Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Radeon™ HD 7950 / 7970 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-08 20:59:31

LOGOUT.hu

AMD Radeon™ HD 7950 / 7970 topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24001) eszakas válasza arty (#23997) üzenetére


eszakas
senior tag

Külön kell hozzá tölteni a Display Servert.

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#24002) asdf2


asdf2
tag

Lehet az, hogy (csak BF3 alatt) néha kidobja, hogy DX3D Device removed (valami ilyesmit), néha háromszögek jönnek ki a javelinesekből (csak belőlük, ez végképp fura:D), amiatt, hogy kevés feszt kap a GPU? Rá adtam 25mV-ot, és eltűntek, ezzel így a GPU-m 65 fok fölé nem megy, csak fura. Szóval ez betudható annak, hogy kevés feszt kapott?

(#24003) fatal1ty1984 válasza Tarill (#24000) üzenetére


fatal1ty1984
őstag

kézzel nefogdosd müködés közben a vga-t föleg ne a nyákot,mert simán zárlatot tudsz csinálni az ujjadal is,én máröltem igy meg egyet :D + nagyithato képeket rakj már fel mert igy elég kivenni belöle a számokat

[ Szerkesztve ]

(#24004) hoolla


hoolla
aktív tag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem.
Volt egy, kb 3 másodperces áramszünet, és úgy tűnik az egyik vga elszállt. Az érdekesség az, hogy látom vele az alaplapi képernyőt, biost, de a windows loading már nem jön be. Ha bekapcsolom a cf-t szétesik a kép majd kékhalállal újraindul a gép. Sapphire dual-x 7970 a kártya. Kipróbáltam mindegyik slotban, a másik kártya tápkábeleivel, de a windows nem tölt be. A sima ref kártyával minden rendben. Windowst újraraktam, azt hittem driver gond volt de semmi változás. Szerintetek?

Előre is köszönöm!

"It was the best of times, it was the worst of times, it was the age of wisdom, it was the age of foolishness..."

(#24005) BeLucZ válasza hoolla (#24004) üzenetére


BeLucZ
addikt

létezik hogy egy csicska áramszünet hazavágja??? elég furán hangzik, garival ilyenkor mi van ? kár lenne azért a szépséges dual x-ért... nekem már jó párszor volt áramszünetben részem, úgyhogy full load alatt volt a gép és kutya baja nem lett tőle

[ Szerkesztve ]

(#24006) Tarill válasza fatal1ty1984 (#24003) üzenetére


Tarill
őstag

okés:D jobb klikk meggynyitás új fülön úgy teljesbe rakja, nem tudom így sima képlinkként mért nem

(#24007) hoolla válasza BeLucZ (#24005) üzenetére


hoolla
aktív tag

Igen én is furcsállom, főleg, hogy jó tápom és jó elosztóm van. Meg volt is párszor már áramszünet, de nekem inkább az a fura, hogy ad képed addig amig a windows loading kép be nem jön, azt már nem látom. Garis még szeptemberig, max kicseréltetem ghz-re.

"It was the best of times, it was the worst of times, it was the age of wisdom, it was the age of foolishness..."

(#24008) DroiDMester válasza Moretimer (#23992) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Már majdnem jó de még mindég IDLE (2D) ben megy a VGA így nem látom mennyit kap terhelve a GPU :F , GPU-Z nél a Bus interface sor végén a kis kék ? -re katt és indítsd el a tesztet(ablakos módba) hogy átváltson a VGA 3D -re és úgy csináld meg ugyan ezt a képet! :R

****************************************************************************************
TTomax : hát nekem nem számít hogy betakarja a maradék 3.db PCIe -slott ot

úgysem tudnák beléjük csak KIZÁRÓLAG VGA -karit tenni viszont azt lehetne szépen, mert teljes értékű 16X sebességű még 2.db PCie slot a 3- ból (köszönhető a NF200.nak) tehát CF/SLi hez jó lenne, de akkor meg úgyis másképp tenném a ventiket a Peter -re és akkor mehetne a cf :K

