Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:05:16

LOGOUT.hu

Ebbe az összefoglalóba kerülnek át azok a kérések amelyekhez nem sikerült időben megfelelő forrásképet találni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5451) Skillet válasza Ndruu (#5444) üzenetére


Skillet
addikt

Jajjj. Szerintem elképesztően jó lett. Nagyon örülök, hogy jobban vagy! :D

És nem akarok szőrszálhasogató lenni, de egy pici változtatás kellene.
A bal oldalon az odakreált kis szíj tetejében nincs az a kis bumszli. Erre asszony figyelt fel valamelyik nap. Az a felcsapódó szíj alja.
Remélem érthető amit zagyválok.
Először én is azt hittem, az a csatt, azzal rögzül a satyihoz.
1
Itt egy kép. A kis csápok a sisak aljába futnak be.
Ha még ezt az egyet megbabrálnád nekem, utána örök hálám. ja, amúgy a kettest kérném... köszönöm!
:R

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#5452) Ndruu válasza Skillet (#5451) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ez alapján rajzoltam a részleteket, ezen csatnak látszik, de mindenhol máshol csak egy csüngő valami.

Átrajzoltam:

Harrrr!!!!

(#5453) Skillet válasza Ndruu (#5452) üzenetére


Skillet
addikt

Jééé, ismét hóember? :)
Igen. Én is csatnak láttam először. Asszony mondta, hogy szerinte a nagy parittyázás közben a kis lógó biszbasz végét csapta fel az arca elé... és szerintem is így van. Viszont ezt megvettem!!! És nagyon hálás vagyok. Ti itt mind igazi alkotók vagytok. Szuper munkát végeztek.
Maximálisan elégedett vagyok!
Köszönöm!
Mit kell még tennem?

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#5454) Ndruu válasza Skillet (#5453) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Használd egészséggel sokáig (lehetőleg ne csak három évig).
Ctrl+F5 és az enyém is frissül (cachebe beragad néha).

Teendő: a két képet, ami elkészül, képként szúrd be az arcképszerkesztőbe, hogy lássák és véleményezhessék a modik, aztán csak várni kell és kész.

Harrrr!!!!

(#5455) Skillet válasza Ndruu (#5454) üzenetére


Skillet
addikt

beszúrtam oda...

nekem nagyon tetszik! szuper lett :) és iszonyat jó kis teste is lett :D
büszkén használom majd TORK figuráját.
még egyszer köszi.
néha majd ellesek ide. megnézem miket alkottatok.
üdv mindenkinek
:R

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#5456) atosan


atosan
addikt

Sziasztok,
Bocsi hogy nem itt kezdtem mindjárt, ebből vagy ebből lehet csinálni avatárt?

Maine coon

(#5457) Ndruu válasza atosan (#5456) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Csak gyors vázlatként mutatom, hogy ezekből semmi nem fog látszani arckép méretben:

Harrrr!!!!

(#5458) atosan válasza Ndruu (#5457) üzenetére


atosan
addikt

Értem, viszont az első bejön. Még matassak? Találtam elég jókat, csakhát az a fránya vízjel.

Maine coon

(#5459) Skillet válasza Ndruu (#5454) üzenetére


Skillet
addikt

kaptam rá két plecsnit. Írtam is rá, hogy köszönöm és kérem beállítani. De törölte valaki a hozzászólásomat. Gondoltam inkább rákérdezek itt, nem írok be újra. Hátha valamit rosszul csináltam.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#5460) Tegla80 válasza Skillet (#5459) üzenetére


Tegla80
addikt

Igen es azert toroltek,mert oda nem szabad semmi mast irni...
+koszonni is itt lehet majd,ha ....
Ha van rajta 2 plecsni,akkor mar jovahagytak es csak a beallitas van hatra,ha jol tudom....

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#5461) vond válasza Skillet (#5459) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Én töröltem, mert teljesen felesleges hozzászólás volt. A téma tudnivalók több linkjén is le van írva, hogy mi a pontos folyamat és hogy mit kell és mit nem kell tenned. Ezek szerint egyiket sem sikerült elolvasni és megérteni. Elég szomorú...

