Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 3830 / 3850 / 3870 (X2) (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#7401) Gorneck válasza venember83 (#7399) üzenetére


Gorneck
titán

Nekem még nem sikerült terhelnem rendesen de kussba van...

Gorneck#1239

(#7402) dokar válasza wedge31 (#7368) üzenetére


dokar
addikt

gusztustalan nvidia stratégia :(
rászorul, DX10-ben pocsék

extra - SEXRay

(#7403) Spancho válasza detroitrw (#7396) üzenetére


Spancho
őstag

Ez mekkora poén :C
:R

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#7404) Gorneck válasza P00By (#7392) üzenetére


Gorneck
titán

S1re is azt írják, hogy 3870-re jó.

Gorneck#1239

(#7405) venember83 válasza Gorneck (#7401) üzenetére


venember83
nagyúr

A baj, hogy kussban is marad. Lehet gigaek ismet kisporoltak vmi hoerzekelo diodat? :U Nem ez lenne az elso alkalom...

mod: kozben rauszitottam a rivatunert haver kartyajara, igy mar hatha minden rendben lesz, elnezest a felesleges hsz-ekert :B

[ Szerkesztve ]

(#7406) Gorneck válasza venember83 (#7405) üzenetére


Gorneck
titán

Nemtom...Most nekem idle 51 fok...nem vészes a borda...

Gorneck#1239

(#7407) pcMANiac válasza pisti (#7394) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

Nagyképűségedet alábbadva esetleg felfoghatnád miről beszéltem eddig. 8600GT után elhiszem, hogy elégedett vagy, mert elég low-end kártya a 8600. Gondolom crysis közepesre állítva is szarul ment rajta és lám a 3850 zsír. 2900XT-t láttál már élőben? Próbáltad crysis alatt? Ha csak a szutyok 8600-hoz meg a 3850-hez tudsz viszonyítani, akkor nem tudom mire arcoskodsz. Én azt próbáltam felvázolni a többieknek, hogy azonos beállítások mellett ami történetesen a crysis "high" beállításai 1680*1050-es felbontással, mennyivel szarabb a 3870 a 2900XT-nél. Lehet ha visszavenném közepesre és szerkesztgetném a cfg fájlt, ki lehetne sajtolni valami értelmes fps-t, de nem ez volt a lényeg. A publikus tesztek szerint a 2900XT-nek gyengébbnek kellene lenni, mint a 3870-nek és ez szerintem nem így van. Ennyi volt a postjaim lényege, amit sajnálom, hogy te képtelen voltál felfogni. Többi gém alatt persze hogy jó ez a kari is, mert az 50fps és a 75 fps között nem lehet észrevenni annyira a különbséget, mint 5 fps és 25 fps között. CS.Source simán megy 120fps-sel, akárcsak 7900GT-n és 2900XT-n is, ott nem volt különbség. Na mindegy hagyjuk...

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#7408) Adamka3kerék válasza venember83 (#7399) üzenetére


Adamka3kerék
tag

Rivatuner a megoldás,azzal állíthatsz rá egyenlőre,amíg nem javítják a drivert

Aki meg passzivról beszélt: a gyárihűtés 25%os ventin pont passzív hangot ad,alapon sose láttam hibázni,Aki meg tuningol följebbrántja,és nem engedi 65-70 fok fölé Crysis alatt se 50%ventivel,tűrhető hangorgia mellett!

Viszont szerintem a Crysist abbahagyhatnánk cincálni,nem a karik gyengék,Win XP alatt egyszerűen nincs rá jó megoldás,kicsit túl nagy a követelménye,nem is akkora vizuáli öröm ráadásul

Kézkímélő, PH semleges! ~~~°°°°...

(#7409) Produkció válasza #96302336 (#7378) üzenetére


Produkció
senior tag

menj és sztárold azt a kalap szart az nv topicba ;)

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#7410) Foxmulder89 válasza Produkció (#7409) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

:C :K

#7407: szvsz talán még 2900xt-re sincs teljesen klappoló driver, hát még 38xx-re ...simán lehet annak is a hibája, sőt..

