Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Apa lettem

Hozzászólások

(#601) tbs válasza lakisoft (#597) üzenetére


tbs
addikt

Jaja, lsd. Katica. :K Ennyi idősen mi már bejártuk a környéket gyalog, kézben. :DDD

(#602) lakisoft válasza tbs (#601) üzenetére


lakisoft
veterán

:R

mod: ladybug: :R

[ Szerkesztve ]

(#603) lakisoft


lakisoft
veterán

Holnap kezdődik a levegőre szoktatás ... ma volt a doki néni és szerinte minden a legnagyobb rendben a kis magzattal :D

(#604) tbs válasza lakisoft (#603) üzenetére


tbs
addikt

:C Naná, hogy is lenne máshogy. :D

(Magonc ő már, nem magzat. Má' kikelt. :DDD )

(#605) lakisoft válasza tbs (#604) üzenetére


lakisoft
veterán

jaja ... magonc ... de még nem tudatosult bennem ... :D
Meg volt a hidegkezelés mára - nagyon jól tűrte!!! :D :R

(#606) tbs válasza lakisoft (#605) üzenetére


tbs
addikt

:C Jóhogy. Végre mást is lát, nem csak a lakhely falait, meg ugyanazokat az arcokat... ;]

Örülök, hogy jól sikerült. :)

(#607) ladybug válasza lakisoft (#605) üzenetére


ladybug
őstag

Hideg? Nagyon kellemes idő van ma. Ilyen időben pár órát is kint lehet maradni.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#608) lakisoft


lakisoft
veterán

Még szokatni kell ... a védőnő azt mondta fő a fokozatosság ... :R
De majd megyünk mi nagy sétára ... !!! :C

[ Szerkesztve ]

(#609) ladybug válasza lakisoft (#608) üzenetére


ladybug
őstag

A védőnő sok minden "okosat" fog még mondani. Néha hagyatkozhattok a józan ítélőképességetekre is, ez meg van ám minden szülőben. ;)

Örülök, hogy jól sikerült a séta.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#610) lakisoft válasza ladybug (#609) üzenetére


lakisoft
veterán

jaja ... úgy lesz ...

(#611) lakisoft


lakisoft
veterán

ma már 15 perces volt a levegőzés ... szigorúan betartjuk a fokozatosságot :D - kockák vagyunk ...

(#612) lajafix válasza lakisoft (#611) üzenetére


lajafix
addikt

Tél van meg influenza, legyetek nagyon kockák! (az anyatej kivédi az influenzát?)

Gratulálok! (megkésve)

Rock'n Roll

(#613) lakisoft válasza lajafix (#612) üzenetére


lakisoft
veterán

nagyon köszönjük! - kaptam védőoltást is nehogy valamit elkapjak és lebetegítsem a kis családomat!!!

(#614) tbs válasza lajafix (#612) üzenetére


tbs
addikt

Védi. Jobban, mint az anya saját védettsége. Ezt pl. a védőnő is meg szokta mondani... Meg nyílt téren nem igazán terjed az influ. Csak a hülye média nyomja az oltásreklámot... :U

Amíg a kölök CSAK szopizik, gyakorlatilag 99.99% (4kilences :D ) védettsége van. Eltekintve pár genetikai betegség következményeképpen nem(megfelelően) funkcionáló immunrendszerről. (1000-ből 1 csecsemő.)

Ilyen korban a 3napos láz, meg a nem csak anyatejes táplálású gyerkőcök emésztési problémái szoktak gondod okozni.

;)

(#615) lakisoft válasza tbs (#614) üzenetére


lakisoft
veterán

nagyon köszönöm ... a sok infót!
a védőoltást csak én kaptam a kis családból ... anya és baba nem ... ők úgy se mennek fertőző közegbe. Anyósom egészségügyis minden ellen szokott oltani ... még néha agyvérzés ellen is :D

Ma 20 Perces levegőzés volt és szépen végigaludta az egészet ... hétvégén megyünk séteálni ha jó idő lesz ... nem dúrva minusz! Vár tökre várom!

(#616) lakisoft válasza tbs (#614) üzenetére


lakisoft
veterán

hasgörcsök vannak de találtunk egy jó szuszpenziót ami nagyon sokat segít ... infacol a neve :D reklám vége ...

