Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-28 16:08:04

LOGOUT.hu

Néhány alap dolog a torrentezéssel kapcsolatban
Szótár: [link]
Torrent készítése: [link]
Torrent fájlok felépítése: [link]
Kapcsolatok: [link]
Sebességről: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34951) TeeJay válasza umek (#34947) üzenetére


TeeJay
félisten

Avast free minimális védelemmel sosem jelzett nálam
szerintem hanyagoljátok már ezeket a minden szirszarra blokkoló izéket mert csak több a baj vele mint amire hasznos

NOD32 antivirus sem jelzett soha és Windows defender sem jelez most
nyugodtan alszok miközben éjjel nappal megy a gépem torrent alatt gond nélkül

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#34952) TIT válasza umek (#34947) üzenetére


TIT
veterán

Ugyanezt csinálja az eset,nem Szegedi digis akar betörni?
Nem tudom milyen webhelyet akar blokkolni,amikor ez egy program.
Semmi gond az esettel se,érdekes pár évig jó volt,inkább a qbiba van biztonsági rés,eleve nyílt forráskodnál ez a baj.

SunMount3r: Tp-link WDR-3600 router
Van a neten tutorial de nem minden van magyarul lefordítva,elég hanyag munka.
Havernak se jelez az eset de nem hiszek neki mert olyan béna,hogy azt se tudja hol kell keresni,azt hitte a winbe.

[ Szerkesztve ]

(#34953) M107 válasza enginev3.0 (#34921) üzenetére


M107
addikt

:R

Hamarosan 2 PB nice mester :)

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#34954) umek válasza TIT (#34952) üzenetére


umek
tag

TIT: Ip cím alapján igazából bármi lehet... Mondom, teljesen random módon dobálja be őket. Valamilyen befelé irányuló próbálkozás ez. De nincs összefüggésben magával a torrent le és feltöltéssel, mert nincs torrent az alkalmazásban.

norba69: A DHT-t kikapcsoltam azóta. Amúgy rosszul írtam, mert a qBittorrent 4.2.4-nél volt ez az eset, amit tegnap töltöttem le. Nem tudom, hogy az oldotta-e meg, hogy ma már a 4.2.5-öt tettem fel, vagy kikapcsoltam a DHT-t, de most nem jönnek az üzenetek.

Érdekesség, hogy az uTorrentnél is ugyanúgy jöttek az üzenetek még tegnap, de ma az is frissült, (3.5.5), és mind DHT-vel, mind anélkül megszűnt a probléma... Már nem jelez a MalwareBytes.

Szóval én azt a következtetést vontam le, hogy ajánlott a legfrissebb verziót használni bármelyik torrent kliensből, és kikapcsolni a DHT-t.

És attól, hogy a uTorrent kapcsán az általános vélekedés az, hogy malware-ekkel, trójaikkal, adathalász cuccokkal tömött szemét, a qbittorrent meg maga az isten, érdekes módon mindkét esetben ugyanúgy viselkedik a malware figyelő alkalmazás, szóval bejelez. Hogy pontosan miért, az meg vélhetően sosem fog kiderülni.

TeeJay: Angol fórumokon is azt írták megoldásként, hogy adjuk a kivételekhez az alkalmazást... Meg hogy kapcsoljuk ki a webfigyelőt amíg torrentezünk. Vagyis szarjuk le. De tényleg? :D Hogy aktuális legyek, akkor ha a koronavírus összes tünetét érzem magamon, inkább ne csináltassak tesztet, és akkor nem is vagyok beteg? :P

Légy korrekt.

(#34955) TeeJay válasza umek (#34954) üzenetére


TeeJay
félisten

ebből is látszik hogy a malwarebytes kukába való...
DHT-t potenciális veszélynek tartja, hát akkor ezek alapján nem kell torrentezni
mert más userek gépéhez csatlakozol és jaj az veszélyes

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#34956) umek válasza TeeJay (#34955) üzenetére


umek
tag

Persze, az tiszta sor, hogy DHT kikapcs és pöröghet a torrent.

