Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#158401) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

na, itt vannak inkább az arcok.
:)

(#158402) Ringman válasza Tibiajax (#158401) üzenetére


Ringman
nagyúr

mackónadrág+bőrcipő :F

(#158403) Richard! válasza Tibiajax (#158401) üzenetére


Richard!
addikt

A modern Modern Talking :R

Eladó inverteres, wifi-s hűtő/fűtő Fisher klímám: https://hardverapro.hu/apro/fisher_comfort_plus_inverteres_split_klima/hsz_1-200.html

(#158404) venember83


venember83
nagyúr

A La Gazzetta dello Sport szerint Aaron Ramsey kibérelte a Cristiano Ronaldo távozása után felszabadult villát. A felek számára egyértelmű a távozás szükségszerűsége, ám a Juventus nem hajlandó kártérítést fizetni a szerződésbontásért, míg a játékost 7 millió eurós szerződés köti a klubhoz 2023-ig, így nem egyszerű megfelelő klubot sem találni számára. Plusz az ügynökök is sikerdíjra számítanak bármilyen átigazolás esetén.

Idén 112 percet játszott Ramsey 5 meccsen, tavaly 30 meccsen 1543 percet.
Maradni fog Aaron még egy ideig, úgy érzem. Nem gondolnám, hogy elég tökös lenne a vezetőség ahhoz, hogy pontot tegyen a történet végére az ő esetében is (mert nem csak nála lenne erre szükség természetesen, igaz, Arthur és Rabiot?).

(#158405) venember83 válasza Tibiajax (#158401) üzenetére


venember83
nagyúr

Ó, az a kis tatyó, az kell nekem! Az olyan férfias. Lautaro miért morcos? Nem kapott még új szerződést? Vagy nem lát jól, azért hunyorít? Utóbbi megmagyarázná, miért teljesít kicsit gyengébben az elmúlt időben...

[ Szerkesztve ]

(#158406) Tibiajax válasza Ringman (#158402) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

kérem, Miláno-ban tudják, mi a legújabb divat. ..te csak ne aggódj ilyenek miatt

venember83 az nem morcosság - nincs mire annak lennie, nagyon jól megy a játék - , ez egy erőt, magabiztosságot sugalló propaganda plakát, azt hirdeti, hogy mindenki le lesz nyomva.

idén is

(#158407) venember83 válasza Tibiajax (#158406) üzenetére


venember83
nagyúr

Idén is? Mindenki? Ma a Real is? :U

(#158408) bagyulajuve válasza Tibiajax (#158401) üzenetére


bagyulajuve
addikt

kemények, mint a 3 napos hígfosás ;]

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#158409) Tibiajax válasza venember83 (#158407) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

amikor azt írom mindenki, akkor mindenki.
tessék csak figyelni az esti mérkőzést, amikor is csöves viníciusz és rezesbandája meg lesz szopatva. de keményen, jobb kézzel a fejet tartva

[ Szerkesztve ]

(#158410) Tibiajax válasza Tibiajax (#158409) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

lássuk is, a mai repertoárt

(#158411) venember83 válasza Tibiajax (#158409) üzenetére


venember83
nagyúr

Örülök neki, hogy S. Inzaghi kapott egy csapatot, amellyel bizonyíthat. A meccset természetesen NEM fogom nézni.

[ Szerkesztve ]

(#158412) Tibiajax válasza venember83 (#158411) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..de miért nem? nem szereted a madrid-ot?

(#158413) venember83 válasza Tibiajax (#158412) üzenetére


venember83
nagyúr

Semmi köze a klubpreferenciákhoz. Éjfélig meló, ötkor kelek, nincs időm ilyen úri dolgokra. Nézze az, akit ezért fizetnek, vagy akinek öröme telik benne.

[ Szerkesztve ]

(#158414) Tibiajax válasza venember83 (#158413) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

értem.
de holnap este azért nyugtass meg, 90percig pont nem lesz semmi más dolgod..egész véletlenül
:)

(#158415) venember83 válasza Tibiajax (#158414) üzenetére


venember83
nagyúr

Megnyugtatlak, a Juve idén talán egyetlen BL-meccsét sem láttam egyéb elfoglaltságok miatt, max. párperces részleteket egyikből vagy másikból. S holnapra sem veszem fel a hagyománytipró arcomat.

