Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Dell notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#55901) SzaboZE válasza szoke12 (#55899) üzenetére


SzaboZE
addikt

1 év után azért érdemes lenne kipucolni, sokat segít. A linux alatt amúgy az üzemidőm is hosszabb.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#55902) Dhampir válasza SzaboZE (#55901) üzenetére


Dhampir
félisten

Vajon milyen lehet tesója; az E6510?

(#55903) haxxika válasza Dhampir (#55902) üzenetére


haxxika
senior tag

E6500 már volt múltkor a kezemben, röviden: nagy, masszív, nehéz, és még a core 2 duo elég szépen pörgött így 7 év után is.

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#55904) Tothgera30 válasza haxxika (#55903) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Örök kedvencem az E6400-as, több darab is járt a kezeim között, szép szálcsiszolt fedlappal, masszív házzal rendelkezik. SSD-vel örök élet.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#55905) Francia91 válasza kardkovacsi (#55900) üzenetére


Francia91
veterán

Nem lehet, hanem biztos

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#55906) Sententious


Sententious
tag

Érdeklődni szeretnék, hogy esetleg csinált-e valaki olyat, hogy:
Hivatalos Dell honlapról rendelt Magyarországra notebookot?
Mennyi a vám? Garancia hogyan történik, lehet magyar hivatalos szervizhez vinni? Át lehet matricázni garanciavesztés nélkül (ha fontos lenne a magyar billentyűzet) ? Megéri egyáltalán?
Akinek bármilyen tapasztalata van kérem ossza meg velem.
Előre is köszönöm!

(#55907) rezsici válasza SzaboZE (#55890) üzenetére


rezsici
csendes tag

Minden állásban próbáltam így is, de nem volt jó. Már megoldottam bár nem tudom konkrétan melyik volt a hiba, 16Gb-os pendrive helyett 8Gb-osról telepítette és USB2 portról. Előtte USB3-ról próbáltam. Egyébként ATA -ra volt állítva a telepítésnél és most rendesen működik. Már csak driver problémák vannak. Írt 4 hibás eszközt, az elsőt letöltöttem a netről és ráerőszakoltam a kompatibilitás miatt. Másodiknak a DW5550-t írta. Ezt is letöltöttem, felraktam, erre még újabb 5 hiányzót talált, "HSPA mini-card driver" ebből 5 különbözőt. Ezután a Dell lapon online kerestettem le, hogy milyen driver problémát talál, 1-et talált amit az eszközkezelő nem is jelzett. Jelenleg itt tartok, 3 napja sz@pok vele mert nem gondoltam volna, de a Dell support egy forintot nem ér. Van egy Samsung Ativebook-om aminek szintén van saját driver kereső szoftvere, de ha a kettő között zongorázni tudnám a különbséget, én lennék a Kocsis Zoltán.
Azért köszönöm, hogy próbáltál segíteni.

(#55908) TayRol


TayRol
veterán

Üdv!

Minden 7450-esben van keyboard backlight? A nem trackpointos-t is beleértve...

(#55909) somasz válasza TayRol (#55908) üzenetére


somasz
Topikgazda

Létezik ilyen bill is, meg olyan is bele.
Nem trackpointos verzióban azt hiszem, hogy nincs.

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#55910) TayRol válasza somasz (#55909) üzenetére


TayRol
veterán

Köszi, akkor jól mondta az eladó.

(#55911) zonusz


zonusz
tag

Tanácsot kérek. Jelenleg egy Hp Elitebook 8460-t használok. Egyetlen bajom van vele, hogy nagy, nehéz. Négy éves, hibátlanul teszi a dolgát, de nehéz naponta cipelni mindenhova. Helyette kettőt néztem ki, az egyik nagyon tetszik, de nem tudom mennyire bírja a mindennapi hurcolást, ráadásul vihetek mellé wifi routert, mert nincs benne SIM. Ez az xps13. A másik a Latitude 7470 (illetve már az utódja a 7480). Tudom, hogy nem illik itt Hp-hez hasonlítgatni, de azt ismerem, használom, és lényegében számomra elpusztíthatatlan,persze a hozzá tartozó súllyal. Köszönöm a segítséget.

(#55912) adika4444 válasza zonusz (#55911) üzenetére


adika4444
addikt

Hali!

XPS-t passzolom, a Latitude 7-es sorozattal általában nincs probléma de amelyiket kinézted az annyira új hogy itt még nincs sztem vele tapasztalat. Javasolnám hogy a Milyen notebookot topikban töltsd ki a kérdéssort mert ha egy 4 magos QM proci van véletlenül a 60P-ben akkor igen csak meglepődhetsz az említett gépekben lévő 15W-os energiatakarékos darabokon.