Rövidre zárva a témát, beállítottam az arcképedet.

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#5462) HoaryFox válasza Ndruu (#5443) üzenetére


HoaryFox
őstag

Nos, kettő képet készítettem így magamnak gyors felindulásból :D

Az egyik:

A másik:

Ezek már PH!-kompatibilis háttérszínnel rendelkeznek!

[ Szerkesztve ]

"A wikipedia nem tudományos lexikon, hanem egy multiplayer módú notepad." by Pikari

(#5463) crey válasza HoaryFox (#5462) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Az első nem lenne olyan rossz, csak de.

Amúgy az alapanyag jó, de világosítani kellene az arcán, mert hulla színű, nincsenek belső kontúrjai (meg külsők se sok), valamint túl nagy. Ezt leszámítva elég vállalható.

A második az miapéló? :D

Tök úgy néz ki, mint egy kezeslábas céltábla a prideon. :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#5464) mmdms


mmdms
addikt

Heló ismét! :)
Találtam egy karaktert ami elvileg szabad, és remélem ez a kép jó alapnak is. Mi a véleményetek?

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#5465) HoaryFox válasza crey (#5463) üzenetére


HoaryFox
őstag

Túl nagy? :Y PEdig szabvny 50x50-es képméret... :U Na mind1, akkor alakítok még rajta. Megint előveszem a Fotóboltot :DD

A másik meg egy régi PSP-s játék, a Patapon egyik NPC-je

"A wikipedia nem tudományos lexikon, hanem egy multiplayer módú notepad." by Pikari

(#5466) Bjørgersson válasza HoaryFox (#5465) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Attol, hogy 50x50 a kep merete, meg nagynak hat a haja miatt, bar szerintem nem annyira.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5467) Skillet válasza vond (#5461) üzenetére


Skillet
addikt

elnézést kérek. nem egyszer elolvastam amiket kellett...de mivel folyamatosan azt láttam, hogy abban a topikban a képek belinkelése és plecsnizése után még szoktak rá írni az arcképet kérők.... pl, hogy tetszik nekik stb, meg köszönik szépen... és nem került semelyik törlésre, így azt hittem...
ha most odalesek, tele van ilyen hozzászólásokkal a topik :)
na de valóban mindegy... és még egyszer bocsánat! akkor megköszönöm nektek itt.
:R
köszönöm mindenkinek!
főleg Ndruu-nak. TORK szuper lett :)
néha majd idelesek, megnézem a munkáitokat. üdv

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#5468) HoaryFox válasza HoaryFox (#5465) üzenetére


HoaryFox
őstag

Finomítottam rajte egy picit:

[ Szerkesztve ]

"A wikipedia nem tudományos lexikon, hanem egy multiplayer módú notepad." by Pikari

(#5469) vond válasza Skillet (#5467) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Elég baj, hogy tele van szemetelve a főtopik (sokszor ezért is csúsznak lejjebb a kérések), nem kellene még neked is ráerősíteni.

Most nincs egyébként olyan sok, csak reagálások (arra meg szükség van, ha nem te viszed át a képet, hanem arcképes szúrja be).

Általában azért tisztogatni szoktuk a felesleges dolgoktól, de mi sem ülünk 0-24-ben a gép előtt, hogy az arcképgyártás mellett még folyamatosan takarítsunk is. Egyértelműen le van írva a szabályzatban (több helyen is), alapnak kellene lennie, hogy ezt mindenki betartja, de sajnos nagyon sok esetben mégsincs így.

De ne vedd támadásnak a dolgot, csak elég érthetetlen számomra, hogy miért olyan nehéz betartani ezeket a dolgokat, ezzel elősegítve a folyamatos munkát.

