Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Jó nagy batár.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2) Graphics válasza HarleyCustom (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nézd meg az Energizer mobilját :D na az a batár.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) dud998


dud998
őstag

Na ebbe most tényleg minek kellett a notch? Ha már pár mm-el lejjebb tolják a kijelzőt, akkor lehetett volna szép szimetrikus is, mint egy S8. Nem vagyok notch ellenes, mert iX-em van, de ez itt tényleg átgondolatlan és ostoba másolás.

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#4) HarleyCustom válasza Graphics (#2) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Pfú...láttam.:D
Ez,ahhoz képest “kismiska”.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#5) pilóta


pilóta
nagyúr

Amúgy miért kizáró tényező ezeknél a strapatelefonoknál a normális hardware? :F

Aki él és nem boldog, az téved!

(#6) HarleyCustom válasza pilóta (#5) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Jó kérdés!
Ott a pont!

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#7) Scalpel


Scalpel
senior tag

Tökéletes második telefon lenne egy másodlagos, azonos hívószámú SIM kártyával túrázáshoz és minden olyan tevékenységhez, ahová az ember kevésbé szívesen viszi a flagshipet még szilikontokban is..., nyilván pont ezért erősen rétegtelefon, de ez az első Ulefone, ami tudásában is már tetszik.

(#8) Ashitaka válasza pilóta (#5) üzenetére


Ashitaka
tag

Az még hagyján,hogy milyen hardware van benne de ha ilyen telefon vásárlásán gondolkodnék,én jobban félnék a softwares és biztonsági frissítés támogatásától. Pontosabban ezeknek egy idő után hiányáról !

(#9) icp1970


icp1970
senior tag

Érdekes forma.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.