Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2351) Mike válasza Szabolcs4 (#2344) üzenetére


Mike
veterán

fog javulni

én PD 83, DRU 79, CHA 79, NIN 80, SUC 70 már meg bírom csinálni a C-t de csak akkor ha mind az 52 griff kint van

a tornyaim 2x7-es arrow, 1x7 magic, 1x6 gun

mightom az olyan 10k körül van

(#2352) Mike válasza Ch4os (#2343) üzenetére


Mike
veterán

szia

a legend hősökön kívül a többit felejtsd el, max toronyba jók.

pontosan látom az arénában hogy jóval magasabb szintű elite hősöket hogy aprították fel a legend hőseim
(enyémek voltak akkor 60-asok, ellenfelé 80)

exe-t esetleg érdemes megtartani amig nincs más, de 60 fölé nem nagyon érdemes fejleszteni egyik elitet sem
exe a stun miatt jó.
a panda is félelmetesnek néz ki az elején, de nagyjából az elején jó :)

mit érdemes? pumkin duke

szal sorsolni kell, gemekért

legendből bármi jó, amit dob a gép vagy amit meg tudsz venni shardból, mindegyiknek van előnye is, meg hátránya, ezeket majd úgyis kitapasztalod

pl. ninja, nagyot üt, gyorsan, de hajlamos raidnél elrohanni és meghalni, ugyanakkor arenaban hasznos
cha 3 ellenfelet tud egyszerre kiütni, arenaban ő is hasznos

igazából az is számít milyen a stílusod szerintem, a palát szerencsére nem kell használnom, lehet hogy sok hp-ja van, de megalszik a szájában a tej, ugyanis csak 1500 ms alatt üt egyet, és abból se sokat, míg a nija 800 alatt üt mondjuk dupla annyit

szal legend, legend, amit dob a gép illetve amit meg bírsz venni

érdemes a wikit böngészni

(#2353) tuszy válasza Land (#2349) üzenetére


tuszy
tag

Fogalmam sincs, még egyáltalán nem foglalkoztam a kérdéssel

Guild: TuszysLegion, IGN: tuszy

(#2354) Szabolcs4 válasza tuszy (#2353) üzenetére


Szabolcs4
csendes tag

Tuszy.Köszönöm a segítséget. Simán hozom a C-t. :)
Mike. Neked is köszönöm :)

★Castle Clash név:zozo12345 | IOS-server★

(#2355) Ch4os válasza Mike (#2352) üzenetére


Ch4os
aktív tag

Köszönöm válaszod.
Neked milyen hero-k vannak?

(#2356) dzsonesz


dzsonesz
tag

Kis érdekesség annak, aki nem akar számolgatni. :)

1/9-2/9= 2,000exp= 100 shards
2/9-3/9= 10,000exp= 500 shards
3/9-4/9= 30,000exp= 1500 shards
4/9-5/9= 70,000exp= 3500 shards
5/9-6/9= 120,000exp= 6000 shards
6/9-7/9= 200,000exp= 10000 shards
7/9-8/9= 500,000exp= 25000 shards
8/9-9/9= 800,000exp= 40000 shards
Total=86600 shards

Forrás:[link]

(#2357) hey73 válasza dzsonesz (#2356) üzenetére


hey73
tag

Ez kemény annyira nem néztem mert olyan messze van de az ucsó 2 lépcső az össz 75%-a ha szénné unom magam akkor lesz meg nekem ez a szint :DDD

(#2358) IIIZIII válasza dzsonesz (#2356) üzenetére


IIIZIII
tag

Az igen....egy top játékosnak aki H-I-J-t farmol és D8-at nyomja egész nap...annak is 3 hónap 1-ről 9/9-re húzni...EGYETLEN hőst....:O

(#2359) dzsonesz válasza hey73 (#2357) üzenetére


dzsonesz
tag

Hát jah, elég gáz. :)
Max tökarcot szeretném minél magasabbra húzni, ha valaha kijön gemekből.
A többieknél ilyen shard költségek mellett, nem hiszem, hogy 5 fölé fogok menni, kivéve persze ha évekig játszok. :)

(#2360) nubyy


nubyy
aktív tag

Titeket beenged a jatek? Reggel nem ment telon es Bluestacksen sem. Telon nem tok most ranezni, de Bluestacks az meg mindig connection failedet dob.

