Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mzs718675


mzs718675
csendes tag

enyém kétezeréé truszt :P. Félre a trollkodással, nah ezekben a billekben egyedüla lehellet puha bársonyos szűz pun*i tapintásuk a kiemelkedő. Ha sokat gépelnék, akkor vennék gamer billet, de játékra inkább valami alap, ha szétkell verni utánah ne fájjon a fejem :D

(#2) Domxc


Domxc
senior tag

Ez szar. Az enyém ezerszer jobb és egyszerűbb:

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#3) Samus


Samus
addikt

Ez az aranyozott csatlakozó még mindig menő? Értelme nulla, csak parasztvakítás...egyébként nekem felettébb drágánk tűnik a funkcióhoz képest. Akkor inkább egy Logitech "gamer" billentyűzet...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#4) albert8


albert8
addikt

Nagyon sok rajta a felesleg, vagy G15 vagy G110 esetleg Lycosa-t ajánlanék helyette.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#5) Madn!ght válasza Samus (#3) üzenetére


Madn!ght
addikt

Jogos, számomra is kb az utolsó szempont, hogy aranyozott, ezüstözött, platinázott...
Legyen ergonomikus, ne fájjon a csuklóm negyed óra játék után, illetve strapabíró legyen, plusz ha már gémer, akkor néhány hasznos funkciója legyen. (így a programozható billeket a jelenlegi Logitech G11-emen elég sokat használom) A lecsatolható num pad is hasznos lenne számomra, mivel szinte sohasem használom, csak a helyet foglalja a szűk asztalkámon. :)

(#4) albert8: a lycosa is elég drága, ahhoz képest szerintem nem különösebben tűnik ki a funkcióival. Alapvetően én is razer párti vagyok, de kicsit unalmas a fekete-kék kombináció huszonpárezerért.

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#6) itsBence


itsBence
csendes tag

A cikk írója pont a legfontosabb tulajdonságot hagyta említetlenül, mégpedig azt, hogy a billentyűzet Cherry MX Black mechanikus kapcsolókkal szerelt. Szerintem pont ezért nem is érdemes Roccat, Logitech vagy Razer termékekhez hasonlítani, ugyanis, ha jól tudom az egyetlen mechanikus billentyűzet, amit a felsorolt 3 gyártó fel tud mutatni, az a Razer BlackWidow. Én úgy gondolom, hogy a 110 dolláros ár egyáltalán nem barátságtalan a mechanikus billentyűzetek piacán. Mondjuk azóta már találni 90 illetve 60 dolláros ajánlatokat is különböző oldalakon, annyiért már kifejezetten olcsó a cucc.

(#7) Madn!ght válasza itsBence (#6) üzenetére


Madn!ght
addikt

Köszönöm a kiegészítést! :R

Egyébként a mostanában bemutatott billentyűzetek kifejezetten nem tetszenek, az áruk pedig végképp. :K

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.