Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27151) faki_ válasza stefi68 (#27148) üzenetére


faki_
senior tag

Igen, a mélységélességet kell növelned, vagyis a blendét szűkíteni (nagyobb F érték) és ha szükséges, plusz fényről gondoskodni vagy az érzékenységet, esetleg a záridőt növelni. Pl. itt kikalkulálhatod a szükséges rekeszértéket: Online Depth of Field Calculator.

(#27152) kuruc01


kuruc01
tag

Érdekel a véleményetek,vettem egy Nikon D3300-at.Hasonló árban a Canon Eos 1300D volt még.Lehet hogy inkább a Canont kellett volna választani?Paraméterekben jobb a Nikon de az objektívárakat kínálatot nézve a Canon tűnik jobbnak.Gondolkodok egy átálláson.A cél hobbifotózás nem profi munkavállalás.

(#27153) csacsi77 válasza kuruc01 (#27152) üzenetére


csacsi77
senior tag

Még véletlenül se. A Nikon D3300-nak közmegállapodással nagyon jó szenzora van, míg a Canon 1300D-ben az 550D-ben debütált 18 MP-es szenzor van, ami egy 2010-es gép.
Hobbifotózásra szerintem tökéletesen megfelel a Nikon. Ha AF-P obival használod, akkor van egy kicsi, halk kitobid, amivel átlagos, családi videókat is csinálhatsz. Ha veszel mellé egy-két fix obit (35 vagy 50 mm) és egy vakut, akkor szinte mindent meg tudsz oldani vele. Ha tele kell, akkor is van átlagosan jó Nikon tele (55-200 mm).
Canonnal nem lennél semmivel sem előrébb, csak buknál egy csomó pénzt a váltáson.

Öreg fater megoldja!!!!

(#27154) kuruc01 válasza csacsi77 (#27153) üzenetére


kuruc01
tag

Köszönöm a megerősítést,egyelőre a kitobjektív van meg egy 55-200-as,vakut tervezek venni de elég borsos ára van,Nikon SB700-ra gondoltam..E-bayről érdemes venni objektívet egyebeket?Az 55-200-as obi néha sokat vacillál autofókuszálásnál,használtan vettem,Szolnokon esetleg van valami szervíz ahová érdemes lenne bevinni?

[ Szerkesztve ]

(#27155) Lassú Víz válasza kuruc01 (#27154) üzenetére


Lassú Víz
őstag

A Canon és Nikon rendszereknek egyik nagy előnye a sok 3rd party gyártótól származó kiegészítő. Vehetsz gyári vakut, de szerintem egy Godox vagy Yongnuo is elég lesz.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#27156) csacsi77 válasza kuruc01 (#27154) üzenetére


csacsi77
senior tag

Ha vakuban gondolkodol, akkor az előbb említett Godox jó lehet. Ennél is olcsóbban találhatsz Meiker MK-320 vagy Neewer NW-320-as vakut bagóért. Használtan kb. 12-15 eFt, de újonan is megrendelheted ebay-ről kb. 16-17 eFt-ért. Én több rendszerhez is használtam et a fajtát, teljesen jó eredménnyel. Nem egy világbajnok, de plafon felé fordítva remek képeket csináltam a családról.
Az 55-200 obi a vége felé már f/5,6-os fényerejű, az mér nem túl sok, nyilván bizonytalanabbul talál AF-et. Ez ilyen, el kell fogadni, azért az árért nem fogsz jobbat találni.

Öreg fater megoldja!!!!

(#27157) kuruc01 válasza csacsi77 (#27156) üzenetére


kuruc01
tag

Megnézem amiket ajánlottál,köszönöm szépen a segítséget.

