) üzenetére


oxox
addikt

loh nelkul.... :( szerintem a 900 alatti egykezes fegyvereknek megvannak szamlalva a napjai (foleg loh, es life steal nelkul). nekem dobott ma egy 900 felettit (sajna azon sincs loh...csak 10 attackspeed, meg meg valami)

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#4022) ProEvoFan válasza oxox (#4021) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Szerintem meg nem.Mond, mire nem elég egy 800+ dps fegyver?Főleg úgy, hogy most még több main stat megy alá...
A Monkom sima nyers fegyver dps+ból alig nyer +dmgt, sőt, hiába van rajta vagy 80al több dps, de hiányzik a mostani fegyveren lévő 125dex, akkor még kevesebbet is sebez!...
Tehát a mostani fegyverem (816dps, 125dex, 555LoH) felér egy 900as dps fegyverrel amiben nincs dex.
Tehát a 800+ dps fegyvereknek semmi baj nincs és nem is lesz ha van alatta a célnak megfelelő stat.Amin meg eddig sem volt stat, az eddig sem ért semmit.

[ Szerkesztve ]

(#4023) F-ECT$ válasza Vole (#4011) üzenetére


F-ECT$
titán

More fire dmg taken? Ez negatív tulajdonság?

Dive ever, work never.

(#4024) SSJPeter válasza F-ECT$ (#4023) üzenetére


SSJPeter
őstag

Nekem úgy tűnik, igen.

Let’s go Brandon!

(#4025) maross válasza ProEvoFan (#4022) üzenetére


maross
veterán

Kis tulzasnak tunik hogy magadra teszel 125dexet es +10% damaged lesz. Akkor eleg lenne egy 700as fegyver 300dex-el, az gondolom nem draga a mostani fegyverstatok mellett.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#4026) SSJPeter válasza maross (#4025) üzenetére


SSJPeter
őstag

Én egyszer valahogy kiszámoltam, mekkora dps-nek felel meg a main stat fegyveren.
Hozzávetőlegesen 1 main stat (strenght), kb. 0.64 fegyver dps-t jelentett, amikor számoltam.
Sajnos már nem emlékszem, hogy hogyan számoltam ezt ki...de körülbelül stimmel szerintem.
Nem tudom bizonyítani viszont, hogy ez így van.

[ Módosította: Ndruu ]

Let’s go Brandon!

(#4027) oxox válasza ProEvoFan (#4022) üzenetére


oxox
addikt

ha innen kozelited meg akkor mindenre eleg :DDD ....de ilyen alapon a monkodra mar egy aranyat sem kell kolteni, mert az is eleg mindenre....ha tele lesz AH millios alatti 900+ 1000-...jo az ezer messze van meg, de hasonlo droppal annyira megsem talan....

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#4028) maross válasza SSJPeter (#4026) üzenetére


maross
veterán

De ez karakterfuggo, az egyen statjainak es aktualis fegyverdamagenek megfeleloen. Ahogy csokkented a fegyver dps-et, egyre kevesebbet er egy dex elteres.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#4029) Drizzt válasza maross (#4025) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Pedig nagyjabol ez a helyet. Nalam main handra kriterium a minimum 200 dex, 200 vit, offhandre minimum 100 dex, 100 vit, 700 LoH. Ez a 200 dex emlekeim szerint kb. 150 dps-nyit er, nem is beszelve a plusz dodgerol...

I am having fun staying poor.

(#4030) #48613632


#48613632
törölt tag

Hali
Gold kellene, ha van eladó, légyszi privátot, vagy akár itt is üzenhetsz, kösz.

