Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#158451) venember83 válasza Tibiajax (#158450) üzenetére


venember83
nagyúr

Nyilván megérdemelte... Nem tudhatod, mi történt... :U Amúgy is pályán kívül történt.

(#158452) kacsyx válasza Tibiajax (#158450) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Inkább fogd a német játékvezetőre...

(#158453) Tibiajax válasza venember83 (#158451) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ennyi. és akkor jönnek itt ilyen csírázásokkal.....
ugyan már

(#158454) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Szerintem Messzike már születésekor alanyi jogon játékos-edző lehetett! :D

Nem csinálnak erre egy külön díjat? :) Indokolt lenne!

[link]

(#158455) bandus


bandus
veterán

már romano is szalairól ír :Y bár sajnos csak azt, hogy a chelsea nem tett ajánlatot.

Chelsea have made no proposal to sign Attila Szalai. He’s been scouted for long time as many other players in Europe, talks have never been opened. 🔵 #CFCThere’s nothing else going on with Szalai or Fenerbahçe board as things stand.

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#158456) Tibiajax válasza bandus (#158455) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

kizárt, hogy egy magyart a chelsea-kezdőben lássunk....

Kizárt.

(#158457) atee_13


atee_13
őstag

(#158458) mephi666


mephi666
nagyúr

Ez krvajó volt :D [link] Kessie világgá is ment azonnal :C

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#158459) BenHans


BenHans
addikt

2007/08 Real Madrid 1 - 2 Roma
Az a Real gól. :Y :C

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#158460) hobizoli válasza BenHans (#158459) üzenetére


hobizoli
nagyúr

akkkkkkora les volt, hogy üvölt.... :DDD

több drón kell ;P

(#158461) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Bernardeschi komoly gólpasszt adott, kár hogy évente kb 3 zseniális megoldása van

szerintem sokkal több van benne, mint amit a Juve-ban általában mutat

Resistencia eterna

(#158462) atee_13 válasza hobizoli (#158460) üzenetére


atee_13
őstag

Csak a szokásos Kassai is ezen nőtt fel ;]

(#158463) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

azért a juventus szépen, csendben csak nyeri a saját csoportját...

(#158464) mephi666 válasza bagyulajuve (#158461) üzenetére


mephi666
nagyúr

Azt érzem a játékukon, hogy megnyomták az elejét, majd szépen visszaállnak és magukra húzzák a kiscsapatot... kapkodnak, bizonytalanok, sokat hibáznak... a malmö annyira szét van esve, hogy kíméletlenül meg kellene őket tömni, erre az ilyen alibijátekkal akár 1-1 is lehet a vége

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#158465) bagyulajuve válasza mephi666 (#158464) üzenetére


bagyulajuve
addikt

hát ja, bár itt a végén volt megint lehetőség, jó lenne egy 3-0
a Chelsea is ha kikapna, az elős helyen való továbbjutás egész vigasztaló lenne az eddigi szezonra nézve

és hátha jönne egy Seria A feltámadás is

Resistencia eterna

(#158466) venember83 válasza Tibiajax (#158463) üzenetére


venember83
nagyúr

Nincs Porto, nincs Lyon... Még a végén BL-döntőt játszik, izé, veszít ismét a Juve Allegrivel idén.

(#158467) Tibiajax válasza venember83 (#158466) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hopppácska
hát te..... nem dolgozol?? hát nincs is időd a meccsekre

(#158468) venember83 válasza Tibiajax (#158467) üzenetére


venember83
nagyúr

Be sincs kapcsolva a tévé, ne viccelj. A szomszédos szobában épp a szippantókocsiról vagy kukásautóról mesélnek altató gyanánt. :)

Figyelj, állítólag a kivándorolt divatruszkik egyenlítettek.

[ Szerkesztve ]

(#158469) mephi666 válasza bagyulajuve (#158465) üzenetére


mephi666
nagyúr

Bonucci kapott előbb olyan jobb egyenest, hogy már számoltak rá :D ...nincs tűz a csapatban... ez a kín is kínos helyzetet hagyott épp ki

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#158470) bagyulajuve válasza mephi666 (#158469) üzenetére


bagyulajuve
addikt

azért ez simán lehetett volna 3 vagy akár 4 nulla is, de kihagyták a kihagyhatatlant is

Resistencia eterna

(#158471) mephi666 válasza bagyulajuve (#158470) üzenetére


mephi666
nagyúr

Mormota is gyönyörűen fejelte csapattársra :D ...malmö kapusa meg szépeket fogott

