Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 3830 / 3850 / 3870 (X2) (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#7601) Adamka3kerék válasza pisti (#7598) üzenetére


Adamka3kerék
tag

Nem,XP 32bit...még :))

Kézkímélő, PH semleges! ~~~°°°°...

(#7602) pisti válasza Adamka3kerék (#7601) üzenetére


pisti
őstag

Jah neked már akartam mondani, hogy a Vista nem jobb lesz hanem rosszabb játékok alatti teljesítmény szempontjából, úgyhogy lehet nem kéne még erőltetned a Vistára átállást.

(#7603) pumpum válasza baret06 (#7600) üzenetére


pumpum
csendes tag

argep.hu-n neztem. rendelni is lehetett. de mondom azt nemtom h ha rendelsz mikorra lesz meg.

masturbating not a crime!:D

(#7604) Bali27


Bali27
addikt

Sziasztok!
Aki tudott venni 3870 et az honnan veszi ha megkérdezhetem? Most a héten rendeltem itt a PHn az egyik sráctol, de jövö hét elején derül ki h lesz e vagy sem.. Rakat nagykert felhivtam, kiskert ugyszintén.. Sehol semmi.. Ott a kész gépem, és videokártya meg nincs benne:(
Valaki valami segitséget tud adni ezzel kapcsolatban?

(#7605) Gorneck válasza pumpum (#7603) üzenetére


Gorneck
titán

Akkor az olyan mintha nem is lenne...55 alatt nem tudtak volna nekem hozni még Sapphire-t sem 512es verzióba egy nagykerből sem...Sőt a giga így is olcsóbb volt, mint a Sapphire.

Ezért nézek nagyokat mikor egyesek 3x léért látták a nagykerekbe.

Gorneck#1239

(#7606) aboriginal74 válasza Dikk (#7546) üzenetére


aboriginal74
aktív tag

Kedves Dikk barátunk!!!

Azt hiszem én veszem a bátorságot és rendre utasítalak, hogy tégy meg egy szívességet, a saját topicodban itt OFF-jál please....

Én ( Mi ) sem járunk oda és OFF-oljuk szét azzal, hogy a mi karinkat (HD3870 hogy ne felejtsd el miről van szó :DDD) legalább lehet kapni és nem 75k....ez lebegjen a szemed elött!!! A szánalmas stílusodat akikkel szemben, itt ebben a topikban fellengzősen beszélsz, meg felejtsd el pls...

Komlyan mondom megveszlek kilóra.....wazzzz :W

ui.: Jobb a 8800GT csak menyj el innen...komolyan már nekem is meg másoknak is szemetszúr a stílusod...bocs, de ezt ha nem másnak akkor nekem meg kellett írni...

[ Szerkesztve ]

i don't know, but i need energy

(#7607) MaSzKa válasza Bali27 (#7604) üzenetére


MaSzKa
senior tag

most vitték el tőlem az utolsót nem fogaszkapni szerintem 1,5 héten belül az tutti

ha akarsz vennni akkor annyit tehetsz valakinek sokpénzt felajánlasz hagy adja el az ővét ami használt

(#7608) Sickboy25 válasza MaSzKa (#7607) üzenetére


Sickboy25
addikt

képzeld lehet nem is lesz a németeknél sem hd3870!!

bizzunk benne holnapra feltöltik a készleteket!!

kemény ez a helyzet!

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#7609) MaSzKa válasza Sickboy25 (#7608) üzenetére


MaSzKa
senior tag

akor kár volt eladni iilyen olcsón ha 70eft-ért is ment volna :DDD

(#7610) d@minator


d@minator
addikt

Én sosem voltam ATI párti most is GT-m van de az eredményeket látva kellemeset csalódtam az ATI-ban főleg miután beharangozták, hogy milyen szarok lesznek az új ATI-k.
A 8600GTS biztos, hogy mehet a fenébe de a DX9 VGA-k is. A 3850 odatette magát erősen. A 3870 és 8800GT között az ár-érték arány fog dönteni ha végre nem ilyen össze-vissza árak lesznek.

(#7611) Sickboy25 válasza MaSzKa (#7609) üzenetére


Sickboy25
addikt

az bizti

nagyon nagy hiánycikk

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#7612) Bagira01 válasza MaSzKa (#7609) üzenetére


Bagira01
veterán

Ahhoz vmi iszonyat balekot kellett volna kifogni, mert annyiért már lazán van 8800GT is sőt 65k körül már van :Y

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#7613) munky válasza pisti (#7596) üzenetére


munky
őstag

Így átgondolva igazad van.

Akkor én szerintem gyűjtök egy 3850 512mb-ra. Kis tuning és majdnem ott leszek vele mintha vettem volna egy HD 3870-et.

(#7614) rollins válasza d@minator (#7610) üzenetére


rollins
őstag

Az biztos. Boltban még mindíg 30k fölött van a 8600GTS. Páran hozzáfértünk prmcsk jóvoltából a 3850 -re (sőt aki előbb lecsapott rá még olcsóbban: 29K :) ), igaz zacsis, kábel, gari nuku, de sehol nem lehet kapni egyenlőre ilyen olcsón. Hammonnál is lesz majd jó áron, de az még 1-1.5 hét.

