Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:35

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23151) Naturalist


Naturalist
tag

Sziasztok! Egy kb 30m2 szobába vennék számítógéphez hangfalat. Főleg elektronikus zenét hallgatok ezért jó lenne, ha értelmes mély hangok is megszólalnának. Az ajánlott Genius SP-HF 1255B mennyire jó ebből a szempontból? Illetve a Thonet & Vander VERTRAG, ami olyan 8k forinttal drágább nyújt-e érdemlegesen jobb hangzást?

Egyébként ezek az olcsó modellek inkább hangszóró hangzásúak vagy azért már közelítenek egy hangfalhoz. Youtube videókból elég nehéz összehasonlítani a hangzásukat.

Microlab Solo 2-5 verziókból lehetetlenség kapni 18k körül?

(#23152) ToniSoprano válasza Naturalist (#23151) üzenetére


ToniSoprano
addikt

A Genius 1250B-ről elég sok értékelés, tapasztalat van, (pl arukereso.hu, mall.hu, ipon.hu) keress rá olvass utána (1250B és 1255B csak külsőben más), szerintem, 30 nm határeset, de több MM-ben ki van téve, az a legtutibb ha egy jobb mobillal kipróbálod elég-e neked.. Én Massive Attacket is szoktam hallgatni rajta, ha feljebb tekerem kicsit a basszust nekem tetszik ez tartomány is.
A Vertragról kevés a tapasztalat, de Kürbisről nagyon sok jót írtak, én sajnos nem találtam olyan helyet, ahol ki lehetne próbálni a Thonet&Vandereket, tényleg valaki talált ilyen helyet?

(#23153) Tamoo válasza ToniSoprano (#23152) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Szobamérethez hülyeség ezeket ajánlani. Ne vegye sértésnek senki, de ezek asztali csipogók youtubehoz, pc-s játékhoz. Nem beszólás, nekem is Genius van az asztalon, de hogy valakinek ezt ajánljam 20-25-30m2-re zenét hallgatni. :D

Jó persze ha csak erre van pénz, szükségmegoldásnak elmegy, de a jótól nagyon messze van.

[ Szerkesztve ]

(#23154) ToniSoprano válasza Tamoo (#23153) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Mondjuk szerintem 15-25 nm-re nem annyira rossz választás a Genius, figyelembe véve hogy azért, ott azért a helyhiány és az elhelyezhetőség is befolyásoló tényező lehet.

(#23155) Tamoo válasza ToniSoprano (#23154) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Nekem 15m2-en 5.1 is elfért "600W-os" mélynyomóval. :D és nem sok.
Igaz ez már házimozi és itt OFF.

[ Szerkesztve ]

(#23156) Shingen


Shingen
addikt

Sziasztok!
Szeretnék a Tv mellé venni egy hangfalrendszert, de nem akarok nagyon sokat rá költeni, csak, hogy ne a Tv hangszóróján élvezzem a filmeket.
Sajnos a Tv a térhangzást csak optikán, illetve hdmi-n adja ki.
Nem akarok hangprojektort a Tv-hez mert az elég gyenge szerintem meg műanyag.
Házimozi rendszer sem nyerő mert abban az erősítő a blue-ray lejátszóban van, nekem meg nem kell a lejátszó.
Úgy tudom a Logitechnek van a Z906 azon van optika de az ára 100 ezer :((

Egy 20 m2 szobába kellene a hangcucc.

Ezért középútnak kinéztem ezt a hangfalszettet: GENIUS SW-HF 5.1 6000, de ahogy olvastam róla nem vmi jó, mert alul méretezték benne a kondikat, meg a potmétere is tönkre megy gyorsan.
:(
Pedig úgy voltam, hogy ez jó választás 200 W RMS, úgy gondoltam elég lesz a szobába és ennek a sub-jába van az erősítő.

Valami más megoldást tudnátok ajánlani?

Köszönöm a válaszokat!

風林火山

(#23157) Tamoo válasza Shingen (#23156) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Amire te gondolsz az nem házimozi, max annak csúfolják. Amúgy szerintem még mindig hangprojektorral járnál a legjobban. Persze ott is pénzbe kerülnek az igényes darabok. Ezek a geniusok felejtősek tv-hez.

