Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Diablo 3 Trade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#11001) SLYM válasza Madn!ght (#10985) üzenetére


SLYM
veterán

én most a dead space 3-at próbáltam ki, jó szar lett az előzőkhöz képest, kevesebb horror felling, de dead space a neve, adok neki 20 órát így a 650 óra dio után (nem hagyom abba, csak egy picit kevesebbet tolom szerintem)

(#11002) Madn!ght válasza SLYM (#11001) üzenetére


Madn!ght
addikt

Alapvetően az FPS játékokat szeretem. 10 évig toltam a q3-at, aztán a cod és bf sorozatokat napjainkig.
Ha már megvettem az fc3-at meg a c3-at, akkor már első körben azoknak adok egy esélyt. Habár a crysis 2 kb 30 óráig nyújtott újdonságot, szal nem ringatom magamat hiú ábrándokba. :D

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#11003) LLKobe


LLKobe
veterán

Üdv Uraim!

Eladó, ha valakit érdekel szóljon, az ára 33M:

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#11004) mephi666 válasza LLKobe (#11003) üzenetére


mephi666
nagyúr

ööö, ezen mi ér 33millát? :B chc+chd jó rajta, de kb semmi stat... 33millából 20 sokkal jobbat lehet szerintem craftolni

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11005) LLKobe válasza mephi666 (#11004) üzenetére


LLKobe
veterán

AH alapján lőttem be. Ennél picivel jobb van kint 40 körül.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#11006) mephi666 válasza LLKobe (#11005) üzenetére


mephi666
nagyúr

szűrőbe beleraktál str+damot is chc+chd mellé és a tied statjait vetted alapul? 8chc 90chd 80str +avg dam-ra keresve 8.9milláért szerintem azonnal sokkal jobbat dob, de a damot elhagyva már 3.5milláért is porosodik bent egy...

nem kötekedésnek szánom, de hasonlókat mostanában talán pármilláért tudtam eladni... :B

ui: sajátokra is úgy szoktam keresni, hogy a normális statok alá 10-20%-al kezdek szűrni... főleg, hogy a tiéden magas a chd és a chc sem rossz, így érdemes figyelembe venni, hogy ha ezek fölé keresel, akkor könnyen kiesnek a szűrésből azok, amiken mondjuk megvan a chd, de a chc épp nincs, viszont más statok bőségesen kárpótolják a hiányt... :K

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11007) LLKobe válasza mephi666 (#11006) üzenetére


LLKobe
veterán

Okés, köszi a tanácsot. Akkor csökkentem:)

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#11008) F-ECT$ válasza Cyberbeni (#10935) üzenetére


F-ECT$
titán

Chantodo

Ez már 0.25 / 10-es. Bár kicsit kisebb a dps, így kb mennyi lehet? (Kevés 0.25/10-es van benn, ezért nehéz belőni.)

Dive ever, work never.

(#11009) Helmoras válasza Helmoras (#10933) üzenetére


Helmoras
őstag

Sikerült eladni ahban 162 misit kaptam érte végül :) végre megvehetem majd a simcity-t :)

(#11010) Sirandrish válasza F-ECT$ (#11008) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez esett vagy te ezekkel kereskedsz?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11011) F-ECT$ válasza Sirandrish (#11010) üzenetére


F-ECT$
titán

Az előző is AH-ban "esett" és ez is.

Long story short: miután esett ez, azóta próbálok venni egy jó Chantodo-t, de aztán ha találok egyet, akkor meg inkább eladom 50-100% haszonnal :)

Dive ever, work never.

(#11012) Sirandrish válasza F-ECT$ (#11011) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hja sejtettem :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11013) F-ECT$


F-ECT$
titán

Van valakinek eladó 1 db Radiant Star Emerald vagy 2 db Perfect Star Emerald?

Dive ever, work never.

(#11014) Face8814


Face8814
őstag

Eladó. Szerintem nem egy rossz darab....

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#11015) F-ECT$ válasza Face8814 (#11014) üzenetére


F-ECT$
titán

Szép darab. HG bónusz nélkül 7-10m között van, kérdés, hogy azért mennyi felárat hajlandóak fizetni.

Dive ever, work never.

(#11016) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#11013) üzenetére


F-ECT$
titán

Tárgytalan.

Dive ever, work never.

(#11017) Face8814 válasza F-ECT$ (#11015) üzenetére


Face8814
őstag

Kiraktam 7,5m kezdő biddel és 15m bo-val. A plusz armor hátha csábító valakinek. Remélem elviszik.
Ha igen, akkor lenne 17m a "számlámon". Csak kétszer volt ennyi rajta pár perc erejéig (amíg el nem költöttem), úgyhogy örülnék neki mint majom a farkának.... :C

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#11018) Reinhardt


Reinhardt
őstag

Erdemes megprobalni eladni, vagy a kutya se hasznal ilyet?

