Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cyrin


Cyrin
addikt

A hülyeség az mindig terjed, de rohamosan... :W

(#2) Cifu


Cifu
nagyúr

Ezt az iszonyatos BS hadjáratot, amit a gyártók lefojtatnak a jack csati kapcsán, szerintem külön tréningeken oktathatják.

Ennyire ostobák csak nem lehetnek emberek saját kútfőből....

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#3) madd dogg


madd dogg
senior tag

Ha ilyen tempóval hagyják el a gyártók a Jacket, akkor valószínuleg az audioeszközök gyártói is gyorsan átállnak majd, akár a meglévő modellek újbóli bevezetésével - Jack helyett Type C.

- Adatot, képeket legtöbbször már Google Driveba/Fotókba szinkronizálunk, vagy Wifin is fel tudjuk másolni a PC-re
- Maradt a töltés és a zene. Ha a Qi töltés jobban elterjedt, csak a zene. És ha pár év múlva többet bírnak majd a vezetéknélküli fülesek is, végre el lehet hagyni minden csatlakozót.

Hm. Én várom ezt a korszakot.

(#4) B-Clone


B-Clone
aktív tag

Nagyon helyes. Remélem egyre többen áttérnek hamarosan erre a vonalra. A type c és az egyre jobb BT technika teljesen feleslegessé és elavulta teszi a 3,5 Jacket.

(#5) b. válasza B-Clone (#4) üzenetére


b.
félisten

Igen, mert mindenki ilyen fejhallgatóval rendelkezik...

Ekkora ótvar hülyeséget a gyártóktól, komolyan. Pont a Honor ráadásul....

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#6) Nexave


Nexave
tag

Könyörgöm, esedezve könyörgöm, azt a home gombot hagyjuk! Kérem! Egy világ omlik össze bennem... Annál pocsékabb nem létezik!

(#7) RaveForce


RaveForce
veterán

Eddig is kinai apple & ios -copy volt ez a ceg... mi ert is lenne ez maskepp most.. :U de a honorert kar, kb az egyetlen ertelmes alkotasuk volt... :(((

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#8) ALBY válasza B-Clone (#4) üzenetére


ALBY
senior tag

:W

Amúgy a kép a cikkben hibás, rossz újját mutatja a srác ;)

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#9) nincsnév007


nincsnév007
őstag

de miért és miért????

(#10) Cifu válasza madd dogg (#3) üzenetére


Cifu
nagyúr

...akár a meglévő modellek újbóli bevezetésével - Jack helyett Type C.

Naja, csak hát az nem meglévő modell, mert bele kell integrálni egy DAC-ot...

- Adatot, képeket legtöbbször már Google Driveba/Fotókba szinkronizálunk,

Már aki. Legutóbb a kedves húgom talált meg azzal, hogy megtelt az Apple tárhelye, és le kellene menteni a képeit majd a laptopjára a felhőből. De ő erre nem képes. Plusz pénzt meg nem adna a plusz tárhelyért.

Anno az Androidos telefonjával nem volt gondja, csak rákötötte a laptopra, és lementegette a képeket. De hát most szenved a kényelme miatt... :DDD

Én maradok a telefon tárhely / NAS vonalon inkább. :P

vagy Wifin is fel tudjuk másolni a PC-re

Nyilván roppant gyorsan... Vagy nem...

Ha a Qi töltés jobban elterjedt, csak a zene.

Én nem azt látom, hogy a Qi töltés annyira terjedni akarna...

@B-Clone: Remélem egyre többen áttérnek hamarosan erre a vonalra. A type c és az egyre jobb BT technika teljesen feleslegessé és elavulta teszi a 3,5 Jacket.

Miért is jó ez nekünk? :F

1.: A telefonokon 1db Type-C csati van. Tehát tölteni vagy bármire rákötni a telefont nem tudod, hogy ha be van dugva a Type-C füles.
2.: Miért is avul el a jack? Mesélj kérlek, miért is jobb, ha nem a telefonban lévő (és meglévő) DAC-ot használod, hanem a fülesben lévőt.
3.: Miért is jó, ha az amúgy is túlterhelt 2,4Ghz-es tartományt használó fülesen próbálsz zenét hallgatni?

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#11) #16820480


#16820480
törölt tag

Inkább a kávákat hagynák el ;] De tényleg, legalább a felsőt. Meg alul is lehet kisebbre venni valamivel.

