Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28151) .:LoMAX:. válasza charlie1975 (#28129) üzenetére


.:LoMAX:.
aktív tag

avast! Mobile Security (free)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note 3 || OnePlus 2 ||

(#28152) frisco válasza St3ven (#28033) üzenetére


frisco
aktív tag

Köszi a Boat Browser tippet, tetszik eddig.

(#28154) Luissimo válasza #40993792 (#28153) üzenetére


Luissimo
veterán

üdv a klubban, Amigo ! :C

letöltöttem én néhány Moldovát pdf-ben, de a cool reader az nemlátja pdf-ben ezért átkellett konvertálnom doc-ba, így viszont olyan kuszaság lett, hogy a hosszű Ő és Ű betűk kimaradtak a szövegből .
ez normális, vagy valami hülye szoftvert fogtam ki ? (pdf2word)

(#28155) vinikorn


vinikorn
aktív tag

Újra kellett indítanom a Galaxy S telefonom. Minden app törlődött. Létezik olyan megoldás, hogy a korábbi appokat egyszerre letölthetem a Marketről? Vagy el tudom menteni az appokat és visszaállítani?

Köszi!

(#28158) xSide válasza zarew (#28150) üzenetére


xSide
őstag

AutomateIt tud sms alapú dolgokat, a Llame az értesítősávban megjelenő alkalmazás értesítéshez tud műveletet társitani. Az SMS (üzenetek) is közte van!

(#28159) St3ven válasza #40993792 (#28153) üzenetére


St3ven
addikt

Terjed itt a Boat Browser Mini, mint az influenza, örülök, hogy többeknek is tetszik. :)

Nekem az jött be leginkább, hogy beállítható, hogy egy lap letöltésekor adjon egy áttekintő nézetet, azaz a lehető legtávolabb zoomoljon, sőt, megadható az is, hogy ezt követően a dupla tapizásra mennyivel zoomoljon beljebb az oldalon.
Meg az se hátrány, hogy rendesen tördeli az oldalakat, legalábbis azokat, amelyeket nézegetni szoktam.

Ja, és nem kapok részesedést ezért a kommentért, és semmi közöm a fejlesztőhöz sem, csak egyszerűen jó ez a kis progi.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#28160) doddencs válasza St3ven (#28159) üzenetére


doddencs
senior tag

tudom utána olvashatnék, de mi a mini meg a sima közt a különbség? :)

(#28161) St3ven válasza doddencs (#28160) üzenetére


St3ven
addikt

Ezt majd a kísérletező kedvű fórumtársak megmondják, én csak a Minit próbáltam, az bejött elsőre. A másiknál valami hangutasításokról írt, ami nem érdekelt, szóval nem is tettem fel.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#28162) doddencs válasza St3ven (#28161) üzenetére


doddencs
senior tag

azt én is láttam.

csak nem világos, h csak ennyiről lenne-e szó. :) majd akkor valaki megmondja.

szerk. mondjuk fura, én mobilról a marketben a minit nem is látom. :)

[ Szerkesztve ]

(#28163) fatal` válasza atillaahun (#28126) üzenetére


fatal`
titán

Ennél szerintem egyszerűbb, ha felírja milyen appok futnak és megnézi a marketen, hogy melyik app kapott olyan engedélyt, hogy ébren tarthatja a kijelzőt.

(#28159) St3ven: Ez mind igaz ám az Operára is (legalábbis a Mobilera), kivéve a duplatapi zoom mértékének beállíthatóságát. De majd lehet én is kipróbálom ezt a csónakos böngészőt. :D

[ Szerkesztve ]

(#28164) Luissimo válasza #40993792 (#28156) üzenetére


Luissimo
veterán

hello Zsolt !

Tudod, nemszeretnék minden formátumhoz másik olvasót letölteni, a TAB-on van egy beépített olvasó, ami hasonló az Aldikohoz, kinézetre is, az kezeli az epub-okat.
feltettem a CoolReadert, az olvassa a doc fájlokat ( rtf-et is)
Most , amiket találtam pdf-ben könyveket, azt most megint egy másikfajta olvasóval mazsolázzam?
Nincs olyan ami mindenevő?
próbáltam átkonvertálni a pdf-et doc-ra, akkor meg bizonyos magánhangzók egyszerűen eltűntek.

