Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:05:16

LOGOUT.hu

Ebbe az összefoglalóba kerülnek át azok a kérések amelyekhez nem sikerült időben megfelelő forrásképet találni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6301) olasz69 válasza olasz69 (#6300) üzenetére


olasz69
senior tag

pont 1 hónap ,23-22 ig :R
:DD

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#6302) QbHead


QbHead
aktív tag

Köszönöm szépen mindenkinek a munkát aki benne volt az arcképem elkészítésénél (igényléstől a beállításig) :C Jár a sör mindenkinek :R

szerintem ha most mindenki felajánlana csak egy sört még szilveszterig sem józanodnátok ki :DDD

"A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup."

(#6303) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Szeretném én is megköszönni, hogy a Kapitány egy kicsit frissebb formában legyen jelen a forumban :))
Köszönet vondnak, és Petersonnak akik az oroszlánrészt vállalták, Tamoonak meg az engedélyért. :)

All→M8

(#6304) tailor74


tailor74
őstag

Uraim! :)
Szeretném megköszönni mindenkinek az áldozatos munkáját, főleg Peterson_ kollégának, remek Dr. Cortex-et gyártott nekem, a többieknek pedig az engedélyezést, és a jóváhagyást. :R

Üdv,tailor74

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#6305) akosxyz


akosxyz
senior tag

Szeretném megköszönni a munkát mindazoknak akik részt vettek benne, nagyon tetszik az új arckép :) Nem gondoltam, hogy ennyire jó lesz :) :R

(#6306) akosxyz válasza akosxyz (#6305) üzenetére


akosxyz
senior tag

Nem neveztem meg, sorry :) Ironman mark 1-es páncélja :)

(#6307) Peterson_ válasza akosxyz (#6306) üzenetére


Peterson_
addikt

Azt nem is itt kell, hanem van rá külön topik.;)

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#6308) adamfriday


adamfriday
senior tag

Uraim! Köszönöm szépen az új avatart! :)

(#6309) fauv


fauv
őstag

Már nekem is csak 1 pecsét kell :D [link], és én is veletek örülök. :))

[ Szerkesztve ]

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#6310) ToMmY_hun válasza Peterson_ (#6307) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Szia!

Inkább ebbe a topicba írok, mert itt kicsit lazábban is lehet kommunikálni. :) Sajna azt írták a kollégák a képre, hogy túl nagy. Az lenne a kérdésem, hogy ezzel akkor nem lehet semmit kezdeni? Sajna a jobb oldali kép fejformája eléggé elüt attól, amit küldtem így az elsőt preferálnám. Tudom hogy a hátad közepére se kívánod a munka folytatását, éppen ezért nekem megfelel az a megoldás is, hogy átküldöd a mostani állapotban lévő képet és nekiállok szerkesztgetni. :) Ez megoldható illetve megfelelne neked?

Erről a képről van szó: Kép

Előre is köszönöm a választ!

[ Szerkesztve ]

C programmers never die, they are just cast into void.

(#6311) Peterson_ válasza ToMmY_hun (#6310) üzenetére


Peterson_
addikt

Szia!
Nem arról van szó, hogy nyűg, csak most épp időm sincs vele foglalkozni, de talán a héten már rá tudok nézni.
De már az is felvetődött bennem, hogy nem lenne jobb esetleg egy másik forrásból?
Azért van néhány jó kép a tervezőkről, szerintem ez pont elég "jellegtelen"...Persze, ha ragaszkodsz hozzá, akkor majd kipofozom ezt valahogy.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#6312) ToMmY_hun válasza Peterson_ (#6311) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Először is köszi a választ. :) Remélem nem értettél félre, nem türelmetlenkedtem csak nem tudtam mi a helyzet. :K

Nekem megfelelne másik kép is, csak az a gond hogy nem tudom hogy megítélni miből lenne jó avatar. Keressek pár szimpatikusat és válasszunk abból? Esetleg neked lenne konkrét kép, amiből könnyen lehetne valamit kihozni?

Köszönöm előre is! :R

C programmers never die, they are just cast into void.

(#6313) Peterson_ válasza ToMmY_hun (#6312) üzenetére


Peterson_
addikt

Na ez egy járható út.:K
Ez elég faramuci helyzet, mert a követelmények szerint tényleg jó forrással jöttél, csak a póz nem jó annyira, illetve a figura milyensége okoz gondot kis méretben.
Majd amint lesz időm, és gépnél leszek, küldök PÜ-ben néhány lehetséges képet, aztán ott lezongorázzuk a többit.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#6314) koxx válasza Peterson_ (#6313) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Én is véleményeztem, sztem mehet a baloldali kevésbé nyomorított kép.

