Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mrlujoak


mrlujoak
veterán

THX!

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#2) Máté94


Máté94
addikt

ZTE Blade lesz e? :)

(#3) littlelion21


littlelion21
addikt

Ideje volt...de egyáltalán minek volt "köszönhető" ez a csend...?

(#4) kukac7 válasza littlelion21 (#3) üzenetére


kukac7
tag

egy masik oldal masik cikkjeben leirtak...
az se szarakodott vmi papirok alairasaval.
ugyfel oldalrol lenyegtelen a dolog szvsz.

(#5) toldy


toldy
őstag

Az a mini pro egész jó árban van, úgy is kéne valami új illetve a szerződést is újra kéne kötni. :U

Az élet nem habostorta.

(#6) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

Úúúú, X10 nagyon drága... A másik kettő viszont elég jó árban van.

(#7) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Messzire kerüljétek a telenort, ha jót akartok.. :W

(#8) Sztif


Sztif
aktív tag

Ezazzzz! Végre!
X10 mini pro beszerzése célkeresztben... :)
Már csak arra lennék kíváncsi hogy mikor lesz hozzá 2.1 frissítés.

- Kérsz egy rágót? - Milyen ízű? - Formalinos. - Utálom a formalint.

(#9) fateless válasza Sztif (#8) üzenetére


fateless
veterán

Van

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#10) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

Ehh, megnézem X10-es oldalát Telenor weblapján, egy "kis" hiba található rajta. Android 1.6-al árulják (mivel szolgáltatói verzió), de mégis ott van a specifikációk között a HD videó felvétel :U

(#11) roti86 válasza BoneDragon (#7) üzenetére


roti86
őstag

Ezt kifejtenéd bővebben?

(#12) Apollyon válasza roti86 (#11) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Gondolom arra gondol hogy a Telenornál majdnem annyiba kerülnek előfizuval a telefonok mint kártyafüggetlenül.. most nem néztem de korábban láttam már ilyet.

Amúgy szerintem körültekintő ember nem vásárol telefont egyik mobilszolgáltatónál sem, mert az egy dolog hogy nem független, de beleteszik a hekkelt szoftverüket ami néha lassabbá és bugossá teszi a telefont. Gondolom erre is gondolt a kommentelő, ha meg nem akkor bocs ;P

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#13) plus44


plus44
veterán

T-nél egy tízessel olcsóbb az X8. Nem vagyok nagy t-mobile fan, de most ebben jobbak. Várom, hogy itt leessen az ára, muszáj lesz, ha lépést akarnak tartani.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#14) Sztif válasza fateless (#9) üzenetére


Sztif
aktív tag

A szolgáltatói (telenoros) 2.1 frissítésre értettem, az biztos késni fog...

- Kérsz egy rágót? - Milyen ízű? - Formalinos. - Utálom a formalint.

(#15) roti86 válasza Apollyon (#12) üzenetére


roti86
őstag

Igen a telenoros készülékárak nem a legjobbak, de néha viszont tuti akciókat csinálnak, lásd SGS. És persze az árakon túl a választék sem széles, ezekben a másik két szolgáltató bőven lekörözi.

(#16) vans?


vans?
őstag

Ugye karacsonykor szokott lenni verfrissites? Csak mert be szeretnek ujitani valamire, es remelem, kicsit bovebb lesz a paletta...

hábm bábm

(#17) .bableWes


.bableWes
őstag

ideje lesz átmenni a telenorhoz a kedvezmények miatt... akciozzanak csak

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#18) Depression


Depression
veterán

Az X10-et is akciózhatnák már, mert ez így röhejes. Teljesen feleslegesen raknak be egy egyértelműen túlárazott készüléket, utána meg jönnek azzal, hogy nincs rá kereslet.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#21) Avicularia válasza Sztif (#14) üzenetére


Avicularia
veterán

Valóban nincs még szolgáltatói frissítés 2.1-re.Barátnőmnek svéd tre szolgáltatós mini pro-ja van,de ninc még rá kint a 2.1. Viszont ugyanennél a szolgáltatónál az x10-re már kint van a szolgáltatói 2.1. Tegnap frissítettem 2 ismerősömnek is x10-et.

(#22) Sztif válasza Avicularia (#21) üzenetére


Sztif
aktív tag

és ilyenkor a szolgáltató honlapjáról kell letölteni a firmware-t, vagy online a telefonról történik?

- Kérsz egy rágót? - Milyen ízű? - Formalinos. - Utálom a formalint.

(#23) Brutális eb válasza Sztif (#22) üzenetére


Brutális eb
addikt

A rendszer update a pc-re kötve saját progijával történik minden kisebb frissítés az általában telón keresztűl wifin vagy 3g-n is lehetséges.

Egyébként e hó végéig megkapja az összes szolgáltatós teló is a 2.1-et.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.