Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 5830 / 5850 / 5870 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#3501) Abu85 válasza gbors (#3499) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Igen, de fontos lenne a DX11. :) Nagy Dirt 2 fan leszek, a STALKER-t meg eddig is imádtam. Az AVP-től fosok, de majd átrágom rajta magam, már csak a tesszellátor miatt is. :DDD

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#3502) radi8tor válasza gbors (#3499) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Köszi, szerintem marad az 5850. Elég nagy ugrás lesz ez is 9600 GT OC után :D

⭐ Stella

(#3503) Kucsek


Kucsek
aktív tag

Kell nekünk ez a Vapor X?Az hogy rádobnak egy hűtőt + emelnek 30 egész Mhz-et a magórajelen .Ha jól emlékszem 1-2 tulaj húzta jobban is az 5870-et.
Toxic nem lesz belőle 2Gb verzió mondjuk 125.000?

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#3504) WesTM válasza Abu85 (#3501) üzenetére


WesTM
senior tag

Szia Mester! :R

c2d e4500 marad a vga mellé? Mert én is egy ilyen cpu-t nyúzok, és kíváncsi vagyok mit fog szólni alatta az 5850. :R TE mennyin tudod járatni a procit?

(#3505) eszakas


eszakas
senior tag

Az egész nevetségesen kezd hasonlítania a 3DFX Glide cirkuszára.

http://hu.wikipedia.org/wiki/3dfx

Ott a Microsoft-NV páros döntötte el hogy a 3DFX a süllyesztőbe került.
Utána egy darabig elszálltak saját maguktól. De a játékgyártók sem írtak megfelelő játékokat a Voodoo kártyákra hiába gyorsabbak voltak és szebb volt a kép 3DFX-ben.

Ez a nevetséges psyhic motor is ilyen lesz szerintem. Az MS nem fogja engedni a DX-et.

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#3506) Abu85 válasza WesTM (#3504) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ez a proci marad egyelőre. Nincs lóvé másra. :D
3 GHz-ig húztam eddig, a fölé még nem mentem, mert nem volt kedvem tovább tesztelni. Most alapon van, de majd újra megkenem az új VGA-val. :)

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#3507) gombcomp válasza Kucsek (#3503) üzenetére


gombcomp
senior tag

Megy az 5870 többet is kis feszemeléssel: 1018/1274 :K

[ Szerkesztve ]

"Ha őseink is elszaladtak volna, valahányszor nehéz idők jöttek, ma üres lenne ez az ország." - Wass Albert

(#3508) WesTM válasza Abu85 (#3506) üzenetére


WesTM
senior tag

Nálam is még 1 vga-t ki kell neki húzni. Bár 3.55ghz-en szerintem elég lesz az 5850-hez. ;]
Most tartalékosan 3.45-ön megy. Amire oda jutok, minimum jövő április. Addig meg úgy is beszerzek egy full-hd monitort is.

Na offolást befejeztem. :)

[ Szerkesztve ]

(#3509) gbors válasza Abu85 (#3501) üzenetére


gbors
nagyúr

ja télleg, majd' elfelejtettem, Neked hivatalból kell DX11 :D Hmmmm. Nehéz ügy.

[ Szerkesztve ]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#3510) C64


C64
őstag

hali, mikor lesz pontosan 5970??

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#3511) Abu85 válasza C64 (#3510) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

November közepe felé.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#3512) C64 válasza Abu85 (#3511) üzenetére


C64
őstag

na kiváncsi leszek. tudja valaki, hogy kb mennyit kóstál majd?

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#3513) borat26 válasza lancy (#3013) üzenetére


borat26
aktív tag

Szia!

Én is egy 5870-re fájdítom a fogam. a 4670 már kicsit kevés
Aláírásomban a konfigom.
Te hogy csináltad a 3 GHz feletti órajelet E8400-on, ha nem nyúltál a procidhoz?

ASROCK B365 M Pro4 |Intel I5-9400F|Corsair Vengeance 2x8GB DDR4 2666 Kit|Gigabyte GTX 1070 Windforce 8GB OC |Thermaltake Element V3|Zalman ZM600 LXII|LG 29WN600

(#3514) Abu85 válasza C64 (#3512) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Nem számítanék 600 dollárnál kisebb árcédulára, de biztosat nem tudok.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#3515) borat26 válasza barks (#3475) üzenetére


borat26
aktív tag

Szia!