Na, akkor most hajrá bajorok? :D emlékeznek még a spanyolok, mit kaptak itt? Mindenki kedvenc Müllere formában lesz ma? :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#158472) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Szalai Saga:

Na láttok ismerős arcot? :D

Lehet, hogy egy kép erről: 10 ember és , szöveg, amely így szól: „86 AKINFEEV BASTONI 85P ÁLEXMORENO KONSA COMAN 1DE BERNARDOSILVA HENDERSON PHY SAVANIER IMMOBILE SCHICK EA SPORTS FUT22 FIFA TEAM OF THE'WEEK VARGAS GUILBERT SZALAI GRIFO DRI RODRÍGUEZ TERRIER PHY LIVAJA DAVIES KUNIMOTO LINSSEN SELMANI SENE 8PHY”

Apropó, mondott is valamit, meg szépen terelt is... :D Most lemaradt Romano is, mint a borravaló!

Átigazolások: Szalai Attila először beszélt a jövőjéről

"Kedves Fenerbahce-család! Az elmúlt napokban és hetekben több átigazolási pletyka is felröppent velem kapcsolatban. De tudnotok kell, hogy nekem a legfontosabb, hogy Fenerbahce sikeres legyen. Minden nap keményen dolgozom, hogy elérjük céljainkat. Napi kapcsolatban vagyok az ügynökeimmel és tisztában vagyok vele, hogy több csapat is érdeklődik irántam, de ahogy korábban is elmondtam, itt vagyok, és mindent meg fogok tenni azért, hogy együtt sikeresek legyünk!"

Ühüm, akkor lefordítom:
ezek szerint: a megkeresések adottak, az előzetes egyeztetések, vagy szép csendes megállapodás, de hivatalosan ez majd csak a transzfer időszakban ütik le. Legalább ő nem hazudott, nyugtatgatott és elmondta, hogy ott van most ahol. Nem mondta, hogy meddig, de az a fontos, ahol van és amit csinál, s abba bele is ad mindent! :D Oké, tényleg elkelt. :D Remélem Chelsea! - ha már Rossi is megmondta! :D

[ Szerkesztve ]

(#158473) mephi666


mephi666
nagyúr

Müller :C

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#158474) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

müller :DDD :DDD :DDD :DDD :DDDez a rossz csicska..
de láttátok milyen mozdulatot csinált? :D
és akkor észlete hogy hopp, ez bentvót, és az a fej meg kéztartás xd

[ Szerkesztve ]

(#158475) forceberg válasza Tibiajax (#158474) üzenetére


forceberg
veterán

Ahogy rendeled, ő teljesíti!

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#158476) Soulfly842 válasza Tibiajax (#158474) üzenetére


Soulfly842
addikt

[Troll On]

Nesze neked, a topic-kedvenc góljával vezetnek a bőrgatyások a Bőrszalonna ellen. Lesz itt sírás-rívás a sok ön-identitást kereső messzi veszejtő Barcelonának szurkolni akaró trendi fanok között... de legalább nem lesz szakadásig tele minden sport portál: 'Jajj, hát megjött a nagy megváltó, vele csak nyerhet releváns edzői tapasztalat nélkül is Csavi'-val tele az összes újság... unalmas volt :D de rohadtul! :D attól még nem tanulnak meg focizni, s nem változtat az összképen sem, hogy a csapat nagy része vagy 22-23 év alatti, vagy 33 feletti... Szakadékokat nem ugrálunk át minden reggel a kávé után :D

[Troll off]

(#158477) Tibiajax válasza forceberg (#158475) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

figyelj... :)
ez a barca. ez a "védelme", úgy ahogy van
sztem hagyjuk

ez most egy rettenet korszak, időszak.. ez van. majd talán lassan, valamik fognak később alakulni, és ismét egyre jobb lesz
de ez ami most van, ez semmi. ez egy vicc. szerencsére Cruijff már nem érte meg ezt

és a groteszk az benne, hogy nem csak h nemzetközi szintre lofaszok - nem is kell egyébként hogy továbbmenjenek, az égvilágon semmi szükség nincs rá, kikapnának a picsába mindenkitől úgyis -, de már a hazai bajnokságban is szenvedés van. és a kisebb csapatok ezt már bőven ki is szagolták
láthatjuk folyamatosan

[ Szerkesztve ]

(#158478) Soulfly842 válasza Tibiajax (#158477) üzenetére


Soulfly842
addikt

A fenti zsigerekből kikívánkozó írás ellenére én is szurkolok azért, hogy szedjék össze magukat, de innen kutya nehéz lesz felállni... mindez köszönhető a végletekig következetlen játékos keret felépítésnek is...

