Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-17 15:48:41

LOGOUT.hu

2021 Résztvevők: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42351) zakoshun válasza sambenez (#42346) üzenetére


zakoshun
csendes tag

30 éve működő cég és RO legnagyobb elektronikai üzlethálózata, ~150 üzlettel országszerte, ~100 milliárd HUF feletti éves árbevétellel. Szeretnék egy ilyen neve nincs céget egyszer. :) Viccet félretéve, RO-ban dolgoztam évekig, ezer dolgot vettem, rendeltem tőlük online, 5 éve eMAG BF-en 55 colos LG OLED TV-t - 100%-ig megbízható forrás. :))

(#42352) sambenez válasza zakoshun (#42351) üzenetére


sambenez
addikt

Garanciális ügyintézés esetén hova kell a tv-t bevinni/küldeni, Mo-ra vagy Romániába?
Én 10e ft-ért biztosan nem szarakodnék.

(#42353) Laca1212 válasza sambenez (#42352) üzenetére


Laca1212
őstag

Végülis lehet kötözködni a végletekig, de a - "ilyen nevenincs román cégtől" - magabiztos állításod a lényeg, ami gáz! Ugyanis fogalmad nem volt a cégről. De azért valami "okosat" benyögtél, biztos ami biztos.

[ Szerkesztve ]

(#42354) Minstrel válasza BiP (#42343) üzenetére


Minstrel
senior tag

Annke.com eu-ból küldik, jó minőségűek.

(#42355) codec válasza Gallmix (#42337) üzenetére


codec
senior tag

Köszönöm szépen! Ez volt! :R

Az intelligencia hiánya gyógyíthatatlan betegség, azonban a tünetei jól kezelhetőek!

(#42356) zakoshun válasza sambenez (#42352) üzenetére


zakoshun
csendes tag

Neked az eMAG adja el mint közvetítő, te bármit vásárolsz román (vagy lengyel, szlovák) bolthálózatoktól, az eMAG Magyarország csapatával vagy szerződéses kapcsolatban. Náluk reklamálsz, Ők intézik. Egyébként ha a Flanco (vagy bármelyik másik webáruház, bármely országban) honlapjáról közvetlen vásárolsz akkor nyilván velük kell felvenni a kapcsolatot. Azért ez 2023-ban egy minimális nyelvtudás mellett szerintem nem ördögtől való. :))Az, hogy kinek mit ér meg 10 eFt meg szubjektív, persze értem az álláspontodat, csak arra reflektáltam, hogy a Flanco-tól mint cégtől nem kell tartani.

(#42357) riki válasza sambenez (#42352) üzenetére


riki
senior tag

Mivel az Emagon keresztül rendeled, Ő intézi a cserét a garanciális ügyintézést. Csak az a nyomorult ,új ügyintéző rendszer ne lenne. Én a régit jobban szerettem. :U

(#42358) jenei1994


jenei1994
addikt

Star-Light 40DM5500 LED Televízió, 102 cm, Full HD 54.999 Ft [link]

Strong 40" SRT40FD5553 Full HD Android Smart TV 64 499 Ft

(#42359) tixem


tixem
addikt

Nesze neked black friday, itthon sehol nem volt egy értelmezhető automata kávéfőző akció, 10-20k kedvezményekkel full alap cuccok.

Én valami ilyesmire vártam, meg is jött, csak hát megint a szomszédban. Aki errefelé lakik, annak mindenképpen ajánlom. 145 ezer Forint átszámolva, itthon legolcsóbb helyen 260k. Be is foglaltam egyet gyorsan.

Más: Laica vízszűrő kancsó elég jó áron van emagon, de csak a narancs színű. Árukereső árdiagram szerint valid a félár közeli akció, ebből is betáraztam.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#42360) Graphics válasza BiP (#42343) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Annke szintén.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#42361) zakoshun válasza tixem (#42359) üzenetére


zakoshun
csendes tag

Ha nem egy éve vettem volna pont gépet erre lecsapnék.. Ez tényleg nagyon rendben van, el is küldtem pár rokonnak! Köszi

(#42362) tothjozsi96 válasza BiP (#42343) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Reolink! ;)

Ali-n ha "duo pack"-et veszel, majdnem felébe kerül mint a gyártó honlapján. Ezt is a gyártó értékesíti az Ali-n, de dollárba számolnak itt, illetve vannak kuponok.

(#42363) sambenez válasza zakoshun (#42356) üzenetére


sambenez
addikt

Igazad lehet kár hogy az emagnak erről nem szólt senki. ;]

"Tudnivalók a termék szervizbe küldéséhez:
Az eMAG által forgalmazott termékek szervizbe küldéséhez kérjük, töltse ki a Termék javítása űrlapot. Az eMAG Marketplace partnerei által forgalmazott termékek esetében a termék szervizbe küldésének menetét megtekintheti a partnerek saját adatlapján."

Persze mindenki azt csinál amit akar. De nem árt óvatosnak lenni ha nem az EMAG a forgalmazó.

