Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Diablo 3 Trade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#13601) lakisoft válasza thomasa (#13600) üzenetére


lakisoft
veterán

Nem tudom.
Nekem csere kéne nem venni akarok.

[ Szerkesztve ]

(#13602) Sárpac


Sárpac
nagyúr

HC GOLD cserélhető SC GOLD-ra továbbra is 1:3 arányban! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#13604) maross


maross
veterán

Regi megunt wizard cuccokat atvennek neki. De ha valaki segit osszeAH-zni egy geart, azt is nagyon megkoszonnem. 10millio a keret...aztan kesobb lehet beruhazok 50milliora...ha valakinek van gold cseresorban, aktivalatlan steames jatekot tudnek adni erte, nagy valasztekbol :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#13605) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Szia!

Visszatértem a D3-hoz. A goldom az nagyon kevés, 5,4m. Szerintetek mire lenne érdemes elsődlegesen költenem, hogy egy kicsit jobban haladjak.

Köszi

battletag: bossi#2666

(#13606) maross válasza bajtokarpi (#13605) üzenetére


maross
veterán

goldra :DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#13607) lakisoft válasza maross (#13606) üzenetére


lakisoft
veterán

;)

(#13608) Bird válasza bajtokarpi (#13605) üzenetére


Bird
addikt

Ööö...Ez valami vicc? :D :DDD

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#13609) Gyíkac válasza bajtokarpi (#13605) üzenetére


Gyíkac
aktív tag

60+9es szinten a dmg 20k ?

[ Szerkesztve ]

(#13610) SQX_Barto válasza Gyíkac (#13609) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Ha az ember AH nélkül játszik, kb ez a valóság...
Bár lehet tévedek, mindegyik karimnál vannak / lesznek AH-s cuccok
Egyébként a Skorn szinte minden karinak jó DH-t kivéve?
Vagy jobb az, ha mindenkinek kari specifikus fegyverei vannak?
Meg érdemes összerakni Set cuccot kariknál?

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#13611) nightmare13 válasza bajtokarpi (#13605) üzenetére


nightmare13
senior tag

5,4 misiből... nem sok, nah... talán két jobb fegyverrel jó lenne kezdeni: lyuk, ls, chd, alacsonyabb dmg mellett (800-900 avg dmg) viszonylag olcsón be lehet szerezni, bele kavicsot, aztán már mindjárt jobb lenne a sebzés.

Armor okésnak tűnik alacsony mp levelhez. Érdemes lehet majd még krafttal próbálkozni vállasra, alkarvédőre, armorra, kesztyűre, mivel általában még a legrosszabbak is jobbak, mint amit találhattál. (Persze előbb meg kell találni a recepteket, amit nem annyira nehéz, ha pl breached keep lvl 1-3 kitisztítod, ghom általában dob valamilyen receptet a végén. Érdemes lehet publicba csatlakozni, ha nincs kivel játszani.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#13612) bajtokarpi válasza Bird (#13608) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Szia!

Màsfél éve nem jàtszottam. Nemrég kezdtem újra. Lassan kezdem kellemetlenül érezni magamat, hogy a segítségeteket kérném. Na mindegy. Vegyétek tàrgytalannak a kérdésemet.
Köszönöm

battletag: bossi#2666

(#13613) radi8tor válasza bajtokarpi (#13612) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ne szívd mellre. Azokra hallgass akik segíteni próbálnak, de szerintem ezt nem a Trade topicban fogod megkapni. :N

⭐ Stella

(#13614) SQX_Barto válasza nightmare13 (#13611) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Én nemrég vettem meg az összes receptet AH-ból, (talán ha 20at találtam a játék alatt) darabja főként10k alatt volt (kb kettő volt 100k felett picivel, de alsóbb receptek százasokért is voltak pár), talán egy misiből megúsztam, vagy kevesebből, bár mivel kevés a pénze, akkor nem erre kellene költeni.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#13615) Bird válasza bajtokarpi (#13612) üzenetére


Bird
addikt

Ha nem veszel goldot nem fogsz tudni fejlődni, de ezt szerintem már Te is jól tudod. :U Mennyit időt játszottál összesen a játékkal? 5-6 hónap?

