Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

Versenyképes áron kéne adni a vackaikat és vinnék mint a cukrot...

(#2) Bici válasza D1Rect (#1) üzenetére


Bici
félisten

Nekem már az is elég lenne, hogy a One M8 Windows-os verzióját meg lehessen venni.
Az egyetlen értelmes méretű WP8 teló, aminek az üzemideje is normális.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#3) D1Rect válasza Bici (#2) üzenetére


D1Rect
félisten

Én 2016-ban már csak okostelefont vennék...

(#4) snorbi82


snorbi82
senior tag

Amivel még tudnának lépni, hogy szolgáltatóknál promóciót kiírni. Gondolok itt, mikor bemegy a Sanyi és az ügyintéző a HTC márkát kezdi neki ajánlani. Persze addig felesleges ilyen promózás még az árak a cédulán ilyen magasak.

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#5) atike válasza D1Rect (#3) üzenetére


atike
nagyúr

:DDD :DDD :DDD

Hogy ON is legyen: na majd az M10! :)

(#6) Balint1408


Balint1408
aktív tag

Lehet, hogy a One M9-nél követték el a hibát a snapi 810-zel.

A térerő veled van!

(#7) Tottalino


Tottalino
tag

HTC? Ez valami betegség?

(#8) BalanceR


BalanceR
addikt

Kicsit el vannak szállva maguktól... Support nulla, innováció nulla, az áraik meg a fellegekben....
mintha PL a Meizu kitalálná, hogy ő márpedig prémium A+ Brand, ezért minden cuccánakíaz árát a háromszorosára emelné...
Most, hogy egy HTC Flagship paramétereivel azonos tudású Lenovo, Huawei, Xiaomi, vagy LeTv harmadannyiért vihető, kicsit el kellene gondolkodnia az árképzésen, nameg kirugdosni azt, aki kitalálta a bukta projecteket: Ultrapixel - Bukás, ReCamera -Bukta , Túlmelegedős Cpu -Bukó...
Vajon a Windowsos Flagship mekkora kudarc lesz? Egyre kevesebben veszik a Win-es telókat, erre rá alapozzák a maradék jövőjüket...
Gratulálok hozzá.

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#9) istnag válasza BalanceR (#8) üzenetére


istnag
addikt

A support a legjobb egyébként. Vagy honnan szedsz ilyen baromságokat?
Kínai belpiacos telefonok meg maximum viccnek jók egy M8 vagy M9 mellet. Szeretem az ilyen hsz-eket, tájékozottság 0, tartalom 0.

(#10) Bici válasza D1Rect (#3) üzenetére


Bici
félisten

Asszony WP-s telójából kiindulva nekem pont a WP a megfelelő.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#11) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Talán nem felső kategóriás áron kéne középkategóriás telefont árulni. A Samsung elkezdte ezt belátni az A szériával már. Ideje lenne a HTC-nek is.

(#12) Integrale válasza D1Rect (#3) üzenetére


Integrale
veterán

Azert irta a WP-t.

Mellesleg M8 Windows Phonera +1.

"Bad reklám is reklám too"

(#13) Ricardo válasza Cingáriusz (#11) üzenetére


Ricardo
félisten

"Talán nem felső kategóriás áron kéne középkategóriás telefont árulni. A Samsung elkezdte ezt belátni az A szériával már."

Erre pont az "A" szériát felhozni :U

Pont az a széria van a legjobban túlárazva.

(#14) Tottalino válasza Ricardo (#13) üzenetére


Tottalino
tag

Az A9-hez képest kimondottan olcsó.

(#15) edward2


edward2
addikt

Lehet készíteni az ásót. Szerintem az S7 árnyékában nehéz lesz olyat mutatni amire az emberek majd felfigyelnek.

Főleg, hogy az árazás kb ugyanaz lesz...

(#16) stingy2 válasza istnag (#9) üzenetére


stingy2
senior tag

"Kínai belpiacos telefonok meg maximum viccnek jók"
[link] mostanában ilyen vicces belpiacos telóik vannak.
kb féláron a htc -hez képest. :D

INTJ

(#17) rbertkrl válasza D1Rect (#3) üzenetére


rbertkrl
aktív tag

Tök jó flamet kelteni?