A Real szerencsére tökéletes ellenpélda erre, ott következetesen csapat épült fel. A fiatalok jól épültek be, s erős is az idei Real.

A Real-Inter Chelsea hármasból jó lenne egy döntő... bár az internek van talán erre a legkisebb sansza :) :U

[ Szerkesztve ]

(#158479) Tibiajax válasza Soulfly842 (#158476) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

légyszíves.. nekem nem kell ezt írnod
mindenki pattogott itt mint bolha a gatyámban, hogy jaj jön Xavi, most már oké lesz, végre

én voltam aki röhögött csak, hogy most akkor egyből minden jó lesz, asziszitek?...
:) ugyan ugyan

(#158480) forceberg válasza Tibiajax (#158477) üzenetére


forceberg
veterán

Igen, visszagondolva a Benfica hazai meccs előtt lehet, hogy nem kellett volna Kumit kirakni.

Hopp, 2. Ez meg hova nyúlt?
Ekkora a szakadék egyébként.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#158481) mephi666 válasza Tibiajax (#158474) üzenetére


mephi666
nagyúr

Mindig is kicsit laza volt 1 kereke :D

...de most itt van 20-25ről egy rendes gól is... habár ez inkább Ter Stegen-é... és még ő akarta magát Neuer elé helyezni? :D ...hááát

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#158482) Soulfly842 válasza Tibiajax (#158479) üzenetére


Soulfly842
addikt

Hát na, visszagondolva igaz,hogy te utaltál is erre, de most már rövidesen rájön majd mindenki, hogy ez tényleg így van.

(#158483) forceberg válasza mephi666 (#158481) üzenetére


forceberg
veterán

"és még ő akarta magát Neuer elé helyezni?"
Ő meg tavaly kivédte a csapatot a P$G elleni odavágón! :(((

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#158484) Tibiajax válasza mephi666 (#158481) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

megint egy bajor gól? :) nem nézem amúgy már, nem érdekel, nem érdekes az egész

(#158485) Tibiajax válasza forceberg (#158483) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

miért teszel a PSG nevébe dollárjelet?.. semmi közük a pénzhez. karitatív, alapítványi klub, mindenki grtáiszban játszik ott, csakis szív alapon

(#158486) Soulfly842 válasza Tibiajax (#158484) üzenetére


Soulfly842
addikt

Sanyih rá pakolt! :DD

(#158487) Napfénysüti válasza forceberg (#158483) üzenetére

Top5 kapus volt anno de a csapattal együtt mentálisan megzuhant és jönnek a hibák mostanában. :(
Pénteken védtem bő 1 év után újra tétmeccsen de ezt a Sané lövést még én is kiszedtem volna.

Més que un club!

(#158488) mephi666 válasza forceberg (#158483) üzenetére


mephi666
nagyúr

Ilyen ez a popszakma... Müller mostani góljánál meg a régi angolok elleni meccs ugrott be, amikor Lampard felső lécről akkorát akasztott, hogy vagy fél méterre bent volt, majd kipattant és a vakegér játékvezetők meg nem adták meg (gólvonal-technológia nem volt) ...így 2-2 helyett 2-1el mehettek szünetre, 2. félidőben meg támadási kényszerben voltak és kontrából nyeltek még mellé

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#158489) Soulfly842


Soulfly842
addikt

[Sorry, ma tényleg trollolo vagyok :DDD -de azzal, hogy a Benfica is már kettővel megy biztosnak látszik]

Gyerekek! Gondoljuk meg jobban! 1966 után végre ismét bizonyíthat a városok kupájában a Barcelona... micsoda lehetőség!! - bár tudom nehéz, már-már ember feletti lesz... Mindenestre figyelniük kell nagyon, mert meg kell erősíteni nagyon a helyüket egy erős közpcsapatként a bajnokságban és talán (talán-talán) még egy újabb EL is összejöhet! Erősek az elvárások, de rezeghet az a léc! Erőn felül kell teljesítenie a katalánoknak! :)

[troll off]

[ Szerkesztve ]

(#158490) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Eközben Bergamóban:

Elmarad a meccs.

[ Szerkesztve ]

(#158491) Soulfly842


Soulfly842
addikt

;]

:DDD

Lehet, hogy egy mém erről: 7 ember és , szöveg, amely így szól: „Mi a kedvenc csapatuk? tuk? Barca Te Janelle, haveroknál vagyok. Most ünnepeljuk a Barca góljaita Bayern ellen. Én is nézem. Messi zseniális, de te hol vagy? A' nevelöszüleid üleid meghaltak.”