(#617) y05


y05
csendes tag

A lányom 2,5 évesen kitúr a számítógép elől.Következő karácsonyra egy új gépet akar.
Hol rontottam el a nevelését? :D

(#618) RexpecT válasza y05 (#617) üzenetére


RexpecT
addikt

Lehet még el sem kezdted ;] :) .

(#619) y05 válasza RexpecT (#618) üzenetére


y05
csendes tag

Dehogynem :) 1,5 éves koráig szinte nem is léteztem számára.Azóta megváltozott minden :) Le sem lehet vakarni :) Sokat ülök a gép előtt,ő pedig itt van velem. Lassan lenyúlja a sörömet is, ez azért borzasztó :)

(#620) ladybug válasza y05 (#619) üzenetére


ladybug
őstag

Sokat ülök a gép előtt,ő pedig itt van velem. Nos, meg is találtuk a kulcsmondatot. :)
Persze, hogy kitúr, hiszen tudja, hogy ez az egyetlen olyan hely, ahol veled lehet, amivel együtt szoktatok "játszani". Pontosan azt akarja csinálni, amit te. És láss csodát, azt is csinálja. :)

Nálunk külön gépe van a 6 éves lányunknak. A 2 évessel ott megy a harc kettejük között. Az esetek többségében együtt ülnek le, és néznek mesét vagy egy klippet rajta, de ha komolyabb versenyszerű játékról van szó, akkor a nagyobbik már egyedül szeret ülni a gép előtt. Akkor nagyon kell koncentrálni, és nyerni kell. - mondja ő.

A gyerekek minket utánoznak. Minden esetben. Vagy ha nagyobb testvér van, őt.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#621) lakisoft válasza ladybug (#620) üzenetére


lakisoft
veterán

Hú akkkor veszélyben a gép ... :DDD ... én is itt gubbasztok előtte ... a gyerkőc má szereti a monitor fényét+már hallgatott velem zenét ... stb.
nincs mese úgy is lesz a családban mindenkinek saját gépe.
Ez a jelen korban abszolut nem nagy dolog!

üdv

(#622) tbs


tbs
addikt

Mi rajzolni szoktunk közösen a gépen. (Tökéletes rajzolós antitálentum vagyok. :B ) Rohadt jól szórakozunk. Hol ő, hol én húzzuk a vonalat, ültetjük a füvet. TuxPaint rulez! :DDD

(#623) lakisoft válasza tbs (#622) üzenetére


lakisoft
veterán

jó is az!!! :R

(#624) ladybug válasza lakisoft (#621) üzenetére


ladybug
őstag

Szerintem sem nagy dolog. Meg hát a csapból is ez folyik, hogy a gyerekeket minél előbb meg kell ismeretetni a modern technikával. Ami mostanra már nem is modern, hanem természetes.

Nagyon sok okos dolgot lehet csinálni a géppel, és megtudni belőle. Egy csomó kis gyerekeknek való játék van fent a neten, amivel együtt tud szülő és gyerek játszani.
Ha vki igényli, tudok neki privátban küldeni.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#625) Markgx10


Markgx10
őstag

Ma hat éves a kisfiam! Elnézést, de muszáj vagyok eldicsekedni vele, mert egy korábbi betegségéből adódóan, 4 évvel ezelőtt ilyenkor még 5%-ot adtak, hogy ma ünnepelhetünk. De ünneplünk és ez a lényeg! :D

(#626) lakisoft válasza ladybug (#624) üzenetére


lakisoft
veterán

jöhetnek a linkek ... :R

(#627) lakisoft válasza Markgx10 (#625) üzenetére


lakisoft
veterán

Különösen gratulálok ... nagyon nehéz dolog lehet ez! :R :C :R nagyra nőjön!!!

