Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-17 15:48:41

LOGOUT.hu

2021 Résztvevők: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41351) dani0113 válasza jenei1994 (#41349) üzenetére


dani0113
senior tag

Nekem ez van lassan egy hete… :W de a cuccok első fele 1 nap alatt itt volt… nem értem ezt hogy csináljak. Vagy 1nap vagy 10+. :C

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro 128GB

(#41352) syl5 válasza vasi89 (#41324) üzenetére


syl5
őstag

Én a MacOS-el barátkozok nehezen.
Meg akármelyik Apple eszközön a magyar autocorrect-el. Soha nem azt írja, amit akarok. Google bill kérdés nélkül jóra javított mindig.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#41353) IntelKiller7 válasza syl5 (#41352) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Az elso iPhone vasarlas utan az volt az elso, hogy kikapcsoltam az autocorrectet. :DDD
Mondjuk ezt korabban droidon sem szivleltem.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#41354) Sundesz


Sundesz
őstag

Létezik, hogy a samung.com-on semmilyen S22 nincs? Azt írja hamarosan.

Hörcsög Powa'

(#41355) Kaba válasza Sundesz (#41354) üzenetére


Kaba
veterán

Hétfőtől lesz megint, (a BF lejárta után magasabb árakon).
BB topikban való posztolás után lerabolták őket.

[ Szerkesztve ]

(#41356) Sundesz válasza Kaba (#41355) üzenetére


Sundesz
őstag

Szerintem akkor nem elfogyott (az S21 FE-nél azt írja, itt érdekes nem), hanem inkább nem árulják ennyiért. Kizárt, hogy az összes szín összes variánsa elfogyott volna. Se sima S22, se Plus és se Ultra. Szép húzás Samsung. ;)

Hörcsög Powa'

(#41357) Bagoly01 válasza Kaba (#41355) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Nekem is éppen hogy sikerült egyet behúzni. Gondolom most lassabb lesz a kiszállítás is? Tudja valaki hogy kb mikorra küldik kik?

(#41358) Kaba válasza Sundesz (#41356) üzenetére


Kaba
veterán

A teljes raktárkészlet nem fogyott ki, de a BF-re szánt akciós keret igen.
Máshol is így van, amíg a készlet tart. Az emagos BF-nél kb. 5 percig tartott az akciós készlet.

(#41360) Kaba válasza Bagoly01 (#41357) üzenetére


Kaba
veterán

Általában 2-3 munkanap, de a BF időszakban, karácsony előtt ez meghosszabbodhat jelentősebben is.

(#41361) Lackooo84 válasza Kaba (#41358) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

*5mp-et akartál írni gondolom.... :U

The Truth is out there...

(#41362) Kaba válasza Lackooo84 (#41361) üzenetére


Kaba
veterán

Átlagra gondoltam, de ahogy írod a húzósabb termékek 5mp alatt fogynak el.

[ Szerkesztve ]

(#41363) pw12345


pw12345
aktív tag

Amilyen az állam, és a népség, olyan a Black Friday. Augusztustól, október elejéig voltak szórványosan valamire való leárazások. Ha piára, cigire, wellnessre futja, fussa túlárazott vegyipari, élelmi szemétre is. Akinek november utolsó, Advent első hétvégéjén, számlák befizetése után (főleg előtte) még van mersze shoppingolni, telik Legóra, egyéb baromságokra, az ki tudja fizetni az ócska TV-t, hűtőt, háromszoros áron. Mos(ogat)ni is lehet kézzel, a gép csak a reklámban takarékos, pláne környezetbarát (már a gyártása ökokatasztrófa), amit nem pörget el vízben (elszennyezte gyártáskor, szállításkor, később hulladékká válásakor), azt elpörgeti áramban. Ez a helyzet, perkálni kell, nem nyavalyogni.
Akinek akad elégetni való dudvája marhaságokra, ezeknél lehet még a lefosztott készletet
(magas kezdő árakból) -ÁFA közeli kedvezményekkel szemlézni:
[link]
[link]

(#41364) BiP válasza Bagoly01 (#41357) üzenetére


BiP
nagyúr

És mennyiért ment az s22, mennyi volt az akciós ár, hogy így lerabolták?
350e?

[ Szerkesztve ]

(#41365) aladarka válasza BiP (#41364) üzenetére


aladarka
tag

180

(#41366) Chereiose válasza BiP (#41364) üzenetére


Chereiose
addikt

Aprón majd fent lesz jó pár, ne aggódj :D

(#41367) MaddeNNNN


MaddeNNNN
őstag

Disney+ és Hulu együtt 5 dollár havonta 1 évig ha egyben fizeted a Hulu oldaláról
Viszont valamiért nekem nem tudja hitelesíteni az e-mail címemet.

[ Szerkesztve ]

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#41368) kurtuzov válasza aladarka (#41365) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Hogy lehetett ezt a 180 ezres árat elérni?

(#41369) vacs válasza kurtuzov (#41368) üzenetére


vacs
veterán

Így.