[ Szerkesztve ]

(#158492) mephi666


mephi666
nagyúr

Ez a bayern nem annyira töri magát, de azért szép komótosan meglesz az a zakó a meccs végére... ez a barca csak "nyomokban tartalmaz" régi barcát... pl Piké formájában... de nála még az is többet érne, ha az asszonya részegen károgna valami waka-wakát az alapvonalon :D legalább azt a részt elkerülnék a bajor támadók :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#158493) BenHans


BenHans
addikt

Na ez a Sevilla.
Életük célkitűzése az EL hely, ettől feljebb minden csak jutalomjáték.
Most is mennek az EL-be pedig egy Lille meg egy Salzburg volt az ellenfél a BL csoportban, a Wolfsburgot kár is írni olyan harmat.
EL-be teljes gőzzel, a többi "cél" meg sima a bajnokságban, na ez a definíciója egy tranzitcsapatnak ami nyíltan vállalja hogy nem is akar több lenni.
De örülök, hogy a Roma nem egy ilyen csapat, hullámzunk a 2.-tól a 7. helyig, de a célkitűzés és az imázs megvan ahová célozza a klub akár az építekezést, de még egy Napoli vagy Lazio is jobb ennél hogy beskatulyázzák magukat a farvíz menőcsapatának szerepébe. Sőt éveken keresztül sehol nem volt egy Inter, 'pool, Milan aztán mégis egyértelmű a cél, a bajnoki közelség, nem a farvizes bajnok hanem a frankó. Olyanok, mint az F1-es élcsapatok mögött az aktuális üldöző, na az az F1.5 bajnoka. :D Ilyen címe a Rómának is van sok.
15/16-ban az EL döntőben megverték a 'poolt, aztán az egyik le sem tojta, mert jó jó, de a cél más, és nemrég BL-t nyert. Fel is robbannék ha a Roma jóllakna a stabil EL szereppel.
Ők nem mások, mint a spanyol Atalanta csak nagyobb költségvetéssel.

Most nézem csak mit írtam korábban Mochi római rombolása és hűtlen kezelése kapcsán:
"...tranzitcsapat Sevilla, ahol kb örülnek ha BL-ből EL-be mennek és semmi bajnoki ambíció nincs és majd akit összesöpör az utcáról az lesz éppen csapattá formálva, csak győzzön alkalmazkodni edzőbá"

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#158494) forceberg válasza Tibiajax (#158485) üzenetére


forceberg
veterán

Bayernt nekik a tavaszi első körre! :D

M€NSziti! :C

(#158488) mephi666 :
Arra emlékszem, nem volt bent, még szerencse, hogy a partjelző kiválóan helyezkedett, így a sípmester továbbot intett! ;]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#158495) kacsyx válasza forceberg (#158494) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Vagy inkább int€rt és akkor kénytelen 2 meccsen át Müller-Kimmich-Neuert nézni ;]

(#158496) yuing


yuing
őstag

Elképesztő milyen amatőr védelmi hibákat követtünk el mindhárom gólnál. Igazából a jelenlegi helyzetben sajnos a helyünkre kerültünk, nincs mit ezen szépíteni, talán jobb is így az anyagi oldaltól elvonatkoztatva. Mert az EL-ben van esély megnyerni a trófeát. :)

(#158497) venember83 válasza Tibiajax (#158463) üzenetére


venember83
nagyúr

Már megint igazad volt, csak meghajolni tudok nagyságod előtt.

(#158498) Tibiajax válasza kacsyx (#158495) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a $inter és a PSG / city között még mindig fényévnyi távolság van, kedves kis müllerfan barátom
míg előbbi egy jókedélyű, vidám olasz baráti társaság, némi balkán ízesítéssel, utóbbiak csak egy csöves, ultrazsoldos hordák, ahol muszájból szaladgálnak együtt a pályán, csak mert egy forrásból utalják nekik a heti milliárdokat

(#158499) Tibiajax válasza venember83 (#158497) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

akartam írni az este a kötelező 1-0át, de úgy éreztem, talán már tényleg sok, meg uncsi lesz...
meg -gondoltam- ki tudja, lehet nem is nyernek. vagy, nyernek, de mondjuk ilyen 8-0ra.... hisz annyira jók meg nagyot tudnak még 90perc után is ugrani

kellett volna írnom..

(#158500) venember83 válasza Tibiajax (#158499) üzenetére


venember83
nagyúr

Áh, kár az időért/energiáért. ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.