Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) RudY válasza kwzatz (#719) üzenetére


RudY
addikt

Csak halkan jegyzem meg, hogy ez a jellegű vásárlás is a hivatalos MS Store-ban történik, csak éppen más országban. Tehát a készítőknek és a kiadóknak sem okoz hátrányt, mivel ők nettó áron értékesítik tovább a játékokat, a nyereségükben tehát abszolút nem jelent negatívumot.
Ezen kívül az Xbox-on adott a home partner funkció, tehát egy játék árán kettő játszhat, teljesen legálisan. Kvázi, a home társammal ketten, közösen és felesben fizetünk egy árat. Ez okoz hátrányt a kiadóknak? LAigha, mivel a Micro lezsírozta velük évekkel ezelőtt.

(#752) zzola válasza RudY (#751) üzenetére


zzola
félisten

A home rendszert családon belül találták ki...
Külföldi vásárlás nem egyenlő a legálissal...

Legális akkor lenne, ha a magyar storeban vennéd, magyar pénznemben...

(#753) RudY válasza zzola (#752) üzenetére


RudY
addikt

Nem írtam, hogy legális, a konkrét felvetésre volt válasz az, hogy a kiadókat nem éri hátrány, mivel nem az ő nyereségüket csonkítja ez a megoldás. Tudom, hogy ez nálad elvi kérdés, így tájékoztatnálakm, hogy az állammal közös vállalkozásunk van, bőségesen fedezem az ilyen jellegű vásárlásokból eredő kiesésüket. ;)
A megosztás lehet családon belüli fiókozás, illetve lehet távoli is... történetesen távoli családtag.

(#754) zzola válasza RudY (#753) üzenetére


zzola
félisten

:D

(#755) AAtt1la válasza kwzatz (#742) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Azt elfelejtheted,hogy ha most nem veszik a plusz skineket,akkor majd legközelebb ingyen adják.Nem,legközelebb benne sem lesz a játékban.Visszatérnének a premiumhoz,ha azt sem venné senki akkor meg nem is készülne plusz tartalom.De az is lehet,hogy új rész sem egy idő után,mert inkább csinálnának egy olyan ip-t,amiből több pénzt tudnak kiszedni.
A Bioware-nél miért dolgozik most mindenki az Anthemen? Mert ha jól sikerül,több pénzt csinálnak vele mint bármelyik másik BW címükkel.
És nem csak az EA csinálná ezt,senki nem fog hónapokig,évekig támogatni egy játékot,ha mindenki csak az alapjátékot veszi és utána nem költ semmire.
Én nem sok játékkal játszom,szóval 2 évente mikor kijön az új BF,én hajlandó vagyok 20 euróval többet adni,főleg,hogy a hardline-on kívül az összes részt szerettem.
Tudom,hogy az EA nem érdemli meg,de azzal nem tudok mit kezdeni,hogy ők adják ki a játékot.

(#756) Snooker válasza AAtt1la (#755) üzenetére


Snooker
senior tag

Én azért tartok tőle, hogy nem fog elég pénzt hozni nekik ez a modell és úgy járunk majd, hogy alig jön plusz tartalom, mint az SWBFII esetében.

(#757) Gery9112 válasza Snooker (#756) üzenetére


Gery9112
őstag

Na igen ebbe már bele se mertem menni így is túl sokat fröcsögök erről. :DDD Lehet azt mondani, hogy butaság előre ilyen apróságokon agyalni, engem ettől függetlenül mégis nyugtalanít az EA üzletpolitikája. Egy rossz üzletpolitika bármilyen játékot (legyen jó vagy rossz) simán hazavághat. Valamint az EA nem az a kiadó, amelyik annyira kiállna a saját játékai mellett. A Ubisoftot is lehetne ekézni a dolgaik miatt de mégis bevállalták, hogy kiállnak a Division és a Rainbow Six Siege mellett. Óriási népszerűségnek örvendenek, mindkét játék több mint 2 éves (Siege lassan 3), nem értem miért derogál egy ilyen modell egy Battlefield játéknál.....