(#6315) Peterson_ válasza koxx (#6314) üzenetére


Peterson_
addikt

Remek, köszönöm:R
Csak megpecsételi még valaki:))

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#6316) ToMmY_hun válasza Peterson_ (#6315) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Az frankó lenne. :) Egyelőre várok a keresgéléssel. :R

C programmers never die, they are just cast into void.

(#6317) ToMmY_hun válasza koxx (#6314) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Szia!

Kaptam rá egy pecsétet, megkaphatnám a Tiédet is? :)

Köszi előre is és köszönöm a közreműködést! :R

[ Szerkesztve ]

C programmers never die, they are just cast into void.

(#6318) vond válasza ToMmY_hun (#6317) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Tőlem is kapott egyet, valamint be is állítottam.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#6319) fauv


fauv
őstag

Üdv !

Moderátor Urak, ha erre jártok tegyetek már egy pecsétet az enyémre is, már csak 1 pecsét hiányzik.

Köszi előre is :R [link]

Köszönöm !! Már csak beállítást kérnék !!! :R

Done. - vond

[ Módosította: vond ]

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#6320) fauv


fauv
őstag

Nagyon jó lett :DD Hálás köszönet :R

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#6321) ToMmY_hun válasza vond (#6318) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Úhh, remek lett, nagyon tetszik! :C :K

Még egyszer köszönöm Peterson_ kollégának a képet, szerintem nagyon jól sikerült megragadnia a kép lényegét és igazán minőségi munka lett az eredmény. Szeretném megemlíteni azt is, hogy sokszor fizetős szolgáltatások esetén sem találkozom ilyen szintű együttműködéssel, mint itt. Ez rendkívül tiszteletre méltó, tekintve hogy hobbiból illetve közösségépítés céljából végzitek a "munkátokat".

Szeretném megköszönni mindhárom kollégának, hogy lepecsételték a képet, név szerint Tamoonak, hogy végül rábólintott, koxxnak, hogy kinyilvánította véleményét és ezzel nagyban elősegítette a kép beállítását, valamint vondnak, aki pillanatokon belül nyomott még egy pecsétet és be is állította a képet.

Hálás köszönetem a csapatnak és csak így tovább! :C

C programmers never die, they are just cast into void.

(#6322) Synthwave válasza Synthwave (#6261) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

???

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#6323) kemotox


kemotox
addikt

Nagyon szupi lett :C
"Moderátori véleményezésre, beállításra vár:" Ha itt pipát kapott, akkor jól értem, hogy már csak a beállítás van hátra? Már nagyon várom. :P

(#6324) ToMmY_hun válasza kemotox (#6323) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Az csak annyit jelent, hogy Te rábólintottál. Két pecsét kell két hozzáértőtől és ha ezeket begyűjtötted, akkor válik beállíthatóvá a kép. Amúgy frankó avatarod lesz, gratula. :K

C programmers never die, they are just cast into void.

(#6325) kemotox válasza ToMmY_hun (#6324) üzenetére


kemotox
addikt

Áá értem. Kösz, de nem enyém az érdem, hanem Peterson_-é :P Eleinte nem tetszett, hogy "fakították", (létezik ilyen szó? Mintha régen Wordben láttam volna :D) de tényleg sokkal jobb lett így, elég kontrasztos volt. Ahogy egyre többet nézegetem, egyre jobban tetszik :B

(#6326) ToMmY_hun válasza kemotox (#6325) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Addig amíg nincs beállítva, ki tudod próbálni itt ni: Próba oldal

C programmers never die, they are just cast into void.

(#6327) sirszevenap


sirszevenap
addikt

Sziasztok. Kb ennyi idő szokott lenne az, hogy reagáljanak a kérelmemre?

Bankkártyával? Hát persze!

(#6328) kemotox válasza sirszevenap (#6327) üzenetére


kemotox
addikt

Ha egy percen belül nem válaszolnak, akkor már nem is fognak soha :(

Köszönöm a képet, a beállítást, mindent! Szeretném megköszönni Peterson_nak a rajzolást, a modiknak az engedélyt, és a beállítást. Szeretném megköszönni anyukámnak, amiért a világra hozott, és mert minden nap ad enni egy ilyen hülyegyereknek. A világbéke legyen veletek!

(#6329) Bjørgersson válasza sirszevenap (#6327) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Már reagáltak. :F

kemotox pls...

