Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Steve1207


Steve1207
veterán

Ezek az apróságok baromi kreatív dolgok és ahhoz képest egyre szimpatikusabb az új xbox.

.

(#2) zsírsámán


zsírsámán
senior tag

Nem mintha szükségem lenne erre, de szerintem jól megcsinálták.

(#3) pzstm


pzstm
titán

Tuti ki fogom próbálni. Pár hét, és simán felrakják Youtube-ra is SkyDrive-ról az emberek a cuccaikat, tele lesz vele a net :D

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4) anulu


anulu
félisten

Gamepod-on nem láttam még ezt a promot, de szerintem piszok hangulatos :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#5) janos1988 válasza pzstm (#3) üzenetére


janos1988
addikt

Ja. De arra kíváncsi vagyok mennyi adatot fog tudni benyelni még a skydrive vagy a youtube/google drive, mielőtt elkezdenék korlátozni a mennyiséget. Azért nincs végtelen háttértár náluk sem.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#6) pzstm válasza janos1988 (#5) üzenetére


pzstm
titán

SkyDrive-on sem végtelen a tárhelyed eleve ;)

Annyit meg bőven el bírnak nyelni szerintem;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.