Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thunderzolee

Huhh, szépen levezetted. :)
Képzeld, egy autógyárban dolgozom. :D

Ráadásul szeretem a BMW-t, sőt, a kedvencem. :R

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2) stangli válasza Thunderzolee (#1) üzenetére


stangli
senior tag

Nekem is a kedvencem, csak nem értem a használt szűzies kinézetű leányzó hogyan jön képbe a BMW-el kapcsolatban.
Vagy egyszerűen azt akarják mondani, hogy alig használt nőt is lehet náluk kapni? :DDD

Melyik autógyárban dolgozol? :)

(#3) adik


adik
őstag

Még jogsim sincs (még, bár különösebben nem töröm magam: nincs rá szükségem, és ellenállhatatlan vágyat sem érzek), szóval, még jogsim sincs, autók meg hidegen hagynak, de ezek sztm üdítő reklámok a béna intelligens mosóporos szarok között. Asszem a Rotelnek (high-end hifi cuccokat gyárt) volt pár hasonló próbálkozása néhány éve - természetesen szigorúan külföldi magazinokban.

mod: notórikusan üldözöm a konvencionális megoldásokat, nyilván azért jön be.

[ Szerkesztve ]

Kettő, csipkebokor vessző!

(#4) nesa válasza Thunderzolee (#1) üzenetére


nesa
veterán

Biztos hogy autogyar az ahol te dolgozol?? vagy csak autonak latszo valamit alit elo??
Esetleg ha kezzel lenyomom a motorhatetot a lemezbe kirajzolodik az ujlenyomatom....,az asszonyt ne akarjam a motorhaztetore rakni mert totalkaros lesz:))))

Ezek persze csak a tapasztalataim 1 itthon keszulo 4 kereku csodarol ,nem kell felreerteni:) inkabb vicces:)

A BMW az mar auto :K

(#5) Thunderzolee válasza nesa (#4) üzenetére

Nem írok olyat, h talált, süllyedt..

Mert ez a gyár hajlamos túlreagálni a dolgokat, volt akit perbe fogott, mondvacsinált ürüggyel, h: "megsértette a gyár jó hírét.." :(((

Megjegyzésem: ..a milyét? :F

De az tény, h nem szabad a karosszériának nekidőlni, mert behorpad.
(06-os acéllemez) :K

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#6) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Mindenki eldöntheti, hogy egy új, de gyengébb teljesítményű számítógépet vesz, vagy ugyanannyiért egy sokkal nagyobb teljesítményű, jobb élményt biztosító használtat. Ugyanez van az autóknál is. De az lehet az igazi, mikor a szalonból te gurulsz ki az új BMW-ddel :B

Ui: asszonyt nem "ettől" csinálom meg, de hogy "ettől" több asszony van, akit meg lehet csinálni, az tuti. Próbáld ki, és többet nem akarsz más autót :K :D

(#7) palika20


palika20
csendes tag

Valaki tudja hogy hol lehetne megnézni z új BMW reklámot?????
Kerestem mindenhol de nem találom :(

.../..-----------..\
../.________ .\..
./OO =[][]= OO\.
|\____________/|
|_\__________/_|

(#9) Metalfan válasza God Vazzeg (#6) üzenetére


Metalfan
senior tag

Vegyél Shelby Mustangot ;] Abból ráadásul még jóval kevesebb is van, mint BMW-ből.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.