CPU hűtőt meg direkt tettem így (elférne elforgatva is) de így jobb, légáramlat szempontból is(ugye felfelé száll a meleg levegő) meg pont felette van 2.db 14.centis venti a ház tetejébe, ami szippantja kifelé amit a cpu hűtő tol fel meleg levegőt :K

****************************************************************************************
fatal1ty1984 hát nincs értelme egy 7.k -s cpu hűtőt hasonlítani egy ~100-150.e res vízhűtéshez! szóval ez eléggé nonszensz :U

***************************************************************************************
Tarill : ott nálad tuti nincs jól valami mert ~1500RPM -en képtelen ilyen hőfokokat produkálni(főleg nem ilyen gpu fesz melett) a Vapor-X hűtése, de nyugodtan kérdezz meg másokat is itt a fórumba akinek vapor kártyája van! :K

(#24009) BeLucZ válasza hoolla (#24007) üzenetére


BeLucZ
addikt

bios resi volt ? vedd ki a másik vgat és csak a "rossz" maradjon benn, 1 próbát megér, esetleg win reinstall utána csak azzal a vgaval

[ Szerkesztve ]

(#24010) fatal1ty1984 válasza BeLucZ (#24009) üzenetére


fatal1ty1984
őstag

+1 és egy vga bios csere sem ártana

(#24011) Blitz23


Blitz23
tag

Vapor x 7950 1.250mv-on 1150/1375-ön durván 2-3 óra játékkal/nap mennyi ideig húzná?:)
(60-70fok terhelés alatt a gpu és a vram is)
Elég bizonytalan vagyok ezzel kapcsolatban,emiatt nem nyúltam még komolyabban hozzá a kártyához,így alap feszen 1025/1375 játszom.
Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#24012) kovsol válasza DroiDMester (#24008) üzenetére


kovsol
titán

Tudsz a pci-e x16 slotba rakni akár x1 x4 kártyát is, nem csak vga -t.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#24013) Tarill válasza DroiDMester (#24008) üzenetére


Tarill
őstag

van egy 8 centis ház venti ami oldalról vereti a vga-t semmi egyéb minden úgy van ahogy kivettem a dobozból, beraktam és használom, ennyi

(#24014) HSM válasza Blitz23 (#24011) üzenetére


HSM
félisten

Hát ha játék közben se nagyon megy 60-70 fölé semmi, akkor igen sokáig. Bár 1150-en 1,25mv-on ez nekem elég irreálisan alacsony hőfok... Persze, nem mondom, hogy lehetetlen, de irreálisan alacsony.
A power limit mennyire van beállítva?

[ Szerkesztve ]

(#24015) hoolla válasza BeLucZ (#24009) üzenetére


hoolla
aktív tag

A windows újra lett már rakva, de a bios frissítést még megnézem. Most egy kicsit félre kell raknom, de köszönöm szépen, írok majd hogy mi lett.

"It was the best of times, it was the worst of times, it was the age of wisdom, it was the age of foolishness..."

(#24016) Blitz23 válasza HSM (#24014) üzenetére


Blitz23
tag

20-ra,mert tervbe van véve a további tuning.Persze több profilom van,ha nem játszom semmivel akkor alapon van minden:).

(#24017) HSM válasza Blitz23 (#24016) üzenetére


HSM
félisten

Korrekt.. De azért csekkold le, jól mértél-e, fusson a háttérben a monitorozó, és nézz rajat max és átlag hőfokot is, vagy rakd ablakba a játékot, hogy lásd menet közben a hőfokot. Csak azért hitetlenkedek, mert nálam 1150-en 1,25V-on már szinte izzik a kari... :DDD

(#24018) TTomax válasza DroiDMester (#24008) üzenetére


TTomax
nagyúr

Na azt megnézném,hogy a keresztbe szellőztetett CF mennyire lenne meleg,habár képen jól néz ki de szerintem a hatékonyság nagyban csökkenne...