(#2361) hey73 válasza nubyy (#2360) üzenetére


hey73
tag

Igen most adott 36 shardot alkalmazva h 51 % is elég :DD

(#2362) IIIZIII válasza nubyy (#2360) üzenetére


IIIZIII
tag

reggel engem sem engedett 7 óra körül...de csak kb fél órára volt OFF. Azóta minden okés.

[ Szerkesztve ]

(#2363) nubyy válasza IIIZIII (#2362) üzenetére


nubyy
aktív tag

hey73,IIIZIII: Koszi, akkor ugy nez ki ceges halon nem megy a BS.

(#2364) Pflegheim


Pflegheim
csendes tag

Szevasztok all!
Reszletes segitsegeteiet szeretnem ierni!
Hogy mirol is lenne szo valojaban? Egy kis forditasrol.Ugyanis egy mukkot nem sejtek angolbol.
A kovetkeziket szeretnem megtudni reszletesen, hogy a Hoseimnek mi is valoban a skillje.
ThunderG_
PumpkinD_
Champion_
Druida_
Cupido_
SuccaB_

(Immo)_a kozeljovo vagya:)

Elore is koszonom a faratsagot!

(#2365) Pflegheim


Pflegheim
csendes tag

Csak hogy tudjak spekulalni a felallassal. ;)

(#2366) dzsonesz válasza Pflegheim (#2364) üzenetére


dzsonesz
tag

Thunder god: Villámcsapást mér, véletlenszerű célpontra, ami kómát okoz 1.5 másodpercig. Ez ugyan nincs leírva a skilljébe de ide tartozik, hogy a skillje szintenként +2 ellenfelet sebez. Tehát lvl1-en 6, lvl2 8, és így tovább.

Pumpkin Duke: Növeli a sebzést, a mozgási és támadási sebességet mindenkinek(hősök/troopok), egyes szinten 10%, 8 másodpercig.

Champion: 100%-ot sebzést mér, a három legközelebbi célpontra, és kómát okoz 3 másodpecig.

Druid: Gyógyítja a legközelebbi két "szövetségest", akinek a legalacsonyabb az élete 200%os sebzéssel, és megnöveli a sebzésüket 15%-al, 5 másodpecig.(az értékek értelemszerűen nőnek szkill szintenként)

Cupid: Megnöveli a hősök energiáját(kis csík az éltük alatt) 10-el, a sebzésüket pedig 10%al, 6 másodpecig.

Succubus: Az ellenfél maximum életének 15%-át sebzi rá, illetve csökkenti annak sebzését 15%-al, 5 másodpercig.

[ Szerkesztve ]

(#2367) killerhagyma


killerhagyma
csendes tag

Arénára succubus vagy champion a jobb?

(#2368) Atus85


Atus85
aktív tag

Sucubbus.

(#2369) killerhagyma válasza Atus85 (#2368) üzenetére


killerhagyma
csendes tag

Köszi

(#2370) Pflegheim válasza dzsonesz (#2366) üzenetére


Pflegheim
csendes tag

Uhh bakker ez nem semmi! Koszonom a gyors valaszt es a faradsagot.
Es ha meg immonak megkerdezhetnem a kepesseget azt megkoszonnem.

Az miert van hogy valaki cupira var mert nincs neki, de ha immot megszerzi az is jo. Mind a ketto nem fer meg egymas mellett?

[ Szerkesztve ]

(#2371) Mike válasza Szabolcs4 (#2354) üzenetére


Mike
veterán

azokkal a hőseiddel amit itt felsoroltál? és hogyan?

(#2372) Mike válasza Ch4os (#2355) üzenetére


Mike
veterán

PD 83, DRU 79, CHA 79, NIN 80, SUC 70

(#2373) Mike válasza killerhagyma (#2367) üzenetére


Mike
veterán

az ellenfél lassítására cha, bázisának ütésére suc

(#2374) Mike válasza Pflegheim (#2370) üzenetére


Mike
veterán

itt minden infot megtalálsz

http://castle-clash.wikia.com/wiki/Castle_Clash_Wiki

(#2375) dzsonesz válasza Pflegheim (#2370) üzenetére


dzsonesz
tag

Immortep: megidéz maga körül egy homokvihart, 6 másodpercig. x% esély van rá, hogy 120% sebzést , és kómát okoz az ott tartózkodóknak.
És ami nincs kifejtve bővebben,
Kómát csak egyszer okoz skillenként.
Sebzést 20% eséllyel okozhat, 0.2 másodpercenként. Illetve olvasataim szerint az esély a sebzésre skill szintenként nő, minimális százalékkal.