(#628) tbs válasza Markgx10 (#625) üzenetére


tbs
addikt

:C Jövőre suliiii!!! :B

(#629) ladybug válasza tbs (#628) üzenetére


ladybug
őstag

Kutya fülét. :) Idén szepmtemberben megindul a hajtás neki és nekünk is. Borka októberben volt 6. Nem várom ezt az időszakot.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#630) tbs válasza ladybug (#629) üzenetére


tbs
addikt

O... :B Valójában most szeptemberre gondoltam... :B Ezt már ~30 éve keverem... :DDD

(#631) ladybug válasza tbs (#630) üzenetére


ladybug
őstag

Na, majd ha a tiéd is megy... ;)
Már csak 8 hónap, és indul. Ráadásul én is megyek dolgozni. Vége a nyugodt napoknak.
Az iskola komolyabb, felelősségteljesebb világ, kis felnőttség. Az oviban még gyerek lehet...

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#632) lakisoft válasza ladybug (#631) üzenetére


lakisoft
veterán

hát igen ... lehet hogy az évvesztesek jobban járnak ?

(#633) ladybug válasza lakisoft (#632) üzenetére


ladybug
őstag

Igen, ők egy kicsit tovább lehetnek ovisok. Borka lányom is így járt. Bár igazából nem az a lényeg, hogy évvesztes vagy sem, hanem hogy hagyjuk gyereknek lenni addig, amíg lehet.

Úgy érzem kezdünk nagyon elkanyarodni a témától. Van ám egy nagyon jó topik is, ahol sokat csevegünk a szülő-gyerek dolgokról: hivatásom: szülő

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#634) lakisoft válasza ladybug (#633) üzenetére


lakisoft
veterán

okés ... akkor átköltözök a hivatásom: szülő topikban - ott találkozunk! köszi a tippet! :R

(#635) bobsys


bobsys
addikt

tegnap 22:57-kor megszuletett a tronorokos, junior fiam
3600 gramm, 54 centi, sok hajjal
imadni valo :))

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#636) Integra válasza bobsys (#635) üzenetére


Integra
titán

huha!!!
gratulálok:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#637) Janoska26 válasza bobsys (#635) üzenetére


Janoska26
addikt

gratulálok, remélem megvolt az ünneplés rendesen

(#638) tbs válasza bobsys (#635) üzenetére


tbs
addikt

:C :C :C
Kezdődik!!! Jól vagytok mind, ugye..?

(#639) bobsys


bobsys
addikt

Integra: koszonom
Janoska26: koszonom
tbs: koszonom

fantasztikus erzes, kivanom mindenkinek, fold felett jarok, dolgozni keptelen vagyok es kulonben is kit erdekel a munka :))
Mindenki jol van es igen elkezdodott

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#640) 7 válasza bobsys (#639) üzenetére


7
addikt

Gratula. :D

(#641) jeges válasza bobsys (#635) üzenetére


jeges
senior tag

gratula
:)

(#642) philoxenia válasza bobsys (#635) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Gratulálok! :C :C :C

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#643) bobsys válasza philoxenia (#642) üzenetére


bobsys
addikt

philoxenia & jeges & yetike koszonjuk szepen a kis csalad neveben :))

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#644) tildy válasza bobsys (#635) üzenetére


tildy
nagyúr

Gratsz. Nevét lehet tudni?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#645) tbs válasza tildy (#644) üzenetére


tbs
addikt

Most még NémaBob, de 2 nap múlva változik véglegesre... :DDD

(#646) bobsys válasza tildy (#644) üzenetére


bobsys
addikt

tbs nem nyert, hihi

tildy: koszi neked is, peter (apja utan :) ) sandor (nagyapja utan, tartoztunk ennyivel neki, nagyon varta az unokat meg a halalos agyan is)

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#647) Boxiné válasza bobsys (#635) üzenetére


Boxiné
tag

Gratulálunk!
Képeket mikor láthatunk a piciről, aki nem is olyan pici? :)

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#648) lajafix válasza bobsys (#635) üzenetére


lajafix
addikt

gartulálok! :) most kezdődik az öröm java!

Rock'n Roll

(#649) tbs válasza bobsys (#646) üzenetére


tbs
addikt

Mikor engedik haza a pereputtyot..?

(#650) bobsys válasza tbs (#649) üzenetére


bobsys
addikt

thx for all
elvileg ha nem sargul be akkor csutortokon, de ugy nez ki hogy maradnak, mert a szuleten 10 gyerek mar sarga
kepeket toltok fel nemsokara

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Apa lettem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.