Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Diablo 3 Trade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#13551) Bird válasza jpeetr (#13550) üzenetére


Bird
addikt

szerintem is lol kategória. Viszont meg kellet próbálni, hátha! ;]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#13552) jpeetr válasza Bird (#13551) üzenetére


jpeetr
aktív tag

csak aki 2,5b-ért vesz fegyvert, az ert hozza, aki meg nem, annak nem lesz ennyi goldja :)

(#13553) kkf válasza jpeetr (#13552) üzenetére


kkf
aktív tag

igen és nem :) megnéztem, valóban leestek az árak az elmúlt 2 hónapban, de egy ilyen dps/chd/ls/dexes kard még mindig 1,3-1,5B, ugyanez strength-re pedig 750-800M (itt most nem számoltam azt, amikor hetente 1-1 ilyen kikerül 200M-val olcsóbban, és elmegy az első 1 órában), szóval azért 2B-t megér, de legyen 1,85B.

tehát 1,85B

"Vigyázzá, mer Vindózt rakok fel rád, aszt összeomlasz!"

(#13554) Bird válasza kkf (#13553) üzenetére


Bird
addikt

Akkor miért nem adod el AH-ban? ;]

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#13555) Kexifoxi


Kexifoxi
csendes tag

Sziasztok!
Raknék fel ide eladó cuccokat hátha valakinek kellene, csak nem tudok a D3 ból printscreen -el képet kivágni
valaki segítsen pls! köszi

Zte Grand X V970 volt,Samsung Galaxy Core Duos van "Homo homini lopus est!!!" D3: Hyperkex#2259

(#13556) nightmare13 válasza Kexifoxi (#13555) üzenetére


nightmare13
senior tag

A kivágott képet a Dokumentumok/Diablo 3/ mappán belül helyezi el :)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#13557) Kexifoxi válasza nightmare13 (#13556) üzenetére


Kexifoxi
csendes tag

:R köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Zte Grand X V970 volt,Samsung Galaxy Core Duos van "Homo homini lopus est!!!" D3: Hyperkex#2259

(#13558) Kexifoxi


Kexifoxi
csendes tag

Eladó sorba került ez a Mempo, csak az áron vacillálok, írjátok meg szerintetek mennyiért adjam?

Zte Grand X V970 volt,Samsung Galaxy Core Duos van "Homo homini lopus est!!!" D3: Hyperkex#2259

(#13559) Kexifoxi


Kexifoxi
csendes tag

Ja ez lemaradt ez is eladó

Zte Grand X V970 volt,Samsung Galaxy Core Duos van "Homo homini lopus est!!!" D3: Hyperkex#2259

(#13560) Sirandrish válasza Kexifoxi (#13558) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát..3M-ért jobb van az AH-ban.
A Lacuni meg 4-600K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13561) Kexifoxi válasza Sirandrish (#13560) üzenetére


Kexifoxi
csendes tag

köszönöm!

Zte Grand X V970 volt,Samsung Galaxy Core Duos van "Homo homini lopus est!!!" D3: Hyperkex#2259

(#13562) Sárpac


Sárpac
nagyúr

400mil HC gold cserélhető 1:3 arányban SC goldra egybe vagy szétszedve is akár! :DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#13563) Sárpac válasza Sárpac (#13562) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Még mindig van eladó HC gold ha valakinek kell! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#13564) Bahama


Bahama
aktív tag

valakinek vile ward?
75M

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#13565) kkf válasza Bird (#13554) üzenetére


kkf
aktív tag

mert inkább beáldozok 150M-et, mint hogy az AH-n bukjak 300-at :) vérzik a szívem érte, mivel egyetlen szerzeményem, amiért kvázi valós pénzt adtam (69EUR-ért vettem anno).
most kint van 44 EUR-ért, hátha valami elvetemült elviszi, és meg tudom venni belőle a RoS-t, aztán 1 hét múlva megy az AH-ra :(
persze 1,85-ért bármikor odaadom :))

"Vigyázzá, mer Vindózt rakok fel rád, aszt összeomlasz!"

(#13566) schwartz


schwartz
addikt

1.4B hardcore gold cserelheto softcore goldra (1:2) /gemre /fegyverre / wd vagy archon wiz cuccra. Privatban keress ha erdekel.

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#13567) kkf


kkf
aktív tag

Ha van vkinek felső közép kategóriás Chantodo Set-je (SC), amitől szeretne megszabadulni, privizzem rám ajánlattal.

