Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#158101) BenHans


BenHans
addikt

Gratulálok.
5 perc var.
Először hogy tizi volt-e. Pipa.
Utána, hogy belül volt-e. Pipa.
Majd, hogy Les volt-e. Nem mutatják meg de elveszik a büntetőt.
Bohócképző ez az Associazione Italiana Arbitri.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#158102) Ringman válasza BenHans (#158101) üzenetére


Ringman
nagyúr

ööö, nem fordítva kellene?

(#158103) BenHans válasza Ringman (#158102) üzenetére


BenHans
addikt

Á... dehogy...

Na most megmutatták a lest.
Abraham fél perccel korábban egy sarokstoplival belógott.
Kabaré. :DDD Ehhez századmásodperceket kell léptetni és UHD monitoron pixelt számolni annyira véleményes.

Btw ha a támadójátékot akanák segíteni ez simán nem lenne kérdés hogy mehet tovább.
Lehet ennél még az is jobb lenne, ha azt mondanák hogy onnantól les ha egynél több testrész lóg be amivel szabályosan megjátszahtó a labda vagy, ha egy lóg be és sehol nincs fedésben a védővel.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#158104) BenHans válasza BenHans (#158103) üzenetére


BenHans
addikt

:DDD :N
Azt mondják kivette a részét a build up playből ami 5 érintéssel később tizihez vezetett. :)) [link] és [link]

A Calcion röhög a fél internet.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#158105) mephi666


mephi666
nagyúr

Tomi kapott egy szépet, mintha Tyson vert volna neki egy bal csapottat... örülhet a united, ha marad az x

Tücsök idegállapotban van: 3 perc vissza, CR7 lesről megy, engedik, nem fújnak, telik az idő, majd szöglet... lol... rég lest kellett volna fújni és indulhatna a chelsea, erre bszkodnak a saját 16osuknál... elment 1.5perc

Zorro meg kilövi a labdát a stadionból :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#158106) KisTücsök válasza mephi666 (#158105) üzenetére


KisTücsök
addikt

csak 2 méteres les volt, azt még engedjük.

nah, hát kb ilyesmit vártam.

(#158107) forceberg


forceberg
veterán

Jr.-t hordágyon vitték le. Megint egy faxxopó hátulról történő becsúszás miatt...
Nem lerúgták, hanem "csak" a becsúszó lábra érkezet, boka oda...

Ezt a mocsok becsúszást miért nem lehet számúzni a pályákról?

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#158108) Enzolord


Enzolord
addikt

Nagyot mentünk idegenben végig jobbak voltunk, lefociztuk az Abra FC-t. Ja, bocs, nem ide.. ;] Láttam az első 15 percet, majd utazás a családdal, az utolsó 2 percre értünk haza, 1-1, tartjuk a labdát, ráadásul az ellen csak tiziből talált be, ejj, mondom, de faszák vagyunk, utána nézem a statisztikát, olvasom a lommenteket, mondom, ajjaj, ez karcsúnak is kevés. De remélem, Ragnick papa legalább futógépeket csinál belőlük ha már a szép játék eddig nem megy. ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#158109) DeathAdder válasza BenHans (#158104) üzenetére


DeathAdder
veterán

Szerintem mindannyiunk kedvenc csapata is szívott már ilyen les miatt, és ugyanúgy volt hogy kedvezett is.

Múltkor írtam erről egyet, hogy szerintem képtelenség pontosan eltalálni a passz pillanatát.

Amúgy is ahogy az egyszeri mondja, ha vonalazni kell az nem les :)

[ Szerkesztve ]

(#158110) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Tibi ez lesz a kedvenc cikked :D

Resistencia eterna

(#158111) BenHans válasza DeathAdder (#158109) üzenetére


BenHans
addikt

Várj, én nem a lest vitatom, ha milire ki van húzva és az akkor oké.
De a fenti egy bohózat volt, eleve a magítélése, az 5 percről nem is beszélve.
Hülyeség ahogy van, de ha les hát les, de ne így...

A Rómától nagyon súlyos pontokat vett el idén a játékvezetés, két bíró büntetve is lett.
Miről beszélünk? Addig fogom ezt nyomni amíg ilyen aránytalan, márpedig ha 3-4 meccsedbe nyúlnak bele csak a bajnokságban az idény fele előtt az aránytalan.
Elég sok meccset van szerencsém nézni, pártatlanul mindig le is írom azt is ha más kárára balfszkodnak. Egynek nem jár tizi majd egymás utáni fordulóban ugyanarra mégis, aztan megint, aztán megint nem, van akinek az első sárágt sem éri ha megigazítja a másik arcát fejelésnél, a másiknak gondolkodás nélkül második sárga és piros stb.