(#27158) Fotonhámozó válasza kuruc01 (#27152) üzenetére


Fotonhámozó
senior tag

Az új üvegeken túl a Canon terén nagyon jó a használt piac, régebbi szuper üvegeket (akár L-eseket is) jó áron be lehet szerezni. Így annak ellenére, hogy csak hobbi szinten űzi az ember a fotózást, relatíve kevés pénzből jó obiparkot össze lehet hozni, tele fényerős üveggel (és talán Canon vonalon több is a "legendás" üveg). Ráadásul a régi manuális obikat is jobban ki lehet használni Canon vázon (van végtelened). Azonban hozzá kell tenni, hogy az elmúlt pár évben az alsóbb szegmensben a Canon hátrányban volt (van) a Nikonnal szemben szenzorügyileg. Illetve kezd az körvonalazódni, hogy a mostani EF / EF-S bajonettes obik hosszútávon kivezetésre kerülnek a Canon portfóliójából. A döntés a tied, de a legracionálisabb az lenne szerintem, hogy maradsz a mostani gépednél, használod, amíg megtanulod rendesen a fotózást. Közben ha nagyon muszáj, akkor veszel 1-2 olcsóbb üveget. Mire ezt letudod, tisztázódni fog a MILC-ek helyzete (hobbi szinten ez a jövő), olcsóbbá is válnak és a D3300-at kinőve, az addigi tapasztalataid alapján lépsz tovább, akár másik rendszerre.

A farkas imádott olvasni, zabálta a könyveket. Ezért ette meg a nagy i-t és a piros k-t.

(#27159) kuruc01 válasza Fotonhámozó (#27158) üzenetére


kuruc01
tag

Köszönöm a választ, ennél a gépnél maradok,ezt-azt már összevásárolgattam Nikon vonalhoz,anyagilag elég rosszul jönnék ki belőle ha váltanék,nagyon vonzóak a MILC gépek csak hát az áruk... A Sony óriási lépéselőnyben van de ha a többi gyártó is felébred a mostani csúcsgépek csak olcsóbbak lesznek.Addig még van mit tanulnom.

(#27160) Stauffenberg válasza Fotonhámozó (#27158) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Tisztázódik a MILC-ek helyzete? Hobbiszinten ez a jövő? :)

Sikerült átaludni az elmúlt 10+ évet?

Csak pár adat érdekességként:

1.) A Nikon a Z-rendszer bevezetésekor az egész marketing kampányt arra húzta fel, hogy ez a cég jövője, szép volt, jó volt a F-bajonett elmúlt 60 éve, de a Z-bajonett a következő 60 évnek épült.

2.) A Nikon DSLR eladások meredeken zuhannak, globálisan már idén a helyére léphet a Sony és az ő gépei nem DSLR-ek.

3.) A Sony az USA-ban már 2018-ban az elsőszámú Full Frame márkává vált, előzve a Canont és Nikont ebben a formátumban.

4.) A Canon bejelentette, hogy 2019-re leállított minden új EF objektív fejlesztést, minden R&D erőforrást átcsoportosított az RF objektívekre.

5.) A Canon és a Nikon is megszellőztette, hogy még 2019-ben bemutatkoznak az abszolút high-end pro MILC vázaik.

Már nincs mi tisztázódjon a MILC-ek helyzetét illetően. Már a két nagy megmaradt DSLR gyártó is egyértelmű lépéseket tett.

(#27161) Fotonhámozó válasza Stauffenberg (#27160) üzenetére


Fotonhámozó
senior tag

:U Miért kell, hogy minden fórumon legyen egy mindenhez IS értő, kioktató, tenyérbemászó megmondóember? Jól van okoska, jár a buksisimi, megmondtad a frankót :W Ja nem, de nem megyek bele szájkaratéba.

A farkas imádott olvasni, zabálta a könyveket. Ezért ette meg a nagy i-t és a piros k-t.

(#27162) Speeedfire válasza Fotonhámozó (#27161) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Csak a tényeket írta le, nem értem hogy ezzel mi volt a gondod.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#27163) copass válasza Stauffenberg (#27160) üzenetére


copass
veterán

ööö csak mondom halkan hogy a sony videósok többsége mégis 1Dxm2-re vált, hiába drágább...mert jobbak a színei és a fókusz is simább...meg ugye van obi szarásig...

