Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:05:16

LOGOUT.hu

Ebbe az összefoglalóba kerülnek át azok a kérések amelyekhez nem sikerült időben megfelelő forrásképet találni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6251) Melack válasza koxx (#6250) üzenetére


Melack
veterán

Ez? Bár gondolom ez is inkább nem, mint határeset.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#6252) Melack válasza Melack (#6251) üzenetére


Melack
veterán

Vagy FMA. A Steam punk nem biztos, hogy mindenkinek begyere.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#6253) vaakuum


vaakuum
addikt

Hilfe Pls!

Kicsit elrontottam, asszem ide kellett volna először. Keresésben tudnátok segíteni?
Én nem találok róla rajzot, pedig elvileg kellene lennie valahol, mert hogy szerintem a filmre is csak rajzolták még akkor...
[én sajnos csak ilyeneket találok :W ]

[esetleg ez, de az meg nem 3d-s?]

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#6254) Melack válasza Melack (#6252) üzenetére


Melack
veterán

Up!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#6255) PhilBrick


PhilBrick
őstag

Válasz erre Ndruu-nak:
Akkor pedig külön köszönetem a hozzárajzolás miatt!

(#6256) olasz69


olasz69
senior tag

Ndruu-nak Nagyon szépen Köszönöm a munkát és az időt amelyet Rám áldozott! Köszönöm Mindenkinek aki segített,hogy eljussak idáig!
Kérném a lehetséges beállítást,ha már nem kell javítani rajta!
:R

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#6257) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem tudom, hogy jó topik-e a kérdés feltételére, de azért megpróbálom.

Szóval van nekem egy barátom (25 éve ismerem), aki PH!-n senior tag ranggal rendelkezik (3800+ napos reg, 232 szakmai, 71 közösségi és 7087 piaci hsz. - meg 1 blog,lokál, tudtommal problémák sem voltak vele, üzletekben is csak piros pontok). Ő elég ignoráns arckép tekintetében (küzdés, állandó rohangálás, házkörüli munkák, gyereknevelés, egyebek), viszont én szeretném meglepni.

Van-e lehetőség arra, hogy csináltassak neki egy normális egyedi arcképet, ami aztán beállításra is kerül? Aztán a meglepettségtől kikerekedett szemmel nézzen, amikor legközelebb bejelentkezik. :D

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#6258) Synthwave válasza Synthwave (#6257) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Sorry a dupláért, de már kicsúsztam a módosítási időből.

Amúgy én valami igazán egyszerűt szándékoznék véghezvinni.

Ez az avatarja:

Arra gondoltam például, hogy fekete napszemüveg, egy cigi a szájba meg kék póló, fehér Intel felirattal.

Szóval tényleg egy nagyon szimpla kis változtatás, ami mégis egyediséget kölcsönöz.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#6259) koxx válasza Synthwave (#6257) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

De kiről van szó? Egy adatlap link jól jönne.

Az intel felirat biztos nem kerülhet rá.

(#6260) Synthwave válasza koxx (#6259) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Róla volna szó.

Akkor ugyanazok, mint amiket fentebb írtam (valami picit halványabb fekete napszemüveg, szájból kilógó cigi, ami a kép bal fele felé néz, kék póló), csak fehér "Intel" felirat helyett fehér "LAN" felirat.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#6261) Synthwave válasza Synthwave (#6260) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Szaúval lehetséges lenne egy ilyen manőver, anélkül, hogy delikvensünk tudna a folyamatról?

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#6262) fauv


fauv
őstag

Üdv !

Próbálgattam pár képet, ezek jók lennének avatarnak ? :D

[ Szerkesztve ]

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#6263) olasz69 válasza fauv (#6262) üzenetére


olasz69
senior tag

A rajzok igen,a fotó nem!
Ebben a formában nem.(szerintem)
Hókuszpók Foglalt!

Bocs,hogy írok ,de majd az illetékesek is megírják! :)

[ Szerkesztve ]

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#6264) fauv válasza olasz69 (#6263) üzenetére


fauv
őstag

Hókuszpókot közben én is megtaláltam, köszi. Már kértem egyébként én avatart a másik topicba, ezek csak olyan kíváncsiság szintű képek .

[ Szerkesztve ]

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#6265) olasz69 válasza fauv (#6264) üzenetére


olasz69
senior tag

ott is válaszoltam neked :)

[ Szerkesztve ]

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#6266) Melack válasza Melack (#6254) üzenetére


Melack
veterán

Akkor ötletelek tovább. Ez?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#6267) koxx válasza Melack (#6266) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Elég macerás lenne ebből kihozni valamit.

(#6268) MATEO6600


MATEO6600
őstag

Sziasztok!

Már elég régóta próbálkozok megfelelő kép választásával, most remélem eljött az idő, hogy el is fogadják :)
Bár ahogy néztem a többiek hasonló stílusú képét, ezzel se kéne, hogy gond legyen.
Jogosult vagyok.
Amiket én szerkesztgettem, és szeretném ha ezek lennének:
Ez, vagy ez.
Ha így esetleg nem jó, valamelyik profi képszerkesztős a ráérő idejében nem alakítana rajta? :(

(#6269) fauv


fauv
őstag

Alapanyagnak szerintem jó :) Hátha valakinek megtetszik .

abből próbálta,. néztem " kovboj " képarcokat nem találtam, ezért gondoltam hátha valakinek ötlet esetleg

[ Szerkesztve ]

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#6270) koxx válasza fauv (#6269) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nem igazán jó, kicsi, alig látszik belőle vmi.