[ Szerkesztve ]

(#23158) dudika10 válasza Tamoo (#23157) üzenetére


dudika10
veterán

Es ezt mi tamasztja ala? Nqlunk 25nm-en a tv mellett van egy par 1250X, tokeletes arra, hogy turheto minoseget varazsoljon a szobaba.
A hangprojektorokrol multkor privatnan valakinek leirtam a velemenyem, majd egyszer itt is kifejtem, az olcsok abszolut felejtosek.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#23159) Tamoo válasza dudika10 (#23158) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Genius-t használtam már tv mellett. (régi 3600-am volt illetve 5005-öm, most pc mellé 2000A). Pl. egy hangprojektoros tapasztalat. [link] (nekem sajnos nincs). Ez 90e-s kategória. Végülis csak erre vannak kitalálva. Megfelelő digitális csatlakozás, táv stb. Nyilván nem egy 1250X-hez akarom hasonlítani, árban sem ott van. Amit nem lehet távirányítóval vezérelni nekem alapból felejtős ilyen célra. Kérdező nem írta mennyit hajlandó rászánni.

[ Szerkesztve ]

(#23160) dudika10 válasza Tamoo (#23159) üzenetére


dudika10
veterán

A fejhallgato kimeneten a legtobb tv kepes hangeroszabalyozasra, a taviranyito onnantol felesleges. Persze a fejhallgato kimenet nem a legjobb, de szerintem alacsony koltsegvetesbol is teljesen jo eredmenyt lehet elerni, ha mar valaki elkolt 100+k forintot tv-re, mindenkeppen erdemes egy geniust melledobni, osszehasonlithatatlanul jobb az utobbi. Es ez igaz 25nm-en is, nem csak egy kis szobaban.

Probaltam mar en is par hangprojektort, de az olcsok egypalcikas vackok. A z5500-t pedig nem nehez megverni minosegben. ;)

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#23161) ToniSoprano válasza Tamoo (#23159) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Csak azt nem értem mi a fenének venne valaki hangprojektort 90-ért, amikor 50 körül már kapható egy T&V Kugel is, ami 120 Wattos, és cserébe még szépen, tisztán is szól? [link]
Szerintem azért azt talán te is elismered, hogy egy Kugel egy 20 nm-es szobába elég, sőt akár még egy 25 nm szobába is.... :Y :W :( :N :K :C

[ Szerkesztve ]

(#23162) Bib válasza ToniSoprano (#23161) üzenetére


Bib
őstag

Hát azért minden arra való amire kitalálták szerintem.Nekem van egy yamaha yas 101-es projektorom a tv-hez.A géphez megy egy modecom 120u.Mindegyik ott jó ahová való,de ott nagyon jó.A yamahán meg a minőség is érződik.

(#23163) ToniSoprano válasza Bib (#23162) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Mondjuk én nem értem, hogy ilyen műanyag dobozba bújtatott nem túl magas és nem túl mély hangprojektorból, hogy jön ki pl. a basszus tartomány. De helykihasználás, elhelyezés szempontjából tényleg elég praktikus és jól néz ki.

[ Szerkesztve ]

(#23164) Tamoo válasza dudika10 (#23160) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Nekem ezekkel nemigazán van tapasztalatom. A 2000A-mat nem tudnám és nem is akarom tv-hez elképzelni. Gondolom ezek a hangprojektorok optikairól, hdmiről DD-t, DTS-t szépen szétdobják a megfelelő hangszóróknak, így némi térhangzás is elvárható, nem "csak" sztereó. (Bár hozzáteszem egy jó sztereót én is többre becsülök.)

(#23161) ToniSoprano: Passz, nem tudom mit tud a Kugel. Ez is csak egy kommersz cucc. Azt tök fölösleges nézni, hogy a specifikációkban mit "hazudnak". Marketing.
Egyébként pl. ezek a dobozok (KÉP - Elac SLR 50, Canton FR1) 15e/pár áron voltak használtan és fogadni mernék hogy durván lezenélik a Kugelt egy szintén használt 15-20eFt-os sztereó erősítővel.

"Műanyag" dobozt meg nem kell alapvetően lebecsülni, tudnak a mérnökök ha akarnak és nincs megkötve a kezük. Pl. ez is egy bitang jó kis cucc. [link] Egyszer használtan épphogy lecsúsztam róla. :(((

[ Szerkesztve ]

(#23165) StSanya


StSanya
őstag

Ha valaki találkozna vele élőben, írjon majd pár szót róla legyen szíves:

CREATIVE T30 WIRELESS

Egymás mellett T30 és T20

"Használati utasítás amatőröknek való! A profik rengeteg ideig szívatják magukat, majd fórumoznak egy kicsit..."