Várunk vissza nézelődni. ;)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#5470) BBéci válasza vond (#5461) üzenetére


BBéci
titán

Szerencsés ember, mert később kérte az egyéni arcképet, mint én, mégis megkapta, pedig azok alapján, amiket most leírtál, két hét csúsztatást érdemelt volna. ;]

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#5471) vond válasza BBéci (#5470) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Tegnap elkezdtem már a tiédet is, csak nem volt időm befejezni. Várhatóan hétfőn, kedden érkezik.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#5472) BBéci válasza vond (#5471) üzenetére


BBéci
titán

Köszönöm, nem sürgős! :R

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#5473) Skillet válasza vond (#5469) üzenetére


Skillet
addikt

persze, igazad van. csak mert más a kútba ugrik... jogos.
csak annyit vettem ki a dologból, hogy mikor az arcképgyárosok beszúrják a képeket, akkor utána még áldását adja rá az, aki igényelte (azt hittem most is igaz, hogy a kivétel erősíti a szabályt), de jelen esetben magam vittem át a képet.
:)
:R
písz
természetesen lesem majd a jobbnál jobb képeket. de akkor is az enyém a legjobb! :D ;)

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#5474) BBéci válasza Skillet (#5473) üzenetére


BBéci
titán

Számodra bizonyára a legjobb, de vagyunk néhányan, akinek fogalmuk sincs, kiféle-miféle az a figura.
Egy pörölyfejű, zöld gülüszemű szörnynek is nézhető. Vékonyka test, hatalmas fej.
Ne sértődj meg, nekem ez jön le, ha ránézek. Talán túl öreg vagyok az efféléhez. Na nem mintha az én oroszlánom jobb lenne.
Ehhez tudni kell, hogy soha, semmiféle konzolos és PC-s játékkal nem találkoztam. Rajzfilmeket sem nézek kb. 30 éve, kivétel az Ice Age 1-3, és az egyik Shrek rész.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#5475) Ndruu válasza -conrad- (#5431) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Harrrr!!!!

(#5476) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Csak egy technikai jellegű kérdés. Hogy van az, hogy a szabályzat egyértelműen leírja, hogy az arcképet is könnyedén el lehet veszíteni, erre nem egy esetben azt látom, hogy moderációt, kitiltást is kapnak egyesek egyéni acrképpel de az arckép megmarad.

Akinek meg nincs és van 1-2 kihágása már meg sem kaphatja.

(#5477) Ndruu válasza szabonagyur (#5476) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Könnyedén el lehet veszíteni, de ez nem azt jelenti, hogy a legapróbb figyelmeztetés miatt ugrik az illető képe. Általában akkor veszti el valaki az egyéni arcképét, amikor nagyon durván vagy egymás után többszörösen vét a szabályzat ellen (és nem ért a szankciókból).

Legrosszabb eset:
Képzeld el szegény arcképgyárost, aki esetekben órákat játszik egy képpel, beállítják a kérvényezőnek, aki két héten belül kicsapatja magát hosszabb időre (vagy végleg). Ez esetben ugrik az arckép, az arcképgyáros fölöslegesen áldozott rá a szabadidejéből. Ettől és a folyamatos csereberélésektől, fölösleges körök lefutásától egy idő után elmegy a kedve az egésztől, letesz a szerkesztésről, mi pedig nem tudjuk "kiszolgálni" a kérvényezőket és be kell szüntetni az egész arcképesdit..

Az viszont, hogy valakinek egyéni képe van, nem jelenti azt, hogy golyóálló mellénye van. Nem fogunk azért többet eltűrni neki, mint másnak.

"Akinek meg nincs és van 1-2 kihágása már meg sem kaphatja." - Ez jelen esetben 5 kihágást jelent, ebből három tavalyi.
1. figyelmeztetés szakmai topikban való hirdetés miatt
2. fél órás figyelmeztető kitiltás szakmai topikban való hirdetés miatt
3. figyelmeztetés személyeskedés miatt
4. 1 óra kitiltás személyeskedés miatt
5. figyelmeztetés személyeskedés miatt

Találtam egy ideillő mondatot: "A bizalmat megszerezni nehezebb, mint megtartani. Viszont elveszteni nagyon könnyű."