[ Szerkesztve ]

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#7411) Bagira01 válasza pcMANiac (#7407) üzenetére


Bagira01
veterán

Az az 5 vs 25 fps szvsz. sztem a te hibád nem a kártyáé. Nem bántani akarlak, csak sztem ez lehetetlen. A hd2900xt sztem is erősebb a hd3870-nál, de ennyivel nem lehet :(

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#7412) Produkció válasza pcMANiac (#7407) üzenetére


Produkció
senior tag

ki ne találd már hogy 5fpst nyom az rv670 crysisban:D

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#7413) munky


munky
őstag

5fps-nél tuti többet tud a 3870 crysis alatt, szeritnem valami nem kóser nálad pcMANiac Rajtad kívül más nem számolt be ekkora "sebességről" :U

[ Szerkesztve ]

(#7414) pcMANiac válasza Bagira01 (#7411) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

MIlyen hibát lehet véteni egy 7.11 diver uninstall-->install folyamatban mikor ez volt kb a 1500-dik ilyen tevékenységem az életben? A gépem nem lehet szar, ha a 2X akkora energia éhségű kártya ment rendesen. Mint mondtam csak crysis alatt ilyen észrevehető a különbség. 3démárk06 nálam is 94xx pont tehát nem user cserés a gépem. :DDD 5fps nem stabilan ennyi de ha 3 katonánál több jön akkor beesik ennyire néhol. Megakad az egész és játszhatalan lesz. Ha csak sétálok, akkor van még 15-20 is akár. Konfig: Gigabyte 965P-DQ6, 2x1GB PQI, E6600 CPU, Audigy2.

[ Szerkesztve ]

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#7415) Bundás22 válasza pcMANiac (#7407) üzenetére


Bundás22
őstag

szutyok 8600látszik h sosem volt ilyened olcsó és 1024be mindent maxon visz, mi kell még?(no kivéve a krízist, de azt is lehet high-mediumon tolni), nem mindenki dob ki 90K-t egy műanyagdarabért, büszke lehetsz magadra!egyébként lehiszem neked, neked volt egyedül mind2 szal te tudhatod(2900XT vs 3870)

Ego sum magister vitae - I am the teacher of life

(#7416) Bagira01 válasza pcMANiac (#7414) üzenetére


Bagira01
veterán

Pedig ott vmi driver defekt lehet. Mint látod senki nem panaszkodik ilyenről :( Szóval ez rejtély számomra :F

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#7417) losi73


losi73
senior tag

üdv egy kis hozzászolás 2900xt-ém már rég volt de most cseréltem le egy 8800gt oc verziot egy ati 3870-re vista 64 bit 1680x1650 felbontáson nyomtam a gt-vel és az ati val is A CRYSIST minden veryhigh kivéve az árnyékok és 2-3 fps-el megy kevesebbet a crysis az Ati 3870-el mint 8800GT OC,ÉS AZ AZÉRT RENDESEN ODA VERI A 2900XT-ÉT :Y

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#7418) varga911 válasza #96302336 (#7371) üzenetére


varga911
senior tag

Nem lovaglok én semmin, nem vagyok semmilyen fan, nézd meg milyen VGA kártyám van, és nem tervezek egyelőre cserét mert mindenre elég amit csinálok. :U Egyik kedves fórumtárs hivatkozott az adott driverheavenes összehasonlításra, ámde nem tudta linkelni. Én meg linkeltem a két képet. Ennyi.

Üdvözletem

(#7419) Spancho válasza pcMANiac (#7414) üzenetére


Spancho
őstag

Szerintem neked valami gondod lehet (lehetett) tényleg a kártyáddal ,mert a haveromnak is 3870-e van AMD x2 5000+ Black box -os procival , és a legmagasabb beállitásokon +élsimitásal is 12-15 fps volt ( bár amikor a repülőben dumálgattak néha kevesebb is volt :(
De az 5 fps tényleg kevés! Nem kellett volna lecserélned a jó kis karidat ;)

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#7420) wedge31


wedge31
csendes tag

Most már kiváncsi vagyok erre a crysisra pedig nagyon buta játék de ha a többi game stabilan megy 50fps fölött akkor ennek is többel kénne menie mint 5fps.
A szomszéd gyereknek megvan lehet holnap elkérem csak a proba kedvéért.