(#23166) jozsef83


jozsef83
tag

Sziasztok!

Laptop mellé szeretnék venni majd minőségi 2.0 hangfalat. Ami fontos a nem túl nagy méret és súly a hordozhatóság miatt.
Én ezeket néztem ki:
CREATIVE T30 WIRELESS
Audioengine A2+
Bose Companion 20

Vélemény ezekről ti melyiket választanátok és miért? Vagy esetleg valami másat?

(#23167) dudika10 válasza jozsef83 (#23166) üzenetére


dudika10
veterán

Előrebocsájtom, hogy a T30-hoz még nem volt szerencsém, de ránézésre egy T20 amibe belepasszíroztak egy bluetooth modult, és így dupla árat kérnek érte. Ha nem kell a vezeték nélküli csatlakozás (tápfeszültségre úgyis szükséged lesz, szóval igazából túl sokat ezzel nem nyersz szerintem ha csak laptoppal használod), akkor a T20 fele ennyiért jó vétel a könnyebben hordozható kategóriában, de arra figyelj, hogy ez sem az a méret, ami befér egy laptoptáskába, albérletről-albérletre / nyár elején le a nyaralóba, nyár végén vissza jellegű hurcolásra jó, de napi ingázáshoz nem (az összefoglalóban ott vannak a méretei, nézd meg egy vonalzóval, hogy miről beszélgetünk).

A Companion 20 árazása vicces. Pár napja írtam valakinek, neked is csak azt tudom mondani, ha van kidobni való 70k-d a Bose feliratra, akkor jó vétel.

Az A2+ a legjobb választás szerintem, de eléggé magas az ára. Nem tudom mi a cél, de 60k-ból lehet venni egy T20-at, meg egy fejhallgatót, ami csak neked ugyan, de jobb minőséget nyújthat, mint bármelyik ezek közül. Arról nem is beszélve, hogy a legtöbb laptop hangkártya eléggé visszafog a minőségi hangért folytatott küzdelemben.

Ez a véleményem a dobozokról, ha elmondod a célod, akkor szívesen elmélkedek tovább a témában.

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#23168) jozsef83 válasza dudika10 (#23167) üzenetére


jozsef83
tag

Helló!

Köszönöm a gyors válaszodat. Tehát akkor a T30-as felejtős szerinted a T20 is jó, de természetesen a legjobb hangminőséget az Audioengine A2+ biztosítja. Az ár nem döntő szerencsére, inkább az ha esetleg költözni kell akkor túl sok helyett ne foglaljon, amibe talán még éppen csak belefér az A2+ mérete.

(#23169) dudika10 válasza jozsef83 (#23168) üzenetére


dudika10
veterán

"Tehát akkor a T30-as felejtős ..."

Ha nem kell a vezeték nélküli funkciója, akkor ránézésre igen (hangsúlyozom, hogy nem volt még hozzá szerencsém, lehet, hogy érdemben is változtattak a T20-on, de nem tartom valószínűnek).

"Az ár nem döntő ..."

Nem tudom mennyire nem döntő, de nézd meg a Genelec 6010-est és a 8010-est akkor, bár azt hiszem az már el fog riasztani azért, mindenesetre azok kipróbálhatóak.

A sima A2 ha jól emlékszem a Pixel-nél ki volt állítva annak idején, kérdezz rá emailen vagy telefonon, hogy meg tudod-e hallgatni/taperolni náluk az A2+-t (feltéve, hogy Bp-i vagy).

Igazából az igényekről még mindig nem sok derült ki (például 5 évente egyszer a költözésbe simán beleférne egy 5"-os is nekem). :B

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#23170) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Sziasztok, nemrég hazaköltöztem angliából és visszaváltok asztalira, tehát kellene hang is hozzá.

Tavaly eladtam a Creative Progamer G500 rendszerem, amivel nagyon elégedett voltam, használtan vettem 25k-ért és ennyiért el is tudtam adni.

Örültem a térhangzásnak, de nem vagyok a megszállotja, nézegettem, hogy itt inkább 2.0-ákat ajánlanak az összefoglalóban.

Genius-t nemigazán szeretnék, eddig csak csalódtam a márkában..

Felhasználás terén zenét hallgatok néha, filmezek néha, illetve játszok is, játékoknál nagyon tetszett, mikor előjött a térhangzás, főleg FPS-nél.

Főként használtakban gondolkodom, ilyen 30e ft magasságig, nézelődtem itt, de elég kicsi a választék, ha ajánlanátok néhányat akkor keresgélek én a neten, csak azt sem tudom mit üssek be, sajnos ez a G500 széria már kihalt.