No, mára feladom, akarommondani Tegnapra már inkább, alszok rá egyet, holnap hátha lesz valakinek ötlete.
Jóccakát ! ;)

(#28165) St3ven válasza fatal` (#28163) üzenetére


St3ven
addikt

Na látod nekem a "duplatapi zoom" állíthatósága az egyik legfontosabb, mert Opera Minin is azért nem szeretek teljes nézetben böngészni, mert eszetlenkednem kell a nagyító ikonokkal, ha a számomra kényelmes nagyítási értékre akarok állni.

Meg nem tudom pl. a hangerő gombokat scrollozásra használni, ami miatt mindig balra-jobbra csúszik a kijelzőn megjelenített tartalom.

Az Opera Mobile-lal kapcsolatban pedig már kifejtettem, hogy mi nem tetszik, bár tudom, hogy nem volt tegnap sem meggyőző, de én már csak olyen vagyok, ha a Boat tudja 2 megával azt, amit az Opera Mobile 22 megával, akkor nem kérdés, melyiket használom. :D

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#28166) Kakumix válasza Fehércápa (#28146) üzenetére


Kakumix
senior tag

Ha le van töltve, akkor mutatja hol vagy rajta.

Legyen szép napod!

(#28167) flash-


flash-
veterán

Sziasztok

van egy cyanogen 7.2 őn alapuló romom,amin más tárcsázó,fm rádió,sms kezelő van mint a régi.
viszont én a régi gyáriakat akarom rátennni erre a romra.

Meg lehet oldani?ha igen hogyan?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#28168) engine88


engine88
aktív tag

Hogyan lehet azt beallitani gyari bongeszoben hogy minden weboldalnak a normalis webes formajat hozza be, ne a mobilvaltozatot.

(#28169) bsanya


bsanya
aktív tag

Használja valaki a Toggle Settings/Profiles Lite programot, érdemes telepíteni? Tulajdonképpen olyan profilozó progit keresek, amivel különböző időpontokra tudok profilokat beállítani. Kösz

Xiaomi Mi 11i

(#28170) Fehércápa válasza bsanya (#28169) üzenetére


Fehércápa
aktív tag

Timeriffic ! :)

(#28171) fatal` válasza St3ven (#28165) üzenetére


fatal`
titán

Én a duplatapit nem használom, mert kétujjas zoomot használok, de, ahogy néztem normálisan zoomol, igaz ez Mobile és nem Mini.

Az Opera Mobile tud asztali Operáról szinkronizálni, többek között ezért is használom. :)

(#28168) engine88: Abban sehogy. De a legtöbb oldalon ott van egy váltás a teljes nézetre gomb, pl. mobilarénán is. Mondjuk nem értem miért szereti mindenki a teljest, itt is sokkal kényelmesebb a mobilverzió nekem, nem kell állandóan zoomolgatni.

(#28169) bsanya: Timerrific.

[ Szerkesztve ]

(#28172) naksys


naksys
senior tag

Volt már szó róla régebben, hogy rom telepítés után hogyan lehet a szükséges programokat PC-ről feltelepíteni a telefonra.
Nem tudjátok milyen szoftver kell hozzá?

(#28173) r4z válasza naksys (#28172) üzenetére


r4z
nagyúr

Android SDK. De ha már úgyis ROM-ot főzöl, főzz bele egy EStrongsot vagy Astrot és akkor nem kell a géppel tökölni.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#28174) sunahunter válasza St3ven (#28159) üzenetére


sunahunter
senior tag

Na, én is nyergeltem erre. Érzetre gyorsabb mint a Dolphin, az Operától pláne.
Megnéztem az adatfogyásokat is, ugyanazzal a weboldallal,
hátha valakit érdekel:

Dolphin: 300kb
Opera: 40kb
Boat: 300kb
Gyári Browser: 400kb

Az Opera Mini eszik a legkevesebbet, de fukcionalitásban fényévre van elmaradva.