De itt nem a DHT-ra jelzett be a cucc. :) De mondom, igazából már tök mindegy, a lényeg, hogy nincs különbség a két torrentkliens között ebből a szempontból, és attól, hogy homokba dugjuk a fejünket, még zajlik olyan forgalom a háttérben mindkettő esetében, amiről nem tudunk és azt sem tudjuk, hogy mit csinál pontosan, mit visz el, vagy mit hoz. :) Vélhetően nem egy darabot a szívéből. :DDD

Légy korrekt.

(#34957) SunMount3r válasza umek (#34956) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

A DHT sokszor kell, vagy jól jön a public torrent-ekhez, a privát-nál meg magától kikapcsolódik az adott torrent-hez.

Én az ESET-en nem sok mindent állítgattam, de ki sem kapcsoltam semmit (ami itt releváns lehet), a Qibit-et betoltam a kivételek közé és kész.

(#34958) M107 válasza SunMount3r (#34957) üzenetére


M107
addikt

:R

Nálam is be van pipálva alapból, a MAG s egyebek amúgy is tiltják, sőt még a seedboxnál is pipa van deluge alatt a DHT azt pedig csak a mag alatt használom.

Gond nélkül.

[ Szerkesztve ]

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#34959) enginev3.0 válasza M107 (#34953) üzenetére


enginev3.0
félisten

Köszönet :R

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#34960) norba69 válasza umek (#34956) üzenetére


norba69
senior tag

DHT
Ha engedélyezve van, akkor a kliensed fölveszi a kapcsolatot más kliensekkel, és folyamatosan fenn is tartja. Ez biza hálózati forgalommal jár, akkor is, ha egy torrent sincs a kliensben.

(#34961) LógaGéza


LógaGéza
addikt

Van egy olyan hülye szokásom, hogy nem szedem le a Sample/HunDub/HunSub/egyéb kiegészítő fájlokat. Tudom, hogy valamennyi kell belőle a szeletek mérete miatt, de ezt anno (réges-régen) pl a µTorrent lekezelte szépen egy külön DAT fájllal, ha jól tudom a Deluge is hasonlóan áll hozzá, de a a qBt elég makacsul bánik ezzel a dologgal - van olyan torrent amelyiknél gondolkodás nélkül letöltötte (feleslegesen triggerelve a postprocess szkriptemet :((( ), valamint ha ki is veszem a pipát, ha újraindítom a konténert, akkor azoknál aminél nincsennek letöltve, megállítja a torrentet, és visszarakja letöltendőnek a fájlt...
Erre tud valaki valami megoldást? Minden egyes frissítésnél/újraindításnál nincs kedvem kiszedegetni párszáz torrentból a felesleges fájlokat...

[ Szerkesztve ]

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#34962) umek válasza norba69 (#34960) üzenetére


umek
tag

Köszi! :R

Azóta annyi fejlemény van, hogy újra elkezdtek feljönni a kis ablakok, sokkal ritkábban, de feljönnek, és a DHT ki van kapcsolva mindkét kliensben. :) (fél óra alatt jött kettő, egy kínai meg egy ukrán IP)

[ Szerkesztve ]

Légy korrekt.

(#34963) TeeJay válasza LógaGéza (#34961) üzenetére


TeeJay
félisten

mivel szeletre van osztva a torrent tartalma így akkor is fog pár szeletet letölteni abból a fájlból amit kipipáltál

amúgy lehet újdonságod mondok de pont ncore-on ezzel magadat szívatod meg mert sosem leszel teljes értékű seeder és a tracker biza előbb a seedereket osztja ki a többi leecher felé nem a partial seedereket mint te...
olyan nagy teher a torrent teljes tartalmát letölteni? egy smaple vagy hundub pár száz megabájt pluszban

kedvencem mikor az nfo fájlt nyomja ki valaki és cserébe csodálkozik miért nem tudott egy bitet sem seedelni belőle mások felé

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#34964) norba69 válasza umek (#34962) üzenetére


norba69
senior tag

A tűzfalad nem tud kis ablak helyett teljes leírást adni a blokkolt eseményről?
Abból sokkal okosabbakat lehetne kihozni.
Valahol nem logolja ezeket?
Anno, az ősidőkben XP-re az outpost firewall-t használtam, az szépen kiírta az elemzéshez szükséges infókat, és tudtam nagyjából, hogy mi az ami fontos, meg mi a lényegtelen.