Szóval 5.1en vagy 2.0-n gondolkodom főképp.

(#23171) jozsef83 válasza dudika10 (#23169) üzenetére


jozsef83
tag

Nézd mivel külföldre készülök ezért ha utazni kell nem akarok túl nagy nehéz hangfalat magammal cipelni ezt jelenti a méret és a súly korlát. Amit írtál típust a Genelec 6010 azt meg fogom nézni az ára még belefér ahogy látom és a mérete súly is ok.

(#23172) B1T3 válasza jozsef83 (#23171) üzenetére


B1T3
addikt

Arra figyelj, hogy az árkereső oldalakon nem pár-, hanem darabár van.

( #23170 ) PainKiller13
Pl. Thonet & Vander Kürbis, ha újak közül választasz.

(#23173) PainKiller13 válasza B1T3 (#23172) üzenetére


PainKiller13
őstag

Igen, pont ezt néztem ki PCX-en 25k, 5.1ek közül itt nem szoktatok ajánlani? Vagy ilyen árkategóriában csak szarok vannak?

(#23174) B1T3 válasza PainKiller13 (#23173) üzenetére


B1T3
addikt

Ilyen áron egy 2.0 cucc nyújtja a legkiegyensúlyozottabb minőséget.

(#23175) PainKiller13 válasza B1T3 (#23174) üzenetére


PainKiller13
őstag

Értem, köszi a segítséget.

(#23176) Shamy


Shamy
tag

Hi all!

Segítséget szeretnék kérni. Vettem egy Genius 1255A hangfalat. Gondom nincs vele, viszont az elhelyezés miatt rövid a gyári kábele.

Hosszabítót vegyek ugyanolyan minőségben, vagy esetleg akkor már vegyek komolyabb kábelt hozzá (van értelme, lehet vele annyit nyerni?). Milyet lenne érdemes?

Ha jobb kábelt kap, akkor cserélni kell a két hangfal közti részt is?

ALC 1150 Purity Sound hajtja majd.

Köszi előre is a segítséget.

Kérdezni és tanulni mástól sosem szégyen ....

(#23177) PainKiller13


PainKiller13
őstag

A Genius HF1255B és a 1250B között mi a különbség?

(#23178) dudika10 válasza Shamy (#23176) üzenetére


dudika10
veterán

Ez nem az a kategória, ahol bármi értelme volna drága kábeleknek.
A két doboz köztit nem tudod cserélni, csak ha tudsz forrasztani, és nem riadsz vissza attól, hogy szét kell szedni a dobozt.
Vegyél egy megfelelő hosszú kábelt, a gyárinál rosszabbat úgyis csak iszonyatos balszerencsével foghatsz ki.

(#23177) PainKiller13: a kinézetük.

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#23179) CsIrKeRaToR


CsIrKeRaToR
tag

Tudnátok segíteni? :-)

"Egyszóval dőljünk hátra és nézzük ahogy a közizlés prostituáltként árulja magát az útszélen és a becsület a szeretettel karöltve kivérzik az árokban."

(#23180) Shamy válasza dudika10 (#23178) üzenetére


Shamy
tag

Ok, köszi.

Kérdezni és tanulni mástól sosem szégyen ....

(#23181) LLaci89


LLaci89
tag

Helló, olvastam az első hszt és az ajánlott hangfalakat nézegettem. Lenne egy kb 30Ks keretem és valami "jobb" hangfalat keresnék PChez, zene, és időnként játék és filmre. Néztem a Thonet & Vander Kürbis és Modecom MC-SHF80U vagy 56 hangfalakat. Valakinek van tapasztalata ezekkel a hangfalakkal? Hasonló árkategória, de mégis melyik az ajánlottabb. Vagy tudtok-e olyan helyet akkor meg is lehet hallgatni őket akár. És hogy ezek mennyivel jobban mondjuk mint egy Genius SP-HF1250B?

Bármi véleménynek, segítségnem örülnék, és természetesen teljesen más eszközöket is ajánlhattok. Köszi előre is :).

(#23182) bok92


bok92
addikt

Na megjött a T&V Kürbis. Eddig nagyon tetszik. :) A kérdésem az lenne, hogy fülhallgatót valamilyen módon hozzá lehet csatlakoztatni?