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#27164) persil


persil
nagyúr

Sziasztok!

Az lenne a kerdesem a hozzaertokhoz, hogy kb milyen aron lehetne eladni egy nagyon szep allapotu es hibatlan mukodesu coolpix s3600-at? Tudom, hogy regi mar, illetve megjelenesekor sem volt tobb, mint egy egyszeru kompakt, de megis.
A "nagyon keves" most nem eleg, valami konkretabbat ha tud valaki azt megkoszonom!

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#27165) Rapid136 válasza persil (#27164) üzenetére


Rapid136
őstag

Ott bukik az elméleted a reális árról hogy elértünk a fogyasztói társadalom azon szintjére ahol ez nem érték.
Tucatszám van eladó kompakt, egy mobil jobb képet csinál ennél a 4 éves gépnél és kevésbé macerás.
Hirdesd meg 7900 Ft-ért aztán havonta engedj egy 1000-est...

Sony A7 + A7III + Rokkor sor (16mm-200mm) + Adaptall sor + Altixtól Exaktáig sokminden és ez a mondat mindent visz: "Nincs olyan APS-C gép a piacon amivel szép fotót készítesz ISO 6400-on."

(#27166) Fotonhámozó válasza Speeedfire (#27162) üzenetére


Fotonhámozó
senior tag

Kb. arról van szó, mintha a kérdező arra keresett volna választ, hogy VW Polóból átüljön-e Renault Clioba. Erre érdemi válasz helyett jött egy magas lóról eleresztett, kioktató komment, ami felsorolja a német prémiummárkák (leg)felsőbb kategóriába szánt új fejlesztéseit, fejlesztési irányait. Igen, talán ezekből a dolgokból 2-3 generáció múlva valami majd lecsorog a (leg)alsó kategóriába is. De nem ez volt a kérdés. Ha pedig kimondottan dslr vs. milc kérdésre fókuszálunk, akkor számos egyéb szempont is van, nem lefutott téma, lásd Copass által említett pár dolgot. De nem folytatom. Peace.

A farkas imádott olvasni, zabálta a könyveket. Ezért ette meg a nagy i-t és a piros k-t.

(#27167) Rapid136 válasza copass (#27163) üzenetére


Rapid136
őstag

Szép próbálkozás volt :))
Aki komolyan filmezik az nem használ AF-et, a szinekről meg az objektiv felhozatalról is vitatkozhatnánk... :)

Sony A7 + A7III + Rokkor sor (16mm-200mm) + Adaptall sor + Altixtól Exaktáig sokminden és ez a mondat mindent visz: "Nincs olyan APS-C gép a piacon amivel szép fotót készítesz ISO 6400-on."

(#27168) persil válasza Rapid136 (#27165) üzenetére


persil
nagyúr

"Ott bukik az elméleted a reális árról hogy elértünk a fogyasztói társadalom azon szintjére ahol ez nem érték."

Nincs elmelet, nem volt szo "realis" arrol, tehat nem is bukik, mondtam, hogy tisztaban vagyok vele, csak nem tudom mennyi az annyi. Szoval az ezer forint is "jo" valasz lett volna, ha csak annyit er. :)

Koszonom szepen, akkor megprobalom eloszor ilyen parezerrel!

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#27169) Rapid136 válasza persil (#27168) üzenetére


Rapid136
őstag

zárójelben a kiemelt mondat értelme:
teljesen érdektelen hogy mennyit ér, ha nincs rá kereslet és eladhatatlan

Sony A7 + A7III + Rokkor sor (16mm-200mm) + Adaptall sor + Altixtól Exaktáig sokminden és ez a mondat mindent visz: "Nincs olyan APS-C gép a piacon amivel szép fotót készítesz ISO 6400-on."

(#27170) persil válasza Rapid136 (#27169) üzenetére


persil
nagyúr

Ez is teny, es tudom, hogy igazad van, de "valamennyiert" csak ki kell tennem, ha el akarom adni, viszont halvany fogalmam sincs, hogy az mennyi legyen, csak meg kell kerdezzem, na ertesz :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#27171) Stauffenberg válasza copass (#27163) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Meg C300-ra, Alexa Minire, Blackmagic Ursa-ra is váltanak sokan.