Munka, blog, futás, gyerek, nyilván nem ebben a sorrendben. A Juve-meccsek legtöbbször már nemigen férnek bele. Azért is mondtam neked a legutóbb (tudod, a Genoa elleni meccs kapcsán), hogy nézzed. Így első kézből kapom az infókat. :)

[ Szerkesztve ]

(#158416) Tibiajax válasza venember83 (#158415) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hát jól van...
akkor legyen az, h majd mi írunk itt neked, éppen mi ujság, mennyire szop ki a Madrid ma, meg holnap mennyivel fog alázni a nagy formában játszó szimpatikus Pumukli vezette zebracsíkos mezesek

(#158417) Pkc83 válasza Tibiajax (#158416) üzenetére


Pkc83
őstag

Aztán nehogy egy sima 3-0 legyen belőle. :DDD

(#158418) mephi666 válasza Phoen|x (#158399) üzenetére


mephi666
nagyúr

csak a második félidőt láttam... nem volt más, ami leálmosított volna :D ...a legnagyobb baj az volt, hogy a 80. perc körül az arsenal nagyon ráaludt a meccsre, majd 10 perccel később 2-1nél kapcsoltak, hogy "izé, ők vezettek még bő 10 perce, játszani kellene" ...aztán nem jött össze a visszafordítás... szépen eldobták ezt a 3 pontot

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#158419) Tibiajax válasza Pkc83 (#158417) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

amúgy az remélem megvan, hogy csak ironizálok, végig.... nyilván a madrid az esélyesebb
csak szeretek sokszor így kicsit eljátszani a gondolattal, hogy mi lenne ha
az inter világverő lenne.. meg ilyenek
fantáziálgatni mindig is imádtam

egyszer pl arról fantáziáltam, hogy az ajax megvesz majd, kilóra. és ott majd egy kellemes mennyiségű gólvágást követően máris vezethet az egyenes út az interbe, R9 mellé, éktársnak. ahol a kék-fekete füstben 80ezer ember fog megőrülni amikor bevágom én, vagy a passzomból R9 a gólt a juventusnak....
de aztán ebből sajnos nem lett semmi

[ Szerkesztve ]

(#158420) szotyika77


szotyika77
aktív tag

Tibi kedvéért:
,,Csúnya történelem - 1. felvonás: Van egy játékos, aki pályafutása során 6 meccsen 7 gólt szerzett eddig a Barcelona ellen a BL-ben; neki ez rekord, mert semelyik másik csapat ellen nem jegyzett ennél többet. És a Barcelona történelmében ennél a játékosnál több gólt senki nem szerzett egy személyben a csapat ellen a BL-ben. Thomas Müllerről van szó természetesen, aki várhatóan holnap is ott lesz Münchenben a pályán. (A katalán Sport hozta ezt a kellemes mutatót a meccs felvezetéseként.)"

Pedig reménykedtem benne, hogy ZS csapattal áll fel a müncheni csapat, úgy több esélyünk lenne. :(

(#158421) Richard! válasza szotyika77 (#158420) üzenetére


Richard!
addikt

A képet lehagytad a cikkbű:

Eladó inverteres, wifi-s hűtő/fűtő Fisher klímám: https://hardverapro.hu/apro/fisher_comfort_plus_inverteres_split_klima/hsz_1-200.html

(#158422) Tibiajax válasza Richard! (#158421) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#158423) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

club brűzs egész sokáig bírta kapott gól nélkül.... 1.5percig

(#158424) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Szoboszlai beköszönt és mesterin csinálta :C

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#158425) Tibiajax válasza IreN!CuS (#158424) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

szép volt.

A-csapatnak még szebb lett volna, de... így is jó. kell a hírverés. mehet az Inter-be

(#158426) IreN!CuS válasza Tibiajax (#158425) üzenetére


IreN!CuS
őstag

vedd mán ki aztat a zabszemet onnan ahol még a nap se söt ;)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#158427) Tibiajax válasza IreN!CuS (#158426) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

neem, tényleg jó volt. nem gúnyból írtam.
szépen csinálta.

(#158428) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Sterling ezért miért nem kapott pirosat? :F

Resistencia eterna

(#158429) mephi666


mephi666
nagyúr

Na, hát a középpálya meg a védelem elég tartalékosan nyit, VVD keretben sincs... ha a milan hazai pályán nem nyer 1-2 góllal, akkor nem is érdemel továbbjutást... szar lenne nézni a folytatásban a matracosokat

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#158430) Ringman


Ringman
nagyúr

eléggé a semmiből lőtt gólt a real.

