Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) b.


b.
félisten

70 €? :Y

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#2) Peat76 válasza b. (#1) üzenetére


Peat76
őstag

Jobban várom mint az Uncharted-et!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#3) pomorski válasza b. (#1) üzenetére


pomorski
őstag

Akkor kb. 1.16-szorosan jobb, mint a doom. :D

(#4) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Én nemes egyszerűséggel kölcsönkértem egy One-t és végigtoltam. Jó, hogy nem vártam a PS4 verzióra, számomra elég nagy csalódás volt (főleg a környezet, elég sivár az egész játék).

[ Szerkesztve ]

(#5) Jeanne d'Arc válasza Jhonny06 (#4) üzenetére

En meg vettem egyet emiatt, var a halál ennyit. :D

[ Szerkesztve ]

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#6) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Frissítve:

Immáron hivatalos, valóban október 11-én jön a PS4-es kiadás, frissítettem a hírt.

Live-Die-Respawn

(#7) ldave válasza oriic (#6) üzenetére


ldave
félisten

Lehet tudni mennyi lesz az ára? Gondolom képesek lesznek teljes árat elkérni érte.

A Slime draws near! Command?

(#8) Adam_Shepard válasza ldave (#7) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Abszolúte nem akarok vészmadár lenni, de mi van akkor, ha a PS VR kontent miatt frankón meglépik a 70 USD/Eur árat? Fentebb a Rezsó 7 is ennyi és az is VR.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#9) Bluesummers


Bluesummers
őstag

14-15 évesen Tomb Raider seggét néztük nonstop ... valaki talán még ki is recskázta rá, nem úgy mint manapság, online csajok meg minden. Most meg a játékokban már nem tudják hova kidugni az óriási csöcsöket. Kíváncsi vagyok az 1. részéhez képest mennyit változott a játék :)

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#10) oriic válasza Bluesummers (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hát, a csöcsök kisebbek lettek. Jóval. ;]

Live-Die-Respawn

(#11) ldave válasza Adam_Shepard (#8) üzenetére


ldave
félisten

PS VR felárat fizessen az, akinek van is hozzá majd headset-je, ne már, hogy alapárban benne legyen....

A Slime draws near! Command?

(#12) cSuwwi


cSuwwi
aktív tag

a nagyobb neveknél nem egyszerre szoktak jönni minden platformra? vagy mostanság ez a divat, hogy 1 évvel később hozzuk ki nextgen konzolokra lassan már remastered néven?
x360-on már lassan 1 éve megjelent, már el is felejtettem, pc-n valamikor tavasszal jött, ps4-re meg ősszel jut el ezek szerint. ugyanaz a bagázs írja újra az egészet vagy mi? :U

edit: közben elolvastam a cikket is, de ez nem magyarázat arra, miért késik 1 évet

[ Szerkesztve ]

(#13) Hidalgo85 válasza cSuwwi (#12) üzenetére

Hello!

A Microsoft ideiglenes exkluzivitást vásárolt, ami ezek szerint most októberben jár le.
PC-n idén januárban jelent meg, míg Xbox One/360-on 2015 novemberében.

[ Szerkesztve ]

Array Technologies Incorporated

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.