Nem nekem írtad, de én is válaszolok.
Én 4,5GHZ-n üzemeltettem az E8400-amat a Gigabyte P45 UD3-as deszkámban.
Így használtam egy hétig. Stabil volt, soha nem fagyott meg és nem volt kékhalál. Igaz nem futtattam végig egy stabilitás tesztet sem, mert nem publikus eredménylistára akartam bekerülni, hanem megtudni, mit tud.De most visszatettem 3 GHz-ra.

ASROCK B365 M Pro4 |Intel I5-9400F|Corsair Vengeance 2x8GB DDR4 2666 Kit|Gigabyte GTX 1070 Windforce 8GB OC |Thermaltake Element V3|Zalman ZM600 LXII|LG 29WN600

(#3516) koxminator


koxminator
senior tag

abszolút off: én egy E8200-őt hajtok 3,8Ghz-en kb. másfél éve minden gond nélkül egy MSI P35 Neo2/FR deszkán, Asus Silent Knight2 hűtővel, feszre már nem emlékszem. Szóval nem szabad feladni :)

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#3517) spejci


spejci
tag

Hello.

CoD: MW2 re melyiket ajánljátok ??
4870x2 vagy 5870 ???
q9450 proci mellé.

(#3518) vhunor válasza spejci (#3517) üzenetére


vhunor
őstag

Ár mindegy alapon 5870. Ha számít a 40k különbség, akkor az x2.

(#3519) Dark KillerX válasza spejci (#3517) üzenetére


Dark KillerX
addikt

Harmadik lehetőségnek ajánlanám az 5850-et. :K ,persze ha beszerezhető.

(#3520) vhunor válasza Dark KillerX (#3519) üzenetére


vhunor
őstag

Hogyne lenne beszerezhető, pl. én is árulok egyet :B . Fizetett politikai hirdetést láttak. Kérem kapcsojjaki.

(#3521) katt777


katt777
félisten

RI/OS: Figyu má', te hogy érted el DX9-ben a 142.5/6043, ill. DX10-ben a 95,8/4063 eredményeket? Nem kötözködésből kérdezem, hanem kíváncsi vagyok, mert megkaptam az E8400-zal mért eredményeket, ahol szépen látszott a VGA kihajtása 3-3.6 és 4GHz-en, de ez a 2 Sanctuary teszt 31.7/1344, illetve 70,6/2992 volt. A különbség annyi, hogy akitől kaptam, az még az Edge-Detect AA-t is bekapcsolta a maximális véglet kedvéért.
Driver hiba lehet? Csak mert másutt nem láttam ekkora eltérést, csak annyi lassulást, amennyi az eltérő AA metódusból fakad. Nem kívánok sok túlmunkát tőled, de ha lenne pár perced, megköszönném, ha vetnél egy pillantást a (remélem már) végleges cikkre a honlapomon, ahol minden új HD5870 teszt szerepel.
Holnap kikerül logout-ra, és nem szeretném, ha valami nagy tévedés maradna benne, még ha a HD5870 csak összehasonlítási alapként szerepel is benne. Előre is kösz, ha szánsz rá időt. Jöhet a válasz pü is, mielőtt megint beszólna valaki, mit keresek itt, amikor nincs is 58xx kártyám. :DDD :R

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3522) dangerzone válasza katt777 (#3521) üzenetére


dangerzone
addikt

Még nincs, de majd lesz? :)

(#3523) katt777 válasza dangerzone (#3522) üzenetére


katt777
félisten

Ha másért nem, hát az Oblivion miatt muszáj lesz bevállalni egyszer (no de DX9-ben meg nem olyan acélos azért, ahogy nézem), minden másra elég a 4870 fullban, akár még csökkentett órajelekkel is. Persze lehet, hogy van valami tech vacak, amihez nem elég, de előbb olyan játékot készítsenek, amely érdekel is. Wolf volt az utolsó ilyen, de az megint nem a hű de brutál grafikáról volt ismeretes. :DDD Viszont mindenképpen meg akarom várni, mit tud majd a GT300, mert ha mindazt, amit az ATI, csak még PhysX-et is, akkor a mostani 5xxx tulajok szívhatják majd a fogukat. Január előtt úgysem érdemes VGA-t venni.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3524) dangerzone válasza katt777 (#3523) üzenetére


dangerzone
addikt

Ezzel én is így vagyok. Ha valamikor felbolydul a piac, akkor az csak a gt300 után lesz.
Addig én is várok mindenképp.

(#3525) radi8tor válasza katt777 (#3523) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

November az január után van ;)

⭐ Stella

(#3526) bigdigit


bigdigit
addikt

van valami trükkje az MSI afterburnernek?mert nekem MSI 5850 van de vcore sor üres....