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#758) kwzatz válasza AAtt1la (#755) üzenetére


kwzatz
őstag

"Azt elfelejtheted,hogy ha most nem veszik a plusz skineket,akkor majd legközelebb ingyen adják.Nem,legközelebb benne sem lesz a játékban.Visszatérnének a premiumhoz,ha azt sem venné senki akkor meg nem is készülne plusz tartalom."
Tehát szerinted ha csökkennek az eladásaik, akkor még kevesebb tartalmat raknak a következő részbe? Nagyon nem. Nézd meg, mi történt az Assassin's Creednél. Egyre többen szidták őket, visszaestek az eladások, tudták, hogy változtatniuk kell a hozzáállásukon, ezért áttértek a két éves modellre. A játékosok szerint (én az első részt próbáltam, és annyira unalmas volt, hogy azóta nem nyúltam AC játékhoz) sokkal jobb lett az új rész. Amíg mindenre bólogatás megy, addig egyre jobban próbálnak lehúzni. Ha a Star Wars Battlefront II modellje bevált volna, ugyanazt kapnád most Battlefield V címén is. Ez így megy, logikus.

(#759) AAtt1la válasza kwzatz (#758) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Hát hogyne,csökken az EA bevétele,de ő erre úgy reagálna,hogy több tartalmat ad ugyanannyi,vagy kevesebb pénzért.Ez csak természetes,ismerjük az EA-t.Simán elkaszálná a BF-et is ha nem termelne neki eleget.
Az új AC-hez pedig van season pass,ugyanúgy volt deluxe meg gold edition,szóval nem értem miért jó példa.

[ Szerkesztve ]

(#760) nagybá válasza Snooker (#756) üzenetére


nagybá
senior tag

Nem mintha annyira szükség lenne a plusz tartalomra (nem a patch-ekről beszélek) egy élvezetes játék esetén. Ez ilyen tipikus tüneti kezelés az igazi ok megfejtése helyett.

(#761) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Live-Die-Respawn

(#762) mettek válasza oriic (#761) üzenetére


mettek
addikt

Ez jó. Annak semmi értelme nem volt hogy véletlen kiegeket dobáljon. Hadd mi dontsuk el mit unlockolunk mint a bf3-ban.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#763) Def26 válasza oriic (#761) üzenetére


Def26
félisten

Haladunk. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#764) zzola válasza oriic (#761) üzenetére


zzola
félisten

:(( ;]

(#765) kwzatz válasza AAtt1la (#759) üzenetére


kwzatz
őstag

Azért jó példa, mert a játék minőségét, tartalmát illetően pozitívan reagáltak a játékosok negatív reakciójára. Az AC esetén nem a Season Pass volt a probléma, hanem az, hogy minden évben ugyanazt a játékot adták ki másik skinnel.

Az, hogy csökken a bevétel nem egyenlő azzal, hogy egy cím már nem nyereséges. Azt jelenti, hogy jobban kell iparkodniuk ahhoz, hogy nőjenek a bevételek és még nyereségesebb legyen. A Battlefront II eladásai csalódást keltőek a Battlefront I-éhez képest. Azt mondod, hogy most ezért nem lesz Battlefront III? :D Vagy azt mondod, hogy még kevesebb tartalom lesz benne, esetleg még nagyobb lehúzás lesz? Remélem látod, hogy erről beszélsz, és gondolom érzed, hogy nem így lesz.

(#766) AAtt1la válasza kwzatz (#765) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Battlefront 3 még lesz,de már arról is úgy beszéltek,hogy majd egyszer.Viszont ha abból sem adnak el eleget,akkor az utolsó lesz.A SW amúgy más kategória,azt most muszáj minnél jobban fejni,amíg náluk vannak a jogok.
Mindegy,túltárgyaltuk,meg ez nem is ide tartozik.