(#7421) Bagira01 válasza losi73 (#7417) üzenetére


Bagira01
veterán

Ha minden igaz jövő héten lesz hd2900pro-m na majd akkor jövök és hasonlítgatunk, mert látom a hd2900 tulajok kihalóban vannak :DDD

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#7422) Adamka3kerék válasza pcMANiac (#7414) üzenetére


Adamka3kerék
tag

Egyetlen egy dolgot nem értek: Ha tényleg ekkor istencsászár a 2900xt-d, akkor miért látom folyamatosan uppolva 65k-ért a hirdetések közt?
3870est tuti 60 alatt vetted és 60ért ölnek érte ,mert az első szállítmány elfogyott...
Add el azt,és akkor nem kell egy sokkal drágább karit 65ért elpocsékolnod és még keresnél is......Bocs,de ez tényleg kíváncsivá tett,nem csak a visszaoltogatás kedvéért írtam... :))

Kézkímélő, PH semleges! ~~~°°°°...

(#7423) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Valaki tud mondani olyan kiskert Székesfehérváron, ahol raktárról tudnak adni 3850/3870-et?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#7424) pcMANiac válasza wedge31 (#7420) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

Kár volt ilyen lélektani határt (5 fps) leírnom, mert most ez a vezérfonal. :B Akkor helyesbítek!!! Néhol 5 fps, néhol 20. Ez a néhol pont arra jó, hogy játszhatatlanná tegyen valamit. Aki ki szeretné próbálni, azt arra kérem, hogy 1680*1050 és minden beállítás high-on. Nem medium, nem 1024 mert akkor nincs miről beszélni. Na megyek filmet nézni, zárom a mai szereplésemet. Akinek kellemesebb, az könyvelje el, hogy valami nálam nem stimmel, de nekem ezek voltak a tapasztalataim a crysis és a 3870 párossal a felsorolt beállítások mellett.

Jó8 ;)

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#7425) d@minator válasza Gorneck (#7363) üzenetére


d@minator
addikt

Ez szép. :C

(#7426) pcMANiac válasza Adamka3kerék (#7422) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

Pontosan így is tennék, de a 3870-et holnap elcserélem egy 8800GTX-re (ráfizetek) és azért áppolgatom a 2900XT-t, mert ma valaki fixre ígérte hogy megveszi, de nem jött érte. Szívem szerint tényleg megtartanám a 2900-et, de akkor vissza kellene mondanom a 8800-at és nem akarok segget csinálni a számból.

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#7427) Spancho válasza pcMANiac (#7424) üzenetére


Spancho
őstag

Jó éccakát mindenkinek. ja és Crysis :R :DDD

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#7428) Alpachino válasza pisti (#7367) üzenetére


Alpachino
veterán

"Nah megjött az Nvidia fan leader. Jön a szokásos műsorszám?"

Kösz a titulust ! :P Igényled a "műsorszámot"? :)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#7429) Dikk válasza Foxmulder89 (#7410) üzenetére


Dikk
tag

Ne is vár egy darabig... ATI nem hogy szar kártyákat csinál de még drivert se tud írni... :W LOL... :W Sehol sincs az egész cég... ATI...AMD... Pfff... szánalom...

(#7430) Bagira01: Elég 1 tesztet megnézni... egy 256-os 88GT XXX edition leveri a 3970-et nem hogy a 512-es... erről ennyit az meg potom pénz lesz kb 40e-s árral jön be... ebbe a "csúnya" időszakba is max 50 az meg árba a 3870 alatt is van meg jobb is...