De akkor azért adott el a Sony 2018-ban több FF vázat, mint a Canon, mert tömegesen váltanak a Sony-sok Canon-ra? Vagy ezt, hogyan hozta össze? Vagy a Canon maga miért kezdett el komolyan rámenni a MILC iparra? Majd jön az 1DxII átcsomagolva tükörmentesbe és akkor már a MILC kategória lesz az atyaúristenség csúcsa, de addig ez csak egy ilyen "ki tudja még mi lesz belőle" kategória...

(#27172) PitLee válasza persil (#27170) üzenetére


PitLee
őstag

Netes használt cucc oldalakon lehet nézelődni
pl: link

(#27173) copass válasza Rapid136 (#27167) üzenetére


copass
veterán

vitatkozzunk akkor:
miért sárgásak a sony színei?
miért van az hogy a videósok nagyrésze (szűk környezetemben) adapterezett canon üvegeket használ és nem a sony üvegeit? drága? szar? valami oka van...
nem feltétlenül a komoly filmesek veszik a sony-t, rigbe bármit be lehet tenni...

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#27174) copass válasza persil (#27164) üzenetére


copass
veterán

jófogáson belövi az árat neked elég gyorsan
ha van gari 20k, ha nincs akkor 10k.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#27175) Utka


Utka
tag

Urak!

FastStone -ban tényleg nincs fehéregyensúly matató? Vagy csak én nem lelem? :F
Más szög egyszerű megoldás?

Köszönöm!

Víg napot polgártárs! Nem értek a lovakhoz.

(#27176) kuruc01


kuruc01
tag

Üdv mindenkinek!
Az a kérdésem miért látszik a kép szélén a sötét kör?
18mm,ISO200,1/250 záridő.
Kitobjektív.Úgy látom a képet nem sikerült csatolni,pedig valahová feltöltöttem a hozzászólásban.

[ Szerkesztve ]

(#27177) Rapid136 válasza kuruc01 (#27176) üzenetére


Rapid136
őstag

Milyen gép? Objektiven napellenző vagy szűrő van?

Sony A7 + A7III + Rokkor sor (16mm-200mm) + Adaptall sor + Altixtól Exaktáig sokminden és ez a mondat mindent visz: "Nincs olyan APS-C gép a piacon amivel szép fotót készítesz ISO 6400-on."

(#27178) kuruc01 válasza Rapid136 (#27177) üzenetére


kuruc01
tag

Nikon D3300,az objektíven nem volt semmi.
Hogy lehet ide képet feltenni?

[ Szerkesztve ]

(#27179) Rapid136 válasza kuruc01 (#27178) üzenetére


Rapid136
őstag

Előszöör feltöltés, van max méret!, aztán a beillesztéssel még be kell rakni a képet vagy a linkjét a posztba.

Sony A7 + A7III + Rokkor sor (16mm-200mm) + Adaptall sor + Altixtól Exaktáig sokminden és ez a mondat mindent visz: "Nincs olyan APS-C gép a piacon amivel szép fotót készítesz ISO 6400-on."

(#27180) kuruc01 válasza Rapid136 (#27179) üzenetére


kuruc01
tag

(#27181) kuruc01 válasza Rapid136 (#27179) üzenetére


kuruc01
tag

Köszönöm,sikerült.

(#27182) Rapid136 válasza kuruc01 (#27180) üzenetére


Rapid136
őstag

Keresőben is ilyen?
Elég fura, lehet hogy elmozdult valami a kitobiban. Garis a váz és az obi? Nincs a közelben másik obi amivel keresztpróbát lehetne csinálni?

Sony A7 + A7III + Rokkor sor (16mm-200mm) + Adaptall sor + Altixtól Exaktáig sokminden és ez a mondat mindent visz: "Nincs olyan APS-C gép a piacon amivel szép fotót készítesz ISO 6400-on."