üdv, adika4444

(#55913) SzaboZE válasza zonusz (#55911) üzenetére


SzaboZE
addikt

Az xps jobban veszi a hurcolást mint a latitude, de szerintem ez az árban is látszani fog. Minek wifi router, amikor lehet hotspotolni a telefonnal?

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#55914) SzaboZE válasza Dhampir (#55902) üzenetére


SzaboZE
addikt

örök darab :D

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#55915) zonusz válasza adika4444 (#55912) üzenetére


zonusz
tag

I7 2620M proci van benne 8 GB Ram-mal. Köszönöm a tanácsot, de azért ide írtam, mert gondoltam csak a Dell variációra itt jobban tudtok válaszolni. Amiket kinéztem mind i7, 8 GB ram, 1080-as felbontással, matt .
A napi hurcolászás miatt fontos a zsanérok, billentyűzet, ház merevsége, illetve inkább tűrőképessége.

(#55916) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Hello
Dell Vostro 1310-hez keresek vga drivert,ami felmegy win7-re esetleg tudna valaki segíteni ebben?

(#55917) zonusz válasza SzaboZE (#55913) üzenetére


zonusz
tag

Az igaz, de telefonon csak 1GB van a sajátos előfizetés miatt (céges), Így nem ártana a sa SIM foglalat. A Wi-Fi nálam nem annyira kedvelt, jobban szeretem a saját hozzáférést.

[ Szerkesztve ]

(#55918) zonusz válasza adika4444 (#55912) üzenetére


zonusz
tag

Bocsi füllentettem 6 éves már a gép. Szerintem normális használattal nem lehet tönkre tenni csak megunni. Most is ilyet szeretnék, de a mostani Hp-k nem ilyennek tűnnek.

[ Szerkesztve ]

(#55919) tylerddd válasza SzaboZE (#55913) üzenetére


tylerddd
veterán

Mert sokkal praktikusabb, ha nem függ az ember ilyen szempontból a telefontól + erősen merül a mobil. Az enyémben is van SIM és WWAN és nem cserélném le telós megoldásra.

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#55920) szoke12 válasza SzaboZE (#55901) üzenetére


szoke12
őstag

Köszönöm a válaszokat!
Tegnap kipucoltam. Teljesen tiszta volt belül. Mindig csak asztalon használom, sose teszem ágyra, vagy hasonlók. A paszta viszont úgy rá volt kövülve, hogy majdnem véső kellett a leszedéséhez. Újrapasztáztam. Eredmény:
Win8.1 alatt a gép ugyanúgy tűzforró és csapágyasra hajtja a ventijét. Már a bekapcstól számított 10 mp-en belül elindul a venti. Ha nem nyitok meg semmit akkor is.
Linux alatt viszont szinte alig indul el a ventillátor, azonos használat mellett. És egyáltalán nem is meleg a gép.
A baj, hogy most egy ideig mindenképp win-re van szükségem, bármennyire is szeretném mellőzni...

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#55921) atish15


atish15
aktív tag

Sziasztok!

Találkozott már valaki azzal a problémával, hogy a merülőben levő E7440 lapotopot töltőre dugva lefagy, nem reagál semmire. Mit kellene állítani?

(#55922) somasz válasza atish15 (#55921) üzenetére


somasz
Topikgazda

Másik konnektor? Másik töltő? Akku nélkül is? Ha kihúzod, megy tovább, vagy restart kell neki?

szoke12: nem teker valami driver hiánya miatt a háttérben? vagy win update?

[ Szerkesztve ]

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#55923) atish15 válasza somasz (#55922) üzenetére


atish15
aktív tag

A töltéssel nincs baj. Konnektor nem mindig ugyanaz. Akku nélkül nem próbáltam még. Ha kihúzom úgy marad. Ha megnyomom a kikapcsoló gombot, nem indítom újra csak alvó módba teszem, akkor töltővel is zavartalanul működik. Csak amikor rádugom, akkor áll meg.

(#55924) anorche1


anorche1
őstag

A 6440 zsanérjának feszeségén lehet valahogy állítani?

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#55925) baloghbalint


baloghbalint
tag

Sziasztok, lehet hogy a kérdésem nem pont ide illik de gondoltam először itt próbálok segítséget kérni mert mégis csak dell gépről van szó. Na szóval van nekem egy dell precision m3800 (xps 15 9530) win 10 fut rajta az usb vezérlők drivere ha minden igaz a legfrissebbek és telepítve is van minden usb-s eszközt gond nélkül felismer viszont amikor az iphone-omat vagy az ipad-emet szeretném szinkronizál le föl dobálja mind a két eszközt, van amikor egy percig semmi de van amikor másodpercenként le föl csatlakoztatja az eszközöket. Van valakinek bármi ötlete ? Ha nincs vagy egyáltalán nem jó helyen teszem fel a kérdést akkor először is elnézést másodszorra pedig melyik topicot tudnátok javasoni ?