[ Szerkesztve ]

(#7430) Bagira01 válasza Dikk (#7429) üzenetére


Bagira01
veterán

Mit vagdalkozik itt mindenki? Sosem lehet elkerülni ezeket az nv. vs ati pártiak harcát. Harcoljanak a gyártók egymással ne a bolond userek :DDD

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#7431) VaniliásRönk válasza Dikk (#7429) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Legalább nem az olyan kérdések miatt köszörülik a torkukat a PR-osok, hogy valóban csalnak-e a drivereik. :D
Azért tetszik hogy olyan dologról írsz amihez közöd nincs, húzz vissza nVidia topikba. ;)
A sirám lényege az volt, hogy még mindig van mit csiszolni a drivereken, van mit kihozni a GPU-ból, mivel ez egy komoly architektúra ez nem olyan egyszerű, nVidia bezzeg nem vitte túlzásba a fejlesztést 8800-aknál, így nem nehéz drivert írni. (őskövület CrossBar memóriavezérlő, fix. PS/VS arány, ezen nincs is mit optimalizáni :D)

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#7432) Foxmulder89 válasza Dikk (#7429) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

szvsz nem szar kártyák ezek, sőt..a driverek azok ja, jó lenne ez így csak mostanában nem akar nekik összejönni semmi :F
Jöhetne megint egy 9700pro-hoz hasonló korszak, akkoriban vettem is egyet és milyen jó volt :) nV meg FX-ekkel kullogott
Mellesleg én megvagyok elégedve a kártyámmal, főleg most hogy meghúztam :D és szerintem ez a lényeg, nem az hogy melyik jobb, hány százalékkal stb..

[ Szerkesztve ]

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#7433) Dikk válasza VaniliásRönk (#7431) üzenetére


Dikk
tag

"A sirám lényege az volt, hogy még mindig van mit csiszolni a drivereken, van mit kihozni a GPU-ból, mivel ez egy komoly architektúra ez nem olyan egyszerű, nVidia bezzeg nem vitte túlzásba a fejlesztést 8800-aknál, így nem nehéz drivert írni. (őskövület CrossBar memóriavezérlő, fix. PS/VS arány, ezen nincs is mit optimalizáni :D)"

És??? Mégis jobban működnek az nv karik... :U

(#7432) Foxmulder89 : "mostanában nem akar nekik összejönni semmi :F "

Nem össze jönni kell v.minek hanem TUDNI v.mit megcsinálni... Ez olyan mint a kőműves duma... felhuzza a falat ha úgy marad fal ha eldöl járda... Ez nem olyan... vagy tudnak dolgokat megcsinálni vagy nem... hát az elmúlt bő 1 év bőven nv javára hajlik...

Az ati 9xxx-es széria meg nv fx szériát fölöslges MÁR emlegetni... csupán 4-5 éves dolgokról beszélsz... Azóta nem is volt élen az ati szvsz bár lehet rosszul tudom.. minden esetre már nv van az élen akár részesedésbe akár kártyáit tekintve.

[ Szerkesztve ]

(#7434) munky válasza Dikk (#7429) üzenetére


munky
őstag

Kösz, hogy ezt megosztottad velünk. Akkor most fáradhatsz is vissza valami NV-s topicba...

mellesleg a 8800-ak már pokol pics@ja óta jelen vannak a piacon készült hozzájuk 1000 driver a HD 3800-akhoz meg egy driver van egyenlőre ami csak támogatja őket nem pedig a maximum teljesítményt hozza ki belőlük... 1 driver után leírni egy egész VGA sorozatot :F no comment.

[ Szerkesztve ]

(#7435) Bali27 válasza Dikk (#7433) üzenetére


Bali27
addikt

Ezzel azt akarta mondani ha nem látnál át az NV ködön.. Ja bocs.. nem jeleniti meg a ködöt :DD :DD se... Szóval az a lényeg h az uj ati alá irnának egy fasza drivert a 8800 gt lehet térden álva cumizna.. Mivel sokkal fejlettebb per pill a 3800 as széria. Az meg gusztustalan h az Nvidia a sok pénzéböl a jétékgyártoktol megtudja h mit kell csinálni.. Valszeg a meg nem jelenités pont egy ilyen trükk...