(#767) k-adi válasza Def26 (#725) üzenetére


k-adi
nagyúr

Pedig de.
Az egy dolog, hogy nem a magyar piacra áraznak (sajnos), de ameddig itt véresre tépik egymást a magyarok kb. 6ezer forinton (ami nagyon szomorú), addig nyugaton a kisgyerek váll rándítva hozzávágja azt a plusz 20 eurot ha akarja, akármennyire is hihetetlennek tűnik... ha meg anyu,apu veszi akkor max. pár perccel többet kell könyörögnie érte.

És akkor még mindig "örülhetünk" hogy "csak" +20euroval több a mega-giga-fasza csomag a simához képest, mert hát láttunk már ennél durvább árakat is. :)

Az persze más kérdés, hogy 20 euroért kb. lószart se kapsz lényegében csak pár skint meg 3 nappal előbb tolhatod a szekeret :D de fizetőképesség szempontjából ez részletkérdés.

Arról pedig végképp felesleges vitázni, hogy az üzletpolitikájuk milyen. Ezt már tavaly eldöntötték ott fent a fejesek. Több játéknak bejött ez a modell, említették itt is pl. r6 siege, for honor, stb. +ott az sw bf2 botrány is, stb.

(#768) IntelKiller7 válasza mettek (#737) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Nem így kell. Elutazol Szingapúrba aztán megveszed ott 30 ójróért a zöldségesnél. :DDD

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#769) Def26 válasza k-adi (#767) üzenetére


Def26
félisten

Ne haragudj de én nem igy látom.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#770) Góliát


Góliát
senior tag

Operációs rendszer vásárlása előtt állok. Szerintetek, milyen windows legyen a Battlefield 5-höz. Köszönöm :)

[ Szerkesztve ]

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#771) Def26 válasza Góliát (#770) üzenetére


Def26
félisten

Windows 7. Win10 jó nagy szar, főleg update után.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#772) Góliát válasza Def26 (#771) üzenetére


Góliát
senior tag

Köszi és abból is az Ultimate legyen?

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#773) Def26 válasza Góliát (#772) üzenetére


Def26
félisten

Szerintem nem kell ultimate. Windows topicban talán többet tudnak erről. Persze ott élből a win 10 -et ajánlják.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#774) voodoo98 válasza Def26 (#773) üzenetére


voodoo98
addikt

Szerintem is win10. Win7 kifutoban van. En sem szivesen upgradelek op rendszert, de ez van.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#775) Snooker


Snooker
senior tag

(#776) Góliát válasza Snooker (#775) üzenetére


Góliát
senior tag

Akkor Ram-ot is bővíthetek.

[ Szerkesztve ]

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#777) zzola válasza Góliát (#770) üzenetére


zzola
félisten

Kizárólag Win10! Természetesen hivatalos forrásból!

(#778) bul07 válasza zzola (#777) üzenetére


bul07
nagyúr

Win10-el sz@pok mint torkos borz, bár elég speciális eszköz, egy 13" laptop gyárilag 32GB-os tárhellyel, tettem én bele egy 250GB-os SSD-t de a rendszer marad a 32GB-on
Egyszerűen nem megy fel a frissítés, a túl kicsi szabad tárhely miatt, Írja hogy kell neki 8Gb szabad hely, ha minden programot még a Win programjait is leszedném amit telepítésnél rak fel akkor talán lenne annyi szabad, megadtam én neki másik tárhely használatot is de nem hibát dob és annyi, ha ilyen egyszerű dolgot nem tudnak megoldani akkor megette a fene

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#779) Gery9112


Gery9112
őstag

A csapattársak cipelése alatt nem lehet majd használni pisztolyt/revolvert. Így kíváncsi leszek hányan fogják használni. :DDD Muszáj lesz a TS és egy igazi csapat.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#780) bul07 válasza Gery9112 (#779) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha túl bonyolítják még annyian se fognak éleszteni mint most
Mert most csak egy pillanat hogy átvált és feléleszt, de sokan még erre se képesek