PCI-E slotba meg elég sok mindent lehet rakni,nem csak vgat...nekem pl a hangkártyám is ilyenben van a vgak felett... Amúgy a meleg levegő valóban felfelé száll,pont ezért nem lenne mindegy milyen meleget szív a vgaról...a ház elejéből hideget szívna,mondjuk egy vga esetén ezt lehet nem nagyon veszed észre,de CFben gyorsan fordítanál szerintem azon a cpu hűtőn,vagy kifelé fújó megoldáson törnéd a fejed ... ;]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#24019) Blitz23 válasza HSM (#24017) üzenetére


Blitz23
tag

Oké,köszi!:) Még annyi,hogy melyik progi a legjobb tuninghoz? A trixx vagy az AB? Azért kérdezem,mert nekem néha csinál mindkettő furcsa dolgokat.Elfogadom az új órajeleket,de a GPU-Z nem látja az újat vagyis gondolom nem is az új,hanem a régi órajeleken fut tovább a kártya.Van amikor oké,de előfordul.

(#24020) HSM válasza Blitz23 (#24019) üzenetére


HSM
félisten

Régebben TriXX-et használtam, mert megbíhatóbb volt, de aztán áttértem Afterburnerre, és a 3.0.0 beta 7-el eléggé meg voltam elégedve, tök jól működött. Most már újabb beta van, azt nem ismerem.

A GPU-Z nem az igazi monitorozásra, használd inkább az Afterburner beépített low-level monitorozását, de ne monitorozz vele feszültséget, arra viszont jobb a GPU-Z vagy a HWiNFO. :K

(#24021) Blitz23 válasza HSM (#24020) üzenetére


Blitz23
tag

Oké,köszi! :R Holnap megnézem hány fokos a GPU így,ma már lassan ebéd aztán haverok: :DD

(#24022) Stunts666 válasza HSM (#24017) üzenetére


Stunts666
őstag

Nekem 925on es 1100on is 70-80 fok... XD

(#24023) HSM válasza Pug (#23937) üzenetére


HSM
félisten

Na, megmértem. Folyamatos terhelés alatt belőttem úgy a feszt, hogy 75 fokra felmelegedjen a VRM, (73-75 fokot írt a HWiNFO) és megpróbáltam megmérni a kondit. A NYÁK a VRM mögött rendesen 75 fok volt, a kondi pedig, ami a legszélén lévő kis pici (tehát aminek elvileg a legjobb a hűlése, a legkevésbé zsúfolt helyen van) volt 63 fokos. Ellenben ezen kondi mögött a NYÁK is vagy 5-6 fokkal hűvösebb volt, mint a középtáján lévő kondik mögött abban a sorban. Tehát a rosszabb elhelyezkedésű kondik ideális esetben is olyan 67-68 fok körül lehettek. Szóval úgy néz ki, körübelül 5-8 fokkal lehet hűvösebbnek kalkulálni a kondikat, mint magát a VRM-et a PC 7950 esetén, ami azért nem valami sok.

(#24022) Stunts666: Nekem 925-ön alulfeszelve, +20% powerrel lightos ventivel 1,038V-on a 70 környékét szokta célbavenni, de inkább alulról. :D

[ Szerkesztve ]

(#24024) DroiDMester válasza kovsol (#24012) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

kovsol, TTomax : Sajnos nem működik :O Peidg jó lett volna de nem...

Mind a 4.db 16X SLOT -ban próbáltam TV-Tunert, és X-Fi Titanium hang kártyát és nem ismerte fel bármelyikbe bármilyen variációba próbáltam :(
Tudom hogy kéne működni Maximus III -ban(meg Asrock Z77 Extreme4 -be) is használtam 16X slot ba ezt a hangkarit és tunert is ott működtek, de itt Maximus 4 -ben nem!)

pedig a PCIe kapcsolókkal is szórakoztam de úgyse történt változás! :U

De a BIOS -ban is megnéztem ott is csak a VGA -kat jelöli! és látja

[ Szerkesztve ]