Előre is köszönöm a válaszokat :R :R :R
Üdv Balogh Bálint

Balogh Bálint

(#55926) anorche1 válasza baloghbalint (#55925) üzenetére


anorche1
őstag

Ez a jelenség általában kábel miatt szokott lenni.
Másik gépen jól működik?

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#55927) baloghbalint válasza anorche1 (#55926) üzenetére


baloghbalint
tag

Igen egy másik gépen szintén win 10-zel tökéletesen működik addig nem csatolja le amig azt nem mondom neki több kábellel is próbálkoztam mert az enyém nagyon viharvert szóval érthető lenne de egy másik teljesen új kábellel is ugyan ezt csinálja usb 3 és usb 2 porton is, mióta megvan ez a gép azóta van a jelenség is közben már egy újratelőpitésen is átesett a gép de ugyan ezt csinálja

Balogh Bálint

(#55928) lucmók


lucmók
csendes újonc

Sziasztok!

Van egy Dell inspiron n5050-öm, lassan 4,5 éves.
Másfél éve új HDD került bele (500 GB). Klaviatúra is volt cserélve benne 1-2 éve.

Elég lassú már szegény, ezért használt üzleti laptop vásárlásában gondolkodom(/tam).

Viszont eszembe jutott, hogy talán költséghatékonyabb, ha ezt újítom fel egy kicsit.
vennék egy 120 GB-os SSD-t, a HDD-pedig vagy beraknám a DVD olvasó helyére, vagy külső winyóként üzemelne tovább.

Így talán elfogadható sebességgel működne még addig, ameddig elvégzem az egyetemet (2-3 év).

Fő kérdésem, hogy vajon a másfél éves winyó mennyire lassítja majd a gépet? Azért az ssd fog rajta dobni sokat, nem?

Szerintetek ez működő koncepció lenne? Nem játszom, levelezés, chrome, zenehallgatás (spotify) és office (diplomamunka :D ) lenne használva a gépen.

Köszi a pro/kontra érveket!
Üdv
L

ui: bocsi, ha off, nem tudtam, hova illik inkább - ssd, vagy ide

(#55929) PrometheusX válasza lucmók (#55928) üzenetére


PrometheusX
aktív tag

Sokat fog dobni rajta az SSD, főként a betöltési időben fog meglátszani a dolog. Szóval azokra a dolgokra, amire használni fogod, tökéletes lesz. Észrevehető lesz a különbség (főleg ha még nem használtál SSD-s gépet). Nézz be a "Milyen SSD-t vegyek?" topikba, biztos találsz jó ár/érték arányú ajánlott SSD-t.

A koncepció működik, ha nincs szükséged a DVD olvasóra. Kintről (AliExpress, Ebay) vagy belföldről (például Hardverapró) tudsz rendelni HDD caddy-t, amibe bele tudod rakni a winchestert. Viszonylag nem drága a dolog 800-3000 forint között mozog az ára a keretnek. Én kintről szoktam rendelni, általában 800 forintból megúszom (postázással együtt), viszont lassan ér ide (2-3-4 hét). Ha türelmetlen vagy, vagy boltból, vagy Hardverapróról ki tudsz fogni egy ajánlatot és viszonylag olcsón megúszhatod (+ egy héten belül jó esetben már a kezedben is van a keret). Azt lefelejtettem, hogy érdemes utánanézni, hogy milyen magas a DVD olvasód, és annak megfelelő méretű / magasságú keretet vásárolni bele - azt hiszem ebbe is a 12.7 mm-es magasságú keret megy, mint párom laptopjába (ami egy N5110-es).

[ Szerkesztve ]

(#55930) mghltm válasza lucmók (#55928) üzenetére


mghltm
addikt

nem annyira regi / gyenge az a gep, hogy lecsereld, inkabb rakd bele a tervezett 120-as ssd-t es utana kapaszkodj erosen!

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#55931) lucmók válasza PrometheusX (#55929) üzenetére


lucmók
csendes újonc

Köszi a választ!

A külső HDD téma azért vonz kevésbé, mert hajlamos vagyok leejteni/nekiütni/leönteni stb. mindenféle elektronikus eszközeimet, és talán biztonságosabb, ha a gépben van. Plusz, vinni is szoktam a gépet mindenfelé (persze utazás közben nem dolgozom rajta).

