Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-12 16:20:20

LOGOUT.hu

Autóhifi

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13438) Agostino


Agostino
addikt

ahoi

peches kalandsorozatom története. tanácsotokra megrendeltem a hertz dsk 165-ös szettet még szombaton. már szinte mindent beterveztem a hétre, amikor is tegnap gondoltam magamban, a biztonság kedvéért felhívom a boltot, mi újság, mennyi lesz a fuvarköltség meg ilyen és ehhez hasonló általános adatok. ekkor közölték velem, hogy felejtsem el az egész történetet, a gyárban nyári szünet van, legkorábban bármiféle termék csak szeptember eleje körül lesz várható, nekik legalábbis már semmi sincsen raktárok. hát jó, lemondtam a rendelést. másik boltot is felhívtam, ezt a nyári szünet sztorit ő is megerősítette, ugyanakkor azt is hozzátette, hogy szerinte a szeptember is kétséges, lévén a beszállító csődöt jelentett. ez csak pletyka vagy realitás azt nem tudom, de ezzel le is mondtam az egész hertz témakörről. a szett megoldást nem adtam fel. egy ezressel drágábban de lett végül találat egy mac audio rendszer személyében. egyébként innen jár a köszönet az autohifi-city munkatársának zsoltinak, aki mindenféle ostoba kérdésemre türelemmel válaszolt : )))

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.