Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Apa lettem

Hozzászólások

(#501) bobsys válasza tbs (#500) üzenetére


bobsys
addikt

Na megvolt az ultrahang. Nem tudtuk meg a nemét a kicsinek, de jó nevet választottunk neki még hetekkel ezelőtt. Ficánka. Ugyanis nem maradt egy perce se nyugton. Forgolódott, kalimpált a kis kezeivel és tempózott a lábaival. 3d-s uh-n voltunk. Több mint 20perces videó készült. A doki szerint minden rendben van, megnézte minden porcikáját és közben magyarázta, hogy mit látunk. Majd 8 centi, 93 gramm. A feje szinte kör (majdnem 2,93 cm*2,93cm :D ). Majd elsírtam magamat a boldogságtól. Azóta esek-kelek mindenen és pár lépéssel a föld felett járok. Nekem mára végem van tőle :DDD

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#502) bobsys válasza kirkri (#490) üzenetére


bobsys
addikt

Gratula nektek.

És természetesen Chakotay77 finest helkis fórumtársnak is. :C

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#503) tbs válasza bobsys (#501) üzenetére


tbs
addikt

:R Zseniális..! Örülök, hogy jólvagytok. Oszt össze ne törd magad a légjárásban! ;)

(#504) ladybug válasza bobsys (#501) üzenetére


ladybug
őstag

Ugye milyen csodás? Én is annyira szerettem látni az UH-n. Kedvesem és nagylányunk is mindig velem jöttek a kórházba, és leültek a képernyő elé, és mereven nézték. Én meg mint egy kísérleti alany csak feküdtem, és hallgattam, hogy beszélgetnek az orvossal. A második lánykánkat nem is láttam az UH-os képernyőn, csak a fotókon. Az elsőt legalább volt lehetőségem néha megpillantani.

Ez a megnevezés is aranyos. Borka lányom kiskecsapnak nevezte el a hugát, amíg pocaklakó volt.

Olyan kicsi, és már olyan sok mindene megvan. Jaj, de szép dolog a várandósság. Ahogy az a pici élet növekszik és fejldőik benned... És az a kötődés. Minden mozgását érzi az anya. Nagyon sajnálom az apákat, hogy csak pár pillanatra nem élhetik át ezt az érzést.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#505) kirkri válasza bobsys (#502) üzenetére


kirkri
addikt

Köszi a gratulációt. :R

Az UH-ról annyit, hogy én sose tudtam magamtól kivenni semmit. A doktornő magyarázta a dolgokat, de sokszor még így is csak pislogtam, mikor mondta, hogy mi micsoda. Bár lehet, hogy ha egy gyerek lett volna bent, akkor jobban be tudtam volna azonosítani, mint így a nagy össze-visszaságban. :)

Ha most közel voltál a síráshoz, akkor azt várd ki, amikor meglátod először... Na, az nem semmi. :C :))

21 éve a Prohardveren! ™

(#506) bobsys válasza ladybug (#504) üzenetére


bobsys
addikt

Itt kedvesem is látta azt amit én. Az ágy felett is volt egy képernyő azt tudta nézni fekve.
A megnevezést anyósom adta még vagy egy hónappal ezelőtt. Megérezte :) .
kirkri én a második uh óta mindent látok kivéve tényleg a szerveket azt a dokinak kellett mutogatnia (a szívét mondjuk felismertem), de a kéz, láb, has , fején a dolgokat simán kivettem. A második uh-ról feltudok rakni egy képet. Azt küldtük el mindenkinek. Azt hiszem 8-9hetes lehetett és mások is látták azt amit mi.
Régebben mikor mutattak felvételeket csak hümmögtem, hogy aha ott van aztán közben meg semmit nem láttam.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#507) jeges válasza bobsys (#506) üzenetére


jeges
senior tag

vagy ők is csak hümmögtek, aztán közben meg...
;]

(#508) bobsys válasza jeges (#507) üzenetére


bobsys
addikt

:D

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#509) tothbe


tothbe
addikt

hu, de elhavazódtak ezek az apukák. Megkezdödött az öszi csend?

By(e) Tothbe

(#510) Kicker válasza tothbe (#509) üzenetére


Kicker
senior tag

:))

kérdés apákhoz: milyen gyakran kell szexelni a biztos megtermékenyítéshez? pl. 2-3 naponta? vagy ritkábban, vagy tök mindegy? az asszony figyel az érését, azzal is kalkulálunk...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#511) Bandus99 válasza Kicker (#510) üzenetére


Bandus99
őstag

amikor jolesik :)

Tuti nem jo megoldas, ha azon gorcsoltok mikor fog sikerulni.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#512) Retekegér válasza Kicker (#510) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Egyetértek Bandus99 kollégával.
Amúgy ha 2-3 naponta együtt vagytok, valóban elég jók az esélyek (mivel a hímivarsejtek 48 órát is eléldegélnek). De: ne görcsölj rá!