[ Szerkesztve ]

(#2376) Lord Eruthal


Lord Eruthal
újonc

Sziasztok. Nekem az lenne a kérdésem, hogy Altarban, a hősök képének jobb alsó sarkában a kis lakat ikon mire jó? vannak tippjeim, de, hogy pontosan mi is lehet, csak találgatni tudom. Egyébként 40 napja játszom, gems-et nem vásároltam, most így állok : Főépület : 14, ( holnap kész ) 7-es tornyok, az összes fal 10-es, 5-ös kentaurok ( eddig ezek a legjobbak szerintem ) Villámisten 84, Succ. 80, Paladin 65 Ninja 80, Druid 80.

Még egy kérdés : a 40:1 alakzatú város kiépítéséhez mekkora városháza kell, hogy elég falat tudjak kiépíteni?

(#2377) dzsonesz válasza Lord Eruthal (#2376) üzenetére


dzsonesz
tag

Szia!

A lakat arra való, hogy ne tudd véletlen se beolvasztani az adott hőst. Ha lezárod a lakatot, akkor az a hős nem fog megjelenni egy másik hős consume listájában.

40:1 bázist TH13-tól már ki tudsz alakítani, de 14-től felfele inkább ajánlott.

üdv

[ Szerkesztve ]

(#2378) Lord Eruthal válasza dzsonesz (#2377) üzenetére


Lord Eruthal
újonc

Köszi :) gondoltam erre is, többek közt, de reméltem, olyasmit fog írni, hogy ezek nem kapnak az expből... Nah mindegy, akkor nekiesek hamarosan a 40:1-nek, mert a C-s portálokat kezdem unni, de a D még nem megy

(#2379) dzsonesz válasza Lord Eruthal (#2378) üzenetére


dzsonesz
tag

Egyébként nem volna rossz, ha erre lenne jó. :)

(#2380) Lord Eruthal válasza dzsonesz (#2379) üzenetére


Lord Eruthal
újonc

Egyenlőre csak annyit tehetek a gyorsabb fejlődésért, hogy csak a kentaurokkal és a fejleszteni kívánt hőssel nyomok végig egy egy dungeont... többet ér, mint egy egy magasabb dungeon teljes csapattal, hiába ad több expet, ha feloszlik azok között is, akiknek éppen nem kell...

(#2381) Atus85


Atus85
aktív tag

Boss fél 9.

(#2382) Tyutyu88


Tyutyu88
csendes tag

Mikor lesz vmi újítás!?Nem tud vki vmi infót?!:-)

(#2383) hey73 válasza Tyutyu88 (#2382) üzenetére


hey73
tag

Hát most fut egy a forumon, mivel taiwaniak nem erösitették meg ezért ott se kerülhetett bevezetésre.
Állitólag ezek jönnek:

- 6, hős bázis akkor lehet ha legalább 4 db mindegyikből: manamalom, aranybánya, manatároló , aranytároló illetve army camp 16 szinten.

- növelik a garrisonok szintjét 7 re

- Hero altarban 60 hely lesz (nem biztos hogy ingyen)

- a gyöngyvásárlás ösztönzésére további ajándék szintek kerülnek bevezetésre (itt reménykednek, hogy megkapod PD v. Cupidot)

bevezetés április utolsó hetében várható.

(#2384) nubyy válasza hey73 (#2383) üzenetére


nubyy
aktív tag

Es megeloztel, most akartam irni ezeket:D
Kezdem is huzni a dolgokat 16-ra.

(#2385) Tyutyu88 válasza hey73 (#2383) üzenetére


Tyutyu88
csendes tag

Köszi!!De jó is lenne vmelyik limitált hős!!

(#2386) smisa


smisa
őstag

Segítsetek Triton mire jó ?

(#2387) killerhagyma válasza smisa (#2386) üzenetére


killerhagyma
csendes tag

Max toronyba rakni

(#2388) dzsonesz válasza smisa (#2386) üzenetére


dzsonesz
tag

Egyedül etetésre jó, mondjuk valamelyik hősödnek odaadod, hogy egyen egy kis Triton csipszet. :)
Vagy berakod toronyba.
A skillje csökkenti az ellenfelek gyógyítási képességét 35%-al 6 másodpercig.
Nem túl hasznos skill, finoman fogalmazva.

[ Szerkesztve ]

(#2389) hey73 válasza nubyy (#2384) üzenetére


hey73
tag

Hát el is kezdem gyüjteni a shardot mert akkor lesz mire venni egy GR-t is.