[ Szerkesztve ]

(#42364) , válasza riki (#42357) üzenetére


,
addikt

Ez mióta van így? Én eddig bármit vettem külsős cégtől (tehát az Emag marketplace-ről, és nem az Emagtól), minden esetben az Emagtól függetlenül zajlott az egész, tehát a csomagot a külsős cég küldte, a számlát is ő állította ki, és ha bármi problémám volt, akkor is velük kellett fölvennem a kapcsolatot, és nem az Emaggal.

(#42365) zakoshun válasza , (#42364) üzenetére


zakoshun
csendes tag

Nekem több garis dolgom is volt, de mindig eMAG-on keresztül.. Aztán lehet persze, ha pont az összeset közvetlen tőlük is vettem, ezt most tényleg nem tudom. Na mindegy, nem lényeg, lehet csak szerencsém volt de még kókler cégbe e-MAG-on nem futottam bele.

(#42366) vito555 válasza tixem (#42359) üzenetére


vito555
tag

Van valami megoldás Magyarországra rendelni? :R

𝄢

(#42367) haruspex válasza Laca1212 (#42353) üzenetére


haruspex
aktív tag

Pedig jogos, kihez mész, ha gond van? MÁr az emag is borzasztó szutyok cég, rajtuk keresztül egy másik ismeretlenen keresztül rendelni, lehet kint van neve, deitthon egy telefonos elérhetőségük sincs. Ugye az emagnak éppen még elérhető ügyfélszolgálata sincs, vajon ki fogja javíttatni a tv-t, és szállítani, amikor ilyenkor simán hárítják a felelősséget. Ha vita van mi lesz? Szal lehet hülyézni a másikat...Mondjuk ha ezekre tudsz választ akkor hajrá de ennek így a trollkodáson kívül mi értelme? De már a tisztán emagos rendelés is lutri, így meg pláne.

[ Szerkesztve ]

(#42368) zakoshun válasza haruspex (#42367) üzenetére


zakoshun
csendes tag

Nem vitatkozom. TV, álló porszívó és KV főző is volt garanciális reklamáción az elmúlt 6 évben, kb 2-3 hét leforgása alatt vagy javítottak, vagy kompletten cseréltek, háztól / házig ingyen szállítva. És igen, ebből a TV konkrétan RO-ból jött és oda is ment vissza. :) Na de részemről ez a téma lezárva.

(#42369) riki válasza , (#42364) üzenetére


riki
senior tag

Nem igazán publikálják a dolgot,de van a menüben a visszaküldési lehetőség , és a külső forgalmazó termékei is visszajuttatható hozzájuk. Én pld. most intéztem két termék gariztatását. Igaz 14 napon belül voltam ,de a termék forgalmazójának nem igazán volt kedve a cseréhez . Ekkor az Emagal visszaküldettem, 3 nap múlva számlámon volt a pénz. :U

(#42370) üszök


üszök
őstag

Sziasztok, én sajna semmit nem tudtam venni a nagy árleszállításokból.

Jövőre veletek ugyanitt.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#42371) erdey_a válasza zakoshun (#42356) üzenetére


erdey_a
őstag

Neked az eMAG adja el mint közvetítő, te bármit vásárolsz román (vagy lengyel, szlovák) bolthálózatoktól, az eMAG Magyarország csapatával vagy szerződéses kapcsolatban.

ez nettó marhaság, nehogy bevegye bárki.

Vérboci

(#42372) haruspex válasza zakoshun (#42368) üzenetére


haruspex
aktív tag

És ki volt a forgamazó? MOndjuk ha majd részesülsz az örömben, hogy az ügyfélszolgálatuk közli veled, hogy szopd ki a faszt, akkor majd visszatérünk rá. Vagy ha csak megpróbálod felhívni őket....

(#42373) haruspex válasza vito555 (#42366) üzenetére


haruspex
aktív tag

Sztem ezt láttuk vmi pontos akcióban egy hete vmelyik MM-ben vagy hasonlót, kb ennyiért

[ Szerkesztve ]

(#42374) mexel válasza zsozsok (#42325) üzenetére


mexel
veterán

Linket tudsz adni a kuponhoz? Sehol nem találom

(#42375) vacs válasza zakoshun (#42356) üzenetére


vacs
veterán

(#42376) jenei1994


jenei1994
addikt

bestbyte-nak ki szállít melyik futár szolgáltató ?

(#42377) riki válasza haruspex (#42372) üzenetére


riki
senior tag

Látom,mostanában nem volt garanciális problémád. Nincs telefonszám ami él, ezáltal ügyintéző sem ,csak chat bot. Ha esetleg tudsz élő telefonszámot azt nagyon megköszönném. :R

(#42378) tixem válasza vito555 (#42366) üzenetére


tixem
addikt

Nem tudok róla, én ki szoktam menni Temesvárra eleve más miatt is, bevásárlás stb így nem extra út.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#42379) haruspex válasza riki (#42377) üzenetére


haruspex
aktív tag

Ezt Nekem szántad? Fentebb írtam, hogy nincs éppen ügyfélszolgálatuk gyak. A chat-bot túlzás is, 3 előre beprogramozott kérdést tud, de ha elég sokszor beírod, hogy kapcsolj ügyintézőhöz a kurv@ anyád egy idő után átkapcsol... MOndjuk néha az is eltűnik 20 percre az is, aztán ha nem válaszolsz azonnal bontja a chatet. (Egy tök egyszerű kérdésünk lett volna am.) A fentinél ők hívtak, és régebben volt, de aztán lehet, éppen egy külsős cég, de sztem mindegy.

