Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-28 16:08:04

LOGOUT.hu

Néhány alap dolog a torrentezéssel kapcsolatban
Szótár: [link]
Torrent készítése: [link]
Torrent fájlok felépítése: [link]
Kapcsolatok: [link]
Sebességről: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22220) TeeJay válasza nfsu17 (#22208) üzenetére


TeeJay
félisten

ne aggódj a filmeket 8-10év múlva is le fogod tudni tölteni mert mindig marad 50-100 seeder SD, 720p és 1080p-re is
nekem is 8éves SD filmek vannak seedben hiszen pont azokkal lehet jó szorzót generálni
viszont mellé ott van a lista hogy

ERTEK=up(interval)*avg(torrdate)*time*seedsize*skala_torrszam*regdate*upload*owntorr

up(interval): Feltöltött adatmennyiség (utolsó 1 hét, vagy a seed-elés megszakítása nélkül eltelt teljes időtartam alatt)

avg(torrdate): A futtatott torrentek átlag életkora (utolsó 1 hét, vagy a seed-elés megszakítása nélkül eltelt teljes időtartam alatt)

time: Az összes futtatott torrent seedben töltött ideje (utolsó 1 hét, vagy a seed-elés megszakítása nélkül eltelt teljes időtartam alatt)

seedsize: A seed-ben álló adat mennyisége (utolsó 1 hét, vagy a seed-elés megszakítása nélkül eltelt teljes időtartam alatt)

skala_torrszam: A futtatott torrentek száma alapján generált szorzó (utolsó 1 hét, vagy a seed-elés megszakítása nélkül eltelt teljes időtartam alatt)

db érték
0-10 1
11-25 1.5
26-75 2
76-150 2.5
151-250 3
251+ 3.5

regdate: A regisztrációtól számított oldalon eltöltött évek száma alapján generált szorzó

upload: Az eddig feltöltött összes adatmennyiség alapján generált szorzó

owntorr: A feltöltött torrentek száma alapján generált szorzó

tehát ha csak régi cuccokat tolsz azt alig fogják vinni és így nem lesz sok seed mennyiséged
szóval mindenképpen kell mellé friss cucc is amit 2napig visznek aztán törlöd
a HDXXX pont ideális erre
mindenki lekapja megnézi törli aznap vagy másnap
nem fogják évekig őrizgetni így nem is kár érte, úgyis naponta jön 2-300GB új meg sok újat nem tudnak mutatni egyik csajról sem
szóval lekap seedel töröl és így tovább, ez pont ideális arra hogy sok seed-et hoz mégsem probléma ha 1-2hét múlva halott lesz

u.i. : megszámoltam 30. 108darab HDXXX került fel és ~202GB gyorsan össze adtam :D
átlag mindet 4-6arányig könnyen lehet seedelni 1 nap alatt így kiszámolható hogy lazán napi 1TB-ot lehet HDXXX-en tolni ;)

[ Szerkesztve ]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.