(#11019) Ifju válasza Reinhardt (#11018) üzenetére


Ifju
aktív tag

az utóbbi :-)
ah szerint 150-250k-t érhet, de el nem tudom képzelni, ki venné meg.
(socket és/vagy chd nélkül ma már ember nem vesz fegyvert)

[ Szerkesztve ]

(#11020) buherka válasza Reinhardt (#11018) üzenetére


buherka
addikt

Se lyuk, se crit...zúzda. :(

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#11021) Cyberbeni válasza buherka (#11020) üzenetére


Cyberbeni
addikt

ha 150-250k-t tényleg megér, akkor inkább elad, és brimstonet vesz :D

(#11022) bobglad válasza F-ECT$ (#11008) üzenetére


bobglad
csendes tag

Fú ez nagyon imba :D Ez biztos jó drága item. Pont most vettem a fáradtságot, hogy újra piano cm wizardozzak, erre fel nézem milyen drága még a socketes chantodo, főleg ilyen dps-el elég vagány :)
Így vettem egy daggert as chd és socketeset, mert ugye chantodóban drága a socketes magas damaggel nagyon, de én amatőr kaszter diablós nem számoltam az arcane power on crittel. Ez egy örök körforgás :D

(#11023) Cyberbeni válasza F-ECT$ (#11008) üzenetére


Cyberbeni
addikt

nem követem annyira a wizard cuccok árait, csak a pillanatnyi AH állás alapján tudok nyilatkozni
az a 600M kb reálisnak tűnik, ha hétvégén sem viszik el, akkor 550-500M körülre leviheted fokozatosan, esetleg hétvégén 450-500 kezdő, 600 buyouttal próbálhatod

(#11024) F-ECT$ válasza Cyberbeni (#11023) üzenetére


F-ECT$
titán

Ok, köszi. 450m körül szerintem azonnal vinnék, de nem akarom elszórni, így megvárom a hétvégét.

Dive ever, work never.

(#11025) Cyberbeni válasza F-ECT$ (#11024) üzenetére


Cyberbeni
addikt

mármint a kezdőbid a 450M, az alá ne tedd a kezdőbidet, mert úgy lehet nagyon megszívni, ha váratlan leállás van.

(#11026) F-ECT$ válasza bobglad (#11022) üzenetére


F-ECT$
titán

Hát igen, 1000 dps felett kb minden +10dps +10m-t jelent az árban, aztán 1080 felett meg még jobban bedurvul.

Ha low budgeten vagy, akkor Slorak + Oculus lehet a jó választás. Előbbiből természetesen az Energy Twistereset kell keresni a random rajta meg lehet socket, loh vagy apoc.

Persze így a 2.73 as eléggé esélytelen, de a 2.5 is jó már.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#11027) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

ha valakinek kell, akkor mondjon egy jó ajánlatot erre:

50M kezdőbiddel van kint AH-ban, szóval itt 42,5M-ért azonnal vihető (egyetlen 60+@, 8+ max disc, spike trap nat's embrace jelenleg), de más ajánlatot is megfontolok.

(#11028) F-ECT$ válasza Cyberbeni (#11025) üzenetére


F-ECT$
titán

Persze, nem kockáztatok. Lehet beteszem magasabbra, és majd hétvégén próbálkozok lentebb vinni.

Dive ever, work never.

(#11029) Reinhardt


Reinhardt
őstag

Mennyit erhet ez egy kinai farmernek?

(#11030) Madn!ght válasza Reinhardt (#11029) üzenetére


Madn!ght
addikt

A rizsföldeken biztos jól jönne a +7 yard pickup, de a többi statja alapján sztm nemsoksemmit ér. :(

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#11031) Blizz


Blizz
őstag

Valaki egy árat tudna erre a szépségre mondani?

No mistakes, just happy little accidents

(#11032) mephi666 válasza Blizz (#11031) üzenetére


mephi666
nagyúr

pár hete 5milla alatt vettem az enyémet, ami szintén evasive-re ad... egyébként ahogy láttam nem sokan használják ezt a skillt és főleg csak a magas dex+vit+allresnek van komolyabb értéke... esetleg +discipline (csak hát egyszerre minden nem kerülhet rá: dex is neccesen megy 150-200 környékére, akkor meg már csak 1 randomot kaphat, ami pl allres/disc legjobb esetben)

ui: nézz rá azért, mennyiért mennek a hasonlók 170+ dex-el

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11033) persil


persil
nagyúr

Képet nem tudok beszúrni melóból, de van egy felesleges zunimassa páncélom 160int/130vit, 600+ armor kivitelben, illetve egy witching hour 90int, 20vit, 9/48 értékekkel.
Amiket nem írtam le statokat, azok vagy lényegtelen dolgok, amik értékét nem növelik, vagy alapból rajta vannak a cumón. Egyébként lefelé kerekítettem, kivétel a 9/48, mert az ennyi.

