Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Diablo 3 Trade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#3001) F-ECT$ válasza marcyman (#2997) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem sok az egy picit? (Most én se tudok belépni.) Persze a vit és az ar szép rajta, de az str kevés. Én látatlanban 5-10m közé tenném.

Dive ever, work never.

(#3002) szallasi007 válasza F-ECT$ (#2993) üzenetére


szallasi007
őstag

kösz, ok este meglesem buyout mondjuk 2m-ért :D

(#3003) oxox válasza Sirandrish (#3000) üzenetére


oxox
addikt

hihetetlenek vagytok...hol dobal ilyeneket a gep???...reggel farmoltam 3-4 orat, semmit nem dobott.....mar act2-t farmoltam....(tegnap este is) de ott tiszta szenvedes meg a valort is osszeszedni (vagy csak nem talaltam az elite csapatokat)...Magdhaig apritottam...ket runt nyomtam, elotte act1-ben butcher run...semmi...semmi...semmi

3napja orultem, mert vegre dobott egy 700dps feletti egykezest (persze haszontalan ertekekkel), de ilyet meg nem dobott....jahh siman 100k alatti...

es nemhogy hasznalhato cuccot nem dob, de meg olyat sem ami csak kicsit szar....

szerintem csaltok... :DDD

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#3004) Sirandrish válasza oxox (#3003) üzenetére


Sirandrish
legenda

Megnézem AH-ba...10Mes BID-el van kint egy kb ugyan ilyen.
Nah ha ez 5M-ért mondjuk elmegy akkor volt ez, meg a legelején kaptam egy 20M-es xbowot..
ez 1 hónap alatt..
AZ összes többi dropom max 1M de 90%ban (ofc az eladhatóak 90%a) pár 100K mind...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3005) marcyman válasza Sirandrish (#3004) üzenetére


marcyman
aktív tag

Én 200vit, 120 STR, 60 Allressel néztem AH-ban és úgy lőttem be az árat. Próbáld meg magas áron először aztán majd látod. ;)

(#3006) Sirandrish válasza marcyman (#3005) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát én szinte kopp ugyanilyet láttam 10M-es BID-el de még senki nem licitált rá ezért az enyémet beraktam 5,25BID és 16BO-ra...
Meglátjuk..:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3007) oxox válasza Sirandrish (#3004) üzenetére


oxox
addikt

mar reg farmoltam akkor mikor meg lvl40-es cuccokat kerestel a forumban :K :K :K ...millios tetelem 3 volt...2x1.5, 1x3.7...ket amu, egy gyuru....nincs semmi olyan cuccom amit hasznalok, es a monkom, vagy a varazslom talalt volna...ertem ugy nem az ah-rol vettem volna....aruljatok el a titkot, hol lehet nem ekszert talalni ami hasznalhato!!! :DDD /volt meg egy 700k-s amu eladasom is....de tenyleg nem vicc, meg egy hasznalhato kesztyut sem talaltam....nem nekem nem hasznalhato, semmilyen kasztnak sem....de turelmesen run-olok, es remenykedek, hogy a 250k-s bidem meg eljen este egy nadragra :O :O

ha talalok valamit amin mondjuk van egy ertelmes ertek...pl all res 60%, akkor tuti, hogy a tobbi valami hihetetlen marhasag....pl plusz yard arany felvetelhez, vagy valami hasonlo...

ketkezes fegyver eddig talan ketto volt ami 1000 feletti dps, egykezes 700 feletti egy (mindharom boven 100k alatti ertekkel)

jahh igen a monkomat atepitettem....209-es MF-el (valorral), sem dobott semmi ertelmeset....act2 viszont az a gear mar keves....ugyhogy megy a remeny farmolas....es probalkozas kifogni ocson AH-n valamit.....es a haverok kozott en meg a szerencses vagyok azzal a harom ekszerrel...van olyan cimbi aki 300ora jatekidonel tart 0-zero-nyista normalis talalt cuccal

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#3008) oxox


oxox
addikt

legend esett kb 4-5 ...hasznalhato = 0...set 1 300dps-es x-bow...tok kosz :DDD

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#3009) Nordic válasza Sirandrish (#3004) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Örülj neki...van itt olyan akinek még ennyi sem volt. Nekem sem volt még 10M-ás itemem soha.

(#3010) Bencus88 válasza mikromanus (#2988) üzenetére


Bencus88
nagyúr

15 ért viszem

(#3011) Tomics


Tomics
addikt

Ha már farmolás, a kék cuccokat fel szoktátok venni, vagy meg se nézitek, csak a sárgákat? Ha igen bezúzatjátok vagy eladjátok a vendornak?

PH! addikt since 2004

(#3012) oxox válasza Tomics (#3011) üzenetére


oxox
addikt

veszem, nezem, eladom....eladhato 10k-s kb egy volt eddig...