Harrrr!!!!

(#5478) szabonagyur válasza Ndruu (#5477) üzenetére


szabonagyur
félisten

Értem, amúgy nem magamra gondoltam az 1-2 dologgal, szóval felesleges volt kiemelni, nem akarok arcképet magamnak.

Az más kérdés, hogy az 5 kihágásomból az utolsó hármat nem érzem jogosnak, hiszen vannak akik jóval durvábban szabály sértők és mégis megússzák egy ejnye-bejnyével, vagy egy legközelebb már nyoma lesz szöveggel.

Személyes meglátásom szerint pedig az elvesztésnek is olyan könnyen kellene mennie mint a megszerzésnek, na de minegy ti tudjátok kit hogyan moderáltok.

Amúgy meg ennyi erővel mondjuk egyszer csinálok egy arcképet, 2 hét múlva teleoffolom a témákat de megúszom egy figyelmeztetéssel mivel nehogy szegény arcképgyárosnak elmenjen a kedve az egésztől? Azért picivel másabb indokot vártam. Ha így nézem nekem is néha jogos a személyeskedésem mivel az adott topikért igen is sok mindent teszek, néha feltud húzni az illető és legyek már kivétel a büntetés alól mivel mi van ha elmegyek és így tesz majd mindenki.

[ Szerkesztve ]

(#5479) BBéci válasza Ndruu (#5477) üzenetére


BBéci
titán

Több fórumban engedélyezett a fénykép avatar, az szerintem minden szempontból jobb, mint a rajzolósdi.
Akár az illető saját arcképe is lehet.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#5480) Skillet válasza BBéci (#5479) üzenetére


Skillet
addikt

amikor belinkeltem ide a képeket, hogy miből szeretnék egyéni arcképet, és folyamatosan falakba ütköztem, már nekem is ugyanaz járt a fejemben, amit most írtál, hogy miért nem lehet csak simán képeket feltölteni?
de nézz rá az oldalra. teljesen egyedi, igényes. teljesen zilált lenne, ha bárki, bármit feltölthetne. nem lenne ilyen egységes képet mutató, összeszedett. így valahogy sokkal kellemesebb. persze ezt ízlése válogatja... de én így érzem.
szóval szerintem jó ez így, ahogy van.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#5481) BBéci válasza Skillet (#5480) üzenetére


BBéci
titán

Egy szóval sem említettem, nem is gondoltam, hogy bárki, bármit feltölthessen. Az sehol nem lehetséges.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#5482) oriic válasza Skillet (#5480) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"miért nem lehet csak simán képeket feltölteni?"

Mert anno az oldal keszitoi igy dontottek. Az egyeni arckepet ki kell erdemelni.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#5483) Tegla80 válasza BBéci (#5479) üzenetére


Tegla80
addikt

Vannak itt is "önarcképek"...... ;)

Sony® & PlayStation®

(#5484) BBéci válasza oriic (#5482) üzenetére


BBéci
titán

Nem a kiérdemlés rendszerét vitatjuk, az elfogadható, hanem a fényképek tilalmát.

Az is furcsa, hogy a nem egyénit miért lehet olyan gyakran váltogatni, mint az alsóneműt?

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#5485) oriic válasza BBéci (#5484) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem tudok kollegak neveben nyilatkozni, de jozan paraszti esszel azt gondolom hogy a fenykepekkel nagyon sok munka van.

A 3 evre meg le van irva a miert.

Live-Die-Respawn

(#5486) oriic válasza oriic (#5485) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mobilról nem tudtam linkelni:

Fotóból nem készítünk avatart.

