Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Apa lettem

Hozzászólások

(#792) Morris


Morris
veterán

Üdv Srácok!

Szeretném kikérni a véleményeteket az alábbi dologgal kapcsolatban.
Az exfeleségemmel több mint két éve vállaltunk gyermeket. Született is egy csodálatos kislány, akit imádunk.
Születése után fél évre elváltunk. Én kezdeményeztem a válást. Rengeteg, vita, veszekedés, probléma volt stb-stb. De nem is ez a lényeg.
Külön költöztem. Azóta van egy barátnőm és együtt élünk nálam.
Az kislányom hétfőtől péntekig bölcsibe van. Mivel mozdonyvezető vagyok, a leglehetetlenebb időpontokra járok dolgozni és rengeteg túlóra is van.
Megbeszéltük az anyukájával, hogy hetente szombaton elvihetem hozzánk a csajszit. Eddig nem is volt gond. De most jött egy olyan ötlettel, hogy úgy érzi, sok a gyerkőcnek, ha hétvégén legalább egy napot nem pihen otthon nála.
Mikor visszavittem szombaton, mondtam neki, hogy akkor jövő héten jövök érte és viszem hozzánk. Mire ő azt mondta, hogy de akkor ő nem tud haza menni a szüleihez és már régen volt otthon, és hogy a nagyszülők is régen látták a őket.
Akkor, mondom, én nem lehetek vele otthon nálam azért mert neked muszáj menned anyádékhoz?

Kérdem én, nem előbbre való a gyereknek hogy az apjával töltsön a hétvégén egy napot?
Vagy én kérek túl sokat? Esetleg rosszul látom a dolgot?
Segítsetek légyszi!

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Apa lettem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.