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#781) lofagi válasza bul07 (#780) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Szerintem ne vegyük alapul a mostani játékot, hogy ebben hogy megy a revive. Mert nem jól, finoman fogalmazva. Sose volt nagyon érdeke senkinek se,hogy élesszen vagy egyáltalán megvárja az élesztést, ha nem ment a kommunikáció. Ebben a részben az elmondattak alapján azért hátha másképp lesz. Nincs autó hp regen, már eleve olyan dolog ami nagyban meg fogja változtatni a játék stílust. Squadtársak is éleszthetnek, nem kell épp a medic.

Viszont az,hogy húzás közben nem lehet védekezni sehogy, valóban kicsit kérdésessé teszi a dolgot.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#782) bul07 válasza lofagi (#781) üzenetére


bul07
nagyúr

Csak az a gond hogy én tök idegenekkel szoktam játszani, idegen+Squad hát
Leéled rám már könyörgök lőszerért a chat ablakba is, de nem elfut és nem dobja le a lőszeres ládát, futok utána késel csapkodom vagy ha még a pisztolyba van pár lőszer rálövök de nem fut és nem dob lőszert
És hiába lépek át másik Squad-ba ugyan ezt tapasztalom

És ez a mentalitás szerintem nem fog változni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#783) nagybá válasza bul07 (#782) üzenetére


nagybá
senior tag

Még a játék elején én is így éreztem, meg igazából az első 1 évben is. Aztán volt egy jó hosszú kihagyásom, most viszont megint játszottam pár kört és egyáltalán nem tapasztalom azt amiről írsz. Olyan mintha, a casual játékosok már itthagyták volna a játékot, míg a trúbb BF-esek maradtak volna (jó nyilván jópár meg visszament 4-ezni) és pl. éleszteni sokszor élesztenek. Muníciót is kapok, max a földről szedem össze mert mindenhol ott hever.

szerk.: De egyébként a mentalitással egyetértek, és ez sajnos az élet más területein is érezhető :/

[ Szerkesztve ]

(#784) Gery9112 válasza bul07 (#782) üzenetére


Gery9112
őstag

És a vicc az, hogy az 1-ben még könnyebbé is tették a medic dolgát. Hétvégén újra felraktam a 4. részt és két dolog egyből feltűnt.

A medipack dobásához kell jópár másodperc, az 1. részben instant ledobod. Pár másodperc nem sok de épp elég ahhoz, hogy meggondolod mikor és hova dobod. Nem lehet ész nélkül szórni.

A defi-t fel kell tölteni, hogy több élettel éleszd újra a csapattársat...na ezt tökre elfelejtettem mert az 1-nél csak meg kell bökni. :DD Kellett 1-2 újraélesztés, hogy leessen ja itt még "szórakozni" kell egy picit és nem tudok csak úgy feléleszteni embereket.

Kíváncsi leszek majd az open bétában, hogy az elkényelmesedett medic + support játékosok gyomra ezeket a nehezítéseket hogyan fogja bevenni.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#785) lofagi válasza bul07 (#782) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Na igen, ezzel abszolút egyetértek, sajnos ez a lehető legidegesítőbb dolog miközben ott van melletted egy ember és csak néz, hogy mi a bajod.

(#784) Gery9112 Amúgy igen, ez egy kicsit aggaszt is egy kicsit, mert mást se lehet látni csak azt,hogy az emberek egyszerűen képtelenek befogadni az újításokat és csak megy a sírás, hogy ez nem jó, ahelyett hogy alkalmazkodnának a dolgokhoz. S valóban, ha az lesz, hogy az élesztés egy kicsit skillesebbre sikerült, mint amit eddig megszoktak az 1-ben, akkor tele lesznek a fórumok ezzel posztolva, hogy az mennyire jó volt és nerf / buff neki. S szegény készítők kénytelenek lesznek behódolni a sok vérpistikének, mert a reddit ereje az nagy. :\

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#786) IntelKiller7 válasza bul07 (#780) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Azért még mindig jobb a helyzet mint anno a BF4-ben. Ott sokak kedvét elvette a 20 pontos revive. Bár a BF3-as szintet nem fogják már elérni az tuti.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#787) lofagi


lofagi
Topikgazda

JF: Pálya információk

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#788) AAtt1la válasza lofagi (#781) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

De az animációt bármikor megszakíthatod.