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#18) Balint1408


Balint1408
aktív tag

AZ S7/S7 edge és majd az új Iphoneok mellett nehéz lesz a készülékeiket ilyen árakon értékesíteni. :(

A térerő veled van!

(#19) Halkow.


Halkow.
senior tag

A HTC A9-féle túlárazást kellene elkerülni.

Az M9-t a túlmelegedés hype nyírta ki, ez tény. De legalább annyira melegedett a Sony xperia z3+ is. Csak azt a sajtó nem kapta fel...

(#20) tibcsi0407 válasza stingy2 (#16) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Szemellenzőben az ilyesmit nem fogják soha megérteni, kár is magyarázkodnod.
Három fajta user van a PH-n:
1. Csak itthon kapható telefonokat ismer, a kínai szerinte kacat
2. Ismeri a kínai piacot és szeret jó ár/érték arányú készülékeket venni, valamint soha nem adna 250 ezret egy telefonért
3. Apple fanok, számukra minden sz@r, amin nem alma van. :DDD

Szerintem egyiknek sem kell megérteni a másikat, mert úgy sem lesz egyetértés. Szimplán ignorálni kell egymást.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#21) istnag válasza stingy2 (#16) üzenetére


istnag
addikt

Vegyél egy HTC M8-at, csak ennyit tudok mondani.
Amúgy meg az összes kínai telefon nagyívben sz@rik Európára. Nincs B20, nincs szervizhálózat, nincsenek mintaboltok. Az európai emberknek nulla munkát adnak és ti ezeket veszitek. gratulálok. Ha meg valamelyik nyit Európa felé lásd Huawei, az árat kúszik fel.
Szóval elhiszem, hogy nagyon okosak vagytok, meg tudatos vásárlók, de nyissátok ki a szemeteket. Amit mondtam azt továbbra is tartom egy vicc sz összes kínai telefon a HTC M8 vagy M9 mellett. A specifikációval ne gyere, kinőttem már abból.

[ Szerkesztve ]

(#22) #24536576 válasza istnag (#9) üzenetére


#24536576
törölt tag

HTCnek van supportja? Hol?

(#21) istnag: Na igen, az M9-en lehet kenyeret pirítani, kávét főzni... Ilyet hol tud egy kínai vacak? ;]

[ Szerkesztve ]

(#23) istnag válasza #24536576 (#22) üzenetére


istnag
addikt

[link]

(#22) LosBlancosrm
Ellentétben Veled, nekem volt kínai telefon nem egy, de neked sosem volt HTC M8 vagy M9-ed, különben nem beszélnél baromságokat.

[ Szerkesztve ]

(#24) bebuci válasza Tottalino (#7) üzenetére


bebuci
tag

Igen. Kiöli a laggot a készülékekből.

HTC Diamond, Desire, Incredible S, Sensation, One X, One M7, One M8, Samsung Note4, Samsung S8, HTC U11 +, Samsung Galaxy Note 8

(#25) #24536576 válasza istnag (#23) üzenetére


#24536576
törölt tag

Érdekes, hogy így beszélsz a kínai telefonokról, tajvani fanként, nem gondolod? Az még külön vicces, hogy az általad lesajnált Xiaomi a világ 3./4. legnagyobb telefongyártója, míg a tajvani csoda, őőő futottak még?
És tényleg nem volt még Kínai telefonom, de elég jó a kínálatuk, egy HTCnél biztos jobb. Hiába futtatod itt magad, a HTC se tud semmi saját fejlesztést bemutatni a parasztvakító búmszáundon kívül. Ugyan úgy összelegózott telefon, mint a kínaiak, az meg, hogy hol szerelik össze, teljesen mindegy. Gondolom jönnél a Sensével, kínaiak válasza a Miui. :) Ja és a Xiaominak is van magyar shopja. Ami engem illet, Samsung párti vagyok, ha már kiadok 200+ ezret egy telefonért, akkor legyen benne mindenből a lehető legjobb komponens. :)

(#26) zombinyul válasza istnag (#21) üzenetére


zombinyul
addikt

Hatalmas +1!

Aki meg a HTC supportját ócsárolja, annak üzenem, hogy tessék kicsit tájékozódni, nem baromságokat beszélni. Ilyen téren (is) nagyon rendbe vannak a HTC-k (ezerszer gyorsabbak mint pl. a samu).

