Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gerisz


Gerisz
addikt

Több moddingos fórumon is olvastam erről a versenyről, work log-okban.
Ott a hozzászólók nagy része nem helyezte volan első helyre a modding kategória versenyét.
A többi indulót látva például én sem.
Elég sok "igénytelenül" elhelyezett dolog van benne.
Úgy van ott mintha már nem lett volna ideje eltakarni.
Mintha nem lenne teljesen kész.

[ Szerkesztve ]

(#2) mistixx


mistixx
tag

Gratulálok hazánk fiainak, igazán tetszetős alkotások lettek.! :C

<huf> "A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station." @bash.hu

(#3) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

Gratula nekik, elég ízléses designt dobtak össze és ezt jutalmazták is:) :C

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#4) JoeYi


JoeYi
őstag

a Pandora állat lett, nagyon ötletes. Még esetleg egy vízesést lehetne rá rakni :D

(#5) patex1983


patex1983
őstag

Nagyon nagy respect hazánk fiainak :R
Remek művek születtek, nekem mondjuk személy szerint jones965 műve tetszik a legjobban :R

X

(#6) Televan74


Televan74
nagyúr

Jó dolog hogy vannak ilyen versenyek, és még jobb ,hogy hazánkból is vannak versenyzők.
Szép volt, csak így tovább. :C

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#7) Entryy


Entryy
aktív tag

Gratulálok!
Hihetetlenül ügyesek vagytok!

http://www.adrenalinbase.com/index.php?L=fr&T=videos# -- The need4speed " The art of flight "

(#8) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Gratulálok :R :R

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#9) kerelo


kerelo
senior tag

Gratula a magyar fiúknak.Szép volt.

Lássanak hát csodát,kicsik és nagyok,a becsületes ember én magam vagyok "bendeguz"

(#10) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Gratulálok nektek srácok, szép munkák. :C :R

(#11) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Grat!

Ez még talán kávét is főz. :DDD

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#12) Probber


Probber
őstag

jones965 munkáját végig követtem a blogján, nem semmi munkát fektetett bele. :K

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#13) csib41 válasza Probber (#12) üzenetére


csib41
aktív tag

én is olvastam, minden tiszteletem az övé. Szép munka, pedig megérdemelt volna "csak" egy első helyezést.
Természetesen gratulálok minden indulónak és kívánok sok trófeában gazdag moddingversenyt! Szép volt fiúk!.

(#14) BaluC


BaluC
Modder

Köszönöm (szerintem mindannyiunk nevében) az elismerő szavakat.

Igen a vízesés tényleg feldobná a képet :) , mert az én bizony lemaradt a képről, de én elkészítettem :K Egy lebegő sziklából jött kifelé, mint a kép mutatja :)

És bár tudom, hogy csúnyán hangzik, és bármennyire is élveztem a készítést, bármennyire a szívemhez nőtt a gép, de hogy folytatni tudjam a moddolást, el kell adnom ezt a gépet. Vevőt keresek.

BaluC

Megszállott MODDER -> http://black-mod.com -> Modder Toborzó Központ! Ujabban itt vagyok aktív

(#15) jones965


jones965
Modder

Köszönöm a cikket, valamint az elismerő szavakat. Jómagam is készülök egy összefoglaló írással, de Abu85 beelőzőtt, feltételezem BaluC barátom jóvoltából.
Nagyszerű élmény volt kint lenni, és látni azt hogy a nemzetközi színvonaltól mi sem vagyunk lemaradva.
Bár már személyesen megtettem, de itt is gratulálok BaluC-nak az elért eredményhez. :C

(#16) _Smooth válasza fi:zi'k (#11) üzenetére


_Smooth
senior tag

A konvektor meg a fűtést biztosítja, hogy ne 18°C-os szobában kelljen a reggeli kávédat elfogyasztani :D

# I got bored one day and put everything on a bagel...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.