Vajon mennyire bírja a gyűrődést egy ilyen tokban?

(#55932) PrometheusX válasza lucmók (#55931) üzenetére


PrometheusX
aktív tag

Szerintem a szabályok ugyanolyanok, mintha a gépben lenne a HDD: amíg nem dobálod, ejted le működés közben, ugyanúgy fog működik.

Négy csavarral lehet rögzíteni a keretbe a HDD-t, és aztán +1 csavar fogja általában hogy ne jöjjön ki a keret a helyéről a gép alján (meg kell nézni, lehet hogy a DVD olvasón van rajta egy pöcök amibe be lehet csavarni a +1 csavart). Az viszont lehetséges, hogy a DVD meghajtód SATA portja nem 3-as hanem 2-es (mondjuk ez sok vizet nem zavar elméletileg HDD-k esetében).

Szerk.: amúgy ha már úgyis felnyitod a gépet, nem lehet hogy érdemes lenne sűrített levegővel átfújni az alaplapot és újrapasztázni a processzort?

[ Szerkesztve ]

(#55933) haxxika válasza lucmók (#55931) üzenetére


haxxika
senior tag

A családban az összes gépet ilyennel szereltem fel, pedig mindenkinek más gépe van, és hurcibásszuk rendesen őket. Nekem 4 évig volt egy ASUS gépben ilyen keretem, egyszer nem volt csatlakozási probléma belőle, pedig kilométereken át hordtam. Csavarozd bele jól, és nem kell aggódni. Ahogy a kolléga írta, egyúttal megejtenék egy pasztázást, tisztítást is. Valószínű régen volt már kezelve, és ezzel megnőne az élettartama is a gépnek, egyetem végéig kibírná simán.

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#55934) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!

Latitude-ben le lehet kapcsolni a dGPU-t BIOS-ból?
Vagy esetleg ez BIOS verziótól függ?

E6530-ra gondolok elsősorban... azt olvastam, hogy csak 2 opció létezik: Optimus-os IGP+dVGA, vagy dVGA magában.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#55935) zuza123


zuza123
csendes tag

Sziasztok!
A Vostro 3559-ről mi a véleményetek? Szemezgetek vele egy ideje, de még semmi konkrét véleményt vagy tapasztalatot nem találtam róla. Jó vétel lenne netezésre, filmnézésre ilyesmik?

Köszi!

gege:)

(#55936) spm válasza zuza123 (#55935) üzenetére


spm
tag

Szia!
Én csak a Vostro 3568-ról tudok mondani pár szót bár nem vagyok szaki a témában csak mezei felhasználó. A lényeg hogy hétvégén vettünk egy ilyen gépet páromnak (i3, SSD) és nagyon korrekt kis gépnek tartom. Gyors, csendes és az árkategóriához képest szerintem egyben van a szerkezet (124k Linux-szal). Nekem egy dolog nem tetszett de hát ez elég szubjektív: a tapipad nem az igazi, kicsit lötyögös. Notebook ajánló fórumban ebben az árban szinte biztos hogy a HP 250 G5-öt fogják ajánlani, de amellett a DELL-ek is viszonylag jók. Érdemes elmenni valahova élőben meglesni.

(#55938) Eastman


Eastman
őstag

Sziasztok!

Van egy meghibásodott kijelzőm. A belőle kijövő szalagkábel végén a cimkén:
IAQ00_LVDS_CABLE
P/N DC02000FB0L
REV 1.0
Wanshih
a felirat.

Találtam egy eladó kijelzőt, kerettel, tokkal-vonóval és nincs szétszedve. A kolléga írja, hogy a cimkén a felirat:
DC02000FC0L
Foxconn Rev 3. 0 (A02)

A kérdésem, hogy ezen infók alapján használható-e a második kijelző a gépembe?

DELL Latitude D630

(Egészségügyis vagyok és nem IT szakember, úgyhogy a választ csak egyszerűen, mintha az öregapátoknak írnátok. :) )

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#55939) haxxika válasza Eastman (#55938) üzenetére


haxxika
senior tag

Ami neked van, az WXGA+ kijelzőhöz tartozik, amit pedig ő árul, az viszont WXGA kijelzőhöz. Tekintve, hogy nem ugyanolyan kábel kell a kettő átviteléhez, én nem ajánlanám, hogy megvedd.

Persze lehet működik, csak gyors utánajárással ezt derítettem ki. Viszont én inkább keresgélnék még, talán így annyival előrébb jutsz, hogy WXGA+ panelhez kell keresned szalagkábelt (1440x900-as felbontás)

[ Szerkesztve ]

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#55940) Eastman válasza haxxika (#55939) üzenetére


Eastman
őstag

Köszönöm a gyors választ!

