Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Radeon™ HD 7950 / 7970 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-08 20:59:31

LOGOUT.hu

AMD Radeon™ HD 7950 / 7970 topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31254) HSM válasza Maotun (#31246) üzenetére


HSM
félisten

Lehet, kívülről nagy a házad, de belülről eléggé ódivatú, kevéssé praktikus az elrendezése.
Nálam pl. így fest a ház a belülről [link], igaz, a 7950-em csak 27,5cm hosszú, de beférne még legalább egy 10-15cm-el hosszabb is. Amúgy bár az én példányomból kiszedtem a winyókeretet, de ilyen hosszú VGA mellett is beférne még 3 winyó, így: [link]
Egyébként figyelj oda a szellőzésre, mert egy 250W-os kártyát tettél be egy igencsak pici helyre, nehogy túlmelegedjen, vagy túlmelegítse maga körül a lapot, hangkarit. Mert akkor az élettartamcsökkenéseken bőven bebuknád, amit a házadon megspóroltál.

(#31249) Fail3D!: A tiéd nem Matrix, ott a baj. ;]

(#31250) Whit3Rav3n: Várható volt, hogy a korábban jócskán drágább karik esetében az árcsökkenést valami módon megpróbálják majd visszahozni a gyártók....

(#31252) DeadMeat: Nekem nagyon bevált a 13.6 beta 2, és nagyon nem a 13.8 beta 1 és 2. Az újabbakat ezért most nem próbáltam. :DD Arra kell vigyázni, hogy valahol valami olyasmit olvastam, hogy van valami inkompatibilitás most a frisebb és régebbi driverek között, így érdemes váltáskor uninstallálni előbb, és csak utána telepíteni az újat, különben gondok lehetnek.

(#31253) Attix82: ASIC függő elsősorban a dolog. :K No, meg pédányfüggő is. :) A kérdés, hogy a végén mekkora teljesítményt vesz fel, a melegedés és fogyasztás ugyanis nem a feszültségtől, hanem a felvett teljesítménytől függ. (Nyilván, a feszültségtől is függ, de önmagában az csak egy szorzat egyik része.)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Radeon™ HD 7950 / 7970 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.