Sajnálom hogy itt tart a HTC, mert bár utoljára Herom volt tőlük, nagyon szeretem a telefonjaikat, még ha túlárazottak is.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#27) #06658560


#06658560
törölt tag

Ez a mondat gyakorlatilag minden HTC pénzügyi, piaci részesedés hírnél beilleszthetö lenne, a pontozott részek módosításával, és mintha minden évben el is sütnétek:

"Remélhetőleg az ... bemutatásra kerülő ... zászlóshajó segít majd kilábalni ebből a negatív helyzetből, és jóval nagyobb sikert arat majd, mint a ... ."

(#28) bebuci válasza Cingáriusz (#11) üzenetére


bebuci
tag

Én használom ezt is azt is. Az A9 htc szoftja inkább felső kategóriás mint a galaxy s6-on futó touchwiz. Amíg egy 350 eurós teló gördülékenyebb mint egy csúcskategóriás, addig az nem túlárazás. És nekem ne mondja senki, hogy az új samukon, vagy huawei(Nexus 6p kivételével ) , Xiaomi stb telefonon a soft már gördülékeny. Az A9 szintjét egy sem üti meg. Akkor melyik a túlárazott? Hogy ilyen kamera, olyan processzor... Addig amíg dadog, nekem szart sem ér. Én a telefont használom, nem táblázatokban mérem össze.

HTC Diamond, Desire, Incredible S, Sensation, One X, One M7, One M8, Samsung Note4, Samsung S8, HTC U11 +, Samsung Galaxy Note 8

(#29) istnag válasza #24536576 (#25) üzenetére


istnag
addikt

Nem tajvani fan vagyok, hanem HTC. Nagy különbség, ugye érzed?!
Amúgy én csak azt nem bírom elviselni, hogy olyanok állítanak hülyeséget, akik soha nem használták az adott telefont, márkát. Volt már sok telefonom, minden típusból, minden rendszerből, ez alapján saját részre két telefon jöhet szóba: Iphone, vagy HTC (LG szimpatikus volt, de a G2 miatt nem vennék újra)

(#30) isti215


isti215
tag

Jobb marketingel és árazással ott lehetnének a topok között. A mai napig szinte a legjobb szoftver a htc-jé.

Asztalos István Telefon számom:06301743895

(#31) janeszgol válasza rbertkrl (#17) üzenetére


janeszgol
félisten

Valljuk meg, elegáns fikaázás volt a harmadik HSZ. :)
Hogy jogos-e, azt mindenki eldönti. Szerintem van benne igazság.

Amúgy tényleg lehetnének olcsóbbak. Sokáig szemezgettem a Desire 626-tal, gyönyörű telefon, nekem megfelelő speccel. Csak drága. Annyiért már használt M7-et, sőt elképzelhető, hogy M8-at is kapni.
Aki a Sonyt írta: nyugi, azt is fikázzák a melegedés miatt. Lehet nem a cikkírók, de a felhasználók megteszik maguk!
Viszont ha nem lenne telefonom és nagy HTC fan lennék, lazán megvenném az egyiket. Nekem az A9 is nagyon (igazából kurvára) bejön. Ha a Desire 626 árában (3 ezres előfizuhoz 70-80 ezer ft) lehetne megvenni, nem gondolkodnék.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#32) hroberto


hroberto
veterán

Nekem mindig is tetszettek a HTC telefonok, sajnálom hogy ilyen helyzetbe kerültek. Remélem nem fogják beadni a kulcsot!
De sajnos a kínai telefonokkal, főleg az áraikkal nehéz versenyezni. Emiatt mennek tönkre a "normális" gyártók.
Mondjuk az biztos, hogy én sosem leszek kínai bandes telefon tulaj!

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#33) myckie2 válasza bebuci (#28) üzenetére


myckie2
őstag

Egy árban van a két telefon ugye tudod?

(#34) joey04


joey04
titán

Nem csoda. ilyen termékekkel, ilyen árazással... :U

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#35) Hobbbyt válasza tibcsi0407 (#20) üzenetére


Hobbbyt
őstag

Akkor én egy olyan faj képviselője vagyok, ami szerinted nem létezik?