<< Heimdal >>

(#513) tbs válasza Kicker (#510) üzenetére


tbs
addikt

Ne fürgyé le. Különösen forró vízben. Ne is zuhanyozz. Különösen forró vízben. Próbálj boxeralsót hordani. (Különösen forró vízben... ;) )

(#514) Retekegér válasza tbs (#513) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

:C :DD

<< Heimdal >>

(#515) alexnowan válasza Kicker (#510) üzenetére


alexnowan
aktív tag

:))

Neked elég...
De az asszony az nyomassa minnél többször! :DDD :)) :P

;]

Egy hajónak a kikötőben a legbiztonságosabb. De a hajókat nem ezért építik.

(#516) Kicker


Kicker
senior tag

:R ok, kössssssz

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#517) Ildika


Ildika
tag

Élet a születés után
Két kis magzat beszélget egy anya hasában...
- Te hiszel a születés utáni életben?
- Természetesen. A születés után valaminek következnie kell.Talán itt is azért vagyunk, hogy felkészüljünk arra, ami ezután következik.
-Butaság, semmiféle élet nem létezik a születés után. Egyébként is, hogyan nézne ki?
- Azt pontosan nem tudom, de biztosan több fény lesz ott, mint itt.
- Talán a saját lábunkon fogunk járni, és majd a szájunkkal eszünk.
- Hát ez ostobaság! Járni nem lehet. És szájjal enni - ez meg végképp nevetséges! Hiszen mi a köldökzsinóron keresztül táplálkozunk. De mondok én neked valamit: a születés utáni életet kizárhatjuk, mert a köldökzsinór már most túlságosan rövid.
- De, de, valami biztosan lesz. Csak valószínűleg minden egy kicsit másképpen, mint amihez itt hozzászoktunk.
- De hát onnan még soha senki nem tért vissza. A születéssel az élet egyszerűen véget ér. Különben is, az élet nem más, mint örökös zsúfoltság a sötétben.
- Én nem tudom pontosan, milyen lesz, ha megszületünk, de mindenesetre meglátjuk a mamát, és ő majd gondoskodik rólunk.
- A mamát? Te hiszel a mamában? És szerinted ő mégis hol van?
- Hát mindenütt körülöttünk! Benne és neki köszönhetően élünk. Nélküle egyáltalán nem lennénk.
- Ezt nem hiszem! Én soha, semmiféle mamát nem láttam, tehát nyilvánvaló, hogy nincs is.
- No, de néha, amikor csendben vagyunk, halljuk, ahogy énekel, és azt is érezzük, ahogy simogatja körülöttünk a világot. Tudod, én tényleg azt hiszem, hogy az igazi élet még csak ezután vár ránk!

''Jól csak a szívével lát az ember. Ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan.''

(#518) bobsys


bobsys
addikt

nos, fiam lesz a doki szerint, nem 100% de már fogadna rá a doki, novemberben lesz a 3d-s ultrahang, addigra remélem majd tuti lesz :DD

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#519) Retekegér válasza bobsys (#518) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

4D-set nem próbáljátok ki?

<< Heimdal >>

(#520) bobsys válasza Retekegér (#519) üzenetére


bobsys
addikt

ööö... az milyen? hattyúházba megyünk konkrétan ide [link]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#521) Retekegér válasza bobsys (#520) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Check it out: [link]
Nem tudom mennyivel drágább a "hagyományosnál".

<< Heimdal >>

(#522) bobsys válasza Retekegér (#521) üzenetére


bobsys
addikt

és ez miben jobb?
ilyen képek készülnek mint a linken?
mert ezt a mi dokink is tudja

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#523) Ildika válasza bobsys (#522) üzenetére


Ildika
tag

Itt le van írva a kettő közti különbség.

[ Szerkesztve ]

''Jól csak a szívével lát az ember. Ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan.''

(#524) Ildika válasza bobsys (#522) üzenetére


Ildika
tag

Véletlenül 2X lett :)

[ Szerkesztve ]

''Jól csak a szívével lát az ember. Ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan.''

(#525) bobsys válasza Ildika (#523) üzenetére


bobsys
addikt

köszi
na akkor mi is 4d-sre megyünk

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#526) Retekegér válasza bobsys (#525) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Látom, közben megkaptad a választ. :)

<< Heimdal >>

(#527) Ildika válasza bobsys (#525) üzenetére


Ildika
tag

Csak szeretnélek felkészíteni hogy nem biztos hogy olyan képet fogsz látni mint amit az interneten lehet találni. Mi 3D-n voltunk, de háromszor! Az első kettőn semmi rendes kép nem volt, ugyanis a lányom két keze és az egyik lába az arca előtt volt állandóan. A másik lába felhuzva ( a sarka a fenekénél), ugyhogy a nemét is csak 1 pillanatra mutatta meg :)
De remélem csak mi voltunk ilyen szerencsétlenek :)

''Jól csak a szívével lát az ember. Ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan.''

(#528) tbs válasza Ildika (#527) üzenetére


tbs
addikt

Nem. Ez az általános. 100-ból 1 széparcút tudnak gyártani... (Szerintem rohadtul nem éri meg, és kérdéses az ottani dokik hozzáértése is. :( Nekünk 62mm(!) vastag méhlepényt mért a marha, pedig én is láttam, hogy keresztbe van a "centimutatója"...)