3 évente lehet cserélni

Live-Die-Respawn

(#5487) Keeperv85 válasza Tegla80 (#5483) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Amiben vagy a tulajoknak vagy az arcképes kollégáknak több 10 órájuk van nem egyszer... ;)

(#5488) BBéci válasza oriic (#5485) üzenetére


BBéci
titán

Ezek szerint nem volt egyértelmű, amit írtam, illetve nem jártatok olyan fórumon, ahol fényképek az avatarok.
A fényképekkel egyetlen percig sem kellene foglalkozni, azok mehetnének fel egy az egyben.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#5489) Keeperv85 válasza BBéci (#5488) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Az oldal egész arculatát meg kéne hozzá változtatni és a szellemiségét is...

(#5490) oriic válasza BBéci (#5488) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Teljesen lényegtelen, hogy máshol mit szabad és mit nem. Itt nincs fotóból avatar, mert teljesen elütne az oldal stílusától, és arculatától. (és gondolom egyértelmű, hogy ez utóbbit nem fogják megváltoztatni csak azért, hogy legyenek fényképes avatarok)

Live-Die-Respawn

(#5491) Tegla80 válasza Keeperv85 (#5487) üzenetére


Tegla80
addikt

Ezt el is hiszem.....nem kis munka lehet egy ilyet +alkotni.
(csak szemleltetni raktam BBéci-nek,h volt ra pelda es van is olyan arckep....)

Sony® & PlayStation®

(#5492) K1nG HuNp válasza Tegla80 (#5491) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

O csak a siman geprol feltolhato random kepekre gondol, nem a fotobol avatarra.

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#5493) Skillet válasza oriic (#5490) üzenetére


Skillet
addikt

Feljebb erről magyaráztam én is, de le lettem oltva :)

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#5494) HoaryFox válasza HoaryFox (#5468) üzenetére


HoaryFox
őstag

Mit kellene még javítani? Linkelve az előző hsz-em

"A wikipedia nem tudományos lexikon, hanem egy multiplayer módú notepad." by Pikari

(#5495) Ndruu válasza HoaryFox (#5494) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Tulajdonképpen mindent. Hiába a mattítás, ha nem átlátszó a háttér, recés az egész, mert túlélesítetted, színek nem stimmelnek, kontúrokon sem javítottál. Nem csak körbevágás, átméretezésből áll ez az egész, nézd meg például ezeket. [link] [link] [link]

Szerkeszteni sincs igazán időnk, újakat betanítani még annyi sem. Egyszer biztosan lesz majd "felvétel", ahol keresni fogunk megfelelő embereket.

Valamint évek óta tervbe van véve egy összefoglaló cikk, ami leírja az arcképszerkesztés menetét (volt régebben ilyesmi, de a szerző törölte őket).

Harrrr!!!!

(#5496) koxx válasza Ndruu (#5475) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Kicsit elvesznek a részletek, de azt hiszem kihoztad a maximumot belőle.

(#5497) HoaryFox válasza Ndruu (#5495) üzenetére


HoaryFox
őstag

Értem.

És a másik képem ebben a hsz-ben?

"A wikipedia nem tudományos lexikon, hanem egy multiplayer módú notepad." by Pikari

(#5498) Ndruu válasza HoaryFox (#5497) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

A háttere annak sem átlátszó, de a legnagyobb gond talán az, hogy maga a karakter nem illik bele az itteni világba. Van arca, de még sincs...

Harrrr!!!!

(#5499) BBéci válasza oriic (#5490) üzenetére


BBéci
titán

Nem is gondoltam arra, hogy ez változni fog, pláne nem javaslatként hoztam fel. Csupán a témáról beszélgetünk, amibe belefér, hogy megemlítünk más fórumokon szerzett tapasztalatokat.

A másik felvetésemet is félreértetted.
Az nem világos számomra, miért lehet a "sima" avatarokat gyakran változtatni. Azt legfeljebb évente egyszer engedélyezném. Tudok olyan tagról, aki 9 hónap alatt a negyedik arcképpel van éppen jelen.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#5500) oriic válasza BBéci (#5499) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Tudok olyan tagról, aki 9 hónap alatt a negyedik arcképpel van éppen jelen."

Ez miért baj. A beépített avatarokat bármikor meg lehet változtatni.

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.