(#34965) LógaGéza válasza TeeJay (#34963) üzenetére


LógaGéza
addikt

Az nem lenne probléma, de ahogy látom a qBt megcsinálja a .unwanted mappáját, és belerakja az egész fájlt, nem csak azt a pár szeletet - vagy csak simán leállítja újraindításkor a torrentet...
Sajna már megugrottuk kicsit ezt a mércét, egy nagyobb méretű filmnél bőven fél GB felett is lehet a Sample, és ha ebből van pl csak 100 filmed, akkor az ~50GB plusz - oké, nem ez a jellemző, de hamarost eljön ez az idő is.
Viszont ha így működik a dolog, akkor nincs mit tenni... Bár így is benne vagyok a top 500-ban.
Az nfo pedig hasznos dolog annak, aki tudja hogyan kezelje :)

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#34966) umek válasza norba69 (#34964) üzenetére


umek
tag

Megnéztem, egy ilyet lehet belőle kinyerni, de ez lényegében ugyanazt tartalmazza amit írtam. Amúgy a többi ugyanilyen, csak az IP-cím és a Port változik.:

-Napló adatai-
Védelmi esemény dátuma: 2020. 04. 25.
Védelmi esemény időpontja: 17:29
Naplófájl: 826ad76e-8709-11ea-901f-6036dd42c493.json
-Szoftver adatai-
Verzió: 4.1.0.56
Összetevők verziója: 1.0.875
Frissítési csomag verziója: 1.0.22934
Licenc: Próbaverzió
-Rendszeradatok-
Operációs rendszer: Windows 8.1
Processzor: x64
Fájlrendszer: NTFS
Felhasználó: System
-Blokkolt webhely részletei-
Káros webhely: 1
, C:\Users\umek\AppData\Roaming\uTorrent\uTorrent.exe, Blokkolva, -1, -1, 0.0.0
-Webhely adatai-
Kategória: Trójai program
Tartomány:
IP-cím: 120.209.99.201
Port: 5353
Típus: Bejövő
Fájl: C:\Users\umek\AppData\Roaming\uTorrent\uTorrent.exe

Légy korrekt.

(#34967) TeeJay válasza umek (#34966) üzenetére


TeeJay
félisten

trójai program az egész utorrent :DDD

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#34968) umek válasza TeeJay (#34967) üzenetére


umek
tag

Meg a qbittorrent is. :DD

Légy korrekt.

(#34969) Dumi86 válasza umek (#34968) üzenetére


Dumi86
senior tag

Aztán ugyan miért az? :)

Mobil: Samsung Galaxy A41 DS (2020) Android 12.0 PC: Asus K31AN , Samsung 8GB DDR3L Ram , Crucial BX500 480GB SSD , Gigabyte 720 GT 1Gb , Windows 10 Home 21H2 (19044.2075) OEM , Vivaldi 5.3.2679.61 , Eset Nod32 Antivirus 15.2.11.0

(#34970) norba69 válasza umek (#34966) üzenetére


norba69
senior tag

Az 5353 port a multicastDNS-nek van, nem biztos, hogy jóindulatú az erre kívülről érkező csomag. Viszont nem értem, hogy az erre a portra érkező csomagot miért a torrentkliens kapná meg, hacsak nem a helyi peerek felkutásához használja az mDNS multicastot a kliens.

[ Szerkesztve ]

(#34971) norba69


norba69
senior tag

A tűzfaladon automatikus szabályalkotással engedted ki a torrentklienst, vagy kézzel létrehoztad a szabálykészletet?
Automatikusan létrehozott szabályok nem szoktak jók lenni.
Pl: a Comodo Firewallon ezek a szabályok kellenek kézzel.
Ez 5 szabály, egy programhoz.