Will:
1000+ DPS
0.24 ATK/sec
Socket

Force:
250+ AVGDMG
9% IAS
250+INT
70+VIT

[ Szerkesztve ]

"Vigyázzá, mer Vindózt rakok fel rád, aszt összeomlasz!"

(#13568) lakisoft válasza kkf (#13567) üzenetére


lakisoft
veterán

ah-ban van. Vagy tévedek?

(#13569) davidsito válasza kkf (#13567) üzenetére


davidsito
tag

Szia!

Nézz pls.
:)

Igaz nincs vit rajta.
Nekem olyan 250m + 250m volt

Ha az öv és a gatya is rajtam van olyan buffolt 360.000 dps-em van vele, skill cserével majdnem 400.000 dps.

[ Szerkesztve ]

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#13570) kkf válasza davidsito (#13569) üzenetére


kkf
aktív tag

írj valami árat rájuk priviben, aztán meglátom :)

"Vigyázzá, mer Vindózt rakok fel rád, aszt összeomlasz!"

(#13571) lakisoft válasza davidsito (#13569) üzenetére


lakisoft
veterán

Engem is érdekelne :). :R

(#13572) davidsito válasza kkf (#13570) üzenetére


davidsito
tag

[ Szerkesztve ]

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#13573) kkf


kkf
aktív tag

ha valakit érdekel kölcsön-csere ügylet, van pár jobb fajta cuccom, amit wizard gear-re cserélnék átmenetileg (tehát amint valakinek szüksége van a cuccára szól, és máris megy vissza)
a wizem
bármi érdekel, ami legalább 3K DMG-t hoz relatíve kevés EHP beáldozásával.
alapvetően ilyenekre volna szükségem:
zuni pox
40+AVGDMG
140+int
4+CC

zuni trail:
8%
180+int / 50+vit
60AR

lacuni
140+int
5.5CHC

rare kezes
8%iAS/40%CHD/9%CC/200+int

tal amu
40+AVGDMG
9% CC
250+int + vmennyi vit

Cserébe, amit tudok adni:
zunivision
5,5%cc/282int/82vit/12%Life

DML
320dex/310vit/19%iAS

Manticore
1219DPS / 193dex / 11iAS / 97%CHD / 2xsock

IK Chest
178 STR / 262 VIT / 707 armor

[ Szerkesztve ]

"Vigyázzá, mer Vindózt rakok fel rád, aszt összeomlasz!"

(#13574) thomasa válasza kkf (#13573) üzenetére


thomasa
senior tag

Ha megszűnik az ah, akkor felpörög ez a topic.

(#13575) Bird válasza thomasa (#13574) üzenetére


Bird
addikt

Ja és mindenki Ph!-s klán tag lesz, meg ott a két órás időlimit is az item átadására. ;]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#13576) kkf válasza Bird (#13575) üzenetére


kkf
aktív tag

jaja, már most el lehet kezdeni szerveződni. én bármit szívesen odaadok ingyé RoS-ban, ami nekem downgrade, és account bound-os. :))

"Vigyázzá, mer Vindózt rakok fel rád, aszt összeomlasz!"

(#13577) granini válasza kkf (#13576) üzenetére


granini
őstag

Ez mar biztos ez a klan dolog..? Klanon belul ido megkotes nelkul lehet csereberelni..? Mert akkor tenyleg egy hatalmas klan kell hogy legyunk..

En attol felek nem fog ez olyan siman mukodni. Csak azokkal lehet majd cserelni a 2 oras limiten belul akivel egyut trunolsz. Magyarul ott akkor amikor esik vmi cucc at tudjuk adni hogy nesze ez jo neked. Azutan nem..

Nem hiszem hogy erre Blizzard nem gondolt.. Ha klanban nincs megkotes akkor egesz Europa egy k*rvanagy klan lesz :D Mert a user ravasz, teccikerteni..? ;]

Mellesleg.. eddig AH-bol oltoztunk. Toltunk bele zsetont (mar aki..) aztan tudtunk is haladni mp10-en kb gond nelkul. Szamomra udito valtozatossag lesz hogy nem juthatok hozza tobbet a jobb itemekhez csak azert mert van ra penzem. Nekem tetszik az otlet. Megvan a klanunk, osszesen 5-6-an leszunk (egyszerre ugyse tudunk 4-nel tobbet menni egyutt..) Ezzel a par emberrel fogok tudni csereberelni, aztan jonapot. Max nem fogunk tudni torment fokozaton hasitani a kieg utani elso 6 honapban. Igazi magatalalos klan leszunk. Nosz, ilyen ugyse volt D2 ota :)

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#13578) Bird válasza granini (#13577) üzenetére


Bird
addikt

Sajnos nem fog működni, mert még egy feltételnek is teljesülni kell majd.... Partyban is kell lennünk hozzá. :O :Y Tehát optimális esetben is max 3 embernek adhatod oda....