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6330) koxx válasza Bjørgersson (#6329) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

2 nap csúszásban voltunk, ma írtam neki

(#6331) sirszevenap válasza kemotox (#6328) üzenetére


sirszevenap
addikt

Igen, a kérdésem pont az volt, hogy ki tud a legcinikusabban reagálni! :C :W
Mint látod, a felelős megmagyarázta, hogy miért kérdeztem meg 2 nap (nem "1 perc") után. Csúszásban voltak. Tipikus esete vagy a "bölcs maradtál volna" mondásnak! :R

Bankkártyával? Hát persze!

(#6332) gery2123


gery2123
őstag

Nagyon szépen köszönöm Ndruu-nak a munkát, nagyon jó lett az arckép!
És minden moderátornak aki rábólintott és beállította! :C :R :R Ti vagytok a legjobbak!!!

-- PSN_ID: GerY2123

(#6333) vaakuum


vaakuum
addikt

Én is szeretném megkösszönni az arcképgyárosok és moderátorok munkáját.
Ez az egész egyedi arcképes dolog olyan kis egyszerűnek tűnik, aztán mennyi meló van vele mégis ...
:R

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#6334) Reinhardt


Reinhardt
őstag

Nagyon szepen koszonom elsosorban Peterson_-nak, hogy egy sima kepbol hajlando volt dolgozni, es ilyen jo munkat vegzett :R , es halas koszonet a moderatoroknak is :C

(#6335) james001


james001
veterán

Köszönöm szépen az arcképet,igazi művészek vagytok :K :R

https://psnprofiles.com/kazama001

(#6336) gtamate2


gtamate2
veterán

Én is szeretném megköszönni itt is Peterson_ kollégának az új képemet, nagyon tetszik. :R

*Sn0w

(#6337) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Köszönöm szépen az arcképemet Ndruu-nak és a moderátoroknak hogy beállították! Nagyon jó és pont jó karácsonyi ajándék a PH!-tól. :DDD

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#6338) Melack válasza Peterson_ (#6280) üzenetére


Melack
veterán

Up!?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#6339) Peterson_ válasza Melack (#6338) üzenetére


Peterson_
addikt

Nem vagy elfelejtve, csak bedöglött a Notim kijelzője, szóval még a szervizben pihen...illetve a melóval is úszok.:(
A hét vége felé már talán vissza tudok térni az aktív állományba.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#6340) Melack válasza Peterson_ (#6339) üzenetére


Melack
veterán

Köszönöm! Ha jól néztem, van egy ilyen szabad arckép. Az alapján lehet módosítani?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#6341) Bjørgersson válasza Peterson_ (#6339) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Tobbiek szabin vannak, rad hagytak minden munkat? :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6342) vond válasza Bjørgersson (#6341) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Igen, szabin vagyunk. És én speciel nagyon jól szórakozom azon, hogy Peterson_-nak kell mindent csinálnia.

Ja, nem.

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#6343) Bjørgersson válasza vond (#6342) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hehe. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6344) szuszinho


szuszinho
őstag

Bocsánat a késésért, de csak most lett időm megköszönni az új arcomat!

(#6345) Peterson_ válasza Bjørgersson (#6341) üzenetére


Peterson_
addikt

Látod, most meg én vagyok "szabin" ami annyit takar, hogy orrvérzésig dolgozom, közben levezetésként gyökérkezelésre járok...(aktuális hangulatjel: :DDD)
De legalább már a notim kész, szóval már csak idő kell...
Jó lenne egy ideális eset, amikor minden arcképes egyszerre tud dolgozni, aztán egy nap alatt le lenne darálva minden kérés... De ilyen már jó régen volt.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#6346) Bjørgersson válasza Peterson_ (#6345) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Kezd most már gyanús lenni. :D Igazából szerintem ki nem állhatjátok egymást, és nem vagytok hajlandóak egymással dolgozni. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6347) sirszevenap


sirszevenap
addikt

Hello Hello Sziasztok! :DDD

Minden jellegű sürgetés/követelőzés nélkül kérdezem a következőt!
Vond kolléga összedobott nekem egy annyira jó egyéni arcképet, hogy az hihetetlen. Pont úgy "álmodtam" meg. Ezúton is nagyon szépen köszönöm neki! :R

9. - én publikálta a képet amit ugye acceptáltam és azóta már Tamoo is. Mennyi idő általánosan míg beállításra kerül? :U Csak azért mert mikor időm engedi , már irreálisan sokat használom a ctrl f5 kombót! :DDD

Bankkártyával? Hát persze!

(#6348) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Kaphatnék választ erre?

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#6349) crey válasza Synthwave (#6348) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Ezt meg kell beszélnünk, mert alapvetően nem szokásunk másnak beállítani képet.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#6350) Synthwave válasza crey (#6349) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Jó volna, ha összejönne a meglepi, biztos tetszene neki. Nem szívatni akarom. : D

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.