Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thome


Thome
addikt

Első! :C

Hooah, ha nem sokat változik az OFP-hez képest játékmenetben, vagy legalábbis feelingre, akkor nagyon nagy gamma lesz! :))

[ Szerkesztve ]

(#2) P.e.t.ya.


P.e.t.ya.
senior tag

Ennek eléggé ott van a grafikája :K

(#3) bishoplogan


bishoplogan
senior tag

Egyébként nem tudjátok e, hogy Live-os lesz a játék vagy sem?

(#4) MmDorian


MmDorian
őstag

Ez igen... :DDD Ezzel elleszünk a COD6ig, talán még tovább is... én már nagyon várom.

(#5) Norb0 válasza MmDorian (#4) üzenetére


Norb0
tag

Ezzel, plusz a MW2-vel, több évig is :K

(#6) HUN]Repa


HUN]Repa
aktív tag

Nekem olyan szürke az egész ,az Arma 2-nek szebb a grafikája ,de azért egy próbát megér a játék ! :R

God save us from the arrows of the Hungarians.

(#7) Thome válasza HUN]Repa (#6) üzenetére


Thome
addikt

Viszont nem is ekkora a gépigénye, szerintem! :))

(#8) dudika10


dudika10
veterán

Ezt mindenképp ki kell majd próbálni. Nagyon tetszetős.
Csak ne legyen túl bugos, és fusson a gépemen és akkor tökéletesen elégedett leszek. :)

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#9) A_Papa


A_Papa
aktív tag

A gépigényről van valami információtok?

Papa

(#10) dzsóbácsi válasza A_Papa (#9) üzenetére


dzsóbácsi
aktív tag

Elvileg Quad CPU, 2Gb RAM és HD4850 kell neki a max. látványhoz..Vagyis elvileg azzal nincs gond..

(#11) Cane


Cane
őstag

nekem a videokon jobban bejött mint az arma2

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#12) Torry válasza Cane (#11) üzenetére


Torry
addikt

Anno is ez tetszett az OF-ban, hogy pár lövés elég a halálhoz, ahogy ez megvan írva biológiailag :D

(#13) Sanyix


Sanyix
őstag

Ahogy várni lehetett, ebből is egy arcade cod szerű agyatlan lövöldözés lett:

- csávó állva folyamatosan lő egy m249 szerűséggel (ofp-ben, és arma-ban is, ez max ilyeszgetésre jó, másra nem, mert semmit nem talál így el)
- a házban közvetlen közelről telibelövik a játékost egy gépkarabéllyal, majd szitává lövi az enemyt...
-rambos gibbonkodás megy, aminél az eredeti ofp-ben is rég halott lennél, ahogy armaban is.

úgy néz ki ezt a nevet is lejáratják mint az nfs-t anno, de szerencsére a készítők már elmenekültek itt, és létrehoztak egy másik nevet ;)

[ Szerkesztve ]

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#14) Cane válasza Sanyix (#13) üzenetére


Cane
őstag

Ezt a problémát valami rendes mod tuti megoldja. Az eredeti feelinget meg nyomják a pussyk. Többek között nekem is feltüntek amiket írtál, de az volt a best amikor késsel lopakodott a gazban a csákó felé, aki biztos ezalatt vmi mp3-at hallgatott. :)

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#15) Trub


Trub
tag

Huhh... én most hallok elősször erről a játékról, és tetszik. :)
És mindjárt meg is jelenek, tökéletes :))

(#16) A_Papa válasza dzsóbácsi (#10) üzenetére


A_Papa
aktív tag

Köszi az infót! :)

Papa

(#17) onereborn


onereborn
tag

Ahogy elnézem túl arcade lett! Jobban örülnék, egy szimulátornak arcade irányítással! +1 kicsit jobb fizikának! (de ne legyen igazam, lehet hogy odaütős lesz)

(#18) #Szekig#


#Szekig#
csendes tag

Megnézem. Kipróbálom. De egyőlre nem említeném egy lapon az eredeti OFP-vel.
Addig is tolom az ArmA2-t multiban. (Valszeg a kipróbálás után is.)