(#7615) Adamka3kerék válasza pisti (#7602) üzenetére


Adamka3kerék
tag

És az élsimításos kérdésem? Arra senki semmit sem tud ajánlani? Ti csak teszteletek :F vagy néha játszotok is? :DDD

Kézkímélő, PH semleges! ~~~°°°°...

(#7616) #69523456 válasza Pietrosz (#7573) üzenetére


#69523456
törölt tag

Pietrosz
"egyszerű driver beállítás miatt ilyen, akármikor csinálok ilyen képet nv-vel is."
És akkor is gyorsabb lesz az Nv?

(#7617) lacafaca válasza rollins (#7614) üzenetére


lacafaca
őstag

:B :C
lehet meghírdetem itt karácsony elött 45k-ért :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#7618) Gorneck válasza munky (#7613) üzenetére


Gorneck
titán

Gyűjtsél csak Én addig használom... ;] ;) Simán fut minden 256-tal...

Gorneck#1239

(#7619) rollins válasza lacafaca (#7617) üzenetére


rollins
őstag

Ne már. :)

(#7620) VW_Beetle


VW_Beetle
tag

Na elolvastam egy logoutos tesztet és tényleg ennyire PIXEL hibás meg elsimitási hibák vannaka a kariban vagy az egy véletlen eset??

Professzionális GAMESERVER HOSTING by DIGITALFORCE.HU

(#7621) lacafaca válasza rollins (#7619) üzenetére


lacafaca
őstag

lenne rajta tiszta 16k... :DDD
nem adom el, az tuti. kifogtam az egyik legtuningosabb példányt, ráadásul minden játék szépen megy vele a HDfelbontásban is...nekem ez a lényeg, jah és hogy az általam szabott lélektani 30k-s határ alatt volt amit még kiadok vga-ért :)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#7622) lacafaca válasza VW_Beetle (#7620) üzenetére


lacafaca
őstag

:F

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#7623) bajusz15


bajusz15
senior tag

holnap végre frissítenek a pixmania-nál és megnézem hogy merre is barangol a kis kártyám :DD Ha meglesz, az lesz az első hogy egy 3Dmark-os tesztet lenyomok és leírom ide hogy hány pontot kaptam...(persze a crysis-elés után :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#7624) rento válasza pcMANiac (#7414) üzenetére


rento
őstag

vistád van? amúgy a crysis nekem is ezt csinálta, és láss csodát, +zabálta a ramot! vista alatt a crysis 2200-2300mb-t simán megeszik!

(#7625) pcMANiac válasza rento (#7624) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

Igen, vista 32bit. Megoldódott a 3870 gondom. Drivert kellett cserélni 163.75-re és kártyát 8800GTX-re. :DDD

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#7626) Shadows válasza pcMANiac (#7625) üzenetére


Shadows
senior tag

:C

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#7627) Gaboman válasza pcMANiac (#7625) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Van benne valami de csak ha jó áron jutottál hozzá!

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#7628) VW_Beetle válasza pcMANiac (#7625) üzenetére


VW_Beetle
tag

és mennyiért vetted a 8800GTX-et??

Professzionális GAMESERVER HOSTING by DIGITALFORCE.HU

(#7629) pcMANiac válasza Gaboman (#7627) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

Jó áron ;)

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#7630) Crytek


Crytek
veterán

Ati toolból van magyar nyelvű verzió is??
Ha igen tudná valaki linkelni?

Next PC Upgrade: 2022

(#7631) leviske válasza pcMANiac (#7625) üzenetére


leviske
veterán

Ez is egy megoldás.... :DD

(#7632) pcMANiac válasza VW_Beetle (#7628) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

Ráfizettem a 3870-re, de a diszkréció okán összeget nem említenék. :B

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#7633) aboriginal74 válasza Foxmulder89 (#7526) üzenetére


aboriginal74
aktív tag

Igen kérdésedre válaszolva 7.11 van fent és XP alatt ment az összes teszt... lehet hogy a CPU ennyit számítana tényleg....sebaj ettől még szvsz jól teljesíta a kari...

i don't know, but i need energy

(#7634) VW_Beetle válasza pcMANiac (#7632) üzenetére


VW_Beetle
tag

jajj ezt a szöveget ismerem légyszi mind már meg mennyiért most ugyse fogok rögtön venni én is egyet :D

Professzionális GAMESERVER HOSTING by DIGITALFORCE.HU

(#7635) pisti válasza Adamka3kerék (#7615) üzenetére


pisti
őstag

Mi volt ez a kérdés pontosan?