(#529) Ildika válasza tbs (#528) üzenetére


Ildika
tag

Mondjuk mi hozzáértő dokinál voltunk :) Morgott is rendesen, hogy nem sűrűn fordul elő ilyen. 20-25 perceket vett fel... mégse volt jó kép ahol pl látszana az arca teljesen...

[ Szerkesztve ]

''Jól csak a szívével lát az ember. Ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan.''

(#530) tbs válasza Ildika (#529) üzenetére


tbs
addikt

Mert ez a műsorhoz tartozik... ;) Képzeld mi lenne, ha mást mondanátok az ismerősöknek... ;) TÉNYLEG ritka a magzatportré.

A nőgyógyászok meg, ehhh... :( Nem is mondok semmit. :DDD

(#531) bobsys válasza Ildika (#527) üzenetére


bobsys
addikt

köszi
már voltunk ilyenen a 12héten csak akkor nemtudtam hogy így hívják :DDD

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#532) Ildika válasza bobsys (#531) üzenetére


Ildika
tag

Na kiderült már hogy fiú vagy lány lesz a bébi?

''Jól csak a szívével lát az ember. Ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan.''

(#533) Bandus99


Bandus99
őstag

Sziasztok!

Szeretnek kerni toletek egy kis szivesseget.

Van a babavilagon egy szavazasi lehetoseg. Szeretnem, ha szavaznatok.
Sajnos a szavazasi lehetoseg regisztraciohoz kotott, regisztracionkent 1 szavazatot enged. Kis melo van vele, de ha idod engedi es megcsinalod koszonom elore is.

A szavazas utan kell egy kis ido mig megjelenik darabszamban is.

A linkek

Kezdolap itt kell regisztralni

Itt lehet szavazni a kepre

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#534) lakisoft


lakisoft
veterán

háhá ... végre ...

Anna

[ Szerkesztve ]

(#535) lsc válasza lakisoft (#534) üzenetére


lsc
nagyúr

A link ugyan nem megy , azért GRATULÁLOK !

Az élet kegyetlen .

(#536) tomcsi23 válasza lakisoft (#534) üzenetére


tomcsi23
veterán

:C :K

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#537) _seth_ válasza lakisoft (#534) üzenetére


_seth_
veterán

Grat! Kis drágaság :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#538) lakisoft válasza lsc (#535) üzenetére


lakisoft
veterán

a link már megy mer javítottam ... és köszi a gratokat!

(#539) Boxiné válasza lakisoft (#534) üzenetére


Boxiné
tag

Nagy-nagy gratula a picúrkához! :R :C

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#540) lakisoft válasza Boxiné (#539) üzenetére


lakisoft
veterán

mindenkinek hasonló szilveszteri meglepit kívánok ...!!!

(#541) Boxiné válasza lakisoft (#540) üzenetére


Boxiné
tag

Hát, az idén erről már tuti lemaradunk! De ami késik, nem múlik! :K

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#542) lakisoft válasza Boxiné (#541) üzenetére


lakisoft
veterán

jövőre ti következtek :D- időzíteni tudni kell

[ Szerkesztve ]

(#543) ladybug válasza lakisoft (#534) üzenetére


ladybug
őstag

Gyönyörű kislány, gratulálok. És úgy látom egészen friss kép róla. :)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#544) lakisoft válasza ladybug (#543) üzenetére


lakisoft
veterán

jaja ... a kép pár perces korában készült azóta rendkívül sokat fejlődött ... de komoly ... :D

(#545) ladybug válasza lakisoft (#544) üzenetére


ladybug
őstag

Az első két hétben csodás átalakuláson mennek át. Eltűnik a pirosság, kisimul a bőrük. Amikor megszületnek olyanok, mint akikre 2 mérettel nagyobb ruhát adtak. :D
Mikor született egyébként, tegnap?

[ Szerkesztve ]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#546) lakisoft válasza ladybug (#545) üzenetére


lakisoft
veterán

igen igen tegnap született 15.53-kor ... elég sok komplikáció volt! de sikerült!

(#547) bandus válasza lakisoft (#534) üzenetére


bandus
veterán

csodaszép :R
nagyon nagy gratuláció, remélem egyszer nekem is kislányom lesz majd :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#548) ladybug válasza lakisoft (#546) üzenetére


ladybug
őstag

Örülök, hogy minden jól alakult a végére. Nehéz dolog a születés....

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#549) lakisoft


lakisoft
veterán

köszönjük szépen a jó kívánságokat ... halljátok még az autóval is sokkal óvatosabban közlekeden mióta tudom APA vagyok ...pedig eddig se voltam ilyen váltogatom a sávokat meg düb düb cüc cüc ellenszenve csóka :D

(#550) lakisoft válasza bandus (#547) üzenetére


lakisoft
veterán

ha kislányod lesz annak fogsz örülni , ha meg fiú akkor annak ... mindegy ... csak könnyű szülés legyen én má csak ezt kívánom ... :K

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Apa lettem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.