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#13616) SQX_Barto válasza Bird (#13615) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Reményeim szerint az AH megszűnésével meg fog ez változni, de majd meglátjuk márciusban.
Egyébként nemrég találkoztam játékban egy sráccal, aki azért vette meg a Diablo 3-at, mert "pénzt akar vele kereseni" Sajnáltam picit a naivságát, meg nem volt boldog, amikor mondtam neki, hogy márciusban megszűnik az AH...

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#13617) Bird válasza SQX_Barto (#13616) üzenetére


Bird
addikt

A játék megjelenésétől számított 3-4 hónap alatt sokan megszedték magunkat. Volt aki egy autó árát szedte össze a flippelgetéssel. Sokan azt se tudták mit tesznek ki AH-ba fillérekért. ;)

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#13618) granini válasza bajtokarpi (#13605) üzenetére


granini
őstag

Szia,

mivel marc 25-en megjelenik a kiegeszito / es jon az uj game patch is - szerintem egy fillert ne feccolj mar ebbe, es az 5.4 M goldot is tartsd meg. Biztos vagyok benne hogy par kozepes elfekvo legendary cuccot ossze tudunk dobni neked. Add meg a battle tag-ed, majd ranezek a monkodra hogy mit tudnek adni neked.

Azt egyebkent jol mondtak hogy leginkabb goldot erdemes venni. Az AH bezaras elotti 1-2 hetben szerintem eleg nagy kaosz lesz. Mindenki szabadulni akar majd a folos cuccaitol ami nagyon lenyomja az arakat - mikozben majd masok pont erre spekulalva megprobalnak nagyon olcson olyan gearhez jutni ami eddig szazmilliokba kerult. Szerintem megjosolhatatlan hogy mi fog tortenni, de ha van goldod es szerencses vagy meg szemfules, akkor a kiegre lehet hogy ossze tudsz vasarolni egy olyan geart amivel mondjuk master fokozaton, vagy torment I-en el tudsz indulni.

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#13619) maross válasza bajtokarpi (#13612) üzenetére


maross
veterán

Nem szoktam cuccokat tarolni, de ha talalok valami szivesen odaadom. Ha AH nelkul jatszottal, 100ezres kategoriabol is massziv lepeseket lehet tenni.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#13620) bajtokarpi válasza radi8tor (#13613) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Szia!

Nem szívom mellre, nincsen semmi probléma :-).

Bird

Igen tisztában vagyok vele. 4 hónapot játszottam kb. Nem használtam AH-t. Abbahagyták a haverok, így én is. Most úgy éreztem, hogy elő kell vegyem. Lehet, hogy a kieg. közelsége miatt van, mert nagyon várom.

granini neked is köszönöm szépen, de félreértés ne essék, nem kunyerbálni jöttem, hanem tanácsot kérni, hogy merre induljak el. Elégge kiestem ebből a körforgásból, és újra fel kell venni a ritmust. De hálásan köszönöm a segítségedet!

maross, nightmare13 nektek is köszi

Üdv: bajtokarpi

[ Szerkesztve ]

battletag: bossi#2666

(#13621) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Még mindig van HC goldom ha kell valakinek SC-ért cserébe!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#13622) Bird válasza bajtokarpi (#13620) üzenetére


Bird
addikt

Szerintem egy fillért ne költs már erre a karira. Inkább várd meg az új loot rendszert... ;)

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#13623) maross válasza Bird (#13622) üzenetére


maross
veterán

slotonkent parszazezret barmikor megeri rakolteni, ha gyorsabban haladsz, es tobb paragonnal fejezed be.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#13624) #92888064 válasza Bird (#13622) üzenetére


#92888064
törölt tag

brim árban klasszisokkal jobb geart lehet összekukázni.

bajtokarpi:
privátban dobj egy btag-et, és nézek valami geart.