(#7636) pcMANiac válasza VW_Beetle (#7634) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

ment egy pü :B

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#7637) VW_Beetle válasza pcMANiac (#7636) üzenetére


VW_Beetle
tag

köszönöm szépen :D

Professzionális GAMESERVER HOSTING by DIGITALFORCE.HU

(#7638) Pietrosz válasza #69523456 (#7616) üzenetére


Pietrosz
addikt

Igen :U

(#7639) Andrew_31 válasza #96302336 (#7545) üzenetére


Andrew_31
Modder

Igen az AMD-ATI a Ferrari.
Mi van az F1-es Ferrari hátsó szárnyán? AMD
Amúgy én NV párti voltam sokáig, de ha valaki add egy NV karit 35K-ért ami 10400pont körül teljesít 06-ban egy 2magos procival ,akkor vissza váltok arra.
Ja és megy a Crysis rajta 1024x768-ban noAA High+Very High-on.
Erra azért egy 8600GTS nem képes.
A 8800GTS-em tudta ezt, örülök ,hogy eladtam 55K-ért pár hete.
Amúgy a Mustáng addig gyorsabb a Ferrarinál ,amig nem jön az első kanyar.
Ferrari befordul, a Mustáng meg elszál mint sz@ros gagya a centrifugából. :DD

(#7640) VW_Beetle válasza Andrew_31 (#7639) üzenetére


VW_Beetle
tag

és nyer ALONSO persze... mert a Ferrari elszáll Raikönen-nel :D

[ Szerkesztve ]

Professzionális GAMESERVER HOSTING by DIGITALFORCE.HU

(#7641) Andrew_31 válasza VW_Beetle (#7640) üzenetére


Andrew_31
Modder

Ki lett a VB. első?
Ja Alonso is szürke Ferrarival ment. :DD
Jó ,hogy felnyomta a saját csapatát, de ez nem ebbe a forumba tartozik.

[ Szerkesztve ]

(#7642) #96302336 válasza Andrew_31 (#7639) üzenetére


#96302336
törölt tag

:DDD :DDD

(#7643) Andrew_31 válasza #96302336 (#7642) üzenetére


Andrew_31
Modder

Örülök, hogy te is nevetsz ezzen az egészen,ezt nem is szabad komolyan venni.
Mindenki vegye ami tetszik neki.
Én is vehettem volna 8800GT-t, de azért se.
Sok ember aki megvette még 75K-ért is ,szépen felnyomta az árát.
Ez az ár nem csak az eladoknak köszönhető, hanem a várni nem képes embertársainknak is.
Mert ha nem veszik meg pl. bizniselek-töl 65-70K-ért, kénytelen lett voln eladni olcsobban.
Haver is vett 4DB-ot és 5-10K haszonnal adta el öket.

[ Szerkesztve ]

(#7644) leviske


leviske
veterán

Szerintem meg az ATi -nV helyzetet tökéletesen tükrözi a HD3870vs88GT, vagy a 29XTvs88GTX állása. Az ATi egy teljes éve nem tudja kihasználtatni az XT-t... a HD38 széria csak egy újracimkézése volt az architekturának, hogy legyen még egy évnyi ideje bizonyítani. De én ezt inkább csak 6hónapnak mondanám. Valószínűleg az új széria nyáron már bemutatkozik... és talán leveri a 88GTX-et. :C :DD :R :O :W

(#7645) aboriginal74 válasza Andrew_31 (#7639) üzenetére


aboriginal74
aktív tag

A maga nemében egy igen jó megfogalmazást véltem felfedezni hozzászólásodban :DDD

Egyébként meg osztom a véleményedet....és minden ami nem ATI HD3850-3870-el kapcsolatos a maga fórumába pls...:DDD

i don't know, but i need energy

(#7646) aboriginal74 válasza Andrew_31 (#7643) üzenetére


aboriginal74
aktív tag

A saját gondolatmenetem jut eszembe erről......

i don't know, but i need energy

(#7647) Crytek


Crytek
veterán

Melyik az a program ami automatikusan emeli a vga orajeleit közben egy ábrát mutogat és beállítja a z ideális órajelet???

Asszem powerstrip a neve de nembiztos.
Ja és van ilyen nvidiasban is?
Valaki leirná részeletesen hogy kell használni a progit?

Next PC Upgrade: 2022

(#7648) hétalvó


hétalvó
addikt

Van egy kis gondom a hdmi-vel. Nekem nem akar 1080p-t kiadni, csak 1080i jön ki a kariból. A leírásában benne is van hdtv csak 1080i, de én azt hittem az csak az RGB kábelre vonatkozik. Valaki találkozott már hasonló esettel?

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#7649) rétisün válasza Crytek (#7647) üzenetére


rétisün
veterán

asszem az atitool-ra gondolsz....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#7650) hétalvó válasza Crytek (#7647) üzenetére


hétalvó
addikt

Ezt keresd, de vigyázz, mert a ventivrzérlés nem az igazi, nem folyamatos csak bizonyos lépcsőket vesz be, ha fixen állítod be, a hőfokos pedig unintelligens, fel/le állítgatja és baromi idegesítő.
Ja, ezt az file-t keresd. : ATITool_0.27b4.exe

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 3830 / 3850 / 3870 (X2) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.