Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

ASUS RT-N16 (300 Mbps vezeték nélküli útválasztó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1381) #95590400


#95590400
törölt tag

gyárival nekem is gyakorta volt olyan, h nem csatlakozott (pppoe, adsl), de mindig csak olyan esetben, ha újraindítottam a rútert. bennmaradt az előzőleg kapott ip és cseszett csatlakozni. volt egy hibaüzenete is, asszem vmi encap, de biztos már nem vagyok benne. ilyenkor vagy full resetet adtam neki, vagy állítgattam fix ip-re és vissza, h múkoggyon.
most oleg van fent, egy gyöngyszem, teszi a dolgát, ha akarom, akkor torrentezik, ftp-zik, emule-ozik nagy ritkán. a qos hajítófát sem ér sajnos, ennyi bibije van.
annyi bibi volt eddig, a múltkor volt áramszünet, kb. 5 órát ment ups-ről, aztán az ups elkezdett ki és bekapcsolni 5 percenként, és a negyedik után elszálltak a beállítások a rúterről. ezt visszatoltam file-ból, és ennyi.
esetleg a qos részben van valakinek ötlete, mit lehetne berhelni külön, h http mindenek felett a gépeken?, ftp/torrentésatöbb meg 100adlagos? nagyon fapados a felület is, illetve hiába adok prioritást az adott portoknak 250-et, ha egyszer böngészőhöz már lehetetlen portot kötni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.