(#28175) pethYeti válasza sunahunter (#28174) üzenetére


pethYeti
addikt

Csodálkozol hogy az Opera Mininél gyorsabb. Talán Mobile-t kellett volna tesztelned ami nem tömörítve kapja az oldalakat.

(#28176) sunahunter válasza pethYeti (#28175) üzenetére


sunahunter
senior tag

Nem csodálkozom, ez hogy jött le számodra, nem értem. :)
Ez a tömörítés is köztudott dolog ugye, hogy a saját szervereiről lövi tovább, pont a korlátozott mobilnetet használók miatt.
A Mobile is sokkal lassabb mint a többi itt felsorolt.
Sebességre a Boat visz mindent, ez tény.

[ Szerkesztve ]

(#28177) St3ven válasza fatal` (#28171) üzenetére


St3ven
addikt

Hja, ha lenne a telómon kétujjas zoom, valószínűleg nekem is megfelelne ez a módszer. :)

Egyébként Nektek működik az Opera Link?

Nekem már két napja azt írja, ha le akarom szinkronizálni a könyvjelzőimet, hogy „Authentication service temporary unavailable”.

Most cseréltem romot, jó lenne visszakapni a könyvjelzőimet.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#28178) naksys válasza r4z (#28173) üzenetére


naksys
senior tag

:R

(#28180) bigrock


bigrock
addikt

+1 a Boat Browsert köztudatba behozó fórumtársnak. Gyors mint az atom, tetszetős, eddig nagyon bejött nekem is. Egy feature hiányzik, amit az Opera tud: 1 kattintásra az oldal tetejére, avagy aljára ugrik (fórumozáskor nagyon jól jön)
- más: a .pdf-et .epub-ra én ezzel szokom átalakítani, és az Aldiko frankón olvassa.

[ Szerkesztve ]

(#28181) St3ven válasza #40993792 (#28179) üzenetére


St3ven
addikt

Remélem hamarosan rendbe jön, mert nekem igazából az Opera Mini teljesít szolgálatatot a mindennapokban, a Boat azért 2G-n nem éppen ideális.

Más:

Az apk-ból telepített appok mennyi idő elteltével / minek a segítségével lesznek láthatók a Marketban? Eddig elég volt neki pár óra, de most valahogy nem akarnak előbújni (pedig az egyiket nagyon kellene már frissítenem, volt benne egy a használhatóságot alapvetően befolyásoló bug, amit most javítottak).

2.2.11-es Marketom van, és csupa ingyenes progiról van szó, amit romcsere után nem akartam újra letölteni, hanem csak a lementett apk-kat indítva visszatettem.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#28182) flash-


flash-
veterán

sziasztok

icecream sunday 2 van a telefonomon.
Nem működik a missed reminder :((
be van állitva mégsem rezzen,és nem is villog ha van nemfogadott hívás vagy olvasatlan üzenet:(
már újraraktam a progrit de továbbra sem jó...

régen előző romokkal hibátlanul ment.
ja és a barátnőm galaxy minijén(2.3.6)on sem működik....

ötlet?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#28183) pethYeti


pethYeti
addikt

Kipróbáltam a Boatot szerintem lassabb mint az Opera + a a két ujjas zoom is akadozik nekem. Továbbá nem tud oldalakat tömöríteni. Nincs link, így a jól megszokott keresőimet nem lehet beállítani.

(#28184) PaFec válasza pethYeti (#28183) üzenetére


PaFec
aktív tag

Boat tökèletes, eddig QQ Browsert hasznàltam, szerintem az is elèg jó. Akadozàsnak nyoma sincs nàllam. Mostt qq ès boat van felvàltva.