A fenti eset régebben történt. HA emag által forgalmazott termékkel van gond legalább mehetsz a fogyasztóvédelemhez, meg a békéltető testülethez,( illetve valszeg a gyártóhoz, meg a forgalmazóhoz szól a garancia, )de külsős külföldi forgalmazónál, hogy mit mondanak, az jó kérdés...

[ Szerkesztve ]

(#42380) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Lehetne most a termékekre fókuszálni és nem eMag kibeszélőt tartani? :D

Többit inkább ide:--->>> [link] <<<---

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#42381) axlfsi válasza tixem (#42359) üzenetére


axlfsi
veterán

Köszi a kancsó tippet!

Szűrőt tudsz hozzá ajánlani (ahogy látom, több féle létezik(?)). :R

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#42382) mexel


mexel
veterán

Sehogysem tudom lejjebb vinni az ssd-jk árát, mindenképpen többre jön ki mint ahogy írták. Kupont nem találok sehol. Pedig megkockáztatnám ezt az Xray-t

(#42383) axlfsi válasza tixem (#42359) üzenetére


axlfsi
veterán

Ár-érték arányban EZ jön ki jobban (már amennyiben kancsó és szűrőbetét is kell). Meg is vettem, köszi mégegyszer az emlékeztetőt (már régóta tervben van, csak mindig elmaradt :) ).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#42384) r6man123 válasza axlfsi (#42383) üzenetére


r6man123
senior tag

Ezek egyébként mit tudnak? Lágyít? Klórmentesít?

(#42385) axlfsi


axlfsi
veterán

Fordított ozmózis alapú víztisztító berendezésre esetleg láttatok a mostani BF keretein belül valahol/valakinél jó árat? :R (berendezés, beépítes, caklipakli egyben persze)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#42386) axlfsi válasza r6man123 (#42384) üzenetére


axlfsi
veterán

Már nagyon régóta akarom, de valahogy mindig elmaradt, ... sőt! RO alapú tisztítást is szeretnék mér végre beszereltetni itthon... Sajnos már (nagyon!!) nem az az ivóvíz, mint 20-30-50 évvel ezelőtt... (de ezzel kapcsolatos hitvitákba bele se menjünk. Én a holdraszállásban is hiszek - mielőtt valaki elkezdené :) ).

Laica szűréséről ITT olvashatsz (mindent, amit tud).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#42387) Laca1212 válasza haruspex (#42367) üzenetére


Laca1212
őstag

Irreleváns amit írsz. Nem ez volt az alap sztori lényege...

"Szal lehet hülyézni a másikat"
Senkit sem hülyéztem!!!

"Mondjuk ha ezekre tudsz választ akkor hajrá"
Kaptál már választ többektől!

[ Szerkesztve ]

(#42388) tixem válasza axlfsi (#42383) üzenetére


tixem
addikt

Szűrőt kint veszek hozzá, 1500ra jön ki ott darabja.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#42389) Azie válasza tixem (#42359) üzenetére


Azie
őstag

apropo, román/szlovák árukereső van?

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#42390) Ádám16 válasza Azie (#42389) üzenetére


Ádám16
addikt

Persze, arukereso.ro /sk :K

(#42391) zakoshun válasza Azie (#42389) üzenetére


zakoshun
csendes tag

Price.ro
heureka.sk

(#42392) Fire/SOUL/CD válasza Azie (#42389) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Compari.ro

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#42393) maross válasza Azie (#42389) üzenetére


maross
veterán

price.ro, compari.ro

szerk: lekestem :DDD

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#42394) MADcat válasza Graphics (#42380) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Igaza van! Hagyjátok abba! Köszönöm!

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#42395) Stylewars_kp válasza üszök (#42370) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Én is így voltam évekig. Tavaly már elkezdtem javulni. Idén szinte kaszáltam. :DDD

(#42396) milan07


milan07
tag

Üdv!
Esetleg székre tudtok valami jó vételt? Nem ilyen 5-10%-os kedvezményre gondolok, hanem hogyha valószínűleg nem lesz jobb áron a következő fekete péntekig, akkor megvenném. + még ha esetleg tudtok valami jó fejhallgatót, ami zajszűrős, vagy nagyon jól hangszigetelt, azt is megköszönném.

(#42397) ZS3NI válasza milan07 (#42396) üzenetére


ZS3NI
őstag

[link] [link]

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#42398) robag93 válasza ZS3NI (#42397) üzenetére


robag93
aktív tag

Ban? ;]

(#42399) Graphics válasza ZS3NI (#42397) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Zseni vagy. ;] :K

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#42400) milan07 válasza ZS3NI (#42397) üzenetére


milan07
tag

Köszi, pont ezt kerestem! :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.