Szóval pm-be lehet írni mindenféle számokat, este melóból hazaérve meg már adom is átfele.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#11034) Sirandrish válasza persil (#11033) üzenetére


Sirandrish
legenda

Zuni vért - 1M..kérem, köszi :K :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11035) Blizz válasza mephi666 (#11032) üzenetére


Blizz
őstag

Beteszem akkor ahba 2-3misiért. Köszi a választ

No mistakes, just happy little accidents

(#11036) Sirandrish válasza Blizz (#11035) üzenetére


Sirandrish
legenda

Érdekes egy motyó mert ugyanezzel a skillel 165DEX-el 200K..
180DEX-el már 3M-nél kezdődik más skillel..
170DEX-el meg 6-800K-nál kezdődik

Jelenleg a legolcsóbb ami a te cuccodhoz közel áll, az 180DEX,12%Life,13% Evasion DMG az 3M..
Ez bent van már több mint egy napja..

Nem tudom mennyit segített az info, de ennyit tudtam érted tenni :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11037) Blizz válasza Sirandrish (#11036) üzenetére


Blizz
őstag

Ó, nagyon szépen köszönöm, hogy utánanéztél :)) Végén már lehet megtartom és felhúzok egy DH-t:D

No mistakes, just happy little accidents

(#11038) Sirandrish válasza Blizz (#11037) üzenetére


Sirandrish
legenda

Annyira azért nem izmos hogy köré építs egy karaktert, de kezdésnek mindenképp tökéletes :K

És nagyon szívesen :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11039) Blizz válasza Sirandrish (#11038) üzenetére


Blizz
őstag

Betettem 2 misis biddel 4M bo-val, ha elviszik nem csinálok dh-t,ha nem viszik el, akkor igen. :D

No mistakes, just happy little accidents

(#11040) IcsiGin válasza IcsiGin (#10996) üzenetére


IcsiGin
csendes tag

Eladó a kicsike :D Egy jó ajánlatra vár csak :D
IKI

[ Szerkesztve ]

Juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu+1u

(#11041) Jimy83


Jimy83
aktív tag


Eladó

(#11042) mpierre válasza Jimy83 (#11041) üzenetére


mpierre
veterán

Mennyi az annyi?

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#11043) gyalogstuka


gyalogstuka
csendes tag

Sziasztok

Ez a sisak ugye szerintetek is annyi goldot ér,hogy érdemes egy kört futnom a hóban,harsány kurjongatás közepette ? :DDD

(#11044) czpitti


czpitti
senior tag

Ha valakinek ponn ez kellene íron pm-et ármegjelöléssel.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#11045) Reinhardt válasza F-ECT$ (#10928) üzenetére


Reinhardt
őstag

35-ert vittek el most, parszor visszatettem, es szepen ment lefele az ar :)

(#11046) gyalogstuka válasza gyalogstuka (#11043) üzenetére


gyalogstuka
csendes tag

[ Szerkesztve ]

(#11047) Jimy83 válasza gyalogstuka (#11046) üzenetére


Jimy83
aktív tag

Elég kicsi a kép , de ahogy látom van ott chc szal sokat ér
szerk. közbe sikerült megnyitni :DDD Elég szép darab .

[ Szerkesztve ]

(#11048) Ifju válasza gyalogstuka (#11046) üzenetére


Ifju
aktív tag

~900m

(#11049) radi8tor válasza gyalogstuka (#11046) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Gratula hozzá, szerintem ne goldért hanem RMAH-ban add el.
Goldban 45 EUR-t ér, RMAH-ban szerintem 80-at simán.

Bár az is lehet nem ér ennyit, mert 8% AS és 11% Life van rajta.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#11050) gyalogstuka válasza Jimy83 (#11047) üzenetére


gyalogstuka
csendes tag

Elnézést az elbénázott csatolásért.
Szóval van rajta 189 Dex,76 Res,
Atack Speed 8%,CHC 4,5.
És természetesen azután esett,hogy vásároltam egy nagy adag goldot,mert az istenek sem akart semmi értelmes esni :)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Diablo 3 Trade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.