Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#158951) dudu5130 válasza Tibiajax (#158949) üzenetére


dudu5130
őstag

Denzel sorozatban harmadszor!

(#158952) Ringman válasza dudu5130 (#158951) üzenetére


Ringman
nagyúr

csak kitartóan szidni kell a játékosokat!

(#158953) mephi666


mephi666
nagyúr

Ez a Keita még egyszer megeteti úgy ezt a Maddisont, hogy az bele is fog pirulni :D

Ehh, ezt a Keita-Jota megpattanó fejest kifogni :Y

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#158954) DeathAdder


DeathAdder
veterán

fasza

(#158955) mephi666


mephi666
nagyúr

Minimanóóóó :D :C lol, húzták itt az időt a gyíkok... nesztek

158954: azért jó kis adok-kapok lett ebből a semmitmondó ócska kupameccsből :) ha 11ben bukunk, nem rontja a veretlenségi statunkat sem, mert a rendes játékidőn belüli eredmény számít, nem?

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#158956) DeathAdder


DeathAdder
veterán

jaj de jó.. a január februári darában ank mellett iszonyúan hiányzott még plusz két full érdektelen oda-visszavágós fiszfaszkupa meccs, főleg egy sziti ellen ha velük sorsolnak

szerk. ja hogy a szitit már kicsapta a hatalmas West Ham :)

[ Szerkesztve ]

(#158957) mephi666 válasza mephi666 (#158955) üzenetére


mephi666
nagyúr

5ödiknél Jota-t vártam volna tuti rúgónak... annyira éreztem, hogy rontani fogja... komolyan simán raktam volna rá akár egy 20ezrest is... aztán ahogy ott állt bizonytalanul, még többet is... de aztán Kelleher javította a hibáit, Jota meg lezárta a témát profin :K

158956: szerintem hasonlóan pihenős lesz a felállás... ha pedig szórakozik a közönség és a meccs is jön, az duplán jó... fiatalok lehetőséget kapnak legalább... ha kikapunk, nem tragédia, de a full érdektelen kezdés után a végére már én is úgy voltam vele, hogy "nyerjük már meg azért" :D ...jó meccs volt ez, soha rosszabbat

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#158958) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

hattttalmas Spécia !!!

(#158959) Ringman válasza Tibiajax (#158958) üzenetére


Ringman
nagyúr

a napoli az elmúlt 8 meccsen 8 pontot szerzett.

(#158960) dudu5130 válasza Ringman (#158959) üzenetére


dudu5130
őstag

Szép sorozat!

(#158961) venember83 válasza Ringman (#158959) üzenetére


venember83
nagyúr

Pedig akkora pénzt tettem Spalletti scudettójára. Szinte akkorát, mint Pioli végső győzelmére. :U

A síráson már túl vannak a Juve-szurkolók, talán lassan örömtelinek is tekinthetjük ezt az állást:

[ Szerkesztve ]

(#158962) venember83 válasza yuing (#158937) üzenetére


venember83
nagyúr

Ez hogy sikerült? Kapott valamilyen kölcsönt a Barcelona? A liga beleegyezett, sikerült ennyire lecsökkenteni a bérkeretet? Furcsa, hogy mindenhol a Barcelona pénzügyi nehézségeiről olvasni, a liga Messit nem engedte új szerződést aláírni a Barcelonánál, aztán érkezik egy játékos 55+10 millió euróért (Fabrizio Romano szerint), miközben az előírások szerint a megengedettnél jóval többet költ a Barcelona bérekre. Szóval hogy sikerült ezt végső soron lemeccselni a ligát vezető Javier Tebasszal?

(#158963) omfgk válasza venember83 (#158962) üzenetére


omfgk
addikt

Topklubhoz méltó módon, olyan pénzt költenek el ami még papíron nincs.

Kiszórják év végén a selejtet és majd lesz lóvé dögivel. Kivéve ha esetleg a kivénhedt, levitézlett zsoldosok és kórház-limuzin bérletesek inkább maradnának a seggükön.

Tebas meg simán belátta ,hogy akkor lesz jó a liga, ha vannak európai szinten is top csapatok. Mert a BL csoportos 3. helytől még neki is felszaladhatott a szemöldöke.
---
Szóval mindenkinek az az érdeke, ismétlem, mindenkinek ,hogy a Barca legalább a 4. helyre bekússzon az év végén. :))

Viszont Torres-nél azért egy kicsit jobb játékos vártam. Mert vele nem lehet eladni a ligát. Oké a Madrid elszalad a bajnoksággal, meg Benzema nagyon pörög, de aligha viszi a hátán az egész hóbelevancot. Főleg ,hogy ő is megkapta már a szokásos 1-2 év felfüggesztettjét. Mondjuk ő legalább nem adócsalásért. Mert az uncsi.
----
Jah és Aguero bére kiesik a könyvekből. Hogy aztán mennyiben állapodnak meg zárt ajtók mögött, fene tudja, de a ligánál ilyenkor az elmaszatolható.