(#24025) ricshard444 válasza DroiDMester (#24024) üzenetére


ricshard444
veterán

Nekem Extreme III-m van és működik mind a 4 16x-s Slotban a hangkártya, ugyanúgy mint a 4x-ben. Miért is ne működne hiszen erre (is) vannak kitalálva

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#24026) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Ezt a kartyat erdemes megvenni ? Eleg olcso es 7970 . [link]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#24027) Moretimer válasza DroiDMester (#24008) üzenetére


Moretimer
aktív tag

Igen, ez már jó lesz. :B :K

Moretimer

(#24028) Moretimer


Moretimer
aktív tag

102 °C volt a VRM1 10 perc bf3 után... :W

[ Szerkesztve ]

Moretimer

(#24029) Pug válasza Moretimer (#24028) üzenetére


Pug
veterán

Az már valóban nem túl baráti... :(

(#24030) daveoff válasza MiklosSaS (#24026) üzenetére


daveoff
veterán

Nekem volt ilyen kártyám. Nagyon masszív, szép kártya, viszonylag jó hűtéssel (azért van hangja). DE voltage lock-os, és nincs rajta dual bios! Nálam tuning-ban 50mhz-et nem lehetett rajta húzni, mert nem bírta. Az első szériája jó volt, de amiket most kapni már nagyon lebutított verzió.

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#24031) daveoff válasza Moretimer (#24028) üzenetére


daveoff
veterán

Nekem ezt produkálja a ref 7970 BF3-ban, a ref hűtésnek ennyire jó a VRM része! Ez már a második ref 7970 ami nálam van, és mindkettő ilyen jól bánt a VRM-el! Hétfőn szerelem fel a kártyára az alpenföhn peter-t, már nagyon kíváncsi vagyok milyenek lesznek utána a hőfokok....

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#24032) Moretimer válasza daveoff (#24031) üzenetére


Moretimer
aktív tag

Kellemes.
Ennyit az asus top-ról (is). :U

Moretimer

(#24033) ricshard444 válasza Moretimer (#24032) üzenetére


ricshard444
veterán

Nálam minden oké az Asus-al is, csak normális szellőzés kell neki.

Amikor egyedül volt bent akkor nem ment a VRM 65 fölé sem a GPU.
Most már be van zárva a házba a másik kártyával és 75 fokot is eléri mindkettő érték, de annyi a max.
Yep ezek mind tuning értékek + 1.25V @ 1.18-1.2

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#24034) Moretimer válasza ricshard444 (#24033) üzenetére


Moretimer
aktív tag

Nincs meleg a házban, de ez látszik aidaban a többi mutatott értéken.
Mi lehet a probléma? Idegesít a dolog. :U

Moretimer

(#24035) hoolla válasza BeLucZ (#24009) üzenetére


hoolla
aktív tag

Na, úgy néz ki valami komolyabb gond van, mert előjött megint a gond. Egyke kártyával, friss windowsal, képnézegetés közben. Valami nem stimmel de nagyon. Úgy néz ki, hogy lehet az alaplappal van gond. Szétszedtem az ssd raidet, felraktam egy ssdre a rendszert és a probléma maradt. Nem toom mi ez. Nagyon érdekes. Egyszercsak megadja magát a rendszer. Kékhalál, majd nem indul újra, kikapcs, majd sikerül újraindítani. Minden winyó lehúzva, csak az egyik ssd a rendszernek van rajta, és csinálja. Jó hosszú menet lesz ez. Azért köszönöm!!!

"It was the best of times, it was the worst of times, it was the age of wisdom, it was the age of foolishness..."