Most is vicc volt. Nagyon ellenünk fújt a bíró, Zani ellen két egyértelmű faultot nem fújt be, meg hát amit a végén csinált azt hittem soha nem fújja le, visszakerült bőven a hosszabbítás lejárta után az ellenfél térfelére a labda és még mindig engedte...

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#158112) Tibiajax válasza bagyulajuve (#158110) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Falábú, lesipuskás, szerencsevadász. Mindig nagy szerencsével pattan be róla a labda. Folyamatosan ezeket mondják a futballt szeretők a német Müllerről.
micsoda??….miket nem mészelnek össze vissza beszélni már róla..nna
kacsix forgolódik az ágyában : DD

(#158113) Ringman válasza Tibiajax (#158097) üzenetére


Ringman
nagyúr

eddig nem úgy néz ki, 3-0-ra vezet a nápoly fél óra alatt.

(#158114) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Jorginho-tól ez a mai csodás labdakezelés nem igazán ér aranylabdát :DD :( :W

[link]

[ Szerkesztve ]

(#158115) Tibiajax válasza Ringman (#158113) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ffrancba

(#158116) KisTücsök válasza Soulfly842 (#158114) üzenetére


KisTücsök
addikt

10 perccel a vége előtt kezdett el cserélgetni....

Amit nem érzek ebben a csapatban az ez, hogy a szarból is képesek visszahozni.

(#158117) venember83


venember83
nagyúr

Nem tudjátok, ma kikapott a Juve? :F

(#158118) kacsyx


kacsyx
aktív tag

Clipboard02

(#158119) dudu5130 válasza kacsyx (#158118) üzenetére


dudu5130
őstag

Annyi kép van erről az emberről, hogy ő igazából egy Müller dublőr?

(#158120) dudu5130 válasza DeathAdder (#158109) üzenetére


dudu5130
őstag

Sahtar elleni első ervenytelen goljanal is asszem Darmian volt lesen, visszajátszásban mutatták.. Behuzta a partjelzo de ott is kb mm-ek voltak, hogy a banatba veszik azt észre...

(#158121) bagyulajuve válasza venember83 (#158117) üzenetére


bagyulajuve
addikt

ma még nem, de nézz vissza holnap

Resistencia eterna

(#158122) Tibiajax válasza bagyulajuve (#158121) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:D

mi lesz Allegrivel?.. miért nem a Juve?
azon kívül most, h tele van léhűtővel

[ Szerkesztve ]

(#158123) venember83 válasza Tibiajax (#158122) üzenetére


venember83
nagyúr

Chiesa kiesett egy hónapra, az agyatlan McKennie sem zavar be egy ideig, így talán sikerül megszervezni a védekezést. Az az alap. Minden más csak plusz/bónusz, s lényeg, hogy a csapat használja ki a lehetőségeket, amelyeket kialakít. Tehát továbbra is parázs meccsekre számíthat a torinói Öreg Hölgy szurkolótábora. De Allegrivel ez bizonyos volt. A parázs meccsek adottak, csak az eredmények kissé eltérnek a nyilván eltúlzott várakozásoktól.

bagyulajuve: Köszönöm szépen.

[ Szerkesztve ]

(#158124) venember83


venember83
nagyúr


Jövőre újra bajnok lehet a Juve? A B-ben!?

(#158125) Ringman válasza venember83 (#158124) üzenetére


Ringman
nagyúr

ez mennyire reális forgatókönyv egyébként?

(#158126) Tibiajax válasza venember83 (#158123) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

azért hozzá kell tenni azt is a sztorihoz, hogy el is vagytok szokva a vereségektől..
egy dolog az, igen, hogy a bl-ben kihullotok a vége fele menetrendszerűen, de arról se felejtkezzünk el hogy odáig viszont mindig el is jutottatok.. ellentétben mondjuk, mittudomén, milyen csapatot mondjak..... pl, az inter-rel
valamint a sok sok egymás utáni bajnoki címek, a folyamatos kisebb - néha nagyobb - de győzelmek.. el vagytok lustulva kicsit, tunyulva, kényelmesedve. megszokatták veletek azt, h mindig van nagy juventus, ami mindig nyer is, így vagy úgy, és most hogy kicsit szarul megy a szekér, hát ezt nyilván nehéz elviselni

vigasztaljon benneteket az a tény, ami egyben az én személyes példám is volt, a sok sok rossz után csak jó jöhet majd. higgyjétek el, én tudom.. hosszú hosszú, nélkülözéssel teli '10-es milánói éveken vagyunk túl....