(^)(>.<)(^)

(#41370) kurtuzov válasza vacs (#41369) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Láttam ott is és ott sincs leírva, ezért kérdem.
Délelőtt 220 ig vitte le, csak a BF kedvezmény és a beszámítás+10% kupon.

(#41371) Sefter válasza pw12345 (#41363) üzenetére


Sefter
veterán

Köszönjük, hogy megosztottad a frusztrációdat a BF topikban. Szívből kívánom, hogy legyőzd az ember undorod és újra legyenek barátaid…

Psn ID: sefter_hun

(#41372) fornettisuti válasza pw12345 (#41363) üzenetére


fornettisuti
veterán

Nem úr, aki nem herdál. ;)

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#41373) koxx válasza pw12345 (#41363) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Köszönjük, hogy eme remek agymenésed megosztottad velünk, máskor ne tedd.

(#41374) BiP válasza aladarka (#41365) üzenetére


BiP
nagyúr

Bakker. Erről jól lemaradtam. Cserélném az S10emet, nyitott szemmel is jártam, de ez totál kimaradt.
(Mármint a készülékbeszámítós dolog megvolt, de kuponra nem írt senki semmit)
Ennyiért nem csoda, ha elkapkodták.

Chereiose: ja, 320ért. Köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#41375) Bagoly01 válasza kurtuzov (#41370) üzenetére


Bagoly01
senior tag

#41364 BiP
Csak a BF alatt lehet

(#41376) MADcat válasza MaddeNNNN (#41367) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Én nem találom. Vak vagyok?

Nekem sem engedi. Régió kódos lenne?

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#41377) MaddeNNNN válasza MADcat (#41376) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

Közben elolvastam a Terms & Conditions-t és csak USA-ból lehet regisztrálni. Szóval kapják be.

Szóval kinek van ismerőse USA-ban aki hajlandó bizniszelni? :D

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#41378) MADcat válasza MaddeNNNN (#41377) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Közös ismerősünk a Valkó Péter Norbert? :DDD

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#41379) DrBubo77 válasza MaddeNNNN (#41377) üzenetére


DrBubo77
addikt
LOGOUT blog

A dollárból nem jött le, hogy nem magyar?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#41380) IntelKiller7 válasza DrBubo77 (#41379) üzenetére


IntelKiller7
veterán

:DDD
Ezt inkabb ne is irtad volna ide.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#41381) BiP válasza Bagoly01 (#41375) üzenetére


BiP
nagyúr

Igen, pont erre voltam kíváncsi, hogy mennyi volt a BF ár.

#41366 Chereiose : Már fent is vannak, 225-ért.

(#41382) Czimby válasza BiP (#41381) üzenetére


Czimby
addikt

Két lehetőséged van, ha sürgős a csere egy normálisabb eladóval megegyeztek, hogy a vételi és a bolti ár között félúton átveszed és akkor win-win, vagy kivárod a következő akciót ami neked duplán win.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#41383) MaddeNNNN válasza DrBubo77 (#41379) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

Ezt Te sem gondoltad komolyan, remélem.

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#41384) DrBubo77 válasza MaddeNNNN (#41383) üzenetére


DrBubo77
addikt
LOGOUT blog

Mióta elérhető a Hulu Magyarországon? :F

[ Szerkesztve ]

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#41385) Chereiose válasza BiP (#41381) üzenetére


Chereiose
addikt

Láttam én is, nem tudom ki az aki meg is veszi mondjuk annak tudatában, hogy 180-ért lehetett rendelni. Érdekes az egész, péntek este bent volt a kosaramban egy S22, aztán kicsit később eltűnt és utána már csak "hamarosant" ír tehát nem rendelhető egy sem, és nem elfogyott hanem levették ennyiért.

(#41386) Sundesz válasza Chereiose (#41385) üzenetére


Sundesz
őstag

Szerintem is levették mert rárepült a fél PH, hogy aztán egyesek nyerészkedjenek rajta. Én 180-ért vettem volna magamnak, de ez a készülékbeszámítos dolog nem volt tiszta (eleve 294 ezer volt akciósan az S22 5G, ez nem volt egyértelmű hogy leszt 180 ezer Ft -50000 Ft és -10% kuponnal), és szerintem az átlag embernek sem, csak itt a PH-n ki lett okoskodva hogy lesz jó. Ezért beintett a Samsung.

Hörcsög Powa'

(#41387) Czimby válasza Chereiose (#41385) üzenetére


Czimby
addikt

Az a készlet fogyott el amit BF áron szándékoztak adni, nemsokára lesz csak a magasabb áron.
eMAG-on is adott készlet volt a hirdetett termékekből 100/200db stb, másnap már voltak újra csak teli áron.

Az fogja megvenni aki akar spórolni 25-30-at a bolti árhoz képest.



Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#41388) zoltan6 válasza Sundesz (#41386) üzenetére


zoltan6
őstag

Nem vették le,elfogyott a készlet.A készülék beszámitás is teljesen egyértelmű volt.
A53 még mindig elhozható 170 helyett 112-ért.
Úgy jött ki az ár,hogy ha kosárba raktad még lejjebb ment az ár,tehát nem az volt ak akciós ára amit listázásnál irt.Erre jött még rá a készülék beszámitás,meg még a 10%-os kupon.