(#158431) mephi666


mephi666
nagyúr

Sport1 kommentátor fél kimondani a Morton nevet? Azt hiszi, hogy 3szor kimondja és megjelenik, mint kampókéz? :D ...furcsa volt, hogy írták a kezdőben, de egyszer nem mondta még a nevét... azt hittem, hogy ennyire inaktív középen, de nem: adogatja jobbra-balra a labdát

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#158432) mephi666


mephi666
nagyúr

Nem azt mondom, hogy meg kellene szakadni a győzelemért, de ha a milan ennyire nem akar nyerni, el kellene hozni azt a 3 pontot :)

Érdekes ez az esélylatolgatás: játékkép nekem nem azt mutatta, hogy a 'pool el akarja dobni a meccset

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#158433) viharhozo válasza szotyika77 (#158420) üzenetére


viharhozo
addikt

25 jatekost lehet a BL-be nevezni a szezon elejen, ebbol nyolc jelenleg serult/beteg, harom kapus, egy meg gyakorlatilag meg sose jatszott a Bayernben. 11-nek viszont ki kell allni, szoval elol meg hatul eleg eros lesz a csapat, de a Roca-Tolisso Doppelsechs azert eleg pusztitonak tunik.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#158434) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

na jó, aláírom én is, dumpfries tényleg kibszott gyenge…
kár érte

(#158435) Ringman válasza Tibiajax (#158434) üzenetére


Ringman
nagyúr

lautaro is, barellának meg pihennie kellene.

(#158436) mephi666


mephi666
nagyúr

Ez a milan védelem :C

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#158437) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Divock első olyan BL gólja, ami nem elődöntő, vagy döntő :D

(#158438) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

istenem…

(#158439) bandus válasza Ringman (#158435) üzenetére


bandus
veterán

Megy is pihenni a kis csira foldharcos, csak kerned kellett :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#158440) BenHans


BenHans
addikt

Barella pasztmek. Én megértem hogy indulatból hirtelen odaütött, de legalább ne legyen utána olyan mint egy durcás megszeppent ötéves.
Na meg kicsit okosabb. Sosem azonnal törlesztünk. :N

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#158441) Ringman válasza BenHans (#158440) üzenetére


Ringman
nagyúr

kb 8 perce lőttem ki a streamet, a hármas csere után

(#158442) mephi666 válasza DeathAdder (#158437) üzenetére


mephi666
nagyúr

Az a durva, hogy örök csere játékos, akiben mindig ott a gól... gyakran ki is jön (sokszor a lehető legjobbkor: pl 2.5 éve a barca ellen az elődöntős duplája) :) Phillips meg ez ellen a Milan ellen annyira pro, mint VVD a sérülése előtt :C

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#158443) hobizoli


hobizoli
nagyúr

Asencio.... :R

több drón kell ;P

(#158444) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Hegyi Iván sapkában?

Go Gunners!

(#158445) DeathAdder válasza mephi666 (#158442) üzenetére


DeathAdder
veterán

ún. clutch player :) csak kár hogy rendszeridegen

(#158446) venember83 válasza DeathAdder (#158445) üzenetére


venember83
nagyúr

Amikor nem játszik, akkor kuplungszetteket cserél a társak autóján? :U

(#158447) DeathAdder válasza venember83 (#158446) üzenetére


DeathAdder
veterán

csak milnerén, a többi mimóza biztos nem kuplungolgat

(#158448) mephi666 válasza DeathAdder (#158447) üzenetére


mephi666
nagyúr

Robertson és Phillips azért kivétel lehet :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#158449) atee_13 válasza DeathAdder (#158445) üzenetére


atee_13
őstag

Mikor kölcsön volt adva azt hiszem bundásba ott se ment neki.
Szerint lehet ő erre a szerepre született a legjobb beugró :D

(#158450) Tibiajax válasza bandus (#158439) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

milyen csiraharcos milyen csiraharcos.. szilánkosra taposták a kezét

előtte izomból rálökték a 250000wattos hirdetőtábla borotvaéles élére, mindezt 60K+200mill néző előtt, te is bedühödnél próbálnál odaütni!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.