[ Szerkesztve ]

(#158964) venember83 válasza omfgk (#158963) üzenetére


venember83
nagyúr

Köszi az infót. Lehet, hogy Agürero kieső bére a megoldás, igen.

Mondjuk ő legalább nem adócsalásért.

Vagy nemi erőszakért.

Szóval mindenkinek az az érdeke, ismétlem, mindenkinek ,hogy a Barca legalább a 4. helyre bekússzon az év végén.

Nem tudod, ez a Serie A esetén is érvényes, mondjuk, például a Juventus esetében? :U

[ Szerkesztve ]

(#158965) omfgk válasza venember83 (#158964) üzenetére


omfgk
addikt

Vagy nemi erőszakért.
Igen, az egy másik francia volt, Ribery, de felmentették, mert jó volt az ügyvédje ártatlan volt.

Meg Mendy. Mármint nem a Madrid-os hanem az angliai. De nem a kapus, hanem a City-s. :))

#158964 : Spanyolországban egyszerűbb a képlet. A kutya nem fogja nézni a Betis meccseit a BL-ben jövőre, szóval...
Olaszországban már ott egy jól kinéző top4. Egy Atalanta meccset még talán én is megnézek. A Juventus meg megy az EL-be és megnyeri. Kivéve akkor ha Emery megint bekormányozza a csapatot az EL helyre. Mert akkor lefutott.

[ Szerkesztve ]

(#158966) atee_13 válasza mephi666 (#158957) üzenetére


atee_13
őstag

Nem szoktam általában hétköznap csak az első félidőket nézni este, de tegnap éreztem, h ezt nézni kell.
Oxlén góljánál a morálon lehetett érezni, h a felállástól és az eredménytől független nyerni akarnak. Ezért nem engedtem el a 2. félidőt se még 1-3 nál sem.
És ha tétjében nem is izgalmaiban az egyik legjobb meccs volt az utóbbi időkben.
Amikor nyom a csapat sorra ömlenek a helyzetek nyernek simán nem izgi, az eredménynek örülök, de nincs meg az a hőfok a szurkolásba, de tegnap megint tök jó volt végigizgulni a meccset.

De hogy megcsillogtassam Nostradamus-i nagyságomat :P

ui. : van az a pénz amiért elárulom a lottószámokat :DD

(#158967) mephi666 válasza atee_13 (#158966) üzenetére


mephi666
nagyúr

aztán jön az arsenal oda-vissza :) chelsea meg megkapta a csirkéket... sok vizet nem zavar az egész, de úgy látom hogy erősebb védelemmel felállva továbbra is játszhatnak a fiatalok és pihenhetnek sokan a "nagyok" közül... úgy hogy nem kapunk hirtelen 2 gólt, ami után futhatunk végig... nálam tegnap ez a Tsimikas volt a meccs embere... ő kilógott felfelé nagyon, míg Jota-ék nem jöttek be

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#158968) Ringman válasza venember83 (#158961) üzenetére


Ringman
nagyúr

így van, nézd a jó oldalát, 27 rúgott góllal (alsóházi stat) 4 pontra vagytok a bl-indulást érő helytől.

(#158969) venember83 válasza Ringman (#158968) üzenetére


venember83
nagyúr

Ez az ára a kevés kapott gólnak.

(#158970) Ringman válasza venember83 (#158969) üzenetére


Ringman
nagyúr

most ránéztem, az adatok alapján a helyzetek megvannak, csak élni kellene a lehetőséggel: [link]

(#158971) bandus


bandus
veterán

ramosnak két psg meccs kellett, hogy megszerezze az első piroslapját, nájsz :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#158972) IreN!CuS válasza bandus (#158971) üzenetére


IreN!CuS
őstag

mindezt 6 perc alatt - de hát elkapítányóóó-t ismerjük....legalább annyira utálom mint Tibi Müllert :D

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#158973) venember83 válasza IreN!CuS (#158972) üzenetére


venember83
nagyúr

(#158974) DeathAdder válasza atee_13 (#158966) üzenetére


DeathAdder
veterán

hangulat is más volt, teljesen, rég lehetett hallani ilyet, gondolom csöves áron mennek a jegyek ilyen fiszfaszkupára ,és nem a teadálutánozók töltötték meg a stadiont

(#158975) IreN!CuS válasza venember83 (#158973) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Ez most akkor azt jelenti, hogy pár hétig naponta lesz egy rámoszos kép?