(#41389) BiP válasza zoltan6 (#41388) üzenetére


BiP
nagyúr

A készülék beszámitás is teljesen egyértelmű volt.

Akkor csak itt a topikban kavartak be, mert volt, qki azt írta, hogy a beszámításnál nem annyi az annyi. Tehát nem lehet bármit odaadni a max.beszámítós kedvezményért, mert értékbecsülnek, ajánlatot tesznek.

(#41390) zoltan6 válasza BiP (#41389) üzenetére


zoltan6
őstag

Az csak egy ajándék a beszámítás.Az ultra 90 ezer,az s22 talán 70 ezer,stb.A többi már csak plussz,ha te a régi telefonodat szeretnéd pld.Arra a szerviz ad még egy plusz pár ezres ajánlatot.Elég volt beirni egy kamu imei számot a listából és már meg is kaptad az ezért járó kedvezményt.

(#41391) Azie válasza zoltan6 (#41388) üzenetére


Azie
őstag

Ami durva, hogy A53ra az 5g kivételével kb még mindig nem érdemes cserélni a telekomos nova5t-t :D
https://www.gsmarena.com/compare.php3?&idPhone1=9803&idPhone2=11268

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#41392) Azie válasza zoltan6 (#41390) üzenetére


Azie
őstag

persze ez is csak itthon működik, az osztrák oldalon csak beküldés után kapod meg a készülékbeszámításos kedvezményt. :D

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#41393) vacs válasza Azie (#41391) üzenetére


vacs
veterán

Tedd hozzá, hogy szerinted! :K

(^)(>.<)(^)

(#41394) Kaba válasza Azie (#41392) üzenetére


Kaba
veterán

Nemsokára itt is megvalósul. Az állandó kérdezgetés előbb utóbb meghozza az eredményt(ahelyett, hogy egyesek visszaolvasnának), néhány frusztrált már az ügyfélszolgálaton is kérdezgetett/panaszkodott. Az Alzás kuponozás is így szünt meg többek között.

[ Szerkesztve ]

(#41395) Azie válasza Kaba (#41394) üzenetére


Azie
őstag

hát igen, az asszonysuttogók és fogyatékosok ezt is elintézik, mint a philipset és a kuponhalmozást

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#41396) Ákinard válasza Azie (#41395) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Őszintén, szerintetek a 10000+1 beözönlő kuponhalmozós rendelésről nem tűnik fel nekik, csak onnan, hogy 1-2 fogyatékos ír emiatt az ügyfélszolgálatnak? Ugye ezt nem gondoljátok komolyan?
Ráadásul az Alzán napokig (hetekig?) ment a kuponhalmozás, nem is 1-2 óráig élő apró hibára hívták fel a figyelmét az ügyfélszolgálatnak.
Ettől persze még retardáltak, akik az ÜFSZ-nek írnak egy feltételezett hiba miatt, de nem gondolnám, hogy egy hetekig tartó "hibára" 1-1 ilyen debil világít rá...

(#41397) Sundesz válasza zoltan6 (#41388) üzenetére


Sundesz
őstag

Oké elfogadom, nem balhéztam rajta. Pénteken a kosárban volt nekem is de messze nem akciós áron. Eleve elég hülyeség, hogy az akciós listaár az nem az igazi, mert a kosárban még lejjebb megy. Meg itt is ment azért a kavarás a topikban.

És akkor a Samsung ezeket tényleg ennyiért akarta eladni, amennyiért mentek, vagy megint az oldal volt béna?

Hörcsög Powa'

(#41398) Chereiose válasza Czimby (#41387) üzenetére


Chereiose
addikt

Óriási ez is, érdekes nyáron szinte hetekig volt megvehető ennyiért az S22 és az S21 fe is, szokásos szánalmas "black friday".

(#41399) Azie válasza Ákinard (#41396) üzenetére


Azie
őstag

Én úgy gondolom, hogy a hibával együtt is nyereséges a dolog és elenyésző az aránya a valós rendelésekhez képest, viszont amikor már a customer supportot terhelik le ilyen dolgokkal, akkor van az a pont, hogy tenni kell valamit.

Sajnos ilyen debil "jóvanazúgy" fejlesztőkkel/tesztelőkkel/PM-ekkel van tele a szakma, nem csak itthon, hanem nemzetközi szinten is. Égne a pofám, ha ekkora szarkupacot adnék ki a kezeimből, mint amit láttunk az években philips, alza, emag, samu, lindt, telekom és még sorolhatnánk a "garázscégeket" a "hogyan ne" hesteggel.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#41400) BiP válasza zoltan6 (#41390) üzenetére


BiP
nagyúr

Ja, tehát fixen járt a promócióban megadott minusz beszámítás esetén, majd _ezen felül_ adtak még valamennyit a beszámított készülékért. Így már értem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.