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#13579) granini válasza Bird (#13578) üzenetére


granini
őstag

Hat en is igy sejtettem.. akkor viszont feltennem a nagy kerdest hogy az kiderult mar valakinek hogy akkor mi lesz az ertelme egy Klan-ban lenni valakivel..? Tudom ho trade topik, de akkor szanjuknk mar erre 3 percet.. mire lesz jo a klan..?

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#13580) Bird válasza granini (#13579) üzenetére


Bird
addikt

Abból amit eddig tudunk róla, klán rendszer = közös chat ablak és kifújt. :(

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#13581) Gorneck válasza granini (#13579) üzenetére


Gorneck
titán

Sztem még a Blizznek sem...hogy pontosan ezzel mit is akar...mert ez úgy elejétől fogva kicsit lóg a levegőbe. Infó meg tudtommal új nem jött.

Gorneck#1239

(#13582) granini válasza Gorneck (#13581) üzenetére


granini
őstag

Koszi a valaszokat.. hat a kozos chat ablakra mondjuk ott a TS vagy a Skype, nemtom ilyen 21. szazadi premium megoldasokrol hallott-e mar a Blizz.. Meg a party chat most is mukodik..
uh. akkor varom izgatottan miert lesz ez jo nekem. :)

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#13583) kkf válasza granini (#13582) üzenetére


kkf
aktív tag

én még mindig ott tartok, hogy nem értem, hogy miért kell a játékon kívüli fórumokon történő adás-vételt totálisan lekorlátozni, illetve egyidejűleg a baráti körben történő keringtetést.
oké a Blizzard kiszáll pay-to-win-ből, és bezárja az AH-t. szerintem ők ezzel mindent megtettek, amit a corporate image megkívánt, de most meg a kezdeti rossz döntésük levét a játékosok isszák meg, mert átmennek a másik végletbe. a d2 még mindig aktív game-nek számít, és tudtommal ott nincs semmiféle limitáció.

p.s.: nekem is eléggé verejtékesnek tűnik, hogy itt vagyunk 2 hónapra az indulástól, és még mindig rengeteg fehér folt van. mostanra már tudniuk kéne, hogy mit, és hogyan, csak a kódolásnak és tesztelésnek szabadna történnie.

[ Szerkesztve ]

"Vigyázzá, mer Vindózt rakok fel rád, aszt összeomlasz!"

(#13584) Bird válasza kkf (#13583) üzenetére


Bird
addikt

:U

:W

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#13585) kkf válasza Bird (#13584) üzenetére


kkf
aktív tag

a kurvaannyukat :DDD

"Vigyázzá, mer Vindózt rakok fel rád, aszt összeomlasz!"

(#13586) Gorneck válasza Bird (#13584) üzenetére


Gorneck
titán

De mijjé 4 név van rajta?

Gorneck#1239

(#13587) Bird válasza Gorneck (#13586) üzenetére


Bird
addikt

Akkor igaz lehet a klán teória! :) Vagy egyikőjük játék közben kilépett és jött helyette más... ;) Edge biztos tudja rá a választ. :P

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#13588) kkf válasza Gorneck (#13586) üzenetére


kkf
aktív tag

mert magával is elcserélheti :DDD
aki ezt kitalálta, jól meglincselném, aztán mennék és azokat is, akik támogatták ;]
más játékokban is van visszaszámláló a tárgyakon? ha igen, megyek rendelek kettőt.

"Vigyázzá, mer Vindózt rakok fel rád, aszt összeomlasz!"

(#13589) kkf válasza Bird (#13587) üzenetére


kkf
aktív tag

tehát akkor minden játék úgy fog kezdődni, hogy ki-belép az egész klán, aztán utána mennek a következő game-be, és addig rotálják egymást, amíg már mindenki volt mindenki játékában legalább 1 másodpercet.
1:45 perc múlva pedig mindenki abbahagyja a játékot, és chat-en gyorsan belinkelik az összes talált felesleges legendary-t, majd gyors stipistopit követően indulhat az új menet.
:DD

"Vigyázzá, mer Vindózt rakok fel rád, aszt összeomlasz!"