1, Ismerem a kínai telefonokat is, Huawei, ZTE, Xiaomi, Meizu, Oneplus.. Ezek a márkák alapvetően jók, az ember értéket kap a pénzéért.
2, Ismerem a kínai telefonokat, és szeretek jó ár/érték arányban vásárolni -bármit-.. Ennek ellenére több mint fél éve egy független, 64 gigás S6 Edge-m van.. Mert ez volt a lehető legjobb a számomra (nem 1 évre veszek telefont)
3, Apple hater vagyok ;] De az a fajta, aki képes belátni az alma előnyeit is -mert bizony van, ha tetszik ha nem-

Na? Akkor én mi vagyok? Az elveszett 4. dimenzió?

A HTC meg magának köszönheti, a konkurensek előre léptek addig amég a HTC csak vakarta a fejét.. Nem gyártanak ők rosszat, de kiemelkedőt sem.. Míg a többi azért valamiben mindig egyedi, addig a htc semmi lényegesben nem. Amúgy meg.. A fű hatóanyaga a THC, ami már majdnem HTC.. ez magyarázat lehet az árképzésre és az ultrapixelre (ami ugye jó ötlet, csak nem 4mpx-en) :D

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#36) Integrale válasza joey04 (#34) üzenetére


Integrale
veterán

A termék olyan mint a többi, az árazás is azokhoz igazodik. :U

"Bad reklám is reklám too"

(#37) sipy888


sipy888
aktív tag

Szerintem tökéletes a HTC árazása, ami szép, gyors és csúcskategóriás azt meg kell fizetni. Miért kellene olcsóbbnak lennie, mint a hasonló tudású Samsungnak és Applenak? Szerintem meg épp a Samsung van túlárazva a HTC-hez képest, mivel egyáltalán nincs jól optimalizálva, hiába egyforma a driver a két gyártó csúcskészülékeibe. A kínai vackokat (volt Huawei, és Meizu-m is), hogyan lehet egyáltalán itt megemlíteni? Pontosan annyit érnek amennyibe kerülnek. Középszerűek, arra viszont tökéletesek.

Nincs support a HTC mögött? :C Akkor mégis miért kaptam meg a 2,5 éves HTC ONE -ra előbb az Android 6.0 frissítést, mint az újabb Samsungra?

(#38) Integrale válasza sipy888 (#37) üzenetére


Integrale
veterán

Melyik One-ra kaptál 6.0 frissítést?

"Bad reklám is reklám too"

(#39) sipy888 válasza Hobbbyt (#35) üzenetére


sipy888
aktív tag

miben egyedi a többi és miben nem a htc? Egyáltalán mit jelent az, hogy többi? Többi vs HTC kicsit túlzás összehasonlításnak nem?
Egyébként annyit a TÖBBI egyediségéről, hogy épp a TÖBBI gyártó másolja 3 éve a HTC ONE M7-et külsőre. A Boomsound sem a TÖBBI találmánya, sőtt az ultrapixel kamera amit most a Samsung S7 elővett, szintén egy 3 éves HTC One M7 "találmány", csak a nevet levédte a HTC. A Sense felület a legegyedibb és leggördülékenyebb az androidon, ez szintén arra utal, hogy nem a HTC koppintotta le valaki szoftverét.

(#40) edward2 válasza sipy888 (#37) üzenetére


edward2
addikt

Mert nem veszik azért.

Értem én hogy "magas" minőség (lásd HTC Nexus 9... nagyon magas minőség) csak éppen a piac úgy tűnik nem hajlandó érte annyit fizetni amennyit a HTC megálmodik meg ahogy ők azt hiszik még mindig abban a pozícióban vannak ahol lehet magas árat kérni. Nem lehet. Ideje változtatni vagy szépen mennek a levesbe.

(#41) sipy888 válasza edward2 (#40) üzenetére


sipy888
aktív tag

Igazad van, ez az egyetlen ok ami miatt lehet finomítani az árazáson. Azt viszont nem tudom elfogadni, hogy a One sorozat nincs egy lapon a Samsung S sorozattal vagy az Iphon-nal, és azért kellene lentebb árazni :)

(#35) Hobbbyt : nem egyedi a HTC? :[link] ajánlom mindenki figyelmébe

[ Szerkesztve ]

(#42) Koris válasza Cingáriusz (#11) üzenetére


Koris
aktív tag

A Samsung A széria kb. a HTC Desire széria,ne tévedjünk már el. A Htc A9 135-ért mitől is túlárazott?