Én magát a panelt keresem. Csak egyelőre így megbontatlanul csak a szalagkábel végét látjuk. Más a felirat rajta. Kopatibilis lehet-e a WXGA+ és a WXGA? Illeszthető-e ugyan arra a csatlakozóra? Ad-e úgy képet?

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#55941) haxxika válasza Eastman (#55940) üzenetére


haxxika
senior tag

E6440-nél kiveséztem már ezt a kérdést barátommal (neki HD panelje van, nekem HD+), és TechInfernón is van erről leírás, miszerint ilyenkor új panel és szalagkábel szükséges. Valószínűsítem mennie kellene, de holnap majd keresgélek picit ebben a témában, hátha tud segíteni a google. Viszont ha privátban küldesz egy Service Tag-et, akkor meg tudjuk nézni, hogy pontosan milyen panel van jelenleg a gépben (valószínűsítem, hogy WXGA+, de jobb megbizonyosodni.)

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#55942) Eastman válasza haxxika (#55941) üzenetére


Eastman
őstag

Köszi, pm...

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#55943) zuza123 válasza #20749568 (#55937) üzenetére


zuza123
csendes tag

Köszönöm a válaszokat! Minden elképzelésemnek megfelel, egyedül a hdmi hiánya érdekes, de ez egy átalakitóval orvosolva lesz.

gege:)

(#55944) spm válasza zuza123 (#55943) üzenetére


spm
tag

A 3568-ban van HDMI.

(#55946) kavarc válasza kavarc (#55819) üzenetére


kavarc
aktív tag

Sziasztok!
Sajnos nem javult a laptopom állapota, sőt. A hang(kártya?) rakoncátlakodása után már egyes alkalmazások elindításakor is kékhalált kapok, pontosabban naracssárgát.
Mivel a helyzet úgy tűnik nem függ az oprendszertől, lehet, hogy valami hardware gond lehet? Van valami tesztprogram, amivel le lehetne részletesen tesztelni az egyes komponensek működését? A delles beépített HW testert már próbáltam, ill. az aida64-el is futtattam stressz tesztet, de nem mutatott hibát. :(

A másik kérdésem: a dellnél vajon meghosszabodik a garanciaidő az esetleges garanciális javítások időtartamával? Most kb 1 hónappal vagyok a gariidő lejárta után, de annyit simán volt szervízben összesen.
Köszi a válaszokat!

(#55947) somasz válasza kavarc (#55946) üzenetére


somasz
Topikgazda

Narancssárga halál szerintem videókártya driver hiba lesz, mostanában szivatott egy gép vele, ott is nvidia volt, valószínűleg a win update felrakott egy nem stabil verziót.
Én úgy orvosoltam, hogy DDU-val eltávolítottam csökkentett módban az nvidia, majd az intel drivert. Újraindítás után kinéztem az nvidia hardverazonosítókat eszközkezelőből és ez alapján hozzáadtam őket a kivételekhez:

1) Run "gpedit.msc" > Computer Configuration > Administrative Templates > System > Device Installation > Device Installation Restrictions > "Prevent installation of devices that match any of these device IDs"
2) Enter the device ID of the device for which you don't want any updates to be installed. The device ID can be found trough Device Manager > [your device] > Properties > Details > Hardware IDs. For me it was enough to enter one of the IDs found there.

Eztán újratelepítettem a dell oldalán levő driverekkel.

Audiód ettől mondjuk még nem lesz. Meg persze lehet, hogy nem ez a bajod a 7537-tel, de egy próbát megérhet.

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#55948) SzaboZE válasza Eastman (#55938) üzenetére


SzaboZE
addikt

Ezek a kábelre jellemző számok. De neked a kijelződ rossz az elmondásod szerint. Ha a komplett felsőrészt cserélnéd, akkor mindegy a kijelző, mert a kábel és a kijelző együtt cserélve bármikot átrakható egyik gépből a másikba.

[ Szerkesztve ]

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#55949) kavarc válasza somasz (#55947) üzenetére


kavarc
aktív tag

Szia!
Köszi szépen, megpróbálom hátha segít. Bár mintha valahol a WIN beállításokban már tiltottam volna az illesztőprogramok automatikus frissítését. Lehet a group policy-nak "erősebb" a hatása.

A garanciával kapcsolatos kérdésben tudnál esetleg még segíteni?
Nagyon köszönöm!

(#55950) Eastman válasza SzaboZE (#55948) üzenetére


Eastman
őstag

Köszönöm szépen!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Dell notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.