[ Szerkesztve ]

(#34972) norba69


norba69
senior tag

Itt egy jó leírés windows tűzfalhoz. Érdemes az automata szabály helyett ezen végigmenni.
Megtalálható a fokozott biztonságú windows defender tűzfal néven, és jól használható, ha nem valami elgyalázott internet security csomag van használatban.

(#34973) SunMount3r válasza TeeJay (#34963) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Ennek mondjuk objektíve nem sok értelme van. Ha így akarja a site elérni, hogy minél több full Seed-er (és egyben előbb full potenciális letöltő) is legyen, akkor ez csak a stratégia része, sakkozás, ha direkt így van náluk beállítva a kiosztás. (De ezeket ki tudja rajtuk kívül alapból?)

(#34965) LógaGéza: Az unwanted mappába sokszor csak részben letöltve kerülnek bele a file-ok, ha megnézed a Tulajdonságok-al, akkor láthatod, hogy mennyi az elvi méret és a winyón valóban foglat méret béli különbség.

(#34974) Imi1981 válasza TIT (#34934) üzenetére


Imi1981
veterán

Felraktam azt a biglybt-t de nekem olyan kesze kusza egy kliens. Nem olyan átlátható mint a qbit . Félig magyar félig angol nyelvű . Így elsőre nem tetszik de ha lesz időm még próbálgatom.

(#34975) TeeJay válasza SunMount3r (#34973) üzenetére


TeeJay
félisten

már csillió év óta így van, a partial seeder sosem lesz teljes értékű seeder
így a tracker kiosztáskor hátra sorolja

ha jól emlékszem első frissítéskor 120peert oszt ki a tracker a letöltőnek és főleg a seederek közül, vagy ha még kevés a seeder akkor szépen elosztva adja a többi letöltő közül
ha viszont van 2000 seeder egy torrentnél meg van 200 partial seeder 99%-on mert lusták voltak az nfo fájlt lekapni
akkor az új letöltő a 2000 seedertől fog első körben kiosztást kapni a tracker részéről
és ez így is van jól, miért egy partial seedertől jöjjön a cucc ha a letöltőnek a teljes tartalom kell?

Töltsön le mindenki mindent a torrentből ennyi

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#34976) mpo válasza umek (#34966) üzenetére


mpo
veterán

Ha egy program gyanús, érdemes itt megnézetni:
[link]

Ha érted, akkor már elavult.

(#34977) vesir


vesir
tag

Web UI-n keresztül használok Deluge 1.3.15-öt. Valahogy meg tudom nézni az eddig összesen letöltött- és feltöltött adat mennyiségét?

(#34978) TIT válasza umek (#34954) üzenetére


TIT
veterán

Persze mert biztonsági rés van a kliensbe,ahhoz nem kell benne lennie semminek.
dht qbi-n kinyomva,biglybt-n bekapcsolva,mert nem találom hol kell kikapcsolni,na ezért megy az is többek között a levesbe.
Imi1981: Nem csodálom,nekem még magyarul is kínai lenne pár rész,nemhogy angolul,de elég trehányság félig lefordítani.
mpo: Mondjuk a qbiban ha biztonsági rés van akkor ott hiába nézi.
malwarebytes [link]
eset [link]

[ Szerkesztve ]

(#34979) SunMount3r válasza TIT (#34978) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Sorry, de ha tényleg lenne, akkor szerintem ezt az én router-em megszűri. Másra most amúgy nem tudok gondolni...

Hány aktív torrent-ed van amúgy (amiken tényleg van is valami forgalom)?

[ Szerkesztve ]

(#34980) norba69 válasza TIT (#34978) üzenetére


norba69
senior tag

Magyarán szólva vakriasztás hegyek jönnek az esetnél is, meg a malwarebytesnél is.

(#34981) TeeJay válasza norba69 (#34980) üzenetére


TeeJay
félisten

úgy úgy de mint tudjuk a qBittorrent a sz@r mindig :DDD

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#34982) umek válasza norba69 (#34972) üzenetére


umek
tag

norba69: Köszi a hasznos hozzászólásokat! :R

TeeJay: Jajj de bele van szerelmesedve valaki ebbe a kis kiensbe. :DDD Amúgy viccet félretéve, a qbit jó. ;)

mpo: köszi a linket! :R

[ Szerkesztve ]

Légy korrekt.