(#6271) fauv válasza koxx (#6270) üzenetére


fauv
őstag

Igaz, ha azt akarom, hogy a kalap teljesen beleférjen, az összeszűkíti az arcot :((

Itt az arc jobb de már nem igazán kovboj

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#6272) koxx válasza fauv (#6271) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ilyen arcképet soha nem engednénk át. Ez csak körbe van vágva.

(#6273) Melack válasza koxx (#6267) üzenetére


Melack
veterán

Maga a steampunk stílus lehet? Mert tudom, hogy az eléggé sok meló, de senkit sem akarok megszivatni.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#6274) koxx válasza Melack (#6273) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

A stílussal nincs bajom, de megfelelő forrás hiányában a végeredmény nem biztos, hogy megfelelő lesz. Ráadásul egy ilyen képet átdolgozni akár 2-3x annyi idő mint egy normál esetén.

(#6275) Melack válasza koxx (#6274) üzenetére


Melack
veterán

Korábban linkeltem egy FMA képet, az megfelelő lehet? Nagy is, rajzos is, másnak nincs.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#6276) crey válasza Melack (#6252) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Nem mondom hogy lehetetlen belőle arcképet gyártani, de ez macerás azért. Főleg mert a vállát el kell felejteni, az tuti nem kerül a képre ebben a formájában, meg ugye szokás szerint 0-ról át kell rajzolni az egészet. Ettől függetlenül arányaiban jó, és ugyan nem igazán rajzos, de könnyen megfogható kontúrjai vannak.

Ha lesz egy kis időm (egy gramm sincs), akkor legyártom neked. De ez akár 2-3 hét is lehet mire odajutok.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#6277) Melack válasza crey (#6276) üzenetére


Melack
veterán

Köszönöm! Nekem a megszűnő arc miatt tetszik, meg az FMA-t is szeretem. Ráérek, amikor van időd, nyugodtan. Addig Chronos bá felpörgeti az időt :D :R

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#6278) Peterson_ válasza Melack (#6277) üzenetére


Peterson_
addikt

Megelőzve a félreértéseket: A megszűnő arcot már most felejtsd el kérlek, biztos, hogy nem lehet.:(

Aki null kilométerrel kér arcképet, még majdhogynem megértem, hogy vadabbnál vadabb elképzelésekkel áll elő-ja nem, hisz ott a teljes szabályzat, amit elvileg mindenki elolvas:U - , de akinek már van, ráadásul nem is az a veszett régi, hanem már az újabb formai követelményeknek eleget tevő képpel rendelkezik csak fel kell tűnjön mi megvalósítható és mi nem.
Félreértés ne essék, most nem konkrétan csak neked szól, csak pont nálad szúrt szemet az a fél mondat.

Alphonse-ról amúgy is találni száz meg száz jobb forrást, tekintve, hogy alapból rajzolt karakter.
Az ilyesféle ábrázolás pont idegen a karaktertől, meg a FMA-tól is.

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#6279) Melack válasza Peterson_ (#6278) üzenetére


Melack
veterán

Ok, bocs. Csak vmi olyat kerestem stílusban is, ami nincs/nem átlagos.

Ez a verzió gondolom jobb. Vörös szemmel lehet?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#6280) Peterson_ válasza Melack (#6279) üzenetére


Peterson_
addikt

Ez sem lesz, csak neked, azért egyéni arckép:D

Egyébként pedig jobb, bár alaposan át kell szabni, a vállát pedig a le kell kicsinyíteni amennyire lehetséges. A szem meg bármilyen színű lehet, az már tényleg a legkevesebb.
A mintából nem tudom mi látszódna kicsiben, de egy próbát megérhet a dolog.

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#6281) QbHead


QbHead
aktív tag

őőő... Sziasztok!

Lehet hogy ezzel és ezzel ide kellett volna jönnöm? :DDD amúgy még annyit megjegyeznék hogy láttam beraktatok a váróba :K igazából ott is hagyhattok de csak akkor ha látszódni fog a fegyvere (fegyver nélkül sajna nem tetszene, nem lenne annyira egyértelmű hogy ki is ő) ha rajta lesz a fegyvere akkor kíváncsi lennék rá (bár egyre jobban tetszik ez a kockafej is :DDD )

[ Szerkesztve ]

"A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup."

(#6282) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Ezt a képet átméretezné valaki nekem 600x600-ra minőségromlás nélkül? Fájltípus maradjon jpg. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6283) QbHead válasza Bjørgersson (#6282) üzenetére


QbHead
aktív tag

[link] :B

őőő hupsz ez nem jött össze :DDD privátban ha küldesz egy email címet szívesen átküldöm :)

[ Módosította: pepe091 ]

"A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup."