Cifu:
- Nem kötelező DAC-ot tenni bele, elvi lehetőség van analóg kimenetre USB csatin, csak nincs benne a szabványban. De ezt is bevehetnék, ha akarnák.
- Google Photos alatt korlátlan tárhely van fotókra, ha nem teljes méretben töltöd fel, hanem 16mpx felbontásban.
- Nem tudom milyen routered van, de WiFi is elég gyors lehet. Nem egyszerre kell másolni 30 gigákat, de az amúgy kábelen is lassú lenne.

Nem olyan vészes dolog a jack hiánya. Fillérekért lehet már kapni BT füleseket, a legtöbb ember nem fog amúgy sem jobbat venni, mint az ilyen pár ezres QCY meg Awei cuccok.

[ Szerkesztve ]

(#12) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Ha én a jack dugót nem tudom oda dugni, ahova akarom, akkor ők meg a telefont dugják ahová akarják. Annyira fájdalmas a hülyeség, hogy az valami borzalmas, ha kitalálja valaki, hogy nem kell fizikai gomb telefonra, akkor jövőre mindenkinek nophone lesz a kezében, vagy mi? Miért kell szándékosan kirúgni alólunk a lábunkat?

[ Szerkesztve ]

(#13) tamass.szabo


tamass.szabo
tag

Akkor hagyják el a kamerát, meg a kijelzőt is, hogy még több hely legyen az aksinak! Sőt, semmi más nem kell, csak egy port rá, és egy bazinagy aksi bele!

Ja, hogy ilyen már létezik powerbank néven.

[ Szerkesztve ]

(#14) Janoo_07


Janoo_07
aktív tag

Alig várom hogy pár év múlva ismét azzal adják el a telefonokat hogy van rajta jack csatlakozó...

Érdekes fejlesztési hullámok indultak el mostanában ezzel az USB-C-vel annyi biztos.

(#15) Dottore válasza B-Clone (#4) üzenetére


Dottore
addikt

De azt ugye tudod, mindamellett, hogy megoldanak egy problémát, csinálnak helyette két másikat. Ez nem fejlődés. Ez a prioritások megváltoztatása, hogy új piacot nyithassanak.

(#16) Barret001


Barret001
addikt

Az összes gyártó céget perelje be az alma,mert ez az ő szabadalmuk!

(#17) Szakiii válasza Barret001 (#16) üzenetére


Szakiii
addikt

Bár úgy lenne, talán leállnának ezzel a hülyeséggel.

(#18) ZolkoW


ZolkoW
őstag

a gyártók kezdik tényleg elhagyni a jacket, én meg jövök itt a kis hülyeségeimmel, hogy még az se mindegy, melyik végén van a telefonnak! :DDD
Nem baj, idén még van pár telefon, amiről nem hagyták le, sőt, a jó oldalára tették :)

Egyébként utálom ezt a trendet is, de el tudom hinni, hogy egyre kevesebb az igény arra a csatlakozóra. a statisztikát nem feltétlenül az értelmes emberek határozzák meg, hanem a tömegek. és lehet, hogy azt mutatják, hogy 10-ből 1 ember dug oda valamit is a telefon életciklusa alatt. :F

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#19) nemlehet


nemlehet
őstag

A retkes rohadt életért terjed ez a baromság... A bullshit faktor meg már lelóg a skáláról...

Nem vagyok a fejlődés ellen, de a jack-nél ezt a célt jobban ellátó dolgot még nem sikerült bemutatni. És akkor nem is beszéltünk arról akik nem csak a telefonhoz használják a fülesüket. Vagy milyen boldog lesz mindenki, hogy a tökéletesen működő 100-200 dolcsis trendi fejesét dobhatja ki a haladás szellemében mert már nem tudja bedugni a telefonba.

A bt még szószó, de ott is menni fog a spórolás a szabványokkal, hogy jó drágáért vedd meg ami tudja a jobbat... Az átalakítót meg nem minősítem... Végre eltűntek az életünkből a erre jönnek vissza. Komolyan ismét fantasztikus lesz egy szatyor szarral járni, mert kell a telefonhoz, a laptophoz mert fejlődünk és csak 1 fajta kevés db csatlakozót rakunk rá. MErt az tredni...