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#158976) venember83 válasza IreN!CuS (#158975) üzenetére


venember83
nagyúr

Ugyan, csak az emberi oldalát akartam megmutatni. Ameddig volt neki olyan.

(#158977) IreN!CuS válasza venember83 (#158976) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Nem is értem miért nem ezt linkelted, sokkal szebben mutatja a csóka emberi oldalát [link]

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#158978) bagyulajuve válasza venember83 (#158976) üzenetére


bagyulajuve
addikt

lányok, amikor ezt a képet látják:

:DDD

Resistencia eterna

(#158979) venember83 válasza IreN!CuS (#158977) üzenetére


venember83
nagyúr

Szóval szerinted még Chiellininél is nagyobb favágó? :F

(#158980) Phoen|x válasza bagyulajuve (#158978) üzenetére


Phoen|x
őstag

Művészi. :DDD

Más: a 'pool nem hiányzott még a mikiegér kupában sem. :U

Go Gunners!

(#158981) sh4d0w válasza venember83 (#158979) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Szerintem igen

https://www.coreinfinity.tech

(#158982) venember83


venember83
nagyúr

Opta szerint a bajnokság válogatottja:

(#158983) bandus válasza venember83 (#158982) üzenetére


bandus
veterán

ennyire nincs ertekehleto kapus a serie a-ban, hogy handanivic kerult be ebbe a valogatasba? :F

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#158984) venember83 válasza bandus (#158983) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem tudom. Elég jó a csapatvédekezés, hogy feljavítsa Handa mutatóit, s ne számítson a pár lepkéje? Nem tudom.

(#158985) Tibiajax válasza IreN!CuS (#158972) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az utálat nem egy megfelelő szó. én nem utálom Müllert. amit én érzek Müller iránt, az valami egészen más. mélyebb, komplexebb, dns-ekig hatoló eposz. az utálat szó egy dícséret, egy hízelgés, vele kapcsolatban
utálni egy juventus-t kell, vagy a németeket, úgy ánblokk..pl
müllert ha meglátom, az undorral, megvetéssel vegyes gyűlölet csak egy kezdeti, bimbózó érzés, ami még később fokozódik csak igazán mély drámaisággá, majd tragikummá.
müller, kinek neve már önmagában a vért izzadt megvetés - a focivilágban kiváltképp -, müller, akiről beesik hálóba a labda és magasba lökött kezeitől a hátamon mered fel a szőr, és hidegrázás kerülget min.48órán keresztül
müller, akit már akkor gyűlöltünk, mikor még meg sem született. és az ő csodás stílusára annyira hajazó, de mégiscsak névrokonzattja már rugdosta a csodásabbnál csodásabb gólkölteményeket, a gólvonalon innen és túl

(#158986) kacsyx


kacsyx
aktív tag

122688739-10159156536763598-8950640497308194560-n

(#158987) vans? válasza kacsyx (#158986) üzenetére


vans?
őstag

Unalmas.

hábm bábm

(#158988) kacsyx válasza vans? (#158987) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Véleménye fontos számunkra, köszönjük!

(#158989) Enzolord válasza Tibiajax (#158985) üzenetére


Enzolord
addikt

Tibi, akkor ez bizony szerelem.. 😂😂😂

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#158990) Phoen|x válasza kacsyx (#158988) üzenetére


Phoen|x
őstag

Csapatmunka van?

Go Gunners!

(#158991) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Go Gunners!

(#158992) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Boldog, békés Karácsonyt !

(#158993) dudu5130 válasza Tibiajax (#158992) üzenetére


dudu5130
őstag

Mindenkinek boldog karit!

(#158994) mephi666 válasza dudu5130 (#158993) üzenetére


mephi666
nagyúr

Rákontrázok: boldogot mindenkinek :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#158995) sh4d0w


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

https://www.coreinfinity.tech

(#158996) venember83


venember83
nagyúr

(#158997) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#158998) DeathAdder válasza sh4d0w (#158995) üzenetére


DeathAdder
veterán

na :DDD

(#158999) mephi666


mephi666
nagyúr

Most olvasom, hogy boxing day-en már 3 pl-meccset töröltek... ez a Leeds elleni hiányozni fog :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#159000) DeathAdder válasza mephi666 (#158999) üzenetére


DeathAdder
veterán

Röhej hogy a tavalyi kovid szünet után halasztásról szó sem lehetett, amikor a túlhajtástól komplett keretek dőltek ki, most meg minden csöves csapat akinek 3 sérültje meg 2 kovidosa van az A csapatból most rinyálhat és halasztást kaphat.

Az is megérne egy misét hogy a kovid vajon miért pont a rossz formában lévő csapatokat támadja ennyire.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.