(#24036) BeLucZ válasza hoolla (#24035) üzenetére


BeLucZ
addikt

együtt érzek, igencsak szar érzés lehet.... kívánom hogy megoldás szülessen :R

(#24037) MiklosSaS válasza daveoff (#24030) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Kosz a valaszt, tehat akkor inkabb a sapphire 7950-es vapor-x-je ami olcsobb is es egy keves szerencsevel el lehet erni a szintjet.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#24038) Enclave válasza DroiDMester (#24024) üzenetére


Enclave
aktív tag

Ugyan nem olvastam végig az előzményeket de ha egy hangkari vagy egyéb ami nem videókártya nem működik egy PCIe slotban, az sajnos lehetséges... Elvileg a X16-os slotok csak vga-knak vannak kitalálva, így valahol olvastam már olyasmit, hogy az adott eszköz "bios"-át post-oláskor a rendszer vga-k bios-ának szánt területre másolja, emiatt nem képes olyan funkciókat ellátni és előfordulhat, hogy nem működik az adott hardver.

Én alaplap vásárlás előtt napokig csak a netet túrtam amiatt, hogy megbizonyosodjak róla, hogy a tervezett raid kártya hajlandó lesz-e működni a 3. pcie x16-ban (ami gyakorlatban csak x4-esként volt behuzalozva)...

Szerencsére minden működött de másoknál írták, hogy raid kártya vagy egyéb nem működött, csak vga... Nincs valami egyéb opció ennek a spéci alaplapnak az UEFI-jében, ahol ilyesmit is állítani lehet? Hivatalos fórumon is nézelődtél ez ügyben?

Sajnos a legtöbb extrább alaplapot szvsz inkább csak gamereknek szánják, így csak vga-kra gondolnak mint berakni tervezett kártya, egyéb hardverre nem. Pedig valszeg nem lenne nagy erőfeszítés megoldani, csak úgy gondolják, egy gamer-nek elég az integrált hangkártya, és nincs szüksége olyasmi egyebekre mint tuner v. raid kártya de fontos neki, hogy 4 db vga-t be tudjon zsúfolni... (én emiatt nem veszek csúcs alaplapot, illetve nagyon óvatosan veszek újat is, a sok lehetséges kompatibilitási hiba miatt...)

Esetleg próbálj írni a gyártónak, hátha tud küldeni valami "spéci" verziójú UEFI-t a problémádra vagy inkább nézz szét a hivatalos fórumon ez ügyben, hátha másnak is volt gondja, ha tunerrel nem is de hangkártyával mondjuk igen egy ilyen lapban...

Semmi sem állandó, csak a változás.

(#24039) wolfwood132


wolfwood132
csendes tag

Sziasztok , így a melegben eléggé melegedik a [kártyám] , a vrm az 64 fok körül megáll de a gpu 82-86 fok közt munkálkodik , hosszú távra nem túl meleg? A ház elméletileg jól szellőzik oldalról 23 centis venti nyomja rá a levegőt .

[ Szerkesztve ]

(#24040) MrPetya19 válasza wolfwood132 (#24039) üzenetére


MrPetya19
addikt

GPu oldalról én pont kiszívnám a levegőt, és pl felülről pedig be. Egyszerű modal akár direktbe a karira.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#24041) Pug válasza MrPetya19 (#24040) üzenetére


Pug
veterán

Mivel a meleg levegő ugye felfele áramlik, így a legokosabb a fenti részen kivezetni azt.

(#24042) wolfwood132 válasza MrPetya19 (#24040) üzenetére


wolfwood132
csendes tag

raktam már át ventit de akkor melegebb lett a kártya , ugye a ref hűtés kiviszi a házból a levegőt így nem reked meg körülötte a meleg levegő ha nem tévedek . Lehet beruházok egy alpenfohn peter -re mert jókat olvastam róla , csak a szereléssel nem tudom boldogulni fogok-e.
( fenti 23 as kifele viszi meg hátul van egy 14 centis venti ami kifele viszi a levegőt)

[ Szerkesztve ]

(#24043) MrPetya19 válasza wolfwood132 (#24042) üzenetére


MrPetya19
addikt

Nem is figyeltem, hogy ref hűtéses a karid.
Lentről meg több port szív be.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#24044) DroiDMester válasza Enclave (#24038) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Mint írtam nem gond(már) eredetileg a GAMER gépembe egy Asrock Z77 Extreme4 alaplap + 3570K volt!