(#27183) total90 válasza copass (#27173) üzenetére


total90
veterán

Szerintem...

Ez a színek dolog eléggé szubjektív. Nekem a Canon színei mindig is bejöttek, de soha nem volt tőlük gépem, mert másban meg nem volt jó. A színeket, meg a képek feldolgozásával úgy is olyanra változtatod, amilyenre akarod.

Videózás: Sony üvegek drágák és pár kivétellel nem éri meg többet kiadni rájuk mint más gyártókéra.
Az én Sonys ismerőseim 90%-ban Sigma Art üvegeket használnak.

Az meg nettó hülyeség, hogy komoly videósok nem használnak Sonyt. Rengetegen vannak...

Ja és, én már szívtam a Sonyval és nagyon nem vagyok a hozzáállásuk miatt fan, de nem azért adnak el annyi vázát, mert rosszak lennének.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#27184) kuruc01 válasza Rapid136 (#27182) üzenetére


kuruc01
tag

Úgy emlékszem a keresőben is.Januárban járt le a garancia.18mm-es obim nincs másik,55-200 van de holnap kipróbálom.Itt bent szobában most nem látszik,nem csinálja.

[ Szerkesztve ]

(#27185) *Ropi* válasza kuruc01 (#27176) üzenetére


*Ropi*
félisten

FF vázon volt, bajonettműtét után?

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#27186) Stauffenberg válasza copass (#27173) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Színek témakörben egy igazán remek néznivaló: Best COLOR SCIENCE: Canon vs Nikon vs Sony vs Fujifilm

Van benne néhány igen tanulságos arcra esés is. Leginkább arról, hogy mennyire felfújt téma ez.

A videózás kicsit más terep, ott tényleg kijön az, hogy a Sony egy kicsit melósabb ha a bőrtónusokat kell helyre rántani egyes szituációkban, ebben a Canon nagyon erős versenyző. De ez igazából egy remek mellébeszélése annak, amiről szó volt, hiszen a Canon színei nem azért erősek, mert csattog a vázban a tükör és ők is egyre erősebben nyomulnak a tükörmentes iparban.

Hozzáteszem van aki inkább többet dolgozik a bőrtónusokkal, de a Sony meg jobb dinamikában és csúcsfények kezelésében, nem beszélve egy zsáknyi videós fícsörről, amit a Canon visszatart a Cinema EOS vonal védelme érdekében (holott a Sonynak is megvan a maga cinema rendszere).

A Sony videósok meg azért használnak Canon objektíveket, mert eleve ez van nekik és elég jól adapterezhetők vagy éppen ezek szerezhetők be olcsón FF-re használtan.

Megjegyzés: Az utolsó Sony márkájú elektronikai eszközöm tizenévvel ezelőtt egy PlayStation 2 volt és egyébként eléggé kedvelem a Canont (is).

(#27187) Dr.NX válasza copass (#27174) üzenetére


Dr.NX
addikt

Ezek csak hirdetik ennyiért, eladni nem fogják.
Van beárazós topik:
https://prohardver.hu/tema/digitalis_fenykepezogepek_bearazas_topikja/friss.html

Elfogadom a sütiket.

(#27188) Lassú Víz válasza Utka (#27175) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Mivel a faststone nem tud mit kezdeni a monitorra érvényes színprofillal kb. minden felejtős benne ami színkezeléssel kapcsolatos. Használd helyette az IrfanView-t a pluginjaval.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#27189) copass válasza Dr.NX (#27187) üzenetére


copass
veterán

értelemszerűen ez irányár, aztán majd látja.
beárazós topikot meg hagyjuk már... :U

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#27190) Dr.NX válasza copass (#27189) üzenetére


Dr.NX
addikt

Persze irányárnak megadhatja a bolti árat is, aztán ősszel majd eladja, ha addig minden héten csökkenti egy ezressel.
Én is mondhatom, hogy jófogás, hagyjuk már...annál csak a marketplace a nagyobb pöcegödör.