(#34983) norba69 válasza TeeJay (#34981) üzenetére


norba69
senior tag

Erről nekem a rogue antivirusok debütálása jut az eszembe, az egyik ismi elkapott eggyet, minden gépbekapcsoláskor fél percig ment egy animáció, amin "szkennelt", aztán kiírta, hogy " 1-7 (random szám) darab fertőzött fájlt megtisztított"
Géphasználat közben pedig random időnként dobott egy ablakot, hogy "fenyegetés elhárítva".
Az ismi meg volt győződve róla, hogy az övé a legfaszább védelem a környéken, és bőszen ajánlgatta.
Hasonló volt a pc speedup, vagy valami hasonló nevű karbantartó proginak látszó dolog is, bőszen karbantartott, meg optimalizált, a gazdája meg szentül hitte, hogy tényleg gyorsabb tőle a gépe.
Úgy látszik, a win beépített védelmei kezdenek annyira jók lenni, hogy a vírusirtóárusításból élő cégeknek valamivel alá kell támasztaniuk, hogy többet, jobbat tudnak, és ehhez a felhasználók ijesztgetését használják eszközül.

(#34984) TeeJay válasza umek (#34982) üzenetére


TeeJay
félisten

szimplán csak nem szeretem ha fikáznak egy szoftvert amikor user hiba van...
én fordítom, olvasgatom a githubot mit fejlesztenek/javítanak

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#34985) umek válasza norba69 (#34983) üzenetére


umek
tag

Pont ezen gondolkodtam, hogy ez vajon ilyen szándékos butítás akar-e lenni, hogy ezzel vegyék rá a népet a teljes verzió megvásárlására. :)

TeeJay: Én személy szerint egy szóval nem fikáztam a Qbitet, és semmilyen valótlant nem állítottam vele kapcsolatban. A riasztások ugyanúgy megvoltak mindkét kliensnél, azzal meg, hogy ez a technológiából adódó kapcsolatfelvételi kísérlet, ami azért lesz trójainak bélyegezve, mert olyan ipről jön, ami egyébként már szerepel valamilyen listában, mert onnan működött kártékony kód, igazából nem tudok mit kezdeni, csak elfogadni. :R

Légy korrekt.

(#34986) mgTerminator válasza TeeJay (#34984) üzenetére


mgTerminator
veterán

Hát én személy szerint imádom, és áldom a napot amikor itt ajánlottátok és felraktam! Azóta kezdtem el újra torrentezni a gépen :))

(#34987) C. s.


C. s.
addikt

Sziasztok!

A folytatás vagy letöltés kényszerítése mit jelent? Mikor jó bekapcsolni?

[ Szerkesztve ]

(#34988) SunMount3r válasza C. s. (#34987) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Én úgy tapasztaltam, hogy a letöltés kényszerítése akkor jön jól ha pl. el van indítva a torrent, de mégsem csatlakozik senkihez sem (beragad), ekkor bekapcsolva sokszor egyből csatlakozik és elindul a letöltés. De attól is függ hány aktív Peer van a rendszerben. Pl. a nagyon kevés Seeder-esknél gyakran van ilyen beragadás és van hogy ez segít.

(#34989) woodworm válasza SunMount3r (#34988) üzenetére


woodworm
veterán

Ez csak placebo. A letöltés kényszerítése csak a kliensben beállított korlátozások felülírására való (várósor, egyszerre futtatható torrentek száma, stb).

(#34990) SunMount3r válasza woodworm (#34989) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Hát ha éppen ezek feloldása segít, hogy beinduljon a torrent, akkor biztos nem csak placebo.
Én tuti tapasztalom, hogy így működik, mondjuk leginkább egy frissen hozzáadott torrent esetén szokott lenni, hogy nem indul be azonnal, de ha rányomom a Forced-et, akkor szinte rögtön. Régebb óta várakozó, vagy elakadt, pár Seeder-es torrent-eknél viszont ez sem nagyon szokott (csak én reménykedem benne, hogy hátha).