(#23183) Zoluska válasza LLaci89 (#23181) üzenetére


Zoluska
tag

Egy ember volt itt, aki hallott Kürbist és SHF80-ast is, a többiek vagy egyiket, vagy másikat. Az az egy ember a Modecomra szavazott, de úgy emlékszem azt írta, hogy hangban közel vannak, csak a vezetékes távirányító miatt szimpatikusabb neki a Modecom. Ezek alapján egyikkel sem jársz rosszul. Rosszat a gyári hibákon kívül még egyikről sem hallottam. Modecom régebb óta piacon van, írt már itt egy-két ember gyári hibáról, ahogy a kis Geniusnál is. Kürbisnél még nem volt hiba, de nem is vettek még olyan sokan, nemrég óta kapni. Elvileg nagy valószínűséggel egy helyen készülnek, gyanúsan sok dolog egyezik, pl. a magassugárzó egy az egyben ugyanaz, csak más felirattal. De találni olyan T&V típusokat a neten, ami ugyanaz, mint a Modecom régebbi típusai, csak más felirat van rajta.

(#23184) PuMbA válasza CsIrKeRaToR (#23179) üzenetére


PuMbA
titán

Feltekered a basszus potmétert? :DDD Hol kevés a mély pontosan? Menny pénzed van rá?

[ Szerkesztve ]

(#23185) Bucsek


Bucsek
tag

Sziasztok, most először járok itt és segítség kellene. Nem vagyok egy nagy hangfalismerő szakértő mester, ezért is jöttem ide, hogy segítséget kérjek :P

Kezdjük ott, hogy amik vannak filmek nekem, általában, szerintem 5.1-es hanggal rendelkeznek (gondolom én) és mivel a TV-n nézem őket (USB-ről vagy gépen keresztül) valamiért tök idegesítő, hogy a zene, effekt hangos a beszéd halk, gondolom ismeritek az ilyet (lehet, hogy van megoldás erre, de én nemtom...)
Szóval arra gondoltam, hogy beinvesztálok egy egyszerű, PC-s hangfalra (azért sem ilyen drabális brutális hangfalakra, mert kevés a hely, és amúgy se üvöltetném :D ), 5.1 vagy 2.1 nem tudom melyik lenne jó.
Viszont nem tudom, hogy szólna egy 5.1-es film egy 2.1-es hangfalon (vagy fordítva). Teljesen amatőr vagyok ilyen szinten.
Egyébként megoldódna ez a probléma, hogy halljam is végre amit beszélnek a film alatt? Vagy van erre valami beállítási lehetőség is? Mert nem mindegyik film ilyen, de legtöbb esetben sajna előfordul.

Remélem érthető voltam a problémámat illetően. Köszönöm :)

Bucsek közlegény északi futár jelentkezik, uram!

(#23186) Zsiráfnyál


Zsiráfnyál
aktív tag

Sziasztok,

Hangfal vásárlás előtt állok, kizárólag zenehallgatásra keresek egy jó minőségű 2.0 modellt, amit egyből az asztali számítógépre kötnék, valami értelmesebb hangkártyával. Árban nagyságrendileg 50.000 Ft-ot céloztam meg (+ hangkártya), de akár egy kicsivel magasabbra is megyek, ha valóban érezhető a különbség.

Egy kis körülnézés után nekem eddig a Thonet & Vander Kugel tűnik a legszimpatikusabbnak, amihez egy Asus Xonar hangkártyát tervezek beszerezni, itt a hozzászólásaitokban is találkoztam mindkettővel.

Ebben az árkategóriában esetleg tudtok hasonló, vagy jobb modelleket javasolni ? Jó választásnak tartjátok ?

(#23187) trust007 válasza CsIrKeRaToR (#23179) üzenetére


trust007
tag

Valószínűleg ez lenne a legolcsóbb megoldás Behringer-C5A.
De már leírták többen is, hogy nehéz összehangolni a kettőt. És ugye ez a legolcsóbb választás lenne, nem írtad mennyit szánnál rá.
Szerintem jobban járnál egy 8" stúdió monitorpárral.

Redmi 4X → Mi 9 SE → Redmi Note 12 Pro 5G

(#23188) B1T3 válasza trust007 (#23187) üzenetére


B1T3
addikt

Mindig is érdekes lesz, amikor egy „mélynyomónak” 5,25"-es membránmérete van, illetve már a specifikációban sem hazudnak valami irreálisan alacsony számot, hanem ott szerepel a 150 Hz mint alsó határ. :D

(#23189) trust007 válasza B1T3 (#23188) üzenetére


trust007
tag

Igen, ez olyan mélynyomócska :) , mint írtam ez a legolcsóbb, és semmivel nem lenne előbbre vele. M-audio-SBX10, jobban tetszik de a fórumtárs valószínűleg nem ilyen kategóriára gondolt.