(#7436) venember83 válasza Dikk (#7433) üzenetére


venember83
nagyúr

Ugyan, akkor miert olvastam olyasmit, hogy minden ok nelkul idonkent lelassulnak a 320as GTS-ek jatek kozben? Mindezt persze eleg dramatikusan... Meg volt meg ugye eleg sok driver-hiba, meg nem letezo Vista-driverek nagyon hosszu ideig. Friss XP driver, amit 7-es Geforce-okra optimalizaltak mikori is? Mindegy, nem akarok felsorolast.

Egyetlen kerdesem van: miert jo keresni a viszalykodast s a vitat? Nem tartod bunko hozzaallasnak ezt?

[ Szerkesztve ]

(#7437) pisti válasza Alpachino (#7428) üzenetére


pisti
őstag

Tekintsünk el most ettől. :)
Egyébként sincs miről vitatkozni. Bár trükközget az Nvidia a képmiőség rovására ez tény, de amíg ezt beta driverben teszi addig azért ne szóljuk le szerintem egyrészt, másrészt tényleg nem hatalmas a különbség.
Harmadrészt, szerintem van is egy beállítás Crysisben, amivel a távoli objektumok kidolgozottsága változtatható, tehát akár kamu is lehet a linkelt összehasonlítás.

(#7438) Angelo69


Angelo69
senior tag

Szerintem el kellene felejteni a Crysis-hoz valo hasonlitgatast.
De itt van egy teszt 3780-rol is meg 8800Gt-rol (ami hozzateszem hogy gyarilag tuningolt EVGA KO version).

[Ati]

[NVidia]

Nem egy egetvero kulonbseg es az Ati alapon volt.
Persze most majd jon a sok NVidia bubus(ugyanis betamadtatak az elozo tesztemnel is az nv topikban paran akik tudniveltek hogy en kamu kepekket keszitve jaratom le az o kartyajukat) akik allitjak hogy minden Ati-s csak lehuzza a kartyajukat hogy kamu meg fake meg meghamisitott... Nah ezek a velemenyek annyira fognak izgatni mint a kutya seggen a pattanas.
Ugyanaz a konfig mindket kartya alatt : Intel 975XBX2 ,6700C2D ,2x1024Mb Corsair 800 cl4.

Remelem segitettem nehany inteligens PH-s tarsamnak akit erint vagy erdekel a tema! ;)

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

(#7439) Gorneck válasza venember83 (#7436) üzenetére


Gorneck
titán

Rivatuner szépen megoldotta a karim melegedési problémáját...de jó volt tudni, hogy passzívan képes volt idle 52-54 foko tartani a kártyát...:D

Most 40-42 fok környékén van...

AtiTool erre képtelen volt...gondolom majd a végleges 0.27.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#7440) pisti válasza Angelo69 (#7438) üzenetére


pisti
őstag

Ráadásul a minfps-ben úgylátom jobban szerepelt az ATI, az is jól tud jönni sűrű szitukban.

(#7441) Angelo69 válasza pisti (#7437) üzenetére


Angelo69
senior tag

Nalam volt mindket kari csinaltam is ide egy osszehasonlitast es abszolut nem volt ilyen kulonbseg a ket kep kozott.
Ha visszakeresitek ott van azonos beallitasok mellett egy hasonlo kep mint amit linkeltek mind Ati mind NVidia reszerol.En csinaltam azonos beallitasoknal szoval en nem hiszek annak a kepnek amit belinkeltek mert en nem ezt lttam a sajat 2 kuksimmal... :))

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

(#7442) Angelo69 válasza pisti (#7440) üzenetére


Angelo69
senior tag

Ahogy eszrevettem vannak gondok mindket kartya driverevel Crysis alatt.
Ha nagyon keri valaki akkor reszletezhetem de most mar faradt vagyok ehez.
Azt szurtem le hogy ezzel a jatekkal nem szabad semmit igazan komolyan venni...