(#43) tibcsi0407 válasza Hobbbyt (#35) üzenetére


tibcsi0407
félisten

A fene, kimaradt a felsorolásból az, aki mind a két piacot ismeri. Remélem nem haragszol érte, hogy így kirekesztettelek. :(
Legyél, akkor a 4-es kategória: Racionálisan gondolkodó személy, aki nem fikázza a másikat ok nélkül, mert van tapasztalata mindkét oldalról, de jelenleg az itthon ismertebb márkák közül válogat.

https://utdetailing.hu/

(#44) janeszgol válasza Koris (#42) üzenetére


janeszgol
félisten

Annyiért előfizuval kapod meg. SpeedShop 200k, MM 220k.

sipy888, úgy látszik, nem emlegetik. Tudod nagyon jól, hogy az embereknél a csúcs vagy Samsung vagy iPhone. Semmi más. Ezek a brandek erre lettek felépítve (megjegyzem, kemény munkával).
Lásd LG: a G3 is olcsó volt és a G4 sem volt drága a Samsunghoz és az iPhone-hoz képest. (Picivel olcsóbb volt.) Az LG tudja, hova való.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#45) Exelsior válasza sipy888 (#41) üzenetére


Exelsior
senior tag

végre valaki aki belinkelte. :)

Amúgy a support nem jó? Desire 816-somra 2 hete van már MM 6.0 míg a Samsung a régebbi modellekre még a ki sem adta. Ha ki is adják elég szar lesz vagy legalábbis közel sem HTC szintű. de mindig ócsárolni kell egy olyan márkát ami Apple szintű Design , innovációt és hihetetlen szoftveres optimizációt ad. Prémium telefon prémium áron. Nyilván nem mi vagyunk a vásárlói réteg. Drágábbak igen de nézzük meg hogy az M7 is meddig kapta a frissítéseket. cirka 3 évig.

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#46) bebuci válasza myckie2 (#33) üzenetére


bebuci
tag

1. Hol?
2. Akkor azt választom amelyik működik.

HTC Diamond, Desire, Incredible S, Sensation, One X, One M7, One M8, Samsung Note4, Samsung S8, HTC U11 +, Samsung Galaxy Note 8

(#47) Cingáriusz válasza Ricardo (#13) üzenetére


Cingáriusz
őstag

De nem úgy mint a legelején ;)

(#48) myckie2 válasza bebuci (#46) üzenetére


myckie2
őstag

1. Google
2. Persze az S6 egy működésképtelen vacak... :U

(#49) bebuci válasza myckie2 (#48) üzenetére


bebuci
tag

Asszonynak s6 van és igen, kB a one x szintjén van optimizálva. Nem használhatatlan, szép még minden, de a felülete az a HTC desire szériához áll közelebb mint a csúcskategóriához

HTC Diamond, Desire, Incredible S, Sensation, One X, One M7, One M8, Samsung Note4, Samsung S8, HTC U11 +, Samsung Galaxy Note 8

(#50) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Egyszerű:
A sok birka fejébe beégették a Samsungot és az Apple-t, ezért nem vesznek többek között HTC-t.
Most lehet jönni azzal, hogy azért nem vesznek HTC-t, mert túlárazott, de akkor ennyi erővel az S7-et vagy az i6s-t miért veszik meg? Azok nem túlárazottak? :U Ráadásul a HTC van olyan minőségi, mint az előbb említett másik 2 márka termékei, sőt...

Viszont az eladások zömét azok képzik, akik minimálisan (vagy annyira sem) értenek a témához, és 1-1 megkapó reklámmal le tudnak venni a lábukról. Erre mostanában pl. a Samsung nagyon rákapott, ami az eladásokon meg is látszik.
Én pl egyre inkább azt veszem észre, hogy az emberek szinte kezdik elfelejteni, hogy nem csak 2 márkából áll a mobil piac... :(

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.