(#34991) Aurig@ válasza SunMount3r (#34990) üzenetére


Aurig@
őstag

Az elmúlt 17-18 év alatt mindig bekapcsoltam és most is bekapcsolom, ha egyből elindul a letöltés, ha nem.

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#34992) woodworm válasza SunMount3r (#34990) üzenetére


woodworm
veterán

+Aurig@

Szerintem meg be kellene állítani a klienst az átlagos felhasználáshoz és akkor nem lenne rá szükség. Mi értelme szűkre venni a várósort, torrentek számát, seed célt, ha folyamatosan egyedileg felül van bírálva.

(#34993) Dotti55555


Dotti55555
újonc

Sziasztok! :))

Remélem tud valaki segíteni nekem!
Az a gondom, hogy a qbittorrent v.3.3.16 nem seedeli vissza a torrenteket :( Elindítom őket, hogy "Folytatás", majd kb. 10 mp után maguktól leállnak, hogy "Elkészült". Pedig nem készültek el, mert vissza kellene őket még töltenem!
Beállításaimban:
Viselkedés 1: https://postimg.cc/xqSLzqSG
Viselkedés 2: https://postimg.cc/BX0N4M60
Letöltések 1: https://postimg.cc/642QPdkb
Letöltések 2: https://postimg.cc/Hcj5p7GX
Kapcsolat: https://postimg.cc/B82Z2Sxk
Sebesség: https://postimg.cc/jLYXhZ01
Bittorrent: https://postimg.cc/d7QvZ2Vk
Mit tegyek? :F
Ma töltöttem le ezt a qbittorrentet, mert ami ezelőtt fent volt (valamelyik előző verziója) az sem seedelte vissza a torrenteket. De ez a v.3.3.16 szépen átvette a torrenteket, csak szintén nem seedel :Y

Nagyon-nagyon köszönöm előre is !!! :R

(#34994) norba69 válasza Dotti55555 (#34993) üzenetére


norba69
senior tag

4.2.5 a friss verzió windowson.
Valamint a Bittorrent jelzésű képet ahonnan másoltad, ott ha lejjebb görgetsz, ne legyen pipa az amikor az arányt eléri, meg a megosztási időt eléri előtt.

[ Szerkesztve ]

(#34995) Dotti55555


Dotti55555
újonc

Köszi!
A Bittorrent oldalról már minden pipát kivettem, és így sem jó.

A 4.2.5-t pedig most telepítettem, (eddig nem engedte), de itt is hiába nyomok rá, hogy folytatás, pár mp után azt adja ki, hogy befejezett!
25 torrentről van szó. A Beállítások azok maradtak, mint az előző verzóban, ahogy nézem. Mi lehet a gond?

(#34997) norba69


norba69
senior tag

Elnézést a stílusért, Kérem a topicgazdát, hogy az előző hozzászólásom törölje.

(#34998) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Torrent-ek keresésére (név, file, vagy hash alapján) melyik a legjobb kereső motor? A Gugli helyett gondoltam lenne erre jobb is...

(#34999) norba69 válasza SunMount3r (#34998) üzenetére


norba69
senior tag

Zárt trackeren van kereső, nyilvánosra meg folyamatosan változik a jogvédők tevékenysége miatt, ami éppen jó, vagy használható. Ott is inkább az in site keresőt érdemes használni.
Esetleg bekapcsolt DHT-nál a torrentkliensed keresőjéből (ezt nem ismerem, csak hallottam róla, hogy létezik, úgyhogy kezeld hallomásként).

[ Szerkesztve ]

(#35000) SunMount3r válasza norba69 (#34999) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Kösz, de ezeket mind tudom már. Én konkrétan csak a net-es kereső (nem torrent specifikus), sima motorokra gondoltam, volt már pár olyan eset, amikor csak ilyen módon találtam meg valamit és növelni akarom a további esélyeket. A DuckDuckGo-t már próbáltam párszor, de rosszabb, mint a Gugli.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.