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

(#7443) Alpachino válasza pisti (#7437) üzenetére


Alpachino
veterán

Oks ! :)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#7444) Foxmulder89 válasza Gorneck (#7439) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

875/2600 60%-on a venti és alig megy 60 fok fölé nálam terhelve és nem hangos :U
Amúgy gyárilag 90fokon 100% a venti sebessége nem ? rivában vmi ilyesmit ír...de nekem sose ment fullon pedig ha nem piszkálom felmegy 90fokig alap órajelekkel is (terhelve persze) :F

[ Szerkesztve ]

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#7445) pisti válasza pcMANiac (#7407) üzenetére


pisti
őstag

"Ha csak a szutyok 8600-hoz meg a 3850-hez tudsz viszonyítani"
A 3850 alig marad el a 3870-től, egyrészt. Másrészt tuninggal még az a kis különbség még tovább csökkenthető.
Harmadrészt a 8600GT nem szutyok, inkább a tájékozottságodra lehet ezt mondani.
Hiába írod le megint, hogy mit tapasztaltál inkább a hiba okát kéne keresgélned, de úgylátszik sokkal könnyebb találni valamit, amire rá lehet fogni a hibát és ezt szajkózni mint ténylegesen csinálni valamit, megoldani a problémát.

Most nézem az aláírásod:
"A problémamegoldás titka: megtalálni azokat, akik majd megoldják"
Érdekes egybeesés... :DD

(#7446) losi73 válasza Angelo69 (#7438) üzenetére


losi73
senior tag

engem meg gyöztél a multkor,még ha azt hitted is hogy nem:)most már atim van :R

[ Szerkesztve ]

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#7447) Joe fiú válasza pcMANiac (#7424) üzenetére


Joe fiú
senior tag

Nmekarok beleszólni mert nincs ilyen karim amiről szó volt de én is 1680*1050-ben játszom és nekem az X1900XT-vel élsímítással medium,high beállításokkal volt kemény 9fps-em :C

(#7448) Moddingfan válasza Dikk (#7429) üzenetére


Moddingfan
senior tag

ATI karim van és AMD procim...köszönöm ezt a rendkívül építő jellegű hsz-t :R Gazdagabb lett a világ egy újabb bölcselettel. Írjál még ide sokat, legalább van kit "ütni", ha már nincs mit kitárgyalni ;] ...de most még van, sőt, most van csak igazán, pláne, ha jönnek az optimalizált driverek...nagyon kíváncsi vagyok, mit tud ebből a kártyából kihozni az ATI...sztem sokan meg fognak lepődni, sőt, ebben biztos vagyok ;)

u.i.: szánalmas jelzőt pedig a helyedben óvatosan használnám, nehogy még a végén rádaggassák..bár a mélyen szántó hsz-ed után nem hinném, hogy bárkinek is megfordulna a fejében ;]

Menetem aludkálni, jócak mindenkinek (nemcsak ATI tulajoknak :R ) és bocs az OFF-ért :U

[ Szerkesztve ]

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#7449) aboriginal74 válasza bajusz15 (#7326) üzenetére


aboriginal74
aktív tag

Nyah igen így már jobb a helyzet .... thx :R

i don't know, but i need energy

(#7450) aboriginal74 válasza Angelo69 (#7438) üzenetére


aboriginal74
aktív tag

Hogy segítettél-e ez itt a kérdés :DDD

Nekem nem kell bizonygatnod, hogy az ATI3870 megállja a helyét....:DDD

Erre írtam valahol, hogy nekem inkább megér 20k különbséggel egy HD3870 mint egy 8800GT..még ha nem is az HD3870 részére billen a mérleg!!!

Sokáig szerettem volna 8800GT, de a mestreséges "árak feltornázása" nem tetszik nekem!!!

Nálam, még1x leírom nálam ÁR/ÉRTÉK arányban az ATI jött látot és hódított!!!

20-25k különbség azért a 10-15% teljesítmény plusszért szvsz SOK!!!

[ Szerkesztve ]

i don't know, but i need energy

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 3830 / 3850 / 3870 (X2) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.