[ Szerkesztve ]

(#13625) Attila#2150 válasza bajtokarpi (#13620) üzenetére


Attila#2150
csendes tag

Szia vegyél fel ingame pls, Segítek

Attila#2150

(#13626) Sárpac


Sárpac
nagyúr

450M HC gold keresi gazdáját sc goldért cserébe ajánlatokat privátban várok! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#13627) maross válasza Sárpac (#13626) üzenetére


maross
veterán

en 100m sc goldot keresnek, steames jatek(ok)ert cserebe :) ha valakit erdekel, privi :).

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#13628) Gorneck válasza maross (#13627) üzenetére


Gorneck
titán

Vegyél fel...

Gorneck#1239

(#13629) Devoured


Devoured
tag

100m HC goldot ajánlanék föl cserére, SC gold kellene nekem.
ha érdekel, szólj rám privátban

(#13630) Devoured válasza Devoured (#13629) üzenetére


Devoured
tag

ja igen, azt lehagytam, hogy 1:2,25-ös váltásra gondoltam.
ha csak a fele kell, felőlem az is mehet, küldj privátot.

(#13632) Sárpac válasza Sárpac (#13631) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Eladva mind! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#13633) maross válasza Sárpac (#13632) üzenetére


maross
veterán

:DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#13634) lakisoft válasza Sárpac (#13632) üzenetére


lakisoft
veterán

Potyognak a népek nem is csoda :).

(#13635) Devoured válasza Sárpac (#13632) üzenetére


Devoured
tag

hogy csinálod? :F

ennyivel bátrabban bizniszelnek sok hozzászólással rendelkező emberrel? :(

már cseréltem innen valakivel, csak már nem rémlik, hogy ki volt, szóval megbízható vagyok, én már csak tudom! :D

ha már úgyis elfogyott, mondasz egy árfolyamot, hogy min ment el, hátha ott szúrom el, hogy túl drágán adnám. (d3gold és hasonló oldalakról néztem meg, hogy milyen arányban vannak értékben)

(#13636) radi8tor válasza Devoured (#13635) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szerintem sok ember van a friendlistjén.

⭐ Stella

(#13637) Sárpac válasza Devoured (#13635) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Egybe vették meg 1mrdt 2.6-os arányban, sokan adják 2.9-be, de nekem így is jó volt, nem kellett tökölnöm! :)

radi8tor1: jaja sokáig az volt a baj nem vettem észre, hogy teli van így nem is tudtak felvenni sem! :DDD

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#13638) kkf


kkf
aktív tag

aki még szintezni, akad egy pár jófajtacucc:


650M

900M


250M

"Vigyázzá, mer Vindózt rakok fel rád, aszt összeomlasz!"

(#13639) khirill válasza kkf (#13638) üzenetére


khirill
aktív tag

olyan gyakran látok nálad ilyen fasza conquest sword-öket... :R ...ezeket flippeled? ...bér-árulod? ...vagy ezek neked loot? (megmondom őszintén azért kérdezem, mert csak ring-et, amulett-tet és conquest sword-ot veszek már fel, de még sosem esett olyan kard, amin 1000 fölötti lenne a dps... a statok már voltak nagyon jók, de a dps egyszerűen nem akar 1000-es nagyságrendű lenni... szóval csak kíváncsiságból kérdezem... amolyan érdekességképpen... :) )

[ Szerkesztve ]

ratabyzou

(#13640) Gyuri27 válasza khirill (#13639) üzenetére


Gyuri27
félisten

Kraft. Ilyeneket nem nagyon talál az ember.

Amd - Radeon - Ryzen

(#13641) granini válasza khirill (#13639) üzenetére


granini
őstag

Normal foldi halando egy embereleten at sem fog sem lootolni sem craftolni olyan conquest swordoket amit fent latsz. Nyilvanvalo hogy AH-bol van es innentol mindegy is hogy korabban maganak vette es most eladja vagy kifejezetten flippelesi cellal szerezte be.