(#6284) Bjørgersson válasza QbHead (#6283) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem tudom mivel méretezted át, de az itteni képfeltöltő majdnem olyan undorító módon tömörít mindent, mint a YouTube. Azért köszönöm! :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6285) vond válasza Bjørgersson (#6282) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Tessék. Saját tárhelyen van a cucc, tömörítetlenül.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#6286) Bjørgersson válasza vond (#6285) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Köszönöm szépen neked is! :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6287) fauv


fauv
őstag

Tiszteletem !

Kérnék egy arra kompetens Urat, hogy legyen szíves berakni az összefoglalóba ,a" Moderátori véleményezésre, beállításra vár" kategóriába [link]

Előre is köszönöm :R

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#6289) fauv


fauv
őstag

A többi is szenzációs, de ez [link]

elképesztő :C nagyon vágod Te ezt a témát :R

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#6290) QbHead


QbHead
aktív tag

Üdv!

Keresnék egy moderátort aki megmondaná nekem hogy ez az arckép megfelelő lenne-e?

"A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup."

(#6291) Peterson_ válasza QbHead (#6290) üzenetére


Peterson_
addikt

_

kicsit pofoztam rajta neked:)

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#6292) QbHead válasza Peterson_ (#6291) üzenetére


QbHead
aktív tag

Hmmmm egyre jobban tetszik állati lett :DD

"A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup."

(#6293) QbHead válasza QbHead (#6292) üzenetére


QbHead
aktív tag

Maradhat a Peterson_ féle verzió :DDD

[ Módosította: pepe091 ]

"A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup."

(#6294) axioma válasza QbHead (#6292) üzenetére


axioma
veterán

Latom gazdara talal vegul a kockafej! Eredetileg egy szogletes smiley akart lenni 3D-ben (negyzet orulos smiley volt kozepen a matkus polon a sok kerek szomoru kozott ugy 20 eve, es annak analogiajara probaltam "mosolygos kocka" lenni); de aztan az akkor nem is ment at mint alapotlet. Ekkor kaptam ezt a skiccet mint lehetseges valtozatot, de a keszitoje utana hosszabb idore nem volt elerheto, nekem meg ebben az alakban mar nem volt egy kimondott kocka alaku smiley, ezert ne'mi varakozas utan inkabb valasztottam mast. Ez a sztorija a figuranak meg a sargas alapszinnek...
Orulok, hogy most valaki me'gis felhasznalja!

(#6295) QbHead válasza axioma (#6294) üzenetére


QbHead
aktív tag

Köszi hogy leírtad így a történetét :) így már érthető ez a "ronda" sárga szín :DDD peterson verziója már egyre jobban tetszik ha moderátorok engedik be is állíttatom :)

"A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup."

(#6296) ToMmY_hun


ToMmY_hun
senior tag

Szeretném itt is megköszönni Peterson_ fórumtársnak a sok munkáját, amivel elkészítette az egyéni arcképet amit remélhetőleg használni is engednek majd. :) Nagyon igényes és frankó munka lett, pedig nem volt a legjobb (finoman fogalmazva) az alapanyag. Köszönöm! :R

Erről a képről volt szó.

[ Szerkesztve ]

C programmers never die, they are just cast into void.

(#6297) kemotox


kemotox
addikt

Szerintetek is istenkirály? :D Kösz még egyszer Peterson_! Csak kíváncsiságból, mennyi idő volt elkészíteni? Általában egy arckép elkészítése mennyi ideig tart?

(#6298) Peterson_ válasza kemotox (#6297) üzenetére


Peterson_
addikt

Majd akkor örömködj ha jóváhagyták:P:DDD

Ez körülbelül egy óra volt, de sokmindentől függ, hogy mennyi időt vesz igénybe egy arckép elkészítése.
Vannak "rajzolósabb", és "szerkesztősebb" fajták...Az elsőt nem kell magyaráznom, a második pedig sok PS eszközhasználatot jelent, inkább technikai feladat, mint kreativitást igénylő...Persze soha nem kizárólagosan.

Összesseégében nekem ~1 órától akár 2-3+ óráig tart elkészíteni egy arcképet, a többieknek lehet, hogy fele ennyi idő.
De szerintem mindenki beleszaladt már egy-egy nagyon pepecselős, hosszadalmas avatárba.:)

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#6299) fauv válasza Peterson_ (#6298) üzenetére


fauv
őstag

Minden tisztelet a Tied és a többi gyártóé. Elképesztő, hogy rengeteg időt nem sajnálva csak úgy futószalagon
toljátok a sok arcképet .
Most nézem a listát, asszem adtatok jó sok " pecsételni " valót a kollégáknak. :D

[ Szerkesztve ]

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#6300) olasz69


olasz69
senior tag

Meg van a két pecsét Már csak a beállítás kell! Köszönöm szépen a munkát, a szabadidőt a türelmet,energiát! Mindenkinek! :R

Ndruu-nak elsősorban,és aki benne volt :

Peterson_-nak
koxx-nak
Tamoo-nak
vond-nak

pepe091-nek az engedélyt!

:R

[ Szerkesztve ]

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.