***************************OFP->ArmA->ArmA2 Mert az jó!**************************** Akkor táncoljunk: http://www.youtube.com/watch?v=3EaQIEWGc-Q&feature=fvst

(#19) Fitzgerald válasza Thome (#1) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Pedig rengeteget változik, ez egy árkád shooter lesz, mint a Battlefield: Bad Company, vagy a Modern Warfare. Köze nem lesz az első részhez.

(#20) Cucuska2


Cucuska2
őstag

A cod4-be nekem is az M4-es a kedvenc fegyverem :DD :DD

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#21) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

jó a cucc!

gépigényről nincs valami infó?

Aurea mediocritas

(#22) luw2win


luw2win
őstag

wáá, ezaz, megvan a szórakozás cod6ig :D

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#23) luw2win válasza AXisBOLD (#21) üzenetére


luw2win
őstag

Gépigény

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#24) CYBERIA válasza Thome (#1) üzenetére


CYBERIA
őstag

Nekem is ez a véleményem.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#25) tibz03


tibz03
őstag

Az első rész nagyon bejött annak idején. Nagyon feelinges volt.

Remélem, ez nem lesz agyonbonyolítva, mint az ARMA2, ahol a billentyűzet százvalahány gombjából kb. 70 szükséges a játékhoz. :W

(#26) romero28 válasza tibz03 (#25) üzenetére


romero28
senior tag

kb nekem is ez volt a gondom at ARMA2-vel :K
ennek az első része etalon a mai napig , remélem hozza ez is azt a szintet .

(#27) GrG1210


GrG1210
aktív tag

Hát ez az ajánlott gép hozáá nekem érdekes , főőleg a proci "Quad Core CPU" vga-bol meg elég neki egy 8800GT , minek enek a játéknak 4mag ? az ARMA2 elég szépen elfutott egy C2D E8400 procimon , csak az a játék túl volt bonyolÍtva a számomra , remélem ez egyszerűbb lessz , és optimalizálható az én gépemre.

(#28) atike


atike
nagyúr

Nagyon pöpec! Tetszik minden szempontból!

(#29) Sanyix válasza romero28 (#26) üzenetére


Sanyix
őstag

Miben is lett bonyolultabb az ofp-től az arma2? Hogy van kihajolás (egyébként az ofp1-ben is volt moddal)? Mert kb ennyi. Meg hogy minden járműtípusra külön LEHET beállítani a billenyűket.

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#30) Duree


Duree
veterán

Hát nagyon szép a grafika,söt lenyügözö.
Várom a megjelenését

duree54

(#31) AXisBOLD válasza luw2win (#23) üzenetére


AXisBOLD
addikt

:R

Aurea mediocritas

(#32) #Szekig# válasza tibz03 (#25) üzenetére


#Szekig#
csendes tag

En aktivan OFP-ztem, majd ArmA-ztam, most pedig tolom az ArmA2-t. Semmi bonyolultsag nincs benne. S meg a billentyuzetetsem nagyon veszem igenybe multizas kozben. Van egy saitek progamer command unit nevu cuccom, s az van belove. Osszesen 16 gomb asszem. Esetleg a helikhez egy joy. Van egy komoly 3000HUF erteku attack3 joyom. Eme csodas felszerelessel minden szinten hatekonyan lehet tolni az ArmA2-t. Termeszetesen csak multit jatszom mert ebben fokent az a jo. Ugyanugy mint anno az OFP-ben vagy az ArmA-ban.
Egy 70vs70 multi csata azert nem olyan rossz elmeny. :)
Az OFP2 pedig Sz@rabb lett mint vartam.

***************************OFP->ArmA->ArmA2 Mert az jó!**************************** Akkor táncoljunk: http://www.youtube.com/watch?v=3EaQIEWGc-Q&feature=fvst

(#33) A_Papa


A_Papa
aktív tag

Sziasztok!

Itthon mikortól lesz kapható?

Papa

(#34) Fortissimus


Fortissimus
őstag

meglessuk, hatha konnyebben telik vele az ido mw2-ig

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.