Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-17 19:00:18

LOGOUT.hu

AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
Megnyitott a Retro beárazás topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36734) SP4C3 válasza MasterDeeJay (#36733) üzenetére


SP4C3
veterán

478 még tüskés. 775 meg már érintkező korongos. De akkor is a gyerek rakta össze. csak szétszedte valamiért. Semmi baja nem volt a lapnak, a gyerek meg kicsupálta a lábakat, mert azthitte, hogy a prociról "ragadtak" be a lapba :W Ó Uram-Teremtőm. :(
Egyébként nekem sem tetszik az, hogy a lapban vannak a lapos tüskék, törékenyek, könnyebben is görbülnek mint annó a procikon amik voltak. Tavaj szedtem szét a gépet és görbe is volt pár láp és még azok közül is 2 össze volt gabajodva, tehát zárlatos volt. Csoda, hogy nem döglött meg és hajlandó volt úgy is üzemelni. :S

Nekem is most egy 775-öm van bazinagy gyári rézmagos hűtővel. A pentium D idejében még becsületes hűtőket adtak. Amúgy meg az újabb procik messze nem melegszenek annyira mint annó a 478-asok mondjuk. Képzeljük csak el, hogy annak az egy magnak a munkahőmérséklete volt 60*C ez szorozzuk be 4-vel, tehát
60x4=240*C
Ennek mekkora hűtő kellene, hogy ha az akkori technológiával készítenénk egy négymagos procit, akkor négyszer akkkora hűtő sem lenne elegendő. :D

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.