Most, hogy immot meg vettem kb 2 órája de a felhúzás elég lassú :DDD még csak 75-s reméltem, hogy ma este bossnál már mint 80+ bedobhattom a sürüjébe :) Bár ha igaz, hogy G tolják vele 80+ ként akkor lehet holnapra 100+ is lehet belőle. G-t eröltettem, hogy az xp jobban jöjjön 3 ból 2 össze is jött, az egyikbe kaptam 204 k xp-t evvel azért már lehet repeszteni :DD

Nekem a bányáim vannak lemardva meg a mana tárolóim, a többi 15 szinten van.

Nem tudom, hogy megszakítsam a 2 tornyom építését 8 -10 nap van hátra vagy hagyjam a fenébe mert ha csavarnak rajta pl 18 TH kell akkor úgyis mindegy...

megj: 3. építő pont 16 szintű aranytárolót épiti

[ Szerkesztve ]

(#2390) dzsonesz válasza hey73 (#2389) üzenetére


dzsonesz
tag

Csak nem bankot nyitottál honor badge-ből?
Ha igen, akkor felvennék hitelt. :D

Immo milyen talenttel született egyébként?

(#2391) hey73 válasza dzsonesz (#2390) üzenetére


hey73
tag

Hát sajna nem nyitottam bankot de nekem a PD-n kivül minden shardért van ha lenne hóember cupido bizti nem lenne ilyen probléma ;) Emelett a napi boss és klán top játékosként is jön rendesen.

Amúgy AC-ra kicsit haragszok, büntibe is van 100 fölé nem fejlesztettem. Az alapembereim pedig mint druid, pd, tg és champ már 120+ ezeknél meg a fejlesztés 100k lesz. Mivel most 76 k van raktáron ezt mind immora megy, vagy ha gyorsabban begyülik akkor druid fejlödik.

Talent scorch 2/5 végülis jobb mint speed vagy self...

(#2392) Mike válasza Atus85 (#2381) üzenetére


Mike
veterán

marha nagy mázlim volt, hogy 8:31-kor pont olvastam ezt

(#2393) Atus85


Atus85
aktív tag

Whisky klán: Boss 21:30.

(#2394) bokorugró


bokorugró
tag

Van egy kis bluestaks-es problémám. Eddig tabeltről nyomtam, de gondoltam, hogy kipróbálom a bluestaks-t. De hiába adom meg a castel clash-nek a notin, hogy melyik accountot használja (switch), egy új játékot kezd, nem pedig a meglévőt folytatja. Mit cseszek el? :S

(#2395) endhy666


endhy666
csendes tag

Izze meg tudna valaki mondani h ha a 2 talentot vagyis ami 300gemert van azt ha re-rollozom aakor egy masik talentot kap vagy az fokozodik neki erősödik.

üdvözlettel. endhy666

(#2396) endhy666


endhy666
csendes tag

A masik kerdes.. mit vegyek greazlit vagy immot?? Mar vn majdnem 7000shardom es filozok melyiket vagyem

üdvözlettel. endhy666

(#2397) Dane03


Dane03
csendes tag

Üdvözlöm eme CC-s társaságot itt a PH-n!:)

Régóta csak olvasgatok és olvasgatok de úgy döntöttem, hozzászólok már én is illetve részese leszek ennek a társaságnak miután megünnepeltem a mai rollozásomat a kínkeservesen összekapargatott 450 gememből: (Thunder God , Champion , Atlanticore). Rögtön kérdeznék is, hogy a garrisonokba elite illetve ordinary heroes közül melyeket érdemes betenni azaz megtartani?:) Köszönöm!

(#2398) Land válasza Dane03 (#2397) üzenetére


Land
veterán

Teljesen mindegy a Garrisonokba milyen elite, ordinary hősöket teszel. A 2-es garrisonhoz 3/9-es hősök kellenek pl.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#2399) Dane03 válasza Land (#2398) üzenetére


Dane03
csendes tag

Értem. És ezesetben a legendary is mindegy akkor? vagy arra azért oda kell valamelyest figyelni?

(#2400) Herczi válasza Dane03 (#2399) üzenetére


Herczi
senior tag

Tök mindegy mit raksz be legendből, ugyanazt kapod, csak az ordinary, elite, legend elhatárolás van.

Íjász tornynál: ordinary távolságot ad, elite életerőt, legend pedig a hősöket sebzi nagyobb szotzóval, többi totonyra nem emlékszek, mert nem használom, de csatle clash wikin fent van, keresd meg.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.