Ezeket a cuccokat valami craftbot, vagy valos elettel nem rendelkezo megszallott player hozza ossze. Gondolj bele hogy mondjuk 1000 kardbol csak 1 lesz olyan mint a fentiek (es akkor nagyon nagyon durvan szerencses voltal, mert szerintem inkabb olyan 10.000 / 1 a valos esely.. talan..) - na az azt jelenti hogy fogsz baromi sok infernos befottet, meg darabonkent asszem 120.000 goldot, es lecraftolsz 10 x 30 kardot a stashedbe. Most tartasz 300-nal. Ezt ismeteld 3x. Ez idoben, penzben es materialban mar azert nagyon sok. Es akkor TALAN 1 db olyan sikeredik amit majd kirakhatsz 500M feletti osszegert.. total felejtos.

Ha nem lett volna az AH (meg a kis 17 tagu kinai farmbot & craftbot csalad..) akkor ilyen kardokat mi kepen se latunk. Nemhogy valaha is a kezunkbe fogjunk.

kkf, sok sikert az eladashoz, egyebkent nagyon szep kardok!! :K

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#13642) khirill


khirill
aktív tag

oké skacok, köszi a választ... láttam már én is ilyen faszaságokat az ah-ban, de sajnos a flipphez kell a komoly(abb) tőke... találni lenne az igazi... :)

gyuri27: amúgy ha ez craft lenne akkor account bound is lenne, nem?

ratabyzou

(#13643) Gyuri27 válasza khirill (#13642) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem.
Nem archon recept.

Amd - Radeon - Ryzen

(#13644) kkf válasza khirill (#13639) üzenetére


kkf
aktív tag

ezek mind kraftok egyértelműen, és nem is az enyémek. :K már kraftoltam kb. 2000 kardot anno, de a legdrágább is 100milláért ment el, szóval igen, ezek az ilyen 1 a 10000-ből kraftok :) az ilvl62-es tárgyak 99,9%-a kraft.
van ami flip, van ami levetett cucc, az ice climberst pl. ROS-ra vettem, mert naívan elhittem, hogy ha még 2 hónappal a megjelenés előtt nem szóltak, hogy a pre-ROS itemeket nem lehet majd enchantolni, akkor már később sem fognak :(

[ Szerkesztve ]

"Vigyázzá, mer Vindózt rakok fel rád, aszt összeomlasz!"

(#13645) khirill válasza Gyuri27 (#13643) üzenetére


khirill
aktív tag

jajjj... de idióta vagyok... most rohadtul beégettél te szenyó... :))

[ Szerkesztve ]

ratabyzou

(#13647) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Ide is beírom (talán itt jobban témába vág)

Sziasztok!
Estére szeretnék kérni segítséget valami "AH huszártól" :DDD
A DH-mon kívül minden karakterem kapott és talált cuccok egyvelegéből áll, és pár misit még szánnék rá, hogy rendbe tegyem őket. (Bár valahol még skillekkel is variálnom kellene)
Nagyon nem értek azóta sem a geark-ekhez, nem látom az összefüggéseket, hogyan is kellene jól felépíteni egy build-et. (A DH-mat is helyettem dobták össze effektíve)
Egy kb ml3 lenne a cél mind a négy karakteremnél, meg főleg, hogy "jobban összerakott" legyen. :R
Tegnap egy ruszki csávó dobált nekem pár cuccot :) (Skorn meg pár set cuccok) :)
Az estére már holnap estét jelent :)

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#13648) MegalodonS


MegalodonS
őstag

Valaki veletlenul nem arul BS reciket?

(#13649) lakisoft válasza MegalodonS (#13648) üzenetére


lakisoft
veterán

Az ah tele van vele. Mi érdekelne?

(#13650) MegalodonS válasza lakisoft (#13649) üzenetére


MegalodonS
őstag

Tudom,de ott nem latom,melyik nincsen meg.Az ilyen 100millio + ultra draga recik azert nem erdekelnek a tobbi johet.

Neked mi a kinalatod? :)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Diablo 3 Trade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.