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#3013) Sirandrish válasza Nordic (#3009) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem panaszkodtam szerintem...megyek aztán ha esik valami akkor esik ha nem akkor nem veszek semmit..ennyi :)

oxox Én vagy ACT1-t farmolom 230-250MF-el (valorral együtt) vagy ACT2-t MF nélkül... :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3014) Sirandrish


Sirandrish
legenda

És ha már a dropnál tartunk...
Ez érhet valamit?
Ismét valoron vagyok :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3015) Tomics válasza Sirandrish (#3014) üzenetére


Tomics
addikt

20k-ra tartom :K ;]

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#3016) Sirandrish válasza Tomics (#3015) üzenetére


Sirandrish
legenda

Miért van az hogy minden dropom 20K-t ér?:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3017) Tomics válasza Sirandrish (#3016) üzenetére


Tomics
addikt

:DDD
Egyébként megnéztem és a legolcsóbb hasonló dps-ű sword 400k, csak annak magasabb a chd-e és van rajta 100 dex.

El is vitték.

PH! addikt since 2004

(#3018) Sirandrish válasza Tomics (#3017) üzenetére


Sirandrish
legenda

És akkor most mennyi a legolcsóbb?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3019) kopaszqtya válasza Tomics (#3011) üzenetére


kopaszqtya
tag

Érdemes mindent megnézni, van olyan terv ami kék és ha épp a kékeket hagyod ott akkor cumi van :D

(#3020) Tomics válasza Sirandrish (#3018) üzenetére


Tomics
addikt

700-900k körül van 1-2, de viszonylag régóta benn vannak, nincs más stat rajtuk max egy kis attack speed

PH! addikt since 2004

(#3021) oxox válasza Tomics (#3020) üzenetére


oxox
addikt

szerintem a 400k realisabb ar erte...ez igazan senki-mindenki fegyvere...

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#3022) Tom5


Tom5
addikt

Nekem ezt sem viszik el még 300K-ért sem :DDD

(#3023) mikromanus válasza kopaszqtya (#3019) üzenetére


mikromanus
veterán

A jeweler designok kékek. Eddig azt hiszem 3 vagy 4 esett. Olyan 700k-1 milla értékűek a flawless és perfect star verziók kivéve a smaragdot ami ennek 2-4-szerese.
Kékben eshet még "mezei" gf vagy mf gyűrű és amu. 2 db 20 Gf gyűrű és egy 40 Mf amu már esett. Mindegyik millás tétel. Azért érdemes a kékek közt is turkálni :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#3024) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Offhandbe elmegy? Vagy LOH is kéne?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3025) Nordic válasza Sirandrish (#3024) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Inkább ehhez hasonló tőrt keress...nem baj ha nincs rajta life steal.

Ezt kő nélkül vettem 1,575M goldért.

[ Szerkesztve ]

(#3026) Sirandrish válasza Nordic (#3025) üzenetére


Sirandrish
legenda

Volt egy 700asom a mostani kard előtt 60%CHD-vel meg 750LOH-al, és ugyanannyi life steallel :)
Nem nekem kell inkább az érdekel hogy eladható-e offhandnek :)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3027) szallasi007 válasza F-ECT$ (#2993) üzenetére


szallasi007
őstag

felraktam goldos ah-ra, jelenlegi 10.5 m-en tart a cucc (bár már tegnap este raktam ki)
róla van szó:

(#3028) Tomics válasza szallasi007 (#3027) üzenetére


Tomics
addikt

Nem értem miért ad valaki érte ennyit. Semmi kiemelkedő, csak együtt van a chd chc...
Persze grat hogy elmegy sokért, csak nem értem :)

PH! addikt since 2004

(#3029) Cyberbeni válasza Tomics (#3028) üzenetére


Cyberbeni
addikt

89 int
22-43 dmg

(#3030) marcyman


marcyman
aktív tag

Még múltkor bideltem erre a gyűrűre, még most is tart az aukció. Tippeljetek mennyin áll most (goldban van). Jó ez a gyűrű de én nem gondoltam volna, hogy ennyit képesek megadni érte. (Ja és még nőhet is.)

(#3031) Tomics válasza marcyman (#3030) üzenetére


Tomics
addikt

na ez már egész jó
30 milla

PH! addikt since 2004

(#3032) mikromanus válasza marcyman (#3030) üzenetére


mikromanus
veterán

20 milla? Csak mert az olyan kedvelt szám :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#3033) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Én inkább 70-80 millára lőném be.Meg se lepődnék ha több lenne.

(#3034) marcyman válasza mikromanus (#3032) üzenetére


marcyman
aktív tag

Núdli, közelében sem jártok. :DD

Jelenleg 81 millió arany és még 9 óra van hátra. Nem ér ez annyit...

Szerk.: Igen, ott a pont. Ettől 100x jobbak vannak fele annyiért.