(#13590) Bird válasza kkf (#13589) üzenetére


Bird
addikt

Szerintem ez a limitált trade dolog gyorsan változni fog majd a sok nyavalygás miatt. Eddig mindig győzött a népharag. Miért pont most lenne másképp? Csak hagyni kell felkeményedni a többit a kékek elintézik... ;] :P

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#13591) granini válasza kkf (#13589) üzenetére


granini
őstag

Az igazihuje megoldas a Blizzardtol gratulalok.. :(
Most vagy lehessen cserelni user - user kozott (secure trade) barmit vagy nem. Ha nem, akkor ne lehessen semmit se, tudomasul vesszuk hogy az-van-amit-talalsz. De ez.. visszaszamlalo, meg csakakivelmostjatszottam.. meg a sargatlehet a barnatnem.. ovoda komolyan.. mi a cel..? Mit szeretnenek korlatozni ezzel..?

Ha a rare cuccokat lehet tredelni akkor itt olyan brutalis feketepiac lesz hogy orom lesz nezni.. A Dow Jones meg a Nasdaq utan a D3jsp lesz a harmadik amit alul a kis futo szalagcsikon majd lathato lesz a CNN-en :Y :O

Az ostoba idiotai.. :U

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#13592) Bird válasza granini (#13591) üzenetére


Bird
addikt

A fekete gazdaságot szeretnék ezzel megfogni.... Kérdés, hogy a népharag nyomása alatt megtörnek-e majd. Ha belegondolsz súlyos euró tíz/száz milliókról van szó. :U

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#13593) kkf válasza Bird (#13590) üzenetére


kkf
aktív tag

de nem akarnék rá őszig várni :U
bár mindegy, mert úgy is ez lesz. Blizzard kiad valamit, ami még időben belefér, és megígérik, hogy x időn belül még y dolog belekerül, aztán vagy így lesz, vagy úgy. trade-et valóban 3 hónapon belül kisírja a jónép, az is majd kap egy új peccset. csak ott a bibi, hogy most a játékosoktól nem fognak fél évet kapni, hogy minden nagyjából a helyére kerüljön, mert a régieknek már így is tele van a balfaszkodással, meg hogy a d3index helyett megint a BUX-ot kell nézniük. már én sem igazán élvezem a játékot azzal a két lehetséges builddel, ami kasztonként még hatékony. abban meg már nem is reménykedem, hogy 100M+-os droppot találjak, minek is, így is van elég tarcsi goldom. csak legalább a P600 meglegyen, hogy ne legyen már akkora lemaradásom ha indul a kieg.

[ Szerkesztve ]

"Vigyázzá, mer Vindózt rakok fel rád, aszt összeomlasz!"

(#13594) Bird válasza kkf (#13593) üzenetére


Bird
addikt

Blizz az alapjátékot is béta formájában dobta piacra, itt sem lesz ez másképp. ;]

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#13595) lakisoft válasza kkf (#13588) üzenetére


lakisoft
veterán

A wow-ban is ugyan így van. Top geart csak kemény csapatmunkával lehet szerezni. Viszont AH és fekete piac ott is van és elég jól megfér a kettő együtt. Ez így teljesen elcseszett dolognak tűnik nekem hogy kiveszik az AH-t, trade-t. Mindent.

(#13596) kkf válasza Bird (#13594) üzenetére


kkf
aktív tag

hát az baj, mert 3 hónapnál tovább szerettem volna vele játszani :(

"Vigyázzá, mer Vindózt rakok fel rád, aszt összeomlasz!"

(#13597) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Storm Crow eladó.

8% light dmg
94 int
96 vit
100 dex
92 srt
416 each
5,5 chc
9 ap

Amd - Radeon - Ryzen

(#13598) Attila#2150


Attila#2150
csendes tag

Sziasztok. HC gold érdekelne. Aki cserélne SC re írjon.

Attila#2150

(#13599) lakisoft válasza Attila#2150 (#13598) üzenetére


lakisoft
veterán

Meguntad a HC-t? vagy gyűjtesz a kiegre?
Nekem meg a fordított irány lenne jó. SC -> HC-re.

[ Szerkesztve ]

(#13600) thomasa válasza lakisoft (#13599) üzenetére


thomasa
senior tag

Mennyi most a Ft->Gold árfolyam?

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Diablo 3 Trade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.