Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Ha belegondolok, igaza van a cégnek, mert a parlagon hagyott értékek - értéktelenek.
Picit megforgatja őket.
Az Onwardról sajnos semmi hír, azon kívül hogy bejelentették "nem álltak le!" .
A német hálózat tesztelők még a német BBM csoportban 2021 év közben annnyit meg tudott osztani az Onwardról, hogy 2 féle készüléket adtak a próbákhoz.
Reméljük, hogy lesz valami. :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#2) tybsen válasza Polarstar (#1) üzenetére


tybsen
addikt

Jó lenne, hátha jön valami! :)

(#3) beno52


beno52
tag

Jöhetne új BB, csak a full fizikai billentyűzetet ne erőltessék, helyette inkább egy Classic középső sávot tegyenek be alulra, imádnám!

Remekül lehetne egy kézzel kezelni akár a nagy méretű telefonokat is. Amellett hogy praktikus, még jellegzetes, egyedi is lenne.
Körben fém keret, hátul szénszál, ahogy eddig is. Egy király kamerával... álmodik a nyomor :D

[ Szerkesztve ]

(#4) Polarstar válasza beno52 (#3) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Nagyon furák ezek a cégek amúgy.
A nyomógombos telefonok nem haltak ki. Ellenben szarul kivitelezik őket és silányak. De veszik!
Klaviaturás mobil is van. Nem csak az Unihertz.
Van rá kereslet! Kapkodnak utánok! Planet PDA-nál pl várólista van!
És nem dobják piacra a szipiszuper ötgé pompamobilt!
Tesznek mellé egy kis komfortos szoftver hangolást ai adják akár 1200 dolcsiért - garantáltan sorba fognak így is állni érte!

Nem értem ezt a kukaságos fogyasztói tájékoztatás politikát az Onward részéről. Más szó szerin hülyére keresi magát ez alatt!

Amúgy a Klasszik vagy a régi Bold-om navigációs menűsávja zseniális. Minden egy kézél van, minden azonnal elérhető.
De ugye droidnál csilicsáré szar funkciók ezekre nem helyezhetők rá.
Lásd pl a böngésző!
Pár esetben alulra is lehet tenni a címsávokat. Ennek ellenére rittig felül van a dedikált visszalépés! Nyukálj csak felfelé te kis okoskamobil használó! :DDD

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#5) laci1892


laci1892
senior tag

Nagyon sajnálom őket különben. Nekem az utolsó BB-m, a passport volt. Azt is csak azért adtam el... Mert muszáj volt váltanom. Munka miatt sajnos rá voltam kényszerülve másra annak idején.
Ezt leszámítva... A mai napig azt gondolom a QNX volt az egyik legjobb OS. Jó pár dolgot koppintott róla az iOS is.

Csak sajnos az alkalmazás kínálat volt a szűk keresztmetszet... És végül a támogatás hiánya a cég hanyatlásának előre menetele miatt.
Másik dolog : a Blackberry HUb a BB készülékeken számomra egyszerűen... Hatalmas érv volt a használatuk mellet. Nagyon de nagyon leegyszerűsítette a számomra a dolgokat.

Elképesztően hiányzik azóta is nekem egy ilyen app, ami összefoglalná a levelezéseim és a közösségi média felületeken való levelezéseimet... :R

A másik hogy azóta egyetlen olyan készülék sem készült .. még most 2022-ben sem, aminek a formanyelve magával tudott ragadni. Ők tényleg tudtak szép készülékeket adni az embereknek... A mostaniak egyáltalán nem tudnak már megfogni. Az összes egy tepsi.

Nagy űr maradt bennem a távozásukkal. Sem designe fronton, sem kezelhetőség szempontjából nem találtam magamnak annyira tetsző telefont mint annak idején a Q10/ Passport.

Talán az iPhone.. de ott van több problémám is , amiért maradok Androidon...

Ez van sajnos... Egy korszak lezárult... :(

[ Szerkesztve ]

(#6) 7Heads Drago válasza Polarstar (#4) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#7) Mercel válasza laci1892 (#5) üzenetére


Mercel
senior tag

Egyetértek.
Nekem a Priv volt az utolsó, amikor ellopták elsőre az volt a reakcióm, hogy veszek másaikat, aztán jött az érzés, hogy ja de várjál.. Szószegő módon hamarabb befejezték a támogatást, akarok én akkor ezek után másikat? (Nem akartam)

Masik:
Nekem Samsung Note lett, mert még ezt éreztem a legközelebb ahhoz a produktivitásához amit a BlackBerry adott, viszont nagyon hiányzott a HUB és a többi BlackBerry -s okosság.
Aztán kiderült, hogy szinte minden BB -s apróság megszerezhető és azt kell, hogy mondjam a Note-nak nagyon jól áll a full BlackBerry: )
Ha kell fent van minden a Play áruházban ha másképp kell akkor keress rá a "BlackBerry HUB samsung Note" kifejezésekre és az egyik Crackberry-s fórumban ott lesz a megoldás..;)

Marcel

(#8) Polarstar válasza Mercel (#7) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Csak a szuper tapi-klavit nem lehet rátenni! Sajnos.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9) laci1892 válasza Polarstar (#8) üzenetére


laci1892
senior tag

Mennyi mindent megadnék egy jó BB Passport jellegű telefonért. :C

(#10) Mercel válasza Polarstar (#8) üzenetére


Mercel
senior tag

Khm, debizony rá lehet én is arról pötyögök: )
A Note két dologtól lett számomra igazán testhezálló, a BlackBerry keyboard volt ami nagyon nagyon hiányzott és a HUB ami szintén.
A Crackberry fórumban ott a megoldás keress rá nekem is onnan van és működik már jó ideje..; )

A samsung gyári klavija az egyik legjobb egyébként, de a BB még mindig testhezállóbb pedig a Samsung dicséretesen sokat fejlesztett a sajátján.

Marcel

(#11) Polarstar válasza Mercel (#10) üzenetére


Polarstar
nagyúr

És van nótán blekkberi klavi??? :Y

Hogy a bánatba??

Had lássam!!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#12) Polarstar válasza Mercel (#10) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Erre gondoltál?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.