Elfogadom a sütiket.

(#27191) Utka válasza Lassú Víz (#27188) üzenetére


Utka
tag

:R

Víg napot polgártárs! Nem értek a lovakhoz.

(#27192) kuruc01 válasza Rapid136 (#27182) üzenetére


kuruc01
tag

Szia!Ma kipróbáltam nem csinálja az objektív a problémát,nem tudom mi lehetett,a képeket visszanézve 24mm környékén jelentkezett és 18-nál már teljes kör volt sötét.Nem gondolom hogy érintkező baj lenne,nem tudom mi ez.Remélem nem is jön vissza,de azért megtisztítom az érintkezőket.

(#27193) xXxian


xXxian
senior tag

Sziasztok,

Mit gondoltok, menyi a reális ára egy K-500-nak 18-55 kit-objektívvel (műanyag bajonettes, nem vízálló)?

Jó állapotban van 13k expo körül, Mediker-es, minden tartozékával, papírjával.

Köszi előre is,
X

Eladó ASUS RT-N53 Router (9k)

(#27194) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Van itt olyan, aki szokott használni portrénál nd filtert vaku mellett? A kontraszt, és nehéz fókusz mellett mi a hátránya a hss-el szemben?

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#27195) Lassú Víz válasza Speeedfire (#27194) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Szerintem akkor van rá szükség, ha a (stúdió)vakut nem lehet eléggé visszavenni a használni kívánt rekeszhez.

Vagy többen fotóztok, és az FF vázak miatt a fények f16 környékére vannak beállítva, neked az mFT-vel meg már rég lelágyul ott a kép a diffrakció miatt.

Akkor is hozhat nyereséget, ha csak kicsivel kényszerítenek a környezeti fények a vakuszinkron fölé. Egy ND2-esnek szerintem kevesebb a vesztesége mint a HSS-nek a normál villantáshoz képest.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#27196) Speeedfire válasza Lassú Víz (#27195) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Igazából a gyenge vaku erő miatt érdekelne. Több helyen is láttam, hogy akinek csak rendszer vakuja van, nincs 400/600ws vakuja, ezt csinálja.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#27197) Lassú Víz válasza Speeedfire (#27196) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Akkor ott lehet az eb elhantolva, amit utoljára írtam. Vagy nem HSS képes a vakujuk. De tény, hogy HSS módban kisebb energiával üzemel a cső mint normálban, mert a zár lefutásának teljes idejére adnia kell a fényt a vakunak, míg a másik esetben sokkal hamarabb vége van a nagy energiájú villanásnak. Nyilván van az az ND szűrő, ahol ugyan bent maradsz a vaku szinkron idő alatt, de semmit nem érsz vele mert többet vesztesz a szűrővel mint amennyit nyersz a HSS módhoz képest nagyobb villanással.
Ha hülyeséget írnék a többiek majd kijavítanak, de szerintem ND2, ND4 jöhet max. ilyesmire szóba.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#27198) fr3ntzen


fr3ntzen
aktív tag

Sziasztok! Tamron 17-50 f2. 8 vc nélküli... És Canon 17-40f4 l között mi a fő különbség? Esetleg valahol találok teszt képeket összehasonlítás miatt? Mert keresgéltem de csak szöveges tesztet találtam. Köszi a helpet.

PS4,PS3,PSP,PS One, Huawei p30pro, Canon Eos 7D, Valami i7es erőmű :) Instagram: heroldhenzphotography, henzherold

(#27199) Speeedfire válasza Lassú Víz (#27197) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Az a baj, hogy nem írják, hogy pontosan milyen nd filter van. Vagy csak elsiklok felette. [link] [link]

AD400, vagy AD600 elég drága lenne. De egy ND-vel lehetne okoskodni. :)

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#27200) kuruc01


kuruc01
tag

Üdvözletem!
22-24"-os monitort szeretnék venni az utómunkákhoz,mit javasoltok kb. 50-60 ezres kategóriába?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.