(#789) Snooker válasza AAtt1la (#788) üzenetére


Snooker
senior tag

Annak akkor mi értelme?

(#790) Rony949 válasza Snooker (#789) üzenetére


Rony949
őstag

Ha éppen elkezdenek lőni, akkor félbeszakíthatod. Hasznos.

(#791) D4M13N


D4M13N
aktív tag

Vagy a csapattársaid addig fedezik a szanitécet amíg odavonszolja biztonságba.

(#792) CsonkaImo válasza D4M13N (#791) üzenetére


CsonkaImo
addikt

:DD :C

(#793) D4M13N válasza CsonkaImo (#792) üzenetére


D4M13N
aktív tag

Jól van na. Bizakodni csak lehet.mondjuk mi full squadban játszuk, hál istennek van haver aki tolja.

(#794) lofagi válasza AAtt1la (#788) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Oké, meg lehet szakítani, ezt hallottam, de vajon megér annyit, hogy akár pár mp-re is képtelen legyél lőni? Gondolom nem olyan lesz, hogy félbeszakd és már ott is van a fegyver a kezedben, hanem előveszi, az biztos,hogy lesz 1-2 mp legalább. Vérpiték ezalatt kétszer körberöhögnek majd hecccsáát! :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#795) k-adi válasza lofagi (#794) üzenetére


k-adi
nagyúr

Nyilván szituáció függő.
Az egésznek a lényege az, hogy bárki éleszthet (taktikusan vagy sem az már részletkérdés), nemcsak a medic.+cool animáció amivel lehet villogni majd trailerben, stb

(#796) IntelKiller7 válasza k-adi (#795) üzenetére


IntelKiller7
veterán

De csak squadon belül.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#797) myke7 válasza bul07 (#782) üzenetére


myke7
tag

Ismerős. :)

Gyakran már inkább magamat is beáldozva campelő support elé, hogy ne lásson tőlem semmit. :D
Aztán írogat, hogy te...

(#798) kisza25 válasza Góliát (#770) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Win 10 arra lesz optimalizálva a játék tutira
bul07: nem a w10 copat, hanem te saját magadat, mert 32 GB-re telepítetted, arra vagy 32 bitest kellett volna, vagy XP-t, mert kb az fért még el érdemben 32GB-on:P :R
IntelKiller7: mondjuk csak akkor 20, ha nem töltöd fel a defibrit

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#799) Góliát válasza kisza25 (#798) üzenetére


Góliát
senior tag

Rendben, akkor meggyőztetek! Köszönöm

A videóban a RAM-ok vannak előtérben. Igaz lenne a Batlefield 5-re is, hogy a 16 GB-al több fps érhető el?

[ Szerkesztve ]

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#800) AAtt1la válasza lofagi (#794) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Ezt majd az adott szituációban eldöntöd,hogy megéri kockáztatni vagy nem.Közelről nyilván mindegy,úgyis ledarálnak,de eddig sem tudtál elég gyorsan váltani ha megleptek.Ez inkább akkor lesz hasznos ha távolabbról próbálkoznak,vagy kegyetlen potato az enemy.
Mondjuk én eddig úgy voltam,hogy legyen minnél könnyebb éleszteni,de a BF1-ben egy kicsit eltúlozták.Nem is kellett olyan nagyon közel lenni,és gyorsabban szedted fel az embereket,mint ahogy le tudták lőni őket.Nem igazán volt kockázat az élesztésben,így bátrabban rambozott mindenki.Meglátjuk az új mennyire válik be.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.