(#3527) RI/OS válasza katt777 (#3521) üzenetére


RI/OS
őstag

Ha megnézed ezt:
[link]

Itt is látszik, hogy tesztben mekkora a különbség egy 920 meg egy e8400 között...

Egyébként ilyen beállításokkal
(Most windowedben nyomtam, nyílván picit eltér emiatt az eredmény) hogy látszódjanak az adatok:
[link]

(#3528) katt777 válasza RI/OS (#3527) üzenetére


katt777
félisten

Én azért gyanaxom valami driver csúnyaságra, mert nem CPU limites az 5870 E8400-zal sem. Annyi tech + van az i7-ben, hogy 3-4%-ot gyorsult a megjelenítésem i7-tel kihajtott HD4870-nel az E8400-zal kihajtottal szemben (tesztek honlapomon és logout). Szóval ezért tűnik irdatlannak ez a különbség.

Megkérnélek, ha nem mondtad volna már, hogy elég, hogy tropics és heaven tesztet is tolj DX9-ben, de nem kívánok tőled általad nem kívánt munkát. :R

radi8tor1: Na ja, meg előtte is. Kérdés, melyik melyik? :DDD

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3529) tom_tol válasza RI/OS (#3527) üzenetére


tom_tol
addikt

na jó de Ő a vga-t alapon a 8400-t meg 3,6-n futtatta
így nem lehet összehasonlítani

(#3530) katt777 válasza tom_tol (#3529) üzenetére


katt777
félisten

Nem, mindketten maximális összetettséggel futtatták a teszteket, csak Az E8400-zal rajta volt még az Edge-Detect eljárás is, és magas Cat. AI. Tehát a különbség maga reális, a mértéke tűnik nem eviláginak, miközben az E8400-zal semmit nem gyorsult a megjelenítés a CPU tuningjával.

RI/OS: Tényleg, Edge-detect AA mellett is megnézhetnéd, magas Cat. AI-val.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3531) RI/OS válasza katt777 (#3530) üzenetére


RI/OS
őstag

Ő a vantage-ra írta

(#3532) katt777 válasza RI/OS (#3531) üzenetére


katt777
félisten

Na, akkor már tényleg fáradt vagyok, egész nap az adatokat irkáltam táblába, meg hegesztgettem a cikket a honlapomon és logout-on, el is megyek pihenni. :R

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3533) bigdigit válasza bigdigit (#3526) üzenetére


bigdigit
addikt

megoldódott.ki gondolta volna gyári lemezen régi verzió van a programból.
viszont most meg az merült fel bennem 5850-nek gyári hűtővel mennyi ami még egészséges vcore illetve kb hol keressem a kártya felső határait?

(#3534) barks


barks
csendes tag

Van egy rossz hírem,a Gothic 3 is bugos 5870-el.A textúrák csíkosak,olyan mintha nem fű,hanem zöld parketta lenne a földön. :O

Gigabyte P55-US3L;Intel core i5 750;4GB DDR3 RAM;Gigabyte Radeon HD 5870

(#3535) bigdigit válasza barks (#3534) üzenetére


bigdigit
addikt

itt ne mondj ilyet mert csak te lehetsz a hibás.ati sosem. ;]

(#3536) #97544192


#97544192
törölt tag

(#3537) boogie84 válasza RI/OS (#3498) üzenetére


boogie84
veterán

Sztem is. Nem hinném h egy mezei 5850 elkeni a mezei 5870 száját 1280ban, akármiről is legyen szó...
Nem tudom miért tesznek fel ilyen képtelenséget, mint teszteredmény. Azt hittem hiteles az oldal..

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#3538) RI/OS válasza boogie84 (#3537) üzenetére


RI/OS
őstag

Hát ez az.

Csak több az 5870, szóval esetlegesen egy egyenlő fps-t még el tudok képzelni, bár azt se nagyon ugye az órajelek miatt, de hogy többet csináljon az kizárt..

(#3539) Ricco_hun válasza #97544192 (#3536) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

Felháborító! :(( Így is drága az összes HD5 kártya. És így akarnak ezek részesedést szerezni, meg nv fanokat áttéríteni. Hát így nehezen. Egyre több ember mondja, hogy inkább megvárja az nv kártyáit.
Valaki nagyon fordítva lehet ott bekötve az AMD-nél. Vajon azt hiszik, hogy ők uralják a vga piac jelentős részét? Nem mutatták meg nekik az ez évi kimutatást? .......költői kérdések :(((

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#3540) radi8tor válasza Ricco_hun (#3539) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Én meg úgy terveztem, lehet januárban veszek vidkarit.