(#4031) maross válasza #48613632 (#4030) üzenetére


maross
veterán

Mar irtam neked hogy vehetek, van meg vagy 15 euro a balanceomon, de egy annyit se irtal hogy kosz nem, az kuurva draga lenne, vagy valami.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#4032) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Veszek 10 milláért egy övet erre ezt nézzétek mi esik:

(#4033) maross válasza Bencus88 (#4032) üzenetére


maross
veterán

Mindjart megsajnalunk :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#4034) #48613632 válasza maross (#4031) üzenetére


#48613632
törölt tag

bocsi, nem vettem észre, hogy írtál :B

(#4035) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Nincs valami átfogó guide a különböző tárgyakon lévő statokról? Gondolok itt arra, hogy mivel csak a monkom 60-as, a többi kaszthoz alig konyítok, milyen tárgyakon milyen statok lehetnek egyáltalán, és hogy kb. mekkora mennyiség ami már ér is valamit. Volt régebben valami kis fórum thread, ami erről ír, ha van egy cuccok 100+ main stat, meg még kettő ilyen-olyan, ennyi és ennyi értékkel, akkor azt már megéri AH-ba tenni, különben törjem kováccsal, stb.
Néha benézek ide, de jobb lenne valami összefoglaló erről, ne egy-egy tárgy alapján kelljen erre rájöjjek.

(#4036) oxox válasza ígyvanferi (#4035) üzenetére


oxox
addikt

nincs, en legalabbis nem tudok rola a tegnapi javitas meg ha lett is volna, akkor is ignoralta volna....most meg az ah nezegeteset sem tudnam oszinten javasolni....szerintem kell 4-5-6 nap, hogy az arak normalizalodjanak....
Amit tudok javasolni, hogyha talalsz valamit amirol azt gondolod erhet valami, mutasd itt meg nekunk....

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#4037) Helmoras válasza ígyvanferi (#4035) üzenetére


Helmoras
őstag

tessék [link]

(#4038) ígyvanferi válasza oxox (#4036) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Még nincs értelme ide bemásolnom őket, inf act I végén járok. Buthernél annak idején elakadtam, farmolgatni sem volt kedvem, szüneteltettem is egy ideig, de most visszajöttem, végigmegyek újra az acton, de mint kés a vajon, egyszer sem haltam tegnap óta, korábban meg minden pénzem javításra ment. Pár cuccot ugyan vettem, de ilyen 10-20 ezrekért.

Na majd később akkor visszatérek, ha már van pár értékesnek tűnő cucc.

(#4037) Helmoras: oh, kösz! Ezt majd áttanulmányozom.

[ Szerkesztve ]

(#4041) Blizz


Blizz
őstag

ad

Eladóó

No mistakes, just happy little accidents

(#4042) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Már itt is vagyok.

Megnéztem az AH-t, kettő quiver van, amin ezek a statok vannak, plusz egy socket, 20 és 30 millióért. Ez tényleg ér annyit vagy azokat úgysem veszi meg senki? Inkább így kérdezem; mennyit ér?

(#4043) danilla válasza ígyvanferi (#4042) üzenetére


danilla
őstag

Sajnos ez nem ér sokat, hiányzik róla chc, meg vagy egy hatred regeneration, vagy egy max disciplin :(

https://twitch.tv/ddplayzone

(#4044) Sirandrish válasza ígyvanferi (#4042) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez kb eladhatatlan :F

CHC nincs. Max Discipline szintén nincs...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4045) kopaszqtya


kopaszqtya
tag

Ez érhet valamit ?

(#4046) ProEvoFan válasza kopaszqtya (#4045) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

20 millió kezdő bid, 40 buyout.Hajrá!

[ Szerkesztve ]

(#4047) sith7 válasza kopaszqtya (#4045) üzenetére


sith7
nagyúr

70 - 80% - os crit dam kővel igen :K

(#4048) kopaszqtya válasza ProEvoFan (#4046) üzenetére


kopaszqtya
tag

aztabüdös***** azt nem gondoltam hogy ennyit :)

(#4049) Thrawn


Thrawn
félisten

Első legendary/set a patch után:

Ha kell valakinek visítson.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#4050) sittes79


sittes79
addikt

Nekem ma ezek estek, csizmát adnám goldért!

xbow próbálom rmah...

Ha érdekel vkit szóljon!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Diablo 3 Trade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.