Most hogy nyugdíjba küldtem(át költözött asszony gépébe) az általános gépem, amiben volt egy Maximus III Formula + i7-875K proci +HD7770, ezek helyére is jött egy 3570K + a Maximus IV Extreme, és ebben a gépben kellett volna mennie még egy PCIe 1X -es TV-Tunernak, meg az SB X-Fi Titanium hagkarinak is amik eddig is működtek a M3F lapban!

Nem is gondoltam hogy gond lesz ilyesmivel, hogy nem fog menni a maradék 3.db PCIe 16X slot -ba akár a tuner akár a hagkari, mert eddig soha nem volt ilyen, pedig rengeteg alaplapban jártak már és szinte mindég 16X slot ba volt valamelyik és soha nem volt ilyen hogy ne menne vagy ne ismerné fel!
Én az NF200 -as chip re gyanakodom hogy az kavar be, és nem képes csak VGA -kártyát lekezelni a 16X foglalatokban!

De megoldódott könnyen a dolog, megcseréltem az alaplapokat és át tettem a Maximus 4 et a gamer gépembe, ide az általános gépembe meg bekerült a ASRock Z77 Exreme4 itt működik a TV tuner és a X-Fi hagkari is, a gamer gépbe meg úgyis elfoglalja az egész kócerájt a 7950+peter, még pont befér alá a PCIe 4X Slot -ba a hagkari szóval nem érdekel a dolog hogy nem megy a maradék 3.DB PCIe 16X slott mert úgyse teszek bele semmit!

Egyébként legfrissebb BIOS van fent a M4E lapon Sajnos másképp nem is tudtam üzembe helyezni, mert valami régi BIOS volt a lapon, és fel sem ismerte a 3570K -t még képet sem adott ve sőtt el sem indult, csak a ventik pörögtek fel
Szerencsére a ROG Connect csatlakozón keresztül lehet kikapcsolt állapotban is BIOS -t frissíteni rajta, ezt egy sima alaplapnál nem úsztam volna meg ilyen egyszerűen kereshettem volna :W valami Szandy CPU -t hogy tudjak bios frissíteni a lapon, hogy utána működjön az ivy cpu -val!

Szóval nem volt sima ügy de megoldottam és most megy minden szépen :K

[ Szerkesztve ]

(#24045) Rexcor


Rexcor
őstag

Sziasztok!

7950-ből CF-re milyet lenne érdemes venni ami jól húzható és nem nagyon melegszik?

(#24046) arty válasza daveoff (#24031) üzenetére


arty
veterán

mivel iratsz ki VRM hőmérsékletet, stb?

AB nekem ennyi opciót nem kínál :/

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#24047) Weareus válasza arty (#24046) üzenetére


Weareus
addikt

Szerintem a HWINFO-t használja a RivaTunerrel.
Én AIDA64-et és az MSI AB RivaTuner funkcióját használom.
Nálam Így néz ki képernyőn. (1080p-ben elég tűrhető...)
Bár ebben a videóban nem látni a címkéket az értékek előtt, az AIDA64 béta verzióját ha letöltöd (nekem is az van fenn), az már tudja..., viszont oktatóvideónak tökéletes...
Arra figyelni kell, hogy nem minden Aida verzió működik, nekem állandóan dll-hibákat adott be. A linkelt béta nálam viszont hibátlan.

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#24048) arty válasza Weareus (#24047) üzenetére


arty
veterán

:R köszi!

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#24049) daveoff válasza arty (#24046) üzenetére


daveoff
veterán

Ahogy a kolléga mondta! HWiNFO64 + RivaTunerStatisticServer + FRAPS, három aprócska program, nem kell hozzá az AB sem. Egyszerű, mégis hatásos, mindent be tudsz állítani, amit csak akarsz.... :K

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#24050) Macka


Macka
veterán

A Powercolor 7950 V2 (piros nyákos) az ref.nyákos? Vízhűtés miatt. :F

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Radeon™ HD 7950 / 7970 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.