[ Szerkesztve ]

(#3035) WayneGace válasza szallasi007 (#3027) üzenetére


WayneGace
őstag

A kérdés inkább az, miért kérdezted meg ma, hogy mennyit ér? Ha már tegnap felraktad ah-ba? :)

Egyébként a 22-43 dam emeli ki a tömegből. Szép gyűrű.

(#3034) marcyman: Annyit azért messze nem ér, egy attack speedes skull grasp se kerül már annyiba, pedig az nagyon ritka.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#3036) Cyberbeni válasza marcyman (#3034) üzenetére


Cyberbeni
addikt

mutatnál egyet, ami sokkal jobb, és olcsóbb is?

(#3037) Gyuri27


Gyuri27
félisten

The Helm of Command

Int:235
vita:151
light res:26
8% block
1,2 canche of fear

Ára 1,5m. Wd cuccokat beszámítok (ráfizetek).

Amd - Radeon - Ryzen

(#3038) marcyman válasza Cyberbeni (#3036) üzenetére


marcyman
aktív tag

Ott vannak a Skull Grasp gyűrűk pl. 30-40 milláért már van nagyon jó, nekem bőven jobb.

[ Szerkesztve ]

(#3039) Cyberbeni válasza marcyman (#3038) üzenetére


Cyberbeni
addikt

akkor valamit nagyon benézel, ha az neked bőven jobb. trifactor gyűrű 58 all resisttel meg 120 barbár stattal bőven jobb, mint a skull grasp.

(#3040) kopaszqtya


kopaszqtya
tag

Tegnap hajnalban raktam ki ezt az itemet, kíváncsi lennék a többiek véleményére is, hogy mennyit érne meg.

(#3041) szallasi007 válasza WayneGace (#3035) üzenetére


szallasi007
őstag

azért kérdeztem mert itt általában korrekt árakat írtok illetve ajánlotok, ezért nem állnak napokig a dolgok ahban (legalábbis én ezt szűrtem le)
ahba azért rakta be tegnap mert hetek óta gyakorlatilag semmit nem tudok eladni (van egy pár 800+ damos 1 kezes cumóm, egy két set itemem de nem kell kutyának sem:( ), így benyomtam irreális áron ezt, hogy ne foglalja a helyet stash-be, de mikor itt írtátok kb mit ér akkor gondoltam max nem tudom elnyomni drágán, majd beteszem olcsóbban, de így kezd éredekessé válni a dolog

(#3042) marcyman válasza Cyberbeni (#3039) üzenetére


marcyman
aktív tag

Attól függ milyen stílusú a karid. Azon meg ott van +damage meg life on hit illetve +damage elitek ellen ami elég jó dolog. De lényegtelen, szerencsére nem nekem kell kipengetni érte a 80 millát. :))

[ Szerkesztve ]

(#3043) Lokids


Lokids
addikt

Sziasztok!

Ez szerintetek mennyit ér?

Beraktam 2mill 5 m kivásárlással, de úgy néz ki nem kell senkinek.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#3044) mikromanus válasza Lokids (#3043) üzenetére


mikromanus
veterán

talán mert 2-3 milláért van jópár 1000 DPS feletti legalább ilyen jó statpontos, 5 milláért meg több mint egy oldalnyi. Igazán használhatnád ám a keresőt Te is...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#3045) mikromanus válasza mikromanus (#2988) üzenetére


mikromanus
veterán

Elöntött a pesszimizmus és kiraktam 23 millára. ELvitték seperc alatt. Lehet mehetett volna 25 milláért? Mindegy. Nem leszek (már) kapzsi :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#3046) oxox válasza mikromanus (#3044) üzenetére


oxox
addikt

mindent elmondtal :) ....amugy ha valaki nincs valor 5-n, es van 3 stat a cuccon az miert nem keres ra :F ...vagy miert ker arat, ha mar felrakta :F :U

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#3047) szallasi007 válasza oxox (#3046) üzenetére


szallasi007
őstag

Mert a jelek szerint rosszul arazok, mindegy sertodj meg :-)

(#3048) Nordic válasza Sirandrish (#3026) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Bocs, félreértettelek. Am offhandnek nem igazán ideális, mert lassú, bár manapság olyanokat adtok el itt milliókért, hogy meg sem lepődnék ha ez is elmenne 1,5M-ért.

(#3040) kopaszqtya: Csak két dolgot nem értek...
1. Ezt már tegnap is kérdezted, és válaszoltak is rá.
2. Ha már kiraktad, minek kérdezed meg még egyszer?

Ennek már pláne nem látom értelmét. Ha túláraztad, akkor nem kel el(megszakítani már úgysem lehet a másfél napot), és berakod párszáz k-val olcsóbban.

[ Szerkesztve ]

(#3049) Kobe


Kobe
veterán

ez érhet bármit is, vagy irány zúzda ?

(#3050) kopaszqtya válasza Nordic (#3048) üzenetére


kopaszqtya
tag

bocsánat, hogy még1szer meg mertem kérdezni, sajnálom. :((

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Diablo 3 Trade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.