https://www.juvemagazine.it/wp-content/uploads/2014/02/Branca-1-612x381.jpg

(#158127) bagyulajuve válasza Tibiajax (#158122) üzenetére


bagyulajuve
addikt

biztos marad, ritkán küldenek el edzőt menet közben

Allegri mindig a biztos védekezést nyomatta, meg korábban voltak egész menő középpályásai és így a stabil csapat tudott gólokat lőni elől
majd egyre hitványabbá volt a középpálya, és ez most már olyan szinten van, hogy a támadást és védekezést sem tudja a csapat megoldani - én ebben látom a hibát

persze Allegri meg képtelen a saját berögzült dolgaiból kilépni és esetleg talán megadni pár fiatalnak a lehetőséget, pl nagyon sajnálom, hogy Fagioli elment - még akkor is, ha némi vislekdési problémák voltak - mert annyit biztosan ő is hozzá tudott volna tenni a játékhoz, mint Arthur vagy Ramsey, sőt a támadásokat biztos jobban mozgatta volna náluk

sok jó/sikeres év után, ahogy írod most kicsit ínségesebb idők jönnek, bár azért remélem nem lesz B-be sorolás, de a szintén nem éppen szent életű FIGC akár ezt is megteheti, de ennek lehetőségét venember83 barátunk jobban átlátja

Resistencia eterna

(#158128) venember83 válasza Ringman (#158125) üzenetére


venember83
nagyúr

Gondolom, hogy semennyire. Bár megint több klubot vizsgálnak (Napoli, Roma, Atalanta, Genoa és Sampdoria a CdS szerint), ha a történelmet nézzük, akkor a Juventusnak kell a B-be menni.

bagyulajuve: köszönöm a bizalmat, de nem látok én át semmit jelenleg, vakon vagyok, mint a jelentős többség.

[ Szerkesztve ]

(#158129) bagyulajuve válasza venember83 (#158128) üzenetére


bagyulajuve
addikt

biztosan olvasottabb vagy mint én :)

Resistencia eterna

(#158130) mephi666 válasza Tibiajax (#158126) üzenetére


mephi666
nagyúr

"vigasztaljon benneteket az a tény, ami egyben az én személyes példám is volt, a sok sok rossz után csak jó jöhet majd. higgyjétek el, én tudom.. hosszú hosszú, nélkülözéssel teli '10-es milánói éveken vagyunk túl...."

...akkor mit mondjon egy 'pool drukker a 2010-13-as időszak környékéről? :DDD amikor hétről hétre ment a sz*pás alsóházi csapatok ellen... szerintem akkor 1-2 szezon alatt többet megittam, mint azóta összesen :DDD 1-1 meccsen legurult 2-3 vodka meg 3-4 sör simán és hosszú volt még a hétvége...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#158131) bandus


bandus
veterán

dárdait meg elküldte a hertha :(

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#158132) venember83 válasza bandus (#158131) üzenetére


venember83
nagyúr

Ideje lenne már, hogy kiessenek a francba. Ahogy Dárdainak is ideje lenne már komoly csapat padjára leülni, ha nem csak korosztályos vállalatokkal akar foglalkozni.

(#158133) IreN!CuS válasza bandus (#158131) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Nem nagyon értem miért küldték el, illetve Dárdait sem értem teljesen....pár éve amikor nagyot ment a Hertha-val elmehetett volna egy kicsit nagyobb csapathoz edzősködni.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#158134) mephi666 válasza IreN!CuS (#158133) üzenetére


mephi666
nagyúr

2 nyert meccs távolságban van a top6, elég nagy náluk a tömörülés... Dárdai klubhűségét így meghálálva megérdemlik a mélytorkost és mehetnek 1 ligával lejjebb emberkedni :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#158135) IreN!CuS válasza mephi666 (#158134) üzenetére


IreN!CuS
őstag

És akkor arról még nem is beszéltünk ,hogy olyan ellenfelek jönnek mint a Stuttgart / Bielefeld / Mainz amiből lehet 9 pont simán...egyenek kefét :U

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#158136) BenHans válasza venember83 (#158124) üzenetére


BenHans
addikt

Azért a lópélónak is van vége. A vezetőség megérdemelne némi szívást, de a klub, a szurkolók és a játékosok többsége nem.
Lehet itt heccelni egymást, de az szerintem mindenkinek tiszta, hogy egy Inter, Roma, Milan, Juve, Napoli akkor is az a hagyományokban gazdag történelmi klub marad, ha valamilyen új vezetőség odaszarik a padlójukra. ...még a lazio is.
Lásd egy szurkolónak a Torino akkor is az a Torino örökség ha kiesnek.