⭐ Stella

(#3541) katt777 válasza Ricco_hun (#3539) üzenetére


katt777
félisten

Ne aggódj, elfogadható driver úgysem lesz tavaszig. :DDD Jönnek itt még bugok szerintem, főleg régebbi programoknál. Amúgy én már az 58xx megjelenése előtt is úgy tartottam, hogy érdemes megvárni, lesz-e válasz az nV részéről, és milyen.

Lehet, hogy az ipari kémek már jelentették az ATI-nak, hogy az nVidia nem fogja tudni X összeg alatt kihozni a GT300-as kártyákat, így ők már most X-1 USD-re áraznak! :Y :F Mielőtt azt mondanád, hülyeség, várjuk meg a GT300-akat. ;)

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3542) keIdor


keIdor
titán

Én majd akkor veszek új kártyát, ha kijött az 5970, lement az X-mas hype, és Aliens vs. Predator már a küszöbön lesz. :K Tehát olyan Január-Február fele... addig csak-csak lemegy az 5870 ára olyan 80k alá, onnantól nekem tuti vétel lesz!
Nem várok én semmi féle nVidia válaszra, dugják fel maguknak a Fermi-t... ahhoz, hogy ismét GeForce mellett döntsek valami hatalmasat kéne durrantaniuk, olcsón, ami nem várható, főleg, hogy még nincsenek meg a textúrázók... én újabb FX szériára számítok tőlük, vagy ki se hozzák asztali környezetbe... persze a fanok még reménykedhetnek, hiszen az hal meg utoljára.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#3543) katt777 válasza keIdor (#3542) üzenetére


katt777
félisten

80k-ért 5870 még mindig drága a tudásához képest, persze nyilván könnyebb bevállalni, mint 100k-ért. Egyelőre semmi nem igényel többet nálam a HD4870-nél.
Ó, hogy reménykedem, hogy az AvP-t nem qrják úgy el, mint a Red Faction 3-at, vagy a Soldier of Fortune 3-at, hogy másról ne is szóljak! Olyan rég láttam már valami élvezetes, új játékot! De ha mondjuk ebből is vmi ócska, külső nézetes baromságot csinálnak, hát, 3 hétig fogok rájuk voodoo átkokat olvasni.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3544) Dark KillerX válasza Ricco_hun (#3539) üzenetére


Dark KillerX
addikt

Felteszek egy költői kérdést.Mért adnák olcsóbban a terméküket,ha nincs is konkurencia,hmm.Ezen még nem gondolkoztál?Nézd meg pl. az oroszokat,hogy manipulálnak a földgáz árakkal.

Másik meg várhatód nyugodtan az Nv csúcs kártyáit,úgy is jóval 100k(mint anno a 8800GTX,9800GX2,GTX280,GTX295) fölött lesznek a csúcskártyái. :K

[ Szerkesztve ]

(#3545) keIdor válasza katt777 (#3543) üzenetére


keIdor
titán

Fogalmam sincs egyikkel se játszottam... nem is nagyon érdekelnek... engem ebben az évben PC-re csak a Left 4 Dead 2, Call of Duty MW2, Assassin's Creed 2 érdekel. Előbbi kettővel már játszottam, egyikkel demóval, másikkal Xbox360-on, megéri mind a kettő a pénzét. Persze egyikhez sem kell új kártya, ezért ér rá nekem. Bízom az AvP-ben, hogy az is jó lesz. :K
60k-ért vettem a HD4890-et tavasszal, HD5870 simán megéri így a 80k-t szerintem.
A Dirt 2-t meg már régen kitoltam, most azért, hogy megnézzem milyen DX11-ben nem fogok új kártyáért rohanni.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#3546) katt777 válasza keIdor (#3545) üzenetére


katt777
félisten

Ja, hát az új árát figyelembe véve persze, csak nem kapod meg azt a pénz a régi kariért. Ilyen szempontból pofátlanul olcsón adják az 5870-et, ha megnézzük mondjuk egy GeForce 2 GTS új árát. :DDD :R
Hát, AC már nekem nem jött be az első sem, CoD-ok már messze nem a régiek (1-2), Left 4 Dead nem is érdekelt, de ezek már nyilván ízlésbeli eltérések. Dirt1 ment a szemétbe, amikor kiderült, hogy nem bírja a HT-et, mert lekapcsolni nem fogom egy béna játék miatt, miközben réges-régi progiknak sincs bajuk vele, és nem kockáztatom meg a 2. részt.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3547) keIdor válasza katt777 (#3546) üzenetére


keIdor
titán

Más az ízlésünk akkor eléggé... :K :R
Bár az Oblivion-ban egyezik, mert azt imádom...:) Meg a Fallout 3-at is a hibái ellenére...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#3548) Ricco_hun válasza Dark KillerX (#3544) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

