Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Azt hiszem, itt a vége.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2) Thome


Thome
addikt

:(

Miről maradtam le szúnyoglánnyal kapcsolatosan? (Decemberi az utolsó frissítésem)

(#3) Geri Bátyó válasza Thome (#2) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Gyakorlatilag mindenről. Az utóbbi 2 -2.5 hónap volt a lényeg.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#4) Thome válasza Geri Bátyó (#3) üzenetére


Thome
addikt

A verseid olvastam, de semmi nem derült ki belőle. (Csak annyi, hogy nem jól alakulnak a dolgok.) Művnő topikját mostanában nem olvasom, nem igazán jutok el odáig. :(

(#5) Geri Bátyó válasza Thome (#4) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Én sem nagyon írogatok Művésznőhöz mostanában. Küldök PÜ-t.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#6) Thome válasza Geri Bátyó (#5) üzenetére


Thome
addikt

:(

(#7) Geri Bátyó válasza Thome (#6) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Jól mondod!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#8) talmida válasza Geri Bátyó (#1) üzenetére


talmida
Közösségépítő

A vers szép, de a tartalmát sajnálom. :U

IN GOD WE TRUST!

(#9) Geri Bátyó válasza talmida (#8) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Azt én is.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#10) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de talán jobb lesz így Neked.....nélküle.

Hidd el, azzal, hogy felajánlottad neki a barátságodat, miután közölte Veled, hogy nem "úgy" néz Rád, csak a saját életedet nehezítetted meg/bonyolítottad be. Tudom, hogy ha az ember szerelmes, még szenvedés is "édes tehernek" tűnik, de hosszú távon nem kifizetődő, mert mindig ott lesz Melletted és így állandóan csak sóvároghatsz utána. :(

Most, hogy végleg megszakadni látszik a kapcsolat, talán idővel Neked is könnyebb lesz ez így. Jó, tudom, hogy rettentő dolgokon fogsz átmenni (mész át) a hiánya miatt, de önmagad testi/lelki egészségét akkor sem kockáztathatod egy viszonzatlan szerelem miatt...:(

Kívánom a legjobbakat!!! :R <3

(Ez részben válsz a privátodra is...de még majd írok)

(#11) Geri Bátyó válasza művésznő4 (#10) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Én még mindig úgy vagyok vele, hogy nem zárkózom el, de ahhoz nagyon olyat és nagyon úgy kellene mondania.
Azt hiszem, tudnék rajta segíteni, de amíg azt sem ismeri be, hogy egyáltalán valami baj van vele, a viselkedésével és a hozzáállásával, addig esélytelen.
Ezt pedig sosem fogja megtenni.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#12) Geri Bátyó válasza Geri Bátyó (#11) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Ma próbált beszédbe elegyedni velem.
Rákérdeztem, hogy akkor most mi van? Nem igazán reagált.
Próbáltam megbeszélni vele a dolgokat, de nem akaródzott beszélni róla. A végén megint felkapta a vizet.

Holnap újra játszik....vagy nem. A lehetőséget megadtam neki.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#13) művésznő4 válasza Geri Bátyó (#12) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Hihetetlen, hogy még ezután is adsz neki mindig egy újabb és újabb esélyt...:(
Kíváncsi vagyok, észhez tér-e "időben" (...) és él-e a lehetőséggel?! :U

(#14) Csoffadalom


Csoffadalom
tag

Hát barátom csak kitartást tudok kívánni neked. Légy erős, lesz ez még így sem.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.