Pontlevonás, megszorítás oké, de azon felül, hogy esély nincs rá, még túlzó is lenne ettől komolyabb szankció.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#158137) viharhozo válasza IreN!CuS (#158135) üzenetére


viharhozo
addikt

Nekem a legizgalmasabb a sztoriban Korkut, akinek a tehetsege az elmult harom evben senkinek nem tunt fel. De majd most!

Es hat gratulalunk Messinek az ujabb Aranylabdahoz, nem lehet kerdes, h o erdemelte meg a legjobban, hiszen hatodszorra sikerult behuznia azt a tornat, amin tiz egesz csapat indul.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#158138) Ringman válasza viharhozo (#158137) üzenetére


Ringman
nagyúr

meg sok gólt lőtt alsópolcos csapatoknak!

(#158139) Datsyuk válasza viharhozo (#158137) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Nem tudom, engem ezek az Aranylabda díjkiosztók sose hoztak lázba. Egyet se néztem még életemben. Csapatsportnál nagyon nehéz ilyet kiosztani.

A bundesliga idén meg kész roncsderbi. A rattenball is szenved, a nagy Hahohe Berlin is kullog hiába költekeztek. Helyette jól teljesítenek azok ahol jó munkát végeztek(Union, Freiburg).
De azért azt se felejtsük el, hogy a tavalyi 1-6 mind edzőt cserélt.

(#158140) IreN!CuS válasza viharhozo (#158137) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Ne mond ilyet hiszen szép a CV-je:

"A 47 éves Korkut korábban a Hannover, a Kaiserslautern és a VfB Stuttgart vezetőedzője volt, de 50 meccsnél többet sehol nem húzott le eddig"

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#158141) Enzolord válasza venember83 (#158128) üzenetére


Enzolord
addikt

:R :R :R

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#158142) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Furcsáltam volna, ha csak barca központú beszédet mond Pedri, de nagyon szerény jó szellemű kölyök. Szépen megköszönte a nevelő egyesületének a Las Palmas-nak is :)

(legjobb fiatalnak járó díj)

Drogbát egyébként jó látni, szórakoztató, mint társ-műsorvezető.

[ Szerkesztve ]

(#158143) sh4d0w


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Troll a kapus... :DDD
[link]

https://www.coreinfinity.tech

(#158144) Phoen|x válasza sh4d0w (#158143) üzenetére


Phoen|x
őstag

Az. Kicsit levon nálam az értékéből, hogy élesben nem ment olyan jól a vetődés. :))

Go Gunners!

(#158145) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Az igazán szánalmas, hogy Messi kapta tényleg az aranylabdát. Elszomorító. Nem érdemelte meg.

De legalább az év csapata a Chelsea! :)

(#158146) sh4d0w


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Nem hiszem el, baz+, hogy megint Messi az aranylabdás :W

https://www.coreinfinity.tech

(#158147) venember83 válasza sh4d0w (#158146) üzenetére


venember83
nagyúr

Miért, most ki legyen? Sneijder? Ribéry? Jorginho?

(#158148) sh4d0w válasza venember83 (#158147) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Öhh... Lewandowski?

https://www.coreinfinity.tech

(#158149) Soulfly842 válasza sh4d0w (#158148) üzenetére


Soulfly842
addikt

Egy percig sem kérdés. Megérdemelte volna.

Legalább annyi gerinc volt Messiben, hogy elmondta: tavaly megérdemlted volna (Lewa-nak), de a világjárvány miatt ez elmaradt.

(más kérdés, hogy most is jobban megérdemelte volna )

[ Szerkesztve ]

(#158150) dudu5130 válasza Soulfly842 (#158149) üzenetére


dudu5130
őstag

Mondjuk nem is értem akkor miért nem adták oda neki. Le lettek játszva a kupa sorozatok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.