PaFec

(#28185) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Na én is kipróbáltam ezt a Boat Browser. Tényleg k*rva gyors basszus. :D

Más: Az lenne a kérdésem, hogy Opera Minibe nincs olyan mint pl. a gyári vagy a Boat Browser-be, hogy zoomolok a szövegre majd duplakatt és betördeli a megfelelő mértre (tudom be lehet állítani, hogy tördelje a szöveget de nem ezt keresem).

Más: Még mindig keresek internetet nem igénylő rádiót. Ha tudtok akkor ne titkoljátok el. (gyári elég fapados)

Köszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

(#28186) domerator válasza Tomi0703 (#28185) üzenetére


domerator
veterán

Minek elobb zoomolni es utana tordelni? Duplakattra szepen tordeli a hasabokat.
Egyebkent zoom utan nem tordel, de ha visszalepsz es utana duplakatt, akkor siman tordel.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#28187) xSide válasza Tomi0703 (#28185) üzenetére


xSide
őstag

Sajnos (mobil nézet vagy más néven egy oszlopos megjelenitésre) az Opera-n kivűl mindegyik a google 'wap' átalakitóját használja!!
Nekem ez annyira fontos, mint a zoom mérete illetve mobile-nál a %-os nagyitás.
Kipróbáltam több ilyen altetnativát a linkelt böngészőkből, de egyik sem tördeli jól az oldalakat.
Pc-n nem szeretem az Operát, tehát nem vagyok rajongója, viszont droidra jobb böngésző nincs szvsz.
Azt hozzá kell tenni több minden kihozható kis finomhangolással az Opera Mini config: vagy Mobile esetében az opera:config nem publikus beállitásokban:)
Mobile-nál be lehet állitani azt is, milyen legyen a max és min betűmétet. Nálam ez max16 min14 és nincs gond a zoommal, jól látok szerencsére és nekem elég a 125%-os beállitásokban elérhetö nézet.
Viszont aki így kicsinek találja, rakja 175-re és értékelje újra magában a zoom pocsékságát:)
Továbbá beállitható pl. a cache mérete, helye (ram!!! vagy Sd), a görgetés lehet smooth és még sok más.
A mini-nél szintén a nem publikus beállitásban config: lehet alakítani a weboldalak alapértelmezett betűbeállitásainak használatát vagy a készülékét, ezzel szintén a zoom működésében jelentős változás érhető el. kikapcsolható az rss feed, telszám felismerés stb...
Alapbeállitásba nem értem miért nem rakják bele az ilyen user-ek számára kényelmesebb opciók elérhetőségét:(

(#28188) flash-


flash-
veterán

missed reminder progira valami alternativat tudtok?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#28189) Foose


Foose
addikt

erre valaki tud valamit mondani?

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#28190) dokee78 válasza Foose (#28189) üzenetére


dokee78
félisten

Nem működik a link :(

Esetleg a készülék topikjában kérdezted?

[ Szerkesztve ]

(#28191) énvagyokAdam


énvagyokAdam
tag

Üdv!

Pár napja vettem egy Xperia Ray telót és olyan problémába ütköztem, hogy a zenéim átmásolása után a számok nagy részét nem játsza le. Egy nem túl segítőkész hibaüzenettel próbál lerázni: "cannot play track"

A fájlok formátuma MP3, az iPodom, és az előző összes telefonom gond nélkül játszotta őket.

A másolást először kézzel csináltam, majd egy teljes formázás után nulláról kezdtem, legutóbb a MediaGo alkalmazással próbálkoztam, de eredménytelenül.

Valakinek van valami ötlete? Találkozott már ilyennel?

(nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#28192) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Helló

Tudtok olyan játékot mondani, amivel lehet blue-n vagy wifi-n 1v1 vagy akár többen is játszani?
És lehetőleg azért élvezhető játék legyen :) bármilyen kategória

HTC DHD-n, Xperia x10 és Galaxy ace-n játszanánk

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#28193) jegenye77


jegenye77
addikt

Kicsit hasonló az előbbihez de erre valaki!?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#28194) engine88 válasza fatal` (#28171) üzenetére


engine88
aktív tag

Na kozben lecsereltem gyari bongeszot Boatra, sokkal gyorsabb es tetszenek felul a fulek.
Ebbe se lehet beallitani hogy ne mobilnezetbe hozza be az oldalakat hanem webesbe?