Redmi 4X → Mi 9 SE → Redmi Note 12 Pro 5G

(#23190) B1T3 válasza trust007 (#23189) üzenetére


B1T3
addikt

Csak vicces, mert egy olyan pici mélynyomós cucc árába beleférne egy olyan 2.0-s rendszer is, amelyben kétszer majd' ekkora hangszóró van. :) (Sőt, most ugrik be, a Kürbis pont ilyen.)

(#23191) Tamoo válasza trust007 (#23187) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Formája tévesztett meg? :F Megsúgom, hogy ez full-range, semmi köze a szubhoz.

(#22719) CsIrKeRaToR: Mennyit szánnál rá?
Egyébként: [link]
De használtan is kifoghatsz 30körül használható darabokat. Jack-RCA kábellel tudod őket bekötni, ebből érdemes valami normálisabb árnyékoltat készíteni/készíttetni. (Pl. Klotzból)

[ Szerkesztve ]

(#23192) ToniSoprano


ToniSoprano
addikt

Sziasztok, pl. ilyen RCA elosztóval meg lehet oldani, hogy egyszerre pl. TV-t, DVD, esetleg számítógépet stb. rá tudjak kötni az 1250B kütyüre és ne kelljen állandóan húzogatni ki be a kábeleket?[link] Nagyon romlik a jel ezzel, érdemesebb jobb minőségűt aranyozottat venni?

(#23193) Ironed_1 válasza Zsiráfnyál (#23186) üzenetére


Ironed_1
csendes tag

pl. M-Audio BX5 árban 57-60k, az első hsz-ben van róla infó, link...

(#23194) garda1000 válasza ToniSoprano (#23192) üzenetére


garda1000
újonc

legalább kapcsolós paszív vackot szerezz,
ami v ide v oda kapcsol,

különben a bementi ellenállásod nem lesz jó,
paszív egyenlő tápnélkül is megy,

(#23195) ToniSoprano válasza garda1000 (#23194) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Köszi a segítséged! Valami ilyemire gondoltál? [link]

(#23196) Tamoo válasza ToniSoprano (#23192) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Ilyesmi kell neked. Szimpla elosztó nem jó.

Szerk.: Ja, az is jó amit előttem linkeltél.

[ Szerkesztve ]

(#23197) garda1000 válasza ToniSoprano (#23195) üzenetére


garda1000
újonc

igen kb,
nekem lomisoktól van csak hang, fémből, 4-es, jobb ha nincs kilógó madzag,
becsben tartom,

(#23198) Zsiráfnyál válasza Ironed_1 (#23193) üzenetére


Zsiráfnyál
aktív tag

Igen, épp ez van a második helyen, vagy inkább holtversenyben az elsőn. :) Alapvetően csupa jót olvasok a T&V-ről is, de sehol nem említik a megbízható, minőségi gyártók között, inkább egy átcímkézős újoncnak írják le, aki amúgy valamilyen okból kifolyólag tök jó hangfalakat árul. Alapvetően az ő kialakításuk szimpatikusabb egy hajszállal, de kicsit félek, hogy "lufi". Meghallgatni sajnos egyiket sincs módom, lehet, hogy végül mégis az M-Audio mellett döntök, pusztán mert bennük jobban megbízok.

Esetleg találkozott már valaki mindkettővel (M-Audio BX5 D2 / Thonet & Vander Kugel) élőben, és tud valami összehasonlítást mondani ? Az lenne a tuti. :)

[ Szerkesztve ]

(#23199) garda1000 válasza ToniSoprano (#23195) üzenetére


garda1000
újonc

http://www.conrad.hu/conrad.php?name=Products&pid=350716

ilyen az enyém, lomiba 1000? vót

nem tudom hogy megy likkelt lap forma, bocsi

[ Szerkesztve ]

(#23200) zsocy válasza Tamoo (#23196) üzenetére


zsocy
őstag

Olyan jelosztóról tudsz/tudtok esetleg ami 1 RCA -t - ami a DACból jön - osztana ketté? Így rá tudnám kötni a Lupusra a Champet és a jövőbeli hangszóróimat (vagy sztereo erősítőmet) is, csak váltogatnom kellene melyik kapjon jelet, egyszerre úgysem kellene menniük.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.