Pokolian jó negyedévet zárt a GPU piac by Abu
Intel: 52,7%
Nvidia: 24,9%
AMD: 19,8%

+ még azért, mert igenis túl van árazva a HD5 széria. Ugyanis eddig az volt a trend mindkét oldalon, hogy az új széria jobb ár/teljesítmény mutatóval jön ki, mint az elődei. Hiszen ha nem így lett volna, akkor most ott tartanánk, hogy egy HD4870X2 400 ezer forint. Most az AMD ezt megcsinálta, szépen befagyasztotta az árakat (ahogy Abu mondaná: teljesítmény szerint beárazta őket - ebből következik, hogy akkor ha ez folytatódna, akkor a 4-szeres teljesítményű HD6870 4-szeres áron jönne). Köszönjük. Sőt nemhogy nem javított az ár teljesítmény arányon (ahogy azt illene egy generációváltáskor - lásd előző gondolatok, hogy egy vga a végén ne félmillió forint legyen), hanem egyenesen rontott. És mindezt ráfogja a dx11-re. És mindenki azzal dobálózik, hogy majd dx11- alatt 20-30%-ot fog gyorsulni pl egy HD5770, pedig a tesszelálás alatt ugyanúgy be fog halni és majd nézheted a zászló gyönyörű fodrozódását, amikor 200-as tempónál leesik az fps 5-re.
Még azok is akik most bevédik az AMD-t, azok is azt mondták pár hónappal ezelőtt, hogy majd milyen fasza lesz ha kijön az új széria, mert 20-25k-ért fognak HD4890-eket dobálni. Hát az AMD-nek ezzel a "teljesítmény szerinti" beárazásával szépen sikerült elérnie, hogy még a régebbi kártyák ára se csökkenjen. Mégegyszer köszönjük. :R :U

"Másik meg várhatód nyugodtan az Nv csúcs kártyáit"

Én nem azért várom, hogy azt vegyek, hanem azért, hogy végre megmozduljanak az árak.
De látom ez már itt valami betegség, hogy aki nem túr a nyelvével az AMD alfelébe jó mélyen az már rögtön elvakult, zöldszemüveges nv fan. Bannt nekem, hogy kritizálni mertem az AMD-t.

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#3549) katt777 válasza Ricco_hun (#3548) üzenetére


katt777
félisten

Azt én is megfigyeltem, hogy amikor anno még 4870-vásárlás előtt érdeklődtem nV-s topicokban, ATI-sként, ATI-s eredményeket belinkelgetve, hogy tájékozódjam, teljesen normálisan bánt velem mindenki (itt még azért is leszóltak, hogy mit keresek erre egy HD48xx kártyával, amikor összehasonlító eredményeket kértem), míg több ATI topicban is akadtak páran, akik egy-egy arra tévedő nV-st elküldtek az anyjába (OK, emléxem, 1X tényleg jött egy idióta pár teszteredménnyel, aki egyfolytában harsogta az nV himnuszt, de azért nem kell általánosítani). Vannak, akik utálják az ATI-t, vannak, akik utálják az nV-t (szerintem egyik sem reális, mert mindkét cégnek akadnak hiányosságai és szemétségei is), fölösleges emiatt idegeskedni, és neked sem kéne általánosítani az ATI-sok körében. :R

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3550) Abu85 válasza Ricco_hun (#3548) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Azért az AMD tudja, hogy 300 ezerért senki sem vinné a kártyáit. :) Ettől függetlenül látható, hogy rájöttek ők képviselik a csúcsot, így elkérik a pénzt a technikáért. Az elmúlt egy hónapban ki lett elemezve mennyire viszik a különböző árszinteken a terméket. Nos eléggé, így minden gyártó visszarakja az árat az eredeti MSRP-re, mert ezzel az árcédulával is nagyon fogják vinni. Nyilván az AMD nem máltai szeretetszolgálat. Ha 300 dollárért is eladja mindet, akkor miért adnák 250-270 dolláros sávban. Nyilván jobb lenne a helyzet ha lenne elég GTX 285, de az még jobban hiánycikk, így a vásárló csak a HD 5850-et tudja választani. Ezen egyébként nem hiszem, hogy most lehetne változtatni, remélni kell, hogy a Fermi-vel minden rendben halad és februárra-márciusra már itt lesz elegendő mennyiségben, meg persze jó árazással. :U

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 5830 / 5850 / 5870 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.