(#28195) Foose válasza dokee78 (#28190) üzenetére


Foose
addikt

így már jó lesz Csak akkor mobilról linkeltem,kérdeztem is,miért nem tudok mobilos felületen linkelni... :W
Szóval akkor mégegyszer... Tud erről valaki valamit? Olyan mint a Greenpower?

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#28196) xSide válasza St3ven (#28181) üzenetére


xSide
őstag

Ha már telepitve vannak menj a beállitások/alkalmazások/alkalmazások kezelése lehetöséghez, keresd meg a market-et majd adatok törlése + gyorsitótár törlése, menj a beállitások/adatvédelem itt legyen bepipálva az adatok biztonsági mentése, adatok visszaállitása...
Nyisd meg a marketet, tölts le valamit majd nézd meg a menü/saját alkalmazások lehetőséget.
Elvileg már minden marketről!!! telepitett appot látni fogsz.
Ha a gyümölcskerti appokra is kiváncsi vagy amiket máshonnan szereztél be, keress rájuk keresővel és mutatni fogja van e frissitésük:)

[ Szerkesztve ]

(#28197) zarew válasza xSide (#28158) üzenetére


zarew
senior tag

mamám,ez így elég bonyolult,nekem elég lenne egy lebutított olyan lopás utáni program.

(#28198) xSide válasza zarew (#28197) üzenetére


xSide
őstag

Lopás, elhagyás kereső progit még nem használtam. Nem tudom mi alapján működnek, de ha imei szám alapján akkor érdemes megvenni főleg, ha térképen látható a készülék helyzete!

Ha lopják az akksit kiveszik és simet eldobják, a kártyát meg én tiltatom le szerintem...
Sms már nem küldhető így rá!
A llama eseményei aktiválhatóak naptári eseményhez kötve is, ha a tolvaj nem csinál gyári visszaállitást marad minden progi és a gmail fiók szinkron a saját nevünkkel bármilyen simmel:)
Ebből kiindulva pl csinálsz egy új naptárat google calendarban mondjuk llama néven, szinkronizálod a telóval hogy megjelenjen rajta, beállitod a llamaban, hogy kulcsszó szerinti naptári esemény alapján mit csináljon (lokalizáció).
Konkrét példa:
- llama új feltétel, naptári esemény, kulcsszó 'holvagyok', művelet hozzáadok minden helyalapú meghatározó lehetőséget wifi be, mobiladat be, gps be, szinkronizáció be, inditsa a térképet* stb.
- ha eltünik a teló a gmail naptár webes részén beírok egy új eseményt egész napra és minden napra

Ezáltal, amint bekapcsolják a telót a llama ezen opciója aktiválódik, amint lefut a szinkronizáció!

Hogy találom meg így?
- ha használod a google térképet a www.google.com/latitude oldalon be kell állitani az elérhetőséget utca szintre, így látható lesz még a teló mozgása is időpontonként
- előzőleg a telón google térképben is be kell állitani milyen a pontossággal mutassa a helyzetet

Ezek beállitása 2 perc lenne!
Használata pedig két link a böngészőben:)
Nemsokára csinálok egy videót róla, hogy gyakorlatban miként müködik!

A llama helymeghatározása mobil adótornyok háromszögelésén alapul, ani 10-15 méter pontos is lehet!

[ Szerkesztve ]

(#28199) bsanya válasza xSide (#28198) üzenetére


bsanya
aktív tag

Ez a videó, ez szuper ötlet :C
Köszönjük!

Xiaomi Mi 11i

(#28200) Tomi0703 válasza domerator (#28186) üzenetére


Tomi0703
őstag

es xSide: oke, koszi. :)

mas: aki playerpro-t hasznal attol kerdeznem (foleg se-os) hogy a gyari fulessel tud vele szamot leptetni? sok lejatszot probaltam es lehetett mindegyikbe csak ebbe nem. why??? :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.