(#18) ZolkoW

Ezt teljesen kizártnak tartom. Ha megkérdezel 10 embert, hogy mire használja a telefonját, kb 8 azt mondja elsőnek, hogy zenehallgatás. Bár terjednek a BT mini prüttyögők amiket mentsávók bömböltetnek, de azért ha megnézel reggel egy buszt mindenkinek ott van a fülében a jack-es füles. Amcsiban sincs ez másképp, nézz meg egy fotót egy NY-i metróról...

[ Szerkesztve ]

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#20) ollie válasza madd dogg (#3) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Milyen jó lesz, hogy az átlag, vezetékes fülhallgató majd 2-3x annyiba fog kerülni az integrált DAC miatt, mint most. A telefongyártók meg ugye nem (vagy alig) spórolnak ezzel költséget, mert így is, úgy is kell DAC a telefonba, különben nem tudna hangot kiadni a hangszóróin, pl. beszélgetésnél.

***

(#21) aprokaroka87 válasza madd dogg (#3) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Jelenleg megtudod csinálni hogy zenét halgatsz a töltöre dugva,miközben shareit-el küldesz valamit masik eszkőzre.
+ akár bluetooth-on is tudsz küldeni/fogadni adatot.

Én a multkor ezt csinaltam
a bluetooth azért kelett mert az pont nem okostelefon volt,amire küldtem az adatokat.

De a töltő helyet lehet akár mtp másolás is.

Igazabol ha birja az eszkőz akkor adott esetben több műveletet elvégzel egy idő alatt.

Ha kiesik a jack csati le kell mondanod a zenéről.
Használhatsz bluetooth fülest,de ha nem támogatja az eszköz akkor a fájlküldésnek annyi.

Persze ez már extrém használat.

De szerintem az sosem baj ha valamire van több alternatíva is.

A Jack csati sem elavult.

(#22) Barret001


Barret001
addikt

Engem ez nem érint,mert két telefont hordok magammal,az egyiken fontos a jack,és a nagy élettartamú akksi :) Abba nem kell telefon kártya sem.

(#23) Vikooo válasza Cifu (#10) üzenetére


Vikooo
addikt

Koszonom, hogy leirtad es nekem mar nem kell:

"2.: Miért is avul el a jack? Mesélj kérlek, miért is jobb, ha nem a telefonban lévő (és meglévő) DAC-ot használod, hanem a fülesben lévőt."

Felhaborito mennyire hulyenek nezik az embert a gyartok.

(#24) B-Clone válasza Vikooo (#23) üzenetére


B-Clone
aktív tag

Nem kötelező a fülesbe DAC.... 15 mátyástól meg már vannak használhato type-c és BT fülesek is. Jack változat sincs sokkal olcsóbban használható minősegben .
A type-c zene hallgatás meg teljesen más korszak. Sokall szélesebb mintavételezési tartományt tesz lehetővé és kifejezetten alkalmas a folyamatos veszteségmentes zenehallgatásra.

[ Szerkesztve ]

(#25) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Akkor én meg várhatóan ilyen telót sem veszek...

(#26) tib85


tib85
tag

Szerintem kicsit túl van dramatizálva ez a jack elhagyás.
Adnak hozzá egy átalakítót,így tudod használni a régi fülesed,a vezetéke meg így 5 centivel még hosszabb is lesz :D
Lehet csak én vagyok ilyen fura,de életemben nem hallgattam még úgy zenét telefonról,hogy közben töltöttem is,pedig eddig erre megvolt a lehetőségem.
Egyébként remélem lesz ennek a trendnek egy olyan hozománya,hogy fejlődik a bluetooth és lesznek finom bluetooth DAC-ok,amikbe meg bedughatod a fülesed.

(#27) ORCA58 válasza B-Clone (#4) üzenetére


ORCA58
addikt

A Hülyeség ragadós!
Milyen jó lesz, ha majd egyszerre kell tölteni, és a hangkimenetre is szüksége lesz. :O
Csak így tovább tisztelt gyártók! 2,5D-s üveg, üveg hátlap ami persze karcolódik, had fizessen a tulaj, ha véletlenül leesik, stb. stb.

[ Szerkesztve ]

(#28) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Nálam ott bukott el a dolog, hogy előlapon kapott helyet az ujjlenyomat-olvasó.
(Ráadásul ez is divatsamugomb)
Kár érte, pedig nagyon vártam...

A Jack elhagyása szintén mínusz, de a fenti szempont miatt mindegy is már.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#29) SkyLine3000 válasza B-Clone (#24) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Valószínű, h majd mindenki 15-20 Mátyást fog kiadni egy fülesért... Az emberek kb 95%ának bőven megfelel a jack-es, 5-8 ezres, vagy még olcsóbb füles. Nem mindenki vájtfülü. Meg aztán minek olyan drága füles, ha a zene egy egyszerű, cd minőségű mp3, mint a legtöbb embernél.

(#30) madd dogg válasza Dr. 444Hertz (#28) üzenetére


madd dogg
senior tag

A divatsamugomb nagyon jól használható a multifunkciós kialakítása miatt. Én nagyon megszerettem, holott korábban Sonym volt, és hülyeségnek tartottam a gombot az előlapon.

#SkyLine: szerintem ezután is mellékelnek majd gyári fülest.

[ Szerkesztve ]

(#31) Integrale válasza Barret001 (#16) üzenetére


Integrale
veterán

Majdnem, Lenovo, a Motorola és a Gionee és a LeEco is előbb tüntette el a jack aljzatot. ;)

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#32) Dr. 444Hertz válasza madd dogg (#30) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Lehet, hogy jó, de én nekem van egy ízlésvilágom, és többnyire allergiás vagyok arra, ha az előlapon a kijelzőn (és esetleg a logón kívül) van valami a káván, ami feltűnő és/vagy aszimmetrikus...
Kivétel számomra az S7E és a Note7, ott valamiért tetszik az összkép.

A másik bajom a gomb formája.
Pont a Huawei-től elvártam volna, hogy a P10-re (és erre is) olyan gombot rakjanak, ami nem egy másik gyártó (vagy sokkal inkább egy onnan származó trend) majmolása.

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#33) Vikooo válasza tib85 (#26) üzenetére


Vikooo
addikt

Az atalakitoval az a gond, legalabbis az Apple -nel, hogy ilyenkor az atalakitoban levo DAC -ot hasznalja ami joval gyengebb minosegu.

(#34) batai15 válasza Cyrin (#1) üzenetére


batai15
félisten

Így van.
A type c hiába erősebb mint a lighting , de akkor se annyira jó mint a Jack , és sok helyet se foglal.

[ Szerkesztve ]

(#35) RIC5I


RIC5I
tag

pár év múlva eljutunk oda hogy semmilyen telefonon nem lesz jack
pár év múlva eljutunk oda hogy a 6 éves telefonomat fogom szervizbe hurcibálni hogy ne keljen ujjat vegyek

:W :W :W :W :W :

[ Szerkesztve ]

Hatékonyság nem tetszés kérdése.

(#36) dabadab válasza #16820480 (#11) üzenetére


dabadab
titán

"Nem egyszerre kell másolni 30 gigákat"

Illetve amúgy is rosszul fogja.

:U

DRM is theft

(#37) Sys85


Sys85
veterán

Kicsit túldramatizáltnak érzem ezt a "jaj hol a jack?" dolgot.
Eddig talán ha 2x fordult elő hogy egyszerre kellett volna töltenem a telót és szerettem volna a tyúkbeles fülesemmel hallgatni a zenét szifonon.
Amíg nem terjednek el a lightning/TypeC csatis fülesek,addig a legtöbb gyártó adni fog adaptert,onnantól meg nem mind1 hogy mit dug az ember a telóba? :)
A "Majd cipelem magammal az adaptert?Perszeee!Majd jól elhagyom!" reakciókra (más topikokban sok ilyen volt),meg annyit,hogy rajta van a fülesen nem?Akkor meg nem kell külön cipelni,ott figyel a kábel végén.
Kicsit túl van ez lihegve.
A legtöbb ember addig aggódik a jack elhagyása miatt,amíg nem kezd el egy ilyet használni,utána már észre sem veszi a jack hiányát.
Persze vannak kivételek is,aki otthon vagy kocsiban kábelt használva rendszeresen használja a telóját,vagy hardcore gamer/filmnéző/zene hallgató és a telón éli a multimédiás életét,azoknak gond lehet ez "nem tudom egyszerre tölteni és használni" dolog,de szerintem ez kb az emberek nagyon kis hányadát érinti rendszeresen.

Kocsiban BT-n szól a zene,otthon bt vagy airplay,buszon hallgatok csak fülessel zenét,ahhoz meg 1 fülest használok,azon meg mindig rajta az adapter,észre se veszem hogy nincs jack és hogy hiányozna.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#38) dabadab válasza Sys85 (#37) üzenetére


dabadab
titán

"Amíg nem terjednek el a lightning/TypeC csatis fülesek,addig a legtöbb gyártó adni fog adaptert,onnantól meg nem mind1 hogy mit dug az ember a telóba? :)"

Azt lennél szíves elmagyarázni, hogy mi értelme annak, hogy ahelyett, hogy a telefonban lenne egy jack dugó, ahelyett cipeljek magammal még egy plusz adaptert, ami természetesen plusz dolog, amit el lehet veszíteni, ami nem hajlik úgy, mint a kábel hajlana (halihó, zsebben hordott telefonok!) meg úgy általában, plusz nyűg?

Mi az, amit ezért cserébe kapunk? Mi van a serpenyő másik oldalán? A nagy büdös semmi?...

DRM is theft

(#39) ->Raizen<- válasza Cifu (#2) üzenetére


->Raizen<-
veterán

A vekonyitas mindenek felett... Le max 2-n sincs jack es nekem ez mar tul vekony, nincs rajta fogas szilikontok nelkul!

(#40) Ádám16


Ádám16
addikt

Tuti lesz józan gyártó aki meghagyja az idők során, s a malmára hajtja a vizet a többi gyártó hülyesége.
Egy telefon minden téren fejlődjön verziófrissítéskor, és egy ilyen dolog elhagyása hátrány. Van, akinek nem akkora, van, akinek igen, de hátrány. A BT cuccokat én nem szeretem pl. mert egy újabb eszköz, amit tölteni kell, drágább, mint egy 3.5-es, minőségben sincs ott, stb.
Mindegy Honor, ha így lesz, akkor veszek mást, ennyi a történet.

(#41) Dr.FantastiK


Dr.FantastiK
őstag

azt a kuva kozepso'' Home gombot kellene elhagyjak vegre valagara !! :K

[ Szerkesztve ]

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#42) Nexave válasza Dr. 444Hertz (#28) üzenetére


Nexave
tag

Szívemből szóltál!!!

(#43) Sys85 válasza dabadab (#38) üzenetére


Sys85
veterán

Sokat nem nyerünk vele,ezt belátom,de akkorát nem is veszítünk hogy egyenesíteni kéne a kaszákat és megindulni a mobilgyárak felé. :)
Amit leírtam az az én személyes véleményem,nem a nép nevében beszélek (írok),nem is akarok meggyőzni senkit arról hogy ez jó irány. :)
Viszont sajnos jobb lesz beletörődni hogy ez irány,szépen lassan egyre több gyártó egyre több készüléke fog erre a sorsra jutni.
Ez kicsit a kijelző növekedős trend elejére emlékeztet,akkor is mindenki morgott hogy minek ez,minek ekkora,tuti soha nem fog kelleni,rossz irány,ma meg mi van?A rengetegen 5,5 alatti telót már meg se vesznek,hiába vannak 5" körüliek is és már szinte senki se lázad.
Sajnos ez van...

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#44) madd dogg válasza RIC5I (#35) üzenetére


madd dogg
senior tag

Ne vegyél ujjat mert az valakinek hiányozna. :B

Grammarnazi mode off, bocsi de kiszalad. *újat.

ON: azért jó még elhagyni a Jacket, mert szépen lassan úgyis el fognak hagyni minden csatlakozót és vezeték nélkül működnek majd együtt az eszközök. Valahol ezt el kell kezdeni, és a Jacknek hangátvitelen kívül semmi más funkciója nincs. Hagyták volna el az USB-t? :)

Ez az egész egy technikai ugrás hajnala, és az a legviccesebb, hogy míg édesapámnak a kezébe adom az okostelefont és a BT-Headsetet --> örül neki, de jó, tud majd vezetés közben telefonálni, addig itt az elvileg technikailag kifinomultabb rétegek úgy ragaszkodnak a kihalófélben lévő dolgokhoz, mint magyar az erős pistához. :)

Én azt sem értem miért kell még máig SIM kártyákat dugdosni a telefonba, miért nem lehet benne egy szolgáltató által felülírható chip, és akkor ott is helyet spórolnak.

Ezeken a kicsinek hitt helyeken meg RAM chipek, szenzorok, vagy esetleg pár száz mAh-nyi akksi is elfér.

+1 az előlapi ujjlenyomat olvasóhoz: én autóban menten földhöz vágnám a telefont, ha minden ébresztésnél ki kellene vennem a tartóból és a hátlapot nyomkodni. Ezért nem vettem tavaly P9-et, és ezért örültem annyira a P10-nek, hogy meg is vettem. A Sony megoldása még jó, de azt mások nem követik, mert inkább kijelzőt tesznek a tenyerem alá.... A feloldókód bepötyögését meg felejtsük el, nem azért használok BT kihangosítást és autós tartót vezetés közben, hogy utána egy ilyen f@szság miatt balesetet okozzak, mert a kódot pötyögöm a képernyőn.

[ Szerkesztve ]

(#45) Balzak83


Balzak83
senior tag

Jövőre meg majd a hangerőszabályzót is el lehet hagyni. Az is elavult már...

(#46) Sys85 válasza Balzak83 (#45) üzenetére


Sys85
veterán

Nem vennék rá mérget hogy egyszer a Samu nem lépi meg,és úgyanúgy a kijelzőre száműzi mint a home gombot az S8 esetén. :)

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#47) no more válasza Sys85 (#37) üzenetére


no more
addikt

Az, hogy te BT-n, autóban hallgatod a zenét, az egy véglet. Aztán van a másik véglet, aki tömegközlekedéssel utazik és telefonon hallgat zenét (az emberek nagy része, legalábbis reggel 6-tól 10-ig kb. kurvára tömve van a metró, levegő sincs). Okés, hogy ott a lightning füles, csak éppenséggel a töltőt is oda dugod, nem? Elmagyarázom, hogy mire akarod kilyukadni: Sokszor gyorsabban fog elhasználódni a csatlakozó!!!!!!!!!!!! 1 év múlva már tölteni sem fog a telefonod (ha nem neked, akkor másnak, aki zenehallgatásra használja) és majd az Apple pofán röhög és azt mondja, hogy lejárt az egy év garancia és nesze 50 ezer egy új csatlakozó.

Ugye, hogy már nem is érte meg annyira a 300 ezres telefon 2 éves részletre? ;]

A Samsung remélem nem fogja elhagyni (ezzel is szereznek majd vevőket), bár engem egy darabig nem fog érinteni, mert ott az S8.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#48) madd dogg válasza no more (#47) üzenetére


madd dogg
senior tag

3 lehetőség van:

1. A gyártó számolt a megnövekedett használattal és megerősítette a csatit.
2. Leszarta, pofánröhög, te meg kismillió magaddal a büdös életbe nem veszel tőle többé telefont. Aztán majd röhögsz ha csődbemennek a hozzáállásuk miatt.
3. Ha valaki 3 kilóért vesz telefont, vesz hozzá rendes BT fülest. Ha Azért nem, mert drága, akkor a gyártó mellett még én is pofánröhögöm, mert az ilyen majmokkal van tele az a bizonyos villamos 6-tól 10-ig.

(#49) Sys85 válasza no more (#47) üzenetére


Sys85
veterán

Még szerencse hogy nem részletre lett véve! :DDD

Amúgy buszon én is vezetékes fülessel hallgatom minden nap (nem a hulladék earpods-cal). :)
Az hogy mennyire fog elhasználódni a csati,az a jövő zenéje,de abból ítélve,hogy a legtöbb i5 csatlakozója még most is jó,pedig nem mai telefon és valszeg igen gyakran voltak töltöre dugva,így nem hiszem hogy 1-2 év alatt elpusztulnának a csatlakozók.

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#50) no more válasza Sys85 (#49) üzenetére


no more
addikt

Azért írtam többes számban is. Nem feltétlenül neked címeztem a hsz-em, csak a te kommentedre reagáltam. Jó, ez bonyolult most így, de érted. :D :)

2. Leszarta, pofánröhög, te meg kismillió magaddal a büdös életbe nem veszel tőle többé telefont. Aztán majd röhögsz ha csődbemennek a hozzáállásuk miatt.

Ez marad. Pedig régóta szemezek a szifonokkal, mert kezdem unni az Android betegségeit, de én szeretek zenét hallgatni telefonon (néha még ágyban is szoktam este, akkor nyilván nem üvöltetem a hangrendszert), így nekem nem pálya. Pedig kipróbálnám szívesen milyen az akadásmentes Facebook. + 1 töltenivaló nyűg, nekem pedig már elegem